![]() |
Jeżeli faktycznie mielibyśmy dostać wersję z kołnierzykiem, myślę że tak by się prezentowała
https://zapodaj.net/images/99a0761ccfed1.png |
kupuje taka od razu!
|
Z guzikem raczej nie bedzie
I dodawajcie pod LVBET napis "zaklady bukmacherskie". Okazalo sie ze jest kilku sponsorow o podobnej nazwie w tym jeden w pilce noznej i LVbet od nas nakazala Wisle dodac ten tekst Bo inaczej wyglada koszukka bez niego a inaczej z dopiskiem |
No właśnie pytanie czy kołnierz w stylu polo czy stójka. Z kołnierzykiem polo w miteamie mają taka koszulkę:
https://i.imgur.com/86xuqxN.jpg grafiki są oczywiście do wyboru. |
Bardzo ładne projekty :)
Chciałem lekko poprawić osoby piszące że Wisła miała "tłoczony" herb jako coś "wyjątkowego"... herb był tylko i wyłącznie na koszulkach ze sklepowych. Piłkarze takiego herbu na koszulkach meczowych nie posiadali. |
Cytat:
|
Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png |
Jednolity czerwony dla mnie najfajniejszy...ale ja się nie znam na modzie i trendach
|
Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.
Przy okazji gratuluje kolekcji. :) |
neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje
ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice |
Cytat:
Cytat:
https://zapodaj.net/images/735c97be56906.png fot. www.colours-of-football.com |
Jutro czasem nie ma przewidywano (bo teraz wiadomo, że ważniejsze sprawy na głowie) prezentacji nowych koszulek?
Edit: Ehhh, nie odwiedziłem dziś oficjalnej, tak to bym głupich pytań nie zadawał. |
Miała być prezentacja, ale zmienili termin na 21.07 i inaugurację Ekstraklasy w naszym wykonaniu.
|
Ciekawostka - podczas meczu z AS Monaco, na tyłach koszulek widniał logotyp Krakowa.
Ciekawe czy to jednorazowa akcja, czy możemy pozostanie na dłużej i zagości na nowych koszulkach meczowych. http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...7.2018/033.jpg |
Na twitterach pisano, że jednorazowo i że ustalone jeszcze przed sytuacją ze stadionem. Fajnie jakby tak było na stałe, oczywiście gdyby był z tego hajs, ech...
|
Ktoś się orientuję, czy przed meczem z Arką będzie możliwość zakupienia nowej koszulki meczowej ?
|
czy ktoś sie orientuje czy przed meczem z Arką wogle się dowiemy jak wygladaja nowe koszulki ?
|
Jakbyś trochę śledził stronę główną/twittera to byś wiedział,że tak prezentacja w dniu meczu
|
Nie ma się co wymądrzać ;)
Koszulki trafia do sprzedaży w połowie sierpnia. Info z WŚ |
Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.
|
Niech przyspieszą prezentację i sprzedaż to kasa wpadnie przed meczem z Arką
|
Cytat:
|
Niby to taka pierdoła, ale w tym klubie ostatnio nic nie jest ok.
Liczy się każdy grosz (nadarza się dobra okazja do zarobienia jakichś mniejszych lub większych pieniędzy), a włodarze nie potrafią nawet wprowadzić koszulek do sprzedaży w odpowiednim momencie. Ehhh... |
https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...88721108357120
Jeśli to prawda, to Was przepraszam i biję się w pierś. Natomiast w sobotę byłem osobiście w Wiślackim Świecie i tam poinformowano mnie o tym, że nowe koszulki trafią do sprzedaży w połowie sierpnia! W takim razie warto zaopatrzyć się w koszulkę jeszcze przed meczem :)! |
A pro po Arki to mają oni dostać te stroje Polo z miteama, które pokazywałem ja czy TSW Biała Gwiazda, czyli nie jest wykluczone, że i Wisła nie dostanie tego designu.
|
Jest tu jakis klubowy insider?:D
Chcialbym wiedziec, ile dokladnie (ewentualnie okolo, w zaokragleniu, badz mniej wiecej, ale jako pewna informacja ) dostaje Wisla procentowo, ze sprzedazy jednej meczowej koszulki Adidasa? |
|
|
Stroje są ładne. Moim zdaniem ładniejsze od dotychczasowe, chociaż ja bym wolał takie proste-klasyczne, jak w zeszłym roku miał Górnik Zabrze.
|
Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.
https://cdn.shopify.com/s/files/1/18...me_600x600.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl