![]() |
Cytat:
Ja bym wzial SE k800i. |
a co powiecie o tej 5220 Xpress Music?
|
Kumpel ją ma,fajna dużo funkcji i świetny odtwarzacz,ale nie raz nawet nie wiesz że jest w kieszeni taki jest płaski ;) Aha i bardzo wrażliwy na wilgoć
|
Cytat:
|
można kupić jakiś fajny telefonik z odtwarzaczem mp3,slotem na kartę,i aparatem do 150 zł?a jeśli tak to jaki polecicie? oczywiście używany
|
Cytat:
|
Ile wart jest obecnie SE W300i ?
|
Cytat:
:> |
Na ile byście wycenili Nokię 6300 z wszystkim zalaną ?
|
myslę że wiecej niż 80zł nie dostaniesz:P daj ja na allegro BCM i dobre to bedzie:)
|
30 zł obudowa o ile jest w dobrym stanie i moze z 10 zł ładowarka :D
|
C510 czy Nokia 6220 Classic?Który z tych telefonów będzie lepsze w abonamencie w Play?
|
Myślę że nokia:) lepszy aparat (+ ksenon) , GPS, symbian... choć wykonanie noki w tym modelu nie jest najlepsze ;]
|
kolega przyniósł właśnie jakiegoś iphone apple. ale kompletnie sie na tym nie zna.
Udało mi się wgrać jakieś zdjęcia, mp3 i filmiki ale chyba trzeba przerabiać za każdym razem do formatu mp4 lub mov. Z tego co czytałem na necie to trzeba go odblokować... Ale co to da ? Jakie korzyści ? |
Cytat:
poszukaj jakiegoś tutoriala bo jest to trochę zagmatwane opłaca się rozblokować bo przez wifi będziesz mial dostęp do różnych aplikacji poprawek gier dzwonkó it. nic przez to nie tracisz i jest to proces odwracalny robisz backup w iTunes i po sprawie. Program iTunes nie wiem czy masz ale jest najlepszy mozna w nim zażądzać iPhonem odbywa się tam wszystko na zasadzie synchonizacji użądzenia z komputerem jest to troche pokręcone na początku ale idzie się przyzwyczaić koniecznie sobie zrob update na soft 3.0 polecam strone www.myapple.pl wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz na forum pzdr |
Potrzebuję telefon do 100 zł. Jedyne moje wymagania są takie, żeby dzwonił, pisał smsy i miał opcje słuchania muzyki z niego (w sensie odtwarzacz, wejscie na słuchawki i mozliwosc zamontowania karty microSD). Da sie coś takiego znaleźć ?
edit: oczywiście myślę o używanym, wiem że za 100 nowego nie znajde na pewno. |
Cytat:
SAMSUNG E250 SAGEM MY411X Poszukaj na allegro, w granicach 100zł powinieneś coś znaleźć. |
Cytat:
|
Cytat:
Tu masz dosyć ciekawą oferte : http://allegro.pl/item705739492_sony...i_polecam.html |
takie pytanie ,
mam orange mix , i tam jest taka opcja przy podpisywaniu umowy jak prezenty i tam mam pakiet sms, i teraz o co chodzi . dlaczego jeden sms jest pobierany w ramach pakietu za 0,1gr, a drugi za 0,20zl sms do tej samej osoby, rozne godziny. |
MAm problem z Nokią 6300. Jak podłączam zestaw słuchawkowy to raz działa, raz nie. jak już zadziała to często przerywa, lub np. po odłączeniu telefon dalej wykrywa go i muzyka nie leci przez głośnik. Jakieś ,,domowe" sposoby na naprawę/przeczyszczenie styków itp. czy od razu walić do naprawy? 10 znaków.
|
Ostrzegam przed sklepem Tel-kom ! pod hotelem Cracovia !!
Kupilem u nich Samsunga g600... po 8 meisiacach ... telefon sie zdupcyl... tzn wieszal sie i wylaczal. Oddalem go do nich aby go naprawiono... trzymanjo go 2 tyg... po czym stwierdzono ze telefon zostal uszkodzony z mojej winy ze mi spadl ... (co nei mialo miejsca... wciskano mi kity... ze swiadcza o tym slady na obudowie mianowicie przetarcia) kazdy wie co sie dzieje z telefonem w trakcie normalnego uzywania... Po otrzymaniu od nich telefonu.. tel zostal bardziej zjebany niz byl... teraz sie nie wlacza... W oswiadczeniu napisali ze plyta glowna sie zjebala (ze cos tam pęklo z mojej winy ...) Pisalem do samsunga i ni chuja... a koszty wymiany plyty... sa dosc duze... I zostalem wychujany przez samsunga jak i ten sklep... |
nieaktualne
|
Cytat:
Ewentualnie SE K770i |
poszukuję dobrego telefonu tak do 650zł, niekoniecznie nowy, ale mile widziany, i najważniejsze funkcje dla mnie:
WiFi System operacyjny dobry aparat od 3mPix BT |
Nokia n82, czy może Samsung M8800 ?
ile trzyma bateria, jakosć muzyki, jakosć fotek itp ?? obojętne mi to jest, czy to jest zwykła klawiatura, czy dotykowa :-) |
Cytat:
Genialna muzyka i głośniki wbudowane stereo,wifi, świetny aparat z prawdziwym fleszem a nie jakieś tam diody :) Nawigacja,praktycznie bez wad :) |
Cytat:
nokia, czy ten samsung ?? |
Cytat:
|
A ja potrzebuje czegoś do 600 zł
Wymogi: - dzwonienie i smsowanie - duży wyświetlacz - odtwarzanie w dobrej jakości mp3 - dobry aparat(razem z flashem) - bluetooth - w miarę nie "wydziwiany wygląd" |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl