![]() |
Cytat:
|
UEFA takze stoi za organizowaniem EURO 2012 w Polsce.
Czy gdyby na stadionie nie doszlo do zadnych zmian, UEFA pozostala by przy swoim stanowisku, a polskie przepisy w tej materii takze by sie nie zmienily to czy podczas turnieju UEFA tez moze zakazac sprzedazy biletow na te zamkniete teraz sektory? :) |
Cytat:
Jakoś nie chce mi się wierzyć,że UEFA widziała jak to było robione i nie wnosiła protestów. |
Nie ma sie co oszukiwac. Nam taki sezon trafil sie tylko w 2002/2003 roku. Pozniejsze wydarzenia to kompromitacje - oprocz wystepu w fazie grupowej PU i wygranej 1:0 z Barca. Lech ma juz 2-gi taki wyskok w ciagu 3 lat i przebili Wisle nieznacznie ale jednak. CO prawda my bylismy w 1/8 PU, ale nie oszukujmy sie ... bylo wtedy latwiej. Lech drugi raz gra w 1/16 LE a wczesniej PU i zasluguje na to swoja gra. Trzeba sie z tym pogodzic.
Inna sprawa jest to, że znowu jest hurra optymizm jak przy Udinese. Oby nie skonczylo sie tak jak wtedy. Jestesmy kibicami Wisly i to zrozumiale, ze chcemy dla niej takich "wyskokow" jak Lech. Jednak musimy patrzec obiektywnie i prawda jest taka jaka jest. W 2002/2003 sezonie to My bylismy w kazdej gazecie i to o Nas pisano w samych pozytywach. Teraz tak jest o Nich, a my mozemy jedynie przeczytac o kolejnych kompromitacjach. Pozostało nam odbudowanie swojej renomy w Polsce i Europie, bo teraz gdy zapytasz kogos w Europie o Wisle to ze zdziwieniem zapyta "CO to za klub i skad on jest?", a w Polsce na każde slowo -WIsła- jest odpowiedz w stylu "Levadia! Levadia!" albo "Bach bach Karabach hahaha" i gorzki smiech z klubu. |
mądry głos w dyskusji cenie ludzi obiektywnych ja dodam od siebie my mielismy 4 kompromitacje tibilisi valerenga levadia karabah a Lech ? najwyzej terek grozny to w porownaniu z nami valerenga .Jezeli chcemy miec wieksze sukcesy od Lecha trzeba wejsc do ligi mistrzow i wtedy nawet 1/16 Lecha nas nie przebije bo na lige mistrzow czekamy juz prawie 20 lat:D no 15:)
|
Braga to druzyna do przejscia, jednak dalej to juz schody i to duze. Liverpool ( bo raczej oni awansuja ) bedzie walczyl o final, bo to moze byc ich jedyny sukces w tym sezonie. Ale inna rzecza jest to, że w tym sezonie graja slabo i przy dobrej grze mozna ich przejsc. Jednak na razie BRAGA.
|
Cytat:
a z gorzki śmiech to mnie ogarnia jak jakiś człowieczek śmieje się z naszego klubu. Wtedy pytam a gdzie Twój klubik jest? |
Cytat:
|
Marszalek a mnie wlasnie boli ,ze w europie stracilismy szacunek jaki mielismy po Jerozolimie i Barcelonie ja na mysl o pucharach mam dreszcze bo to nie jest przypadek ,ze mielismy tyle kompromitacji w 6 lat w tym 2 ostatnio i co przed nastepna runda pucharowa powiedza niektorzy spokojnie kelnerzy a przyjedzie druzyna z Andory i nas wyeliminuje po dwoch remisach i znowu bedzie kompromitacja i polewka w calej polsce;-/ glupio mi jak kibice z innych miast wypominaja mi kompromitacje Wisly i pytaja ''na co ci mistrzostwo jak i tak dostaniecie lanie od kazachow''
|
Cytat:
Cytat:
Poważnie ? Zdziwią się i nie będą wiedzieli ? No to faktycznie dużo wiesz. Co do tego drugiego to modne jest to wśród tych co chodzą do kibucu z taką sama nazwą jak Twój nick. Popytaj się więc o dokonania ich klubiku i tych innych co sie tak smieją. Wtedy Ty sie pośmiejesz. Zaręczam Ci. |
Cytat:
P.S. Strasznie cos wali czosnkiem. Nie czujecie ? |
Cytat:
|
Cytat:
Wtedy M City było średniakiem ligi angielskiej od święta kwalifikującym się do Pucharu UEFA, teraz jest najbogatszym klubem świata, kadrowo nie ustępuje żadnej drużynie na świecie i tylko brak stabilizacji , chęci zawodników do osiągnięcia czegoś a nit tylko zarabiania $$ brakuje tam do skutecznego walczenia o status najlepszej drużyny świata. Z tym że Lech MC nie wyeliminował i raczej już nie wyeliminuje. A gdyby spodkali się później w fazie pucharowej to tylko Cud nad Wartą mógłby sprawić że zwycięsko wyjdzie z dwumeczu Lech. Choć jak wiadomo w piłce nożnej cuda zdażają sie nad wyraz żadko. a faworytami. I nie mówie tego żeby zaprzeczyć sukcesom "Kolejorza", takie sa po prostu fakty i niewiele jest klubów na świecie które w pojedynku z MCity moga mówić o równych szansach, a faworytów takich pojedynków możn apoliczyć na jednej ręce. Lech swoje już zrobił. Śmieszą mnie opinie ludzi którzy piszą o Lechu jako faworycie z Bragą ! Taryfa ulgowa się skończyła i już żadna drużyna ich nie zlekceważy, Braga naprawdę podchodzi do 2mechu z respektem, zadecydują umiejętnosci, głowy zawodników i taktyka. Tak naprawdę pierwszy raz zobaczymy na co stać będzie Bakero. Do tego dodajmy że 90% rodzimych klubów przez pierwszy miesiąc po wznowieni rozgrywek gra katastrofalnie, i dopiero w kwietni, październiku gra zaczyna si fajnie układać. To w większości przypadkach sprawiło że nasze kluby odpadają z Azerami i Estończykami. Szanse Lecha na awans som bardzo małe, a na ich miejscu wogóle bym sobie tym nie zaprzątał głowy. MUSZĄ uratować sezon w lidze, bo inaczej cała masa punktów które nastukali w LE do rankingu UEFA pujdzie się ....... (według prognoz już teraz Lech byłby rozstawiony w całych eliminacjach do LM !! (w ostatnim sezonie nie byli rozstawieni w przedostatniej fazie)) LEch bez pucharów europejskich za rok bedzie baardzo żałosnym tworem, piłkarze będą na siłe odchodzić itd. Szanse na awans są niewielkie - może 30 % pewnie mniej, ze względu na wyjazdowy rewanż. O dziwo spokojny jestem o nich że pokażą się naprawde z dobrej strony z Liverpoolem o ile uda im sie awansować. A tak jutro można spodziewać się wszystkeigo - antyfootballu i 0-0, zmiażdzenia i ośmieszenia Lechitów 0-3 jak i ich porywającej gry. W ogólnym rozrachunku kasy an awans kuchennych bym nie postawił. |
Cytat:
|
Ludzie, ale co tak najezdzacie na mnie i moja subektywna ocene?! Po 1-wsze to pisze tutaj o sukcesach w EUROPEJSKICH PUCHARACH a nie na polskim bagienku i tym "ile kto ma MP". Tutaj Wisla ma niebotyczna przewage nad Lechem i tyle w temacie. Po 2-gie - jestem kibicem WISLY! jednak potrafie rozroznic fanatyzm, a obiektywizm. Kolejną rzecza jest to, że ILE BEDZIEMY ZYC PRZESZLOSCIA co? Trzeba szanowac te sukcesy w Polsce i tą dwucyfrówke MP, ale dlaczego nie patrzymy do przodu, tylko caly czas ogladamy sie do tylu?
Porównując dokonania mialem na mysli DOKONANIA w EUROPIE. A tutaj MY mielismy tylko 1 pojedynczy wyskok. Lech ma juz 2-gi. I to praktycznie rok po roku. To juz przypadek nie jest. Za czasów naszego sukcesu wystarczylo rozegrac 3 dwumecze i juz byc w 1/8. teraz trzeba przejsc znacznie wiecej meczów. Poza tym teraz jest tyle mocnych zespolow, że nie mnozna tego porownywac z sezonem 2002/2003. Kolejną rzecza jest ta renoma Wisly. No sorry ale jezdze po Europie i sprawdzam wlasnie znajomosc polskich zespołow. 1-wsze co odpowiedza ludzie starszej daty z Europy to wiadomo - lata 70 i 80. Boniek, Deyna ... gdy spytalem sie o w miare nowsze czasy odpowiedz byla - Widzew, Legia, Lech. Spytalem o Wisle .... odpowiedz - "nie znam". Popytalem mlodsze pokolenie, ktore teraz ma 18-25 lat. Na pytanie o kluby z Polski odpowiedz brzmiala z lekkim pytaniem " Legia, Lech?". Po spytaniu o klub Wisla Krakow ludzie zastanawiali. Pomagam i podaje np. Zwyciestwo z barca 1:0 i Schalke 4:1. Odpowiedz -> " cos kojarze ale malo efektywnie". TAKA JEST PRAWDA. W Europie nie znaja klubu Wisla Krakow, bo pojedynczy wyskok nie robi z Nas wielkiego zespolu. Wisla u kibicow w Polsce? Zapytasz o przeszlosc - odpowiedź -> "Tak sezon w PU i wyeliminowanie Parmy, Schalke i bój z LAZIO". Praktycznie kazde pokolenie to mowi. Zapytasz o terazniejszosc? Odpowiedź wysmieszajaca Nasz klub i domowki o Valerendze, karabachu i Levadii, Tibillisi. Moiwsz, że wygralismy 1:0 z barcelona. Kolejny smiech i odpowiedz w stylu "z 3 zespolem Barcelony, po przegranej 0:4 w 1-wszym meczu". Taka jest prawda. Oszukujemy sie nawzajem wmawiajac sobie, że wszystko jest OK i wspaniale. A tak na prawde nasz klub niczego nie osiagnal w Europie, bo ta 1/8 to pojedynczy wyskok i nie bylo potwierdzenia tego wyskoku. Nie mowie, że LEch jest juz wielki i jest potega w Polsce i w Europie. On rowniez na razie nic wielkiego nie zrobil. Jednak potwierdzil swoj dobry sezon 2-gim sezonem w LE. Po prostu okiektywnie patrez na to wszystko BEZ FANATYZMU w kierunku Wisly. Trzeba potrafic wyjrzeć poza czubek wlasnego nosa. JESZSCZE RAZ PISZE, że mowie o europejskich pucharach a nie MP i polskiej lidze!!! |
Do normalnych - nie ma co nawet wchodzić w dyskusję z takimi pajacami. Nie warto, nie zrozumieją.
Amiczka odpadnie ze słabiutką Bragą, później będzie tylko gorzej, walka o utrzymanie. Co się dzieje, amikowcy się rozplenili nawet na TWSD... E. Koleżko, śledzę Twoje wpisy i nie zamierzam się wdawać w dyskusję z Tobą, wybacz nie ten poziom. Skoro tak lubisz się onanizować meczami Amicii Poznań to Twój problem, ale rób to w zaciszu własnym domowym, nie na forum Wisły Kraków. Zresztą Twój nick nie pozostawia mi złudzeń. Skoro uważasz, że Wisły w Europie nie rozpoznają to ja nie mam pytań. Spacerując po plażach Bułgrii, Tunezji, Turcji nieraz pierwszymi słowami po pytaniu - "Poland?", były "Wisła Kraków"? To tyle z mojej strony, polecam jakiś dobry krem do rąk jeżeli jutro wygra amiczka. Twój tekst o Barcelonie jest gwoździem do trumny Twojej wiarygodności chłopaczku. Poza tym radzę zmienić znajomych, bo wnoszę, że zbyt wielkiego poziomu intelektualnego sobą nie prezentują.. Może jak przejdziecie do starszaków się coś poprawi :lol: |
@fialo
Olsnij mnie swoja wiedza na temat Wisly i LEcha w europejskich pucharach ....Czekam co madrego napiszesz, bo na razie osmieszyles sie wypisujac glupie zdanie, ktore nic nie wnosi do tematu i obraza np. MNIE. Nawet nie napisales zadnego POWODU, dla ktorego wypisujesz takie bzdety :| |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tak się składa iż rokrocznie jestem w Anglii, a w ciągu roku kilkakrotnie wyjeżdżam na Półwysep Iberyjski. Jesteśmy najbardziej znanym klubem z Polski. Kogo nie zapytałem to jedyny klub wymieniali - Wisłę, Legii nikt nie kojarzy, Widzewa tym bardziej. Lecha teraz zaczęli po fuksie z MC, a tak to Wisła. Wisła. Wisła. Cytat:
|
Panowie nie burzcie sie, bo to co mowi kolega wyzej to prawda.
Mielismy jeden dobry sezon w Europie i to tyle. Nic wiecej nie osiagnelismy. Porazki z Levadia, Karabchem, Tbilisi, Valerenga czy Guimaraes pamieta chyba kazdy. A jaka porzadna druzyne, nie liczac wspomnianego sezonu z Schalke i Parmą? Mozna nie lubic Lecha, ale troche obiektywizmu nalezy zachowac. Kolejny sezon grają super w pucharach (wlasciwie trzeci sezon, bo gdyby lepiej strzelali karne, to tez graliby w grupie). Wyjsc z grupy z Juventusem i City to jest sukces i nie ma co go umniejszac. Wczesniej sezon gdzie potrafili wygrac na wyjezdzie z Feyenordem i takze wyjsc z grupy. Gdzie nam w pucharach do nich. Cytat:
filemon, to chyba zyje jednym meczem z Barceloną, ktory nic nam nie dal :E A o Karabach itd. zapomina. |
Cytat:
Barcelona, remis z tottenhamem, niemal awans zabrany przez rileya z panathinaikosem itd. Co z tego ze nie dal? Wy nie jesteście obiektywni właśnie :lol: Porównujecie ich fuks z MC, remisiki z Juve, pokonanie drużyn w kryzysie i przejście ogórków do zwycięstw z Schalke, Saragossa, Barca, Parma, Baselem, Panathinaikosem remisami z Tottenhamem czy Lazio. Przypominam, że pechowe 3:4 z Barcą również nie jest złym wynikiem, choć punktów nie daje. http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E E: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie rozumiem jak możesz pisać "my" skoro "kibicujesz" Wiśle i Cracovii? to tak jakbyś w niedziele poszedł do kościoła a potem pomodlić się do meczetu. Albo jesteś z jednej strony, albo z drugiej. Próbujecie być "obiektywni" i twierdzicie że Lech ma większe sukcesy niż Wisła. Skoro już tak wymieniacie wszystkie elementy to może przypomnicie sobie o meczu z PAO? gdyby sędzia nas nie przekręcił to raz, że weszlibyśmy zasłużenie do fazy grupowej LM a dwa z tego co pamiętam wtedy przy bodajże jednym remisie w grupie awansowalibyśmy na 15 miejsce w rankingu UEFA co mogłoby znacząco zmienić obraz polskiej ligi gdyż mistrz ligi nie musiałby się kwalifikować do LM. |
Cytat:
Gdyby nas sędzia nie przekręcił gralibyśmy w LM. Gdyby nie "dziwny mecz" (my graliśmy, Feyenoord strzelał po błędach bramkarza) w Rotterdamie gralibyśmy drugi raz na wiosne. Gdyby gdyby gdyby... Skoro mówimy że my wygraliśmy "z trzecim składem Barcelony" to co powiedzieć o Juventusie, który bez mydła przyznał się że mają w dupie LE i połowy pierwszego składu nie zgłosił w ogóle do rozgrywek? Ponadto w "naszych" czasach Puchar UEFA był bardziej poważnie traktowany. PS. Żeby nie było że uważam że Lech nic nie zrobił u pucharach, ale też nie popadajmy w skrajność i ubóstwiajmy ich. Cytat:
|
Cytat:
Wygralismy z koniczynami ok super ale przegralismy wysoko w rewanzu tez wkurzyl mnie sedzia ale to tylko jeden mecz wiec czy msie podniecac ze grecki klub ogralismy a pozniej odpadlismy ;/ czy to zwyciestwo cos znaczy prestiz? czy my wtedy pokonalismy Panathinaikos czy Real Madryt? |
Cytat:
Przepraszam nie mogłem. Co to się dzieję.. Dziadek Cię chyba trochę w chuja robi :D To kibicujesz obydwu, czy 'wygraliśmy' ? Bo się coś mieszasz w zeznaniach? Czyli w obecnej chwili komu bardziej kibicujesz, kto bardziej potrzebuje punktów ? Ja .......ę, skąd się takie wynalazki biorą... Skąd ? |
Cytat:
Wygraliśmy z nimi w pierwszym meczu tyle co oni z nami w podstawowym czasie, i Ty mowisz ze wysoko wygrali? Zdanie pogrubione mnie znokautowało. No tak, awans do LM to faktycznie nic. A Panathinaikos to niszowy klub nic nie mówiący żadnemu kibicowi :rotfl: :rotfl: :rotfl: kończ waść, wstydu oszczędź. Wiktorze Piekarski i psie Sabo - nie idźcie tą drogą! :D :D :D |
Cytat:
|
Cytat:
Teraz do rzeczy... zobacz na ktorym miejscu jest Liverpool klub z takimi ambicjami celem byla pierwsza czworka a juz teraz szanse maja tylko teoretyczne wygrali z chelsea by zaraz zremisowac u siebie ze slabeuszem a wczesniej tez tracili punkty frajersko wiec nie mow mi ,ze Liverpool nie ma slabego sezonu celowali w pierwsza czworke a bedzie liga europy znowu. Podaje przyklady Polsko-Angielskie bo nie znosze kiedy ktos skresla z gory nasza Polska druzyne tylko dlatego,ze nie jest to Wisla! iel wam trzeba przykladow Grodzisk mial fure szczescia ale MC juz po pierwszym meczu wiedzial ,ze musi rewanz wygrac lub bramkowo zremisowac gdyby Grodzisk byl taki kiepski to MC by w rewanzu wygralo a odpadlo dwa mecze zremisowane to nie jest przypadek.Obecny sezon Lech dostal na wyjezdzie 1-3 u siebie wygral 3-1 po kapitalnym meczu z gwiazdorskim MC i co to przypadek? brak Ci obiektywnej oceny kolego.Malo? to sprawdz wyniki Lecha z Juve dwa remisy w pierwszy mmeczu Lech powinien wygrac w rewanzu Juve powinno zwyciezyc.Lech w tym sezonie pucharowym jest w niesamowitej formie i czy Ci sie podoba czy nie zycze im sukcesu bo dzieki nim Polska w rankingu idzie do gory. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
panie Piekarski, jesteś jeszcze baardzo mlodym kibicem, w Twoim przypadku tzw. poprawność polityczna to przegięcie w drugą stronę dla fanatyzmu kibicowskiego
nie masz racji w większości tematów w tej dyskusji i z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz więc zastanów się dłużej nad kolejnym postem albo odpocznij chwilę |
opanujcie emocje... kolega wiktorpiekarski ma dość specyficzne poglądy, ale możecie włączyc opcję "Ignoruj" zamiast bluzgać
|
Nie mogę wprost uwierzyć, że z takimi typkami próbujecie dyskutować? Zostawcie chłopaków w spokoju. Niech sobie pospamują i na tym tym zakończą działalność na tym forum.
PS. Trzeci garnitur Barcy mnie po prostu rozwalił. Nie wyrabiam :D |
Cytat:
Poza tym jeszcze Arsenal nie skopał tyłka czwartemu garniturowi z Katalonii, więc jest czas. Wiadomo. |
Cytat:
|
Cytat:
To WCracow to od Wielka Cracovia ? |
Przeczytam jeszcze raz w ciagu 10 min "kibicuje kazdej krakowskiej druzynie zeby nie bylo ble ble ble" to dostane .......ca chyba... Jak katarynka.
Dzieciaku masz zakrzywiona rzeczywistosc i chyba nie wiesz w jakim swiecie zyjesz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl