![]() |
Cytat:
|
6. Tomcio Grubasek
15. Farciarz Gilmore 22. Porky (?) 24. Alien 2 (Pewne) 39. Siostry (de Palmy) (?) 45. lśnienie (drugi raz) 47. Krzyk 3 59. Maska (Petera Bogdanovicha) 60. Lepiej być nie może (a nie lepiej późno niż później) 63. Kasyno 91. Krwawy sport (pewne) |
24. Dazed and Confused - http://www.youtube.com/watch?v=vo4kDrWBa6c (pewne)
58. To Have And Have Not - Mieć i nie mieć (1944) Emsi chyba miałeś na myśli 34 :) |
Emsi - 63 to tak jak już Lucas zaznaczył - Goodfellas, czyli Chłopaki z ferajny, a nie Kasyno :)
|
1.Zielona mila (Tom Hanks)
2.Gorączka (De Niro,Al Pacino,Kilmer) 3.Psy 1 i 2 (Linda,Kondrat) 4.Kroll (Linda,Pazura) 5.Dług (Chyra) 6.Żółty szalik (J.Gajos) 7.Vabank (Machulski) 8.Maratończyk (Dustin Hoffman) 9.Symetria 10. Lista Schindlera 11.Trzy Kolory (Kieślowskiego) 12.Urodzeni Mordercy |
69. Znaki albo parodia tego czyli Straszny Film 3 (niepewne, tak mi sie wydaje że 1 z tego)
|
70. Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Cytat:
69.Pole marzeń Field of Dreams bo ewidentnie widać że to Costner gra w tym filmie |
Korzysta ktoś może ze strony seans24.pl ? Jakieś wrażenia :P ?
|
100. Rocky II (w I przegral final)
|
Cytat:
No i Kasyno to rzeczywiście chłopcy z feerajny zawsze mi się pomylą te dwa filmy ze względu na dość zbierzną obsadę). |
co możecie polecić do obejrzenia jutro w kinie ? nie mam wymagań, po prostu, żeby było ciekawe :)
|
Bruno :)
Humor podobny do Borata, również pokazuje głupote amerykanów w ciekawy sposób |
Cytat:
A Cohen jest po prostu niewiarygodny w kreowaniu postaci Bruno - dopracowane w każdym calu :-) Mam jednak wrażenie, że pewne sceny - np. casting dla dzieci były ustawione - trudno mi uwierzyć w tak daleko posunięty idiotyzm pokazanych tam rodziców. |
|
polecam,,Wszystko dla Niej"
bardzo dobry scenariusz, rola zagrana przez głównego bohatera wyśmienita........ raczej nie dla sympatykow transformersow itp |
Polecam "Bezbonik", dobry thriller
|
65. Dr Strangelove
|
Od kiedy Dr. Strangelove jest w kolorze? :-)
|
61. to na 99% "Tramwaj zwany pożądaniem" (Spartacus był w kolorze).
za to 75. to "Na nabrzeżach" a nie tramwaj. 65. "Sieć" po pierwsze kolor, po drugie Peter Finch. 69. "Doskonały świat" (i faktycznie to Costner ;) ) 84. "Wojownicy". 39. "Ukochana mamusia" Największa zagwozdka z komediami na początku 2. to jakaś stara komedia z Robem Shniderem - tyle wiem. |
Dla mnie najlepsze filmy to:
- Requiem for a dream - Siedem - Siedem dusz - Wolf Creek |
a ogladal ktos film pt. Ali G indahouse ??
jezeli ktos chce sie posmiac to polecam bo ciekawie zrobione:D |
Słyszałem o tym Ali G że zajebiste, śmieszne i w ogóle. Ale takie same opinie słyszałem też o How High, czy jak kto woli Super zioło. Film żenujący, tragiczna fabula i denne gagi. Najgorszy film jaki ostatnio oglądałem. Jak ten Ali G jest jak How High to ja podziękuję.
|
How High nie ogladalem ale Ali G naprawde wg mnie zajebiste:D
|
Ja od siebie polecam film pt: City of Life and Death Nanjing Nanjing o okupacji Chin przez Japonię. Jeżeli ktoś myśli, że Katyń lub Auschwitz były zarezerwowane tylko dla nazistów to się grubo myli.
|
do usunięcia
|
Public Enemies nawet moze byc film, dobra mojim gra Deepa oraz Bale. Ciekawe ile kitu do tego filmu wcisneli tylko.
Disctrict 9 warty nawet ogladniecia, fabula sie trzyma dosc dobrze. Nawet jest sie z czego troche posmiac. |
Cytat:
|
Cytat:
|
ja rowniez zacząłęm oglądać jakis czas temu ten film, nawet mam go na dysku.
Nie ogladnałem do końca ... |
Widziałam film "Wojna domowa" i polecam: momentami zabawny (choć, wbrew zapowiedziom to nie komedia), dużo błyskoliwych dialogów, klasyczny angielski klimat: szaro i buro ;-), wyraziste postaci.
Film generalnie jest o tym, co się dzieje gdy stare i konserwatwne spotyka się z nowym i wyzwolonym oraz o obłudzie i hipokryzji. Oryginalny i ciekawy film, choć jeśli ktoś lubi szybką akcję na ekarnie, to obawiam się , że się zanudzi ...:-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl