Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 31.03.2010 17:30

Na dzis :
Arsenal-Barcelona over 2,5

pan Dudi 31.03.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 879046)
Gdzie znajde informacje nt. kontuzji/zawieszeń w meczach ligi mistrzów?


Na ligapolska.pl masz po prawej linki do różnych meczy, pod którymi są opisy spotkań+ typ na wynik na końcu.

Edit: A tej kerkyrze wybitnie na wyjazdach nie idzie. ;)

Szarny 31.03.2010 19:09

Żeby lepiej się mecz oglądało:

Arsenal v Barcelona HT 2
i Barca -1 też.


w 1 połowie 1342 strzały Barcelony i bez gola, pare sekund 2 połowy i od razu bramka...ehh
oby przynajmniej tych śmiesznych ludzików z Arsenalu pocisneli wysoko.

bula1010 31.03.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 878995)
Arka - Polonia X2
Nadal
Inter - CSKA 1

Za 3 dychy do zgarniecia troche ponad stowke. Zobaczymy.

życze powodzenia bo bytomska Cię uratowała w doliczonym :)

ciesla1991 31.03.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 879150)
życze powodzenia bo bytomska Cię uratowała w doliczonym :)

no tak,Grzegorz Podstawek 90+6 min ..

JacaTS 01.04.2010 07:09

Racja, Podstawkowi wisze duzy browar.

Fajnie. 103 zl. do kieszeni, Arka blizej spadku. Zycie jest piekne;)

PotiWisla 01.04.2010 10:15

Soderling R. - Youzhny M. 1 1.35
Berdych T. - Verdasco F. 1 1.75


Kurs ogólny 2.36

El'kabat 01.04.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 879062)
Na dzis :
Arsenal-Barcelona over 2,5

Co do dzisiaj to:

Benfica-Liverpool 1x
Fullham-Wolfsburg 1x
Bełchatow-Odra 1 DNB
ako 2.21

Stawka srednia,liga europejska to jest cyrk i tyle,wyniki z dupy wiec nie szalejcie ze stawkami jak dzis gracie...

Arkas 01.04.2010 15:42

Jednak się skuszę na jeden kuponik:

Bartoli Marion - Williams Venus 2
Benfica - Liverpool FC Both teams to score
Valencia CF - Atlético de Madrid Both teams to score

Ako: 3,55




3michal_04 01.04.2010 16:51

Fulham - Wolfsburg 1
Bełchatów - Odra 1
Prokom - Olympiakos (handi 4:0) 1
Valencia - Atletico (liczba bramek) powyżej 2,5
KSZO - Widzew 2

ako: 26.37

tembeltsw 01.04.2010 18:46

witam ma pytanie gdzie znajde wyniki z kwalifikacji uefa u17?

rabi86 01.04.2010 18:57

http://www.livesports.pl/

Na jutro:
West Bromwich - Leicester City 1
Millwall - Brentford 1

Ako:2,40

bartek89TS 01.04.2010 21:56

Tak z ciekawości:)

Arka - Polonia B. X
Cracovia - Jagiellonia 2

Piast - Korona X
Polonia W. - Wisła 2
Zagłębie - Lechia X

Lech - Legia X
Ruch - Śląsk 1
Bełchatów - Odra 1

KURS: 1402.60
STAWKA: 2zł
PWK: 2 524.72 zł

Arka - Polonia B. X2
Cracovia - Jagiellonia 2

Piast - Korona X2
Polonia W. - Wisła 2
Zagłębie - Lechia X2

Lech - Legia X2
Ruch - Śląsk 1

Bełchatów - Odra 1

KURS: 86.89
STAWKA: 2zł
PWK: 156.40 zł

PotiWisla 02.04.2010 16:38

Na dzisiaj mam:

Nadal R. - Roddick A. 1 1.35
Soderling R. - Berdych T. 1 1.35


Kurs: 1.82

El'kabat 02.04.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 879397)
Co do dzisiaj to:

Benfica-Liverpool 1x
Fullham-Wolfsburg 1x
Bełchatow-Odra 1 DNB

ako 2.21

Stawka srednia,liga europejska to jest cyrk i tyle,wyniki z dupy wiec nie szalejcie ze stawkami jak dzis gracie...

Na dzis :
Millwall-Brentford 1
Fc Zwolle-Top Oss 1
Salzburg(-1)-Mattersburg 1
ako 2,83
stawka lekka

felipe 02.04.2010 22:09

Na jutro:
Ruch - Śląsk 1X
Zagłebie - Lechia 1X
Rapid Wiedeń (-1) - Austria Karntnen 1
Vaslui - Unirea Alba Iulia 1

Kurs trochę ponad 2

Maxior 02.04.2010 23:48

Co myślicie o takim zestawieniu

Polonia Warszawa - Wisla Krakow x2
Manchester United - Chelsea x2
Burnley - Manchester City x2

i zagranie to 5/10:)

PotiWisla 03.04.2010 00:16

Burnley FC - Manchester City 2 1.65
Polonia Warszawa - Wisla Krakow 2 1.95


AKO: 3.22

Adamek21 03.04.2010 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 879623)
Tak z ciekawości:)

Arka - Polonia B. X
Cracovia - Jagiellonia 2

Piast - Korona X
Polonia W. - Wisła 2
Zagłębie - Lechia X
Lech - Legia X
Ruch - Śląsk 1
Bełchatów - Odra 1

KURS: 1402.60
STAWKA: 2zł
PWK: 2 524.72 zł

Arka - Polonia B. X2
Cracovia - Jagiellonia 2

Piast - Korona X2
Polonia W. - Wisła 2
Zagłębie - Lechia X2
Lech - Legia X2
Ruch - Śląsk 1
Bełchatów - Odra 1

KURS: 86.89
STAWKA: 2zł
PWK: 156.40 zł

Skąd takie wysokie kursy??

Zwierze 03.04.2010 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 880024)
Manchester United - Chelsea x2

Tego bym nie ruszał a jeśli już coś to odwrotnie 1x

Szarny 03.04.2010 08:51

Optymistycznie

Polonia Warszawa v Wisła Kraków 2
Wisła Over 1,5
Wisła -1

JacaTS 03.04.2010 08:58

Polonia - Wisła X2
Burnley - MC X2
GKP - ŁKS X2
Bari - Roma X2
Cagliari - Milan X2

Zachowawczo. Mam nadzieje, ze nie bedzie wielkich niespodzianek.

ramon01 03.04.2010 09:48

Nõmme Kalju - Paide linnameeskond H(0.0 - 1.0) 1 1.53
Manchester United - Chelsea Poniżej/powyżej: 1.5 over 1.40
ako 2.14

Kamson 03.04.2010 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 880052)
Tego bym nie ruszał a jeśli już coś to odwrotnie 1x

Ale Rooney podobno nie zagra, a ostatnio to on robił 50% gry ManU.

Auxerre - PSG 1 (eh mecz jutro... STS kolejny raz myli terminy:evil:)
Sevilla - Tenerife 1
Barcelona - Bilbao 1
Genoa - Livorno 1

za 25 do wygrania 128.90

I takie dwa dla zabawy:

Polonia W. - Wisła 2
Lech - Legia X

za 10, 55.20

i cała liga angielska ;)

Manch.Utd. - Chelsea 2
Arsenal - Wolves 1
Bolton - Aston Villa 2
Portsmouth - Blackburn X
Stoke - Hull 1
Sunderland - Tottenham X
Burnley - Manch.City 2

za 2, 425.30

Adamek21 03.04.2010 11:04

Co myślicie o tych kuponach:
1.Kupon

FC Internazionale - Bologna 1
Arsenal - Wolverhampton 1
Sunderland - Tottenham 2
Aarau - Young Boys 2
Sturm Graz - Kapfenberg 1

Kurs.5.58 stawka 10.40 PLN w.58.03 PLN

2.Kupon

Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
Bordeaux - Nancy 1
Anderlecht - Club Brugge 1

Kurs.4.51 stawka.30.00 PLN w.135.29 PLN


3.Kupon

Motor Lublin - MKS Pogon Szczecin 2
AS Bari - AS Roma 2
Rangers - Hamilton 1
Polonia Warszawa - Wisla Krakow 2
FC Dnipro Dnipropetrovsk - Zakarpattya 1
Slovan Bratislava - MFK Kosice 1
Burnley - Manchester City 2
Barcelona - Athletic Bilbao 1
Porto - Marítimo 1
Sevilla - Tenerife 1

kurs.35.51 stawka. 10.00 PLN w. 355.10 PLN

Eleusis 03.04.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 880087)
Ale Rooney podobno nie zagra, a ostatnio to on robił 50% gry ManU.

Auxerre - PSG 1 (eh mecz jutro... STS kolejny raz myli terminy:evil:)
Sevilla - Tenerife 1
Barcelona - Bilbao 1
Genoa - Livorno 1

za 25 do wygrania 128.90

I takie dwa dla zabawy:

Polonia W. - Wisła 2
Lech - Legia X

za 10, 55.20

i cała liga angielska ;)

Manch.Utd. - Chelsea 2
Arsenal - Wolves 1
Bolton - Aston Villa 2
Portsmouth - Blackburn X
Stoke - Hull 1
Sunderland - Tottenham X
Burnley - Manch.City 2

za 2, 425.30

Wierzysz w to, ze Portsmouth ktore jest juz pogodzone ze spadkiem, ktore ma do dyspozycji 13(!) pilkarzy pierwszego zespolu , zremisuje z Blackburn w ktorym zabraknie 1 podstawowego pilkarza i ktore ostatnio jest w naprawdę niezlej dyspozycji(remis z Chelsea, wygrana z Birmingham)... Ja tu prognozuje czysta "dwojeczke" i wynik minimum 2:0.:)
EDIT: Adamek21, mysle ze Arsenalowi bedzie ciezko, tym bardziej ze zabraknie kluczowych zawodnikow pierwszego skladu, cos mi sie wydaje ze Wolves raczej tego meczu nie przegra...

Maxior 03.04.2010 11:47

ja na dzisiaj

Manchester United - Chelsea 2
Motor Lublin - MKS Pogon Szczecin x2
AS Bari - AS Roma x2
Cagliari - AC Milan x2
FC Internazionale - Bologna 1
Bolton - Aston Villa x2
Sunderland - Tottenham x2
Leeds - Swindon 1x
Polonia Warszawa - Wisla Krakow 2
Burnley - Manchester City 2
Lech Poznan - Legia Warszawa x2
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1
Porto - Marítimo 1

Stawka 2zł e.w 361

Manchester United - Chelsea x2
AS Bari - AS Roma x2
Cagliari - AC Milan x2
Polonia Warszawa - Wisla Krakow x2
Burnley - Manchester City x2

30zł e.w 80

Manchester United - Chelsea x2
Schalke 04 - Bayern München 1x
Arsenal - Wolverhampton powyzej1.5 goli
Polonia Warszawa - Wisla Krakow x2
Burnley - Manchester City powyzej1.5 goli
Lech Poznan - Legia Warszawa x2

5zł e.w 30

siwy0000 03.04.2010 12:22

Chernomorets - Levski - 2
W bet365 złapałem jeszcze kurs 3.5
st. 50 zł

Zwierze 03.04.2010 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 880087)
Ale Rooney podobno nie zagra, a ostatnio to on robił 50% gry ManU.

Owszem nie zagra. Dla mnie Ronney to teraz nr jeden na świece. Ale...
Nie wiem czy oglądałeś mecze Man z Liverpoolem. Oni mają tyle dobrych zawodników że np na szpicy zagra Berbatov i On będzie bohaterem albo Park, Giggs itd.
Tą czystą 2ke to bym się mógł nawet prywatnie z tobą założyć że nie wejdzie. Ale to tylko piłka nożna;)
Zdrowych...

El'kabat 03.04.2010 12:45

Ruch-Śląsk 1x
Polonia-Wisła x2
Portsmouth-Blackburn x2

ako 1,72
10/10

Ruch 1
Wisła 2
ako 3,02
3/10

rabi86 03.04.2010 12:51

Manchester United - Chelsea 2 2,95
Burnley - Manchester City 2 1,70
Portsmouth - Blackburn Rovers 2 2,00
Kurs Ogólny: 10,03


Montpellier - AS Monaco 1 1,80
Anderlecht - Club Brugge 1 1,65
Kurs Ogólny: 2,97


Polonia Warszawa - Wisla Krakow 2 1,90
Chorzow - Slask Wroclaw1 1,55
Wien (0) - Kärnten (1) 1 1,43
Kurs Ogólny: 4,21


Genoa CFC - AS Livorno 1 1.50
Peterborough - Newcastle 2 1.55
Ako:2.33


FC Internazionale - Bologna 1 1.28
Aarau - Young Boys 2 1.35
Barcelona - Athletic Bilbao 1 1.17
Ako:2.02

rocco_1906 03.04.2010 13:03

Bari - Roma

kurs: 1,65

dopadli Inter,wraca Totti i podobno ma wspierac Rome ponad 15tys kibicow;o DWÓJA MUSI BYĆ!! :)

bula1010 03.04.2010 13:27

Chelsea 2 ( zapomniałem wejść wcześniej i napisać ) Wisła 2 roma 2 ruch 1 braca 1
za 7 zł do wygrania 107,48

LuKaS TSW 03.04.2010 13:34

Taki trochę na wariata kupon:
Catania-Palermo X
Manchester-Chelsea 2
Schalke-Bayern 1

i drugi:
Nice-Sochaux 1
Zagłębie-Lechia 1
Bari-Roma over 2,5

PotiWisla 03.04.2010 14:57

Piast Gliwice - Korona Kielce 2 3.00
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1 1.55

AKO: 4.65

El'kabat 03.04.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 880147)
Ruch-Śląsk 1x
Polonia-Wisła x2
Portsmouth-Blackburn x2

ako 1,72
10/10

Ruch 1
Wisła 2
ako 3,02
3/10

Ruch napier.dalac !!

Co do Blackburn to racje mial ktos piszac,ze pomimo slabosci Portsmouth i tak tam nie wygraja,majac bilans na wyjezdzie 2-3-11...

Hah patrzcie co Man City z burnley robi.

Weszlo to co ma wejsc,szkoda ruchu.

PotiWisla 03.04.2010 17:59

FC Girondins Bordeaux - AS Nancy Lorraine 1 1.45
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1 1.55


AKO: 2.25

Kamson 03.04.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 880124)
Wierzysz w to, ze Portsmouth ktore jest juz pogodzone ze spadkiem, ktore ma do dyspozycji 13(!) pilkarzy pierwszego zespolu , zremisuje z Blackburn w ktorym zabraknie 1 podstawowego pilkarza i ktore ostatnio jest w naprawdę niezlej dyspozycji(remis z Chelsea, wygrana z Birmingham)... Ja tu prognozuje czysta "dwojeczke" i wynik minimum 2:0.:)
EDIT: Adamek21, mysle ze Arsenalowi bedzie ciezko, tym bardziej ze zabraknie kluczowych zawodnikow pierwszego skladu, cos mi sie wydaje ze Wolves raczej tego meczu nie przegra...

;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 880087)
i cała liga angielska ;)

Manch.Utd. - Chelsea 2
Arsenal - Wolves 1
Bolton - Aston Villa 2
Portsmouth - Blackburn X
Stoke - Hull 1

Sunderland - Tottenham X
Burnley - Manch.City 2

za 2, 425.30

Umarłem... :shock:

Maxior 03.04.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 880132)
ja na dzisiaj

Manchester United - Chelsea 2
Motor Lublin - MKS Pogon Szczecin x2
AS Bari - AS Roma x2
Cagliari - AC Milan x2
FC Internazionale - Bologna 1
Bolton - Aston Villa x2
Sunderland - Tottenham x2
Leeds - Swindon 1x
Polonia Warszawa - Wisla Krakow 2
Burnley - Manchester City 2
Lech Poznan - Legia Warszawa x2
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1
Porto - Marítimo 1

Stawka 2zł e.w 361

Manchester United - Chelsea x2
AS Bari - AS Roma x2
Cagliari - AC Milan x2
Polonia Warszawa - Wisla Krakow x2
Burnley - Manchester City x2

30zł e.w 80

Manchester United - Chelsea x2
Schalke 04 - Bayern München 1x
Arsenal - Wolverhampton powyzej1.5 goli
Polonia Warszawa - Wisla Krakow x2
Burnley - Manchester City powyzej1.5 goli
Lech Poznan - Legia Warszawa x2

5zł e.w 30

ale pogrom zrobił MC a ja dawalem podporke:lol:

bartek89TS 03.04.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 880043)
Skąd takie wysokie kursy??

Obstawiam w Tisporcie, w pierwszym kuponie kursy kolejno były takie: 3.10, 2.55, 3.10, 1.90, 3.30, 3.15, 1.61, 1.80. w drugim: 1.48 2.55 1.80 1.45 1.90 1.78 1.62 1.61


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl