Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mr_kwolf 08.01.2011 02:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1033340)
Ja uważam , że skończy jak Szymkowiak. Po pół roku przekonają się na co naprawdę Pawła stać (z całym szacunkiem) i zaczną gorączkowo szukać napastnika o klasie "international" - chciałbym się mylić.

Przeczysz sam sobie bo Szymkowiak był tam bogiem więc jak skończy tak jak on to nie będą nikogo szukać...

JrQ- 08.01.2011 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1033299)
Nie chcę być złym prorokiem, ale na wiosnę Brożek Brothers mogą nie powąchać murawy.

Paweł też nie, raczej zmiennik.
Choć z drugiej strony, z ich przyjścia zrobili taki show w mediach, że albo mają tak świetny marketing, albo tak na nich liczą ;)

polska.mysl.szkoleniowa 08.01.2011 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1033409)
Przeczysz sam sobie bo Szymkowiak był tam bogiem więc jak skończy tak jak on to nie będą nikogo szukać...

Też tak sobie pomyślałem, ale może chodziło mu o trudny Szymka epilog?

Swoją drogą, Mirek jest jednym z naszych ulubionych grajków, strasznie go lubiłem. Ma nawet taryfę ulgową na opowiadanie bredni w c+ :)

IncognitoTSW 08.01.2011 12:27

Turcy nie mogli zrozumieć, że Szymek ma już tak wyniszczone nogi, że nie może już poważnie kopać piłki. A szkoda, bo naprawdę szło mu rewelacyjnie w Turcji. A jakby nie patrzeć - ma tyle lat co Sobolewski.

gromaders 08.01.2011 13:03

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

ale by to było piękne, przywitać tak Adasia na wiosnę na R22 :D

..DRAGON.. 08.01.2011 13:07

Przywitać adasia i złamać mu kariere jak jednemu judaszowi- Dolha - co? ty wiesz co!!! to byloby piękne!!!

grzybek69 08.01.2011 14:54

Mariusz ma duże aspiracje:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

Powodzenia!

tomasz_19 08.01.2011 15:09

i bardzo dobrze! nie mamy Pawełka w Wiśle to sobie go chociaż w akcji pooglądamy w reprezentacji :)

Titto 08.01.2011 15:25

Olo Moszkalewicz szaleje na Amber Cup! ;)

IncognitoTSW 08.01.2011 15:34

Sarnat dopiero szaleje

JrQ- 08.01.2011 16:08

To Wy chyba Jopa nie widzieliście tam!

brylant17 08.01.2011 16:14

Napiszcie coś o tym turnieju? nie wiem na jakim kanale leci...

JrQ- 08.01.2011 16:19

Orange Sport Info, jest skład OldBoyów Wisły, grają między innymi Jop, Olo, Szymek, Stolarczyk...

Donki 08.01.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1033632)
Napiszcie coś o tym turnieju? nie wiem na jakim kanale leci...

Orange sport info :)

mic 08.01.2011 16:54

Braci sie nie traci :D

Titto 08.01.2011 17:17

Jakieś pojebane te zasad i Wisła nie awansowała do półfinału ;(

mic 08.01.2011 18:10

E co tam sie stalo ? Wyszedlem z domu na chwile po meczu ze Slaskiem

wisl@k_TS 08.01.2011 18:14

Z tego co jednym okiem widziałem, to Mati Borek się wykłócał z sędziami i zrobili małą tabelkę, w której Wisła spadła na 3 miejsce.

mic 08.01.2011 18:16

Nawet na towarzyskich turniejach jakies przekrety, ja .......e, polska pilka to dno

IncognitoTSW 08.01.2011 20:43

Nie ogarniam co oni tam zrobili.

Dla Wisły grali : Moskalewicz, Jop, Sarnat, Stolarczyk, Szymkowiak i Grzegorz Lewandowski.

Z byłych piłkarzy widzieliśmy też m.in. Majdana czy Dawidowskiego. Grał też Wojciech Kaczmarek w bramce Śląska.

KoPer 08.01.2011 20:52

a taże Ćwielong też w Śląsku

akakiusz 08.01.2011 21:48

Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi:
1. Śląsk 2pkt bramki: 5-5
2. Lambada 2pkt bramki 4-4
3. Wisła 2pkt bramki 3-3

avangarda 08.01.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033765)
Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi:
1. Śląsk 2pkt bramki: 5-5
2. Lambada 2pkt bramki 4-4
3. Wisła 2pkt bramki 3-3

Liczy się to, co jest w regulaminie turnieju. A wcześniej była mowa, że w razie remisu wchodzą Śląsk i Wisła. Nie było mowy o robieniu małej tabelki i nie liczeniu wyników z Gryfem. Czytałeś przed turniejem jego regulamin, że wiesz na jakich zasadach przyznaje się awans z grupy?

christof20 08.01.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033765)
Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi

No niewiem. IMO powinni brać pod uwagę bilans bramkowy, a tu Wisła i Śląsk mają +3, zaś Lambada +2. Chyba, że inaczej jest w regulaminie turnieju.

akakiusz 08.01.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1033769)
Liczy się to, co jest w regulaminie turnieju. A wcześniej była mowa, że w razie remisu wchodzą Śląsk i Wisła. Nie było mowy o robieniu małej tabelki i nie liczeniu wyników z Gryfem. Czytałeś przed turniejem jego regulamin, że wiesz na jakich zasadach przyznaje się awans z grupy?


Nie czytałem, ale zakładam, że skoro awansowały Śląsk drużyna Borka, to stało się to właśnie według obowiązującego regulaminu. Zamieszanie wprowadzili komentatorzy Oragne, bo pewnie sami nie wiedzieli jakie są zasady, a rozdzielili miejsca w tabeli.

johny96 08.01.2011 22:14

Lechia bardzo dobrze sobie grała, ale ta mała tabelka to jakieś kpiny. Komentatorzy . . .

akakiusz 08.01.2011 22:33

Taka zasada obowiązuje w Ekstraklasie i każdej piłkarskiej lidze w Polsce, nie tylko zresztą piłkarskiej i nie tylko w Polsce

avangarda 08.01.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033778)
Taka zasada obowiązuje w Ekstraklasie i każdej piłkarskiej lidze w Polsce, nie tylko zresztą piłkarskiej i nie tylko w Polsce

Takie turnieje rządzą się swoimi prawami. W ekstraklasie i innych ligach nie można wykonywać autu "do siebie" przecież. Jeśli regulamin turnieju przewidywał robienie małej tabelki to zgoda, wszystko było poprawnie. Ale wcześniej nie było o tym mowy.

mr_kwolf 08.01.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1033789)
Takie turnieje rządzą się swoimi prawami. W ekstraklasie i innych ligach nie można wykonywać autu "do siebie" przecież. Jeśli regulamin turnieju przewidywał robienie małej tabelki to zgoda, wszystko było poprawnie. Ale wcześniej nie było o tym mowy.

A w którym momencie było mówione że będą liczone bramki? Jeżeli nie to logiczne że liczą się raczej przepisy które są powszechnie używane.

PS. Jesteście śmieszni, turniej o karton fajek a wy i tak szukacie spisku żeby udowodnić że wszyscy są przeciwko nam i ogólnie to jesteśmy mesjaszami polskiej piłki :D

IncognitoTSW 09.01.2011 12:32

Wszystkiego najlepszego dla Kazimierza Moskala, który kończy dziś 44 lata.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl