![]() |
Cytat:
Ibrahim Sunday. |
Wygląda jakby mu głowę ucięło ... dziwne zdjęcie :)
|
Wygląda jakby do 50 dobijał, a u nas jak przychodził to młody zdolny 18 lat :D
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2dL4tJXulfw
Przynajmniej Paweł Brożek nie boi się powiedzieć, że Orzeł Biały powinien wrócić na koszulki. |
Cytat:
To tak w temacie stawiania na młodych i wyławiania talentów.... |
|
Maciek Stolarczyk: Wisła powinna zaufać Moskalowi
Czy Kazimierz Moskal jest już gotowy do prowadzenia pierwszej drużyny Wisły? Moim zdaniem tak. Od dłuższego czasu pełni w klubie funkcję asystenta trenera i zna dobrze drużynę. Na pewno ma swoje przemyślenia na temat zawodników i własną koncepcję gry. Uważam, że trzeba dać mu więcej czasu na spokojne prowadzenie zespołu i to może przynieść pożądany efekt. cały wywiad - http://czasfutbolu.pl/index.php?opti...ktualnosciduze |
|
|
Nasz były piłkarz strzela zwycięską bramkę dla Górnika na Reymonta.:-/
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13343 |
Z Iwanem może fajnie się pije i fajne opowiada anegdoty, ale facet tak pier.doli, że się go nie da traktować poważnie. Ubrał się w graniturek a'la Weszło - Kozaka o Najostrzejszym Języku, Który Jebie Wszystko I Miesza Z Błotem. Najpierw był pierwszym do krzyżowania Maskaanta i wieszania na nim psów (zgodnie z linią Weszło) a teraz okazuje się że jednak zwalnianie Holendra to był błąd:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html A kibice jak pijane indory łykają wszystko co Weszło napisze, bo ostro, dosadnie, z jajami, prosto z mostu i kij, że ponad połowa to agresywne, tendencyjne kalumnie podyktowane osobistymi animozjami i sympatiami Stanowskiego. |
Cytat:
Jak znajdziesz mi jakiś jego felieton/wywiad, w którym mówi, że Maaskanta należy zwolnić w trybie natychmiastowym to cofam swoje słowa. Ja takiego czegoś nie kojarze. No chyba, że dla Ciebie napisanie, że ktoś zagrał słabszy mecz jest równoznaczne z wnioskiem o rozwiązaniu kontraktu. |
nikogo nie forował...
|
Zieńczuk po ograniu Cracovii: koszulka w pasy mnie mobilizuje
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 |
http://www.youtube.com/watch?v=p1qPu...layer_embedded
nie wiem czy było, ale popis Nikoli warty śmiechu ;) |
Jeśli to nie tajemnica to co robi tak na co dzień Marek Motyka ? W CK Browarze przez ostatnie dwa tygodnie jak byłem 6 razy to za każdym razem gość tam siedział, to samo na placu Szczepańskim w knajpie, której nazwy nie pamiętam ale jest obok studia tatuażu. Z czego ten gość żyje ?
|
Cytat:
|
Wczoraj lub przedwczoraj w Krakowskiej czytałem wywiad z Kamilem Kosowskim. Opowiadając o starych czasach (2001-2003, oraz 2007) powiedział, że wtedy nawet nie patrzyli specjalnie z kim grają, zupełnie ich to nie interesowało - po prostu jechali wygrać.
|
Cytat:
Ja pamietam wywiad z tych czasow z Zurawiem. Otóz stwierdzil ze w meczu z kimkowliek nawet jak pierwsi stracili bramke,to nic,jakby nic sie nie stalo ,i tak wiedzieli ze zaraz strzela jedną,potem druga. Co to byl za zespol,maszynka do niszczenia rywali,ze mysmy wtedy na zakichany Real trafili ,bo tak to LM byla by nasza juz dawno. |
http://wislalive.pl/co_slychac_u/clebera-89/
Mądre sugestie na temat polityki sportowej w sumie Cleber podsuwa, przynajmniej moim zdaniem ... |
Cleber: Zacząłem nowe życie [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Duży, w sumie smutny wywiad. Facet zrobił coś dla Wisły, a Wisła na razie ma go w d... Dzieciaki Clebera traktują Polskę jak swój dom, a być może niedługo cała rodzina będzie musiała wracać do Brazylii, bo Cleberowi kończy się karta pobytu, a nie ma stałego zatrudnienia. Ważny wątek o skautingu Wisły. Nikt nie chce promować i wychowywać talentów, bo wszyscy chcą od razu gotowych piłkarzy. Cleber mówi, że jeśli się nie zmieni, to w przyszłości Wisła będzie miała ogromne problemy. |
Jak ja chciałbym Cleberowi powierzyć budowę bazy treningowej, akademii piłkarskiej. Wisła powinna go zatrudnić. Wysłałaby go do klubów na staże, żeby zobaczyć jak to wygląda i przełożyć to w Wiśle. Cleber byłby idealny, ambitny i oddany Wiśle, takich ludzi nam trzeba. Szkoda że go Wisła tak traktuje.
|
Ciekawe w jakim języku prowadzony wywiad. Wiem że Cleber mówi po polsku ale niem czy aż tak płynnie żeby udzielać wywiady w naszym języku..
E:A wywiad naprawde interesujący, a Cleber to bardzo inteligentny człowiek ale to nie wiemy od dziś ;) |
Kto może niech patrzy na rozpoczynający się właśnie mecz Borussia - Schalke.
Derby Zagłębia Ruhry, kibicowsko też najwyższy poziom światowy, no ale poza tym miły akcent - na boisku w końcu Błaszczykowski :) Dawno, strasznie dawno nie grał od początku. |
Cytat:
|
Kuba zagrał 88 minut w zwycięskim meczu z Schalke. Polak był wyróżniającym się piłkarzem BVB. Dla zainteresowanych - można głosować na Kubę w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca. Oto link: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl...g/register.asp
|
Może tak trochę off topic, ale sytuacja Kuby dała mi troche do myślenia.
Na zachodzie Europy, jak jakiś piłkarz podskoczy do trenera albo powie o jedno zdanie za dużo, wędruje na trybuny. A u nas? Piłkarze zwalniają trenerów... |
Sivakov czerwień w meczu z Anderlechtem :D
|
Willow, Kuba jednak wczoraj dostał szansę.
|
Oj Burliga trochę zawalił bramkę w meczu z Lechią
|
W Wiśle ponoć nie ma zdolnej młodzieży:/ http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html
|
Cytat:
|
Może dzięki temu procesowi ten wiślański bucowaty relikt z poprzedniej epoki zamilknie po wsze czasy.
Ktoś wie coś na tematu Ilie Cebanu ? Co tam u niego ? Przepadł w Rubinie Kazań ? |
Ilie "gra" na wypozyczeniu w 2 lidze rosyjskiej
|
Marcelo dzisiaj rozstrzela Legia :D
|
Konrad Gołoś przymierzany do Limanovi, a Clebi albo Limanovia albo Łks
|
|
Cytat:
przecież obają zakończyli kariery, więc jak to ? dobry wywiad z Łobo na weszło, chociaż nie uwierze że nie wiedział jakie listy podpisuje |
Cytat:
Niech się facet nie ośmiesza. Bolek też nie wiedział że rozmawia z agentem ub. Niektórzy miażdżą system. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl