Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kapcok7 10.06.2018 13:37

Jeżeli faktycznie mielibyśmy dostać wersję z kołnierzykiem, myślę że tak by się prezentowała
https://zapodaj.net/images/99a0761ccfed1.png

Kac 10.06.2018 14:50

kupuje taka od razu!

aNouc 10.06.2018 15:16

Z guzikem raczej nie bedzie
I dodawajcie pod LVBET napis "zaklady bukmacherskie".

Okazalo sie ze jest kilku sponsorow o podobnej nazwie w tym jeden w pilce noznej i LVbet od nas nakazala Wisle dodac ten tekst


Bo inaczej wyglada koszukka bez niego a inaczej z dopiskiem

Alonso19 10.06.2018 15:36

No właśnie pytanie czy kołnierz w stylu polo czy stójka. Z kołnierzykiem polo w miteamie mają taka koszulkę:
https://i.imgur.com/86xuqxN.jpg


grafiki są oczywiście do wyboru.

Neo1221 10.06.2018 18:03

Bardzo ładne projekty :)

Chciałem lekko poprawić osoby piszące że Wisła miała "tłoczony" herb jako coś "wyjątkowego"... herb był tylko i wyłącznie na koszulkach ze sklepowych. Piłkarze takiego herbu na koszulkach meczowych nie posiadali.

_ukoL 10.06.2018 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1503778)
...

Kupuję! Na zapas dwie. Świetny projekt. ;)

tsw biała gwiazda 10.06.2018 18:32

Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png

Barti 10.06.2018 18:39

Jednolity czerwony dla mnie najfajniejszy...ale ja się nie znam na modzie i trendach

Alonso19 10.06.2018 19:52

Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.

Przy okazji gratuluje kolekcji. :)

Arkadiusz.Czerepach 10.06.2018 20:50

neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje

ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice

Kapcok7 10.06.2018 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1503795)
Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png

Raczej nie, żaden europejski klub który pokazał stroje na sezon 18/19 nie miał tego kołnierzyka, albo tzw. "stójka" albo gładki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1503802)
neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje

ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice

W wersji graficznej tak się to prezentuje:

https://zapodaj.net/images/735c97be56906.png

fot. www.colours-of-football.com

R33 06.07.2018 21:07

Jutro czasem nie ma przewidywano (bo teraz wiadomo, że ważniejsze sprawy na głowie) prezentacji nowych koszulek?

Edit:
Ehhh, nie odwiedziłem dziś oficjalnej, tak to bym głupich pytań nie zadawał.

fansorina 06.07.2018 21:10

Miała być prezentacja, ale zmienili termin na 21.07 i inaugurację Ekstraklasy w naszym wykonaniu.

Voin 08.07.2018 12:42

Ciekawostka - podczas meczu z AS Monaco, na tyłach koszulek widniał logotyp Krakowa.
Ciekawe czy to jednorazowa akcja, czy możemy pozostanie na dłużej i zagości na nowych koszulkach meczowych.

http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...7.2018/033.jpg

Hives4 08.07.2018 12:55

Na twitterach pisano, że jednorazowo i że ustalone jeszcze przed sytuacją ze stadionem. Fajnie jakby tak było na stałe, oczywiście gdyby był z tego hajs, ech...

DeadOrAlive 14.07.2018 06:26

Ktoś się orientuję, czy przed meczem z Arką będzie możliwość zakupienia nowej koszulki meczowej ?

Arkadiusz.Czerepach 14.07.2018 08:39

czy ktoś sie orientuje czy przed meczem z Arką wogle się dowiemy jak wygladaja nowe koszulki ?

brylant17 14.07.2018 09:18

Jakbyś trochę śledził stronę główną/twittera to byś wiedział,że tak prezentacja w dniu meczu

DeadOrAlive 14.07.2018 11:35

Nie ma się co wymądrzać ;)

Koszulki trafia do sprzedaży w połowie sierpnia. Info z WŚ

St Yabol 14.07.2018 12:39

Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.

Levis88 14.07.2018 12:55

Niech przyspieszą prezentację i sprzedaż to kasa wpadnie przed meczem z Arką

DeadOrAlive 14.07.2018 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1509202)
Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.

No, tak mi dzisiaj Pani w WŚ powiedziała. Wyjsc wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach, ale do sprzedaży trafia one dopiero w połowie sierpnia. To kompletnie bez sensowne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że teraz startuje nowy sezon i taka sprzedaż przed pierwszym meczem ligowym mogłaby zawsze coś podreperować budżet.

w0lno. 14.07.2018 13:32

Niby to taka pierdoła, ale w tym klubie ostatnio nic nie jest ok.
Liczy się każdy grosz (nadarza się dobra okazja do zarobienia jakichś mniejszych lub większych pieniędzy), a włodarze nie potrafią nawet wprowadzić koszulek do sprzedaży w odpowiednim momencie. Ehhh...

DeadOrAlive 16.07.2018 10:31

https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...88721108357120

Jeśli to prawda, to Was przepraszam i biję się w pierś. Natomiast w sobotę byłem osobiście w Wiślackim Świecie i tam poinformowano mnie o tym, że nowe koszulki trafią do sprzedaży w połowie sierpnia!

W takim razie warto zaopatrzyć się w koszulkę jeszcze przed meczem :)!

Alonso19 17.07.2018 22:40

A pro po Arki to mają oni dostać te stroje Polo z miteama, które pokazywałem ja czy TSW Biała Gwiazda, czyli nie jest wykluczone, że i Wisła nie dostanie tego designu.

wiesniak842 18.07.2018 19:18

Jest tu jakis klubowy insider?:D
Chcialbym wiedziec, ile dokladnie (ewentualnie okolo, w zaokragleniu, badz mniej wiecej, ale jako pewna informacja ) dostaje Wisla procentowo, ze sprzedazy jednej meczowej koszulki Adidasa?

El'kabat 21.07.2018 14:45

https://www.instagram.com/p/BlfpmU5h...=wislakrakowsa

kolarz90 21.07.2018 16:49

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_w_sprzedazy/

czaro 21.07.2018 17:01

Stroje są ładne. Moim zdaniem ładniejsze od dotychczasowe, chociaż ja bym wolał takie proste-klasyczne, jak w zeszłym roku miał Górnik Zabrze.

Franeklowcabramek 21.07.2018 17:33

Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/18...me_600x600.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl