![]() |
Po co się tu iskrzycie?
Ja obecnie kibicuję lechowi (tzn. nie jestem kibicem tylko widzem) i powiem wam ze cokolwiek Lech nie zrobi to i tak nie przebije sukcesu Wisły, bo Wisła jako jedyna pokonała wielką FC Barcelone. To był ogromny sukces jak dla mnie. |
No tak, teraz bedziemy sie szczycic 1 meczem bo nie bedziemy mieli innych sukcesow, a inni beda mieli - "a my i tak jestesmy lepsi bo pokonalismy Barce,ha!" pff. Zebysmy ja chociaz wyeliminowali...
|
LOL
teraz to mnie rozbawiłeś... gdybyśmy CHOCIAŻ (jak to ująłeś) wyeliminowali Barcę to to by było na pierwszych stronach wszystkich gazet świata a Guardiola to by dzisiaj trenował co najwyżej jakiegoś 2 ligowca. Ciesz się z tej wygranej ciesz, bo Barca grała w 1 składzie i na serio jest się czym chwalić - mało która drużyna na swiecie moze powiedziec ze wygrała z Barceloną prowadzoną przez Guardiolę. |
FG to fajna rzecz
Cytat:
Ale jeśli chodzi o nas, to bardziej Wisełce przysłużyłby się remis 1:1 z Barceloną i potem 1:0 z Tottenhamem w Krakowie, niż odwrotnie. Cóż, wtedy masę szczęścia miały pyry (strzał Murawskiego w ostatniej minucie), zupełnie tak samo jak zrobili to nasi w 94' min. w Salonikach. I w ten sposób Kraków i Poznań zaznały smaku fazy grupowej PUEFA. |
Faktem jest, że Barcelona przyjechała do nas mając już awans w kieszeni. A do ataku wstawiła rezerwowego Kirkica, który seryjnie marnował setki.
Faktem jest też to, że był to początek sezonu i początek budowania drużyny przez Guardiolę więc każdy oficjalny mecz był dla nich ważny. Grali na 100%, bo grali dla kibiców i z szacunku dla marki Barca. Mimo to nam udało się w tym jednym meczu ograć drużynę, która zapisała się już w historii piłki nożnej jako jedna z najlepszych i najefektowniej grających drużyn. Dlatego uważam, że pokonanie Barcy - mimo, że był to już mecz o pietruszkę - było wielkim osiągnięciem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ale to ogólna polska cecha narodowa, niestety. |
Bo inni juz dawno o tym meczu zapomnieli majac w pamieci wynik z pierwszego meczu, ale to ciagle wy do tego meczu wracacie, niczym bumerang:) Braga jak dla mnie to...sredni rywal, szczerze wolalem jakas silniejsza druzyne, na ktora napewno pilkarze by sie spieli na maksa, a tak, jedynie w Bakero cala nadzieja ze do nich przemowi, tylko po jakiemu?
|
Cytat:
|
To nie pij, to nie bedzie uderzala, niestety ale 90% to nawet nie wie gdzie dokladnie to miasto lezy, 50% to nawet nie wiedzialo ze taki zespol istnieje, a tym bardziej ze to z Portugalii. A ja widze ze strasznie Cie ten nasz awans zdenerwowal
|
To teraz pomysl ile kibicow z Portugalii wie gdzie lezy Polska, Poznan co to Lech i ze w ogole Lech to Lech+ Amica. Co mnie mialo zdenerwowac? Czlowieku awansowaliscie do fazy pucharowej z trudnej grupy i juz sie na tyle podnieciles ze uwazasz swoj klubik za sredniaka europejskiego ktory sobie podchodzi do meczu z klubem z Portugalii na luzaku bo to takie leszcze sa ze trzeba sie na nich dodatkowo motywowac.
I gratulacje ze nie wiedziales ze Braga jest w Portugalii :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czyli w Poznaniu już wymyślili czemu ewentualnie odpadną z Bragą. Po prostu piłkarze zlekceważyli rywala :lol: Oj przewraca się w łebkach, przewraca.
|
studio2 no bez jaj, żeby ktoś miał nie wiedzieć, gdzie leży Braga. Mogłeś jeszcze dodać, że 30% nie zna takiego kraju jak Portugalia, podkreśliłoby to jeszcze bardziej to co chciałeś przekazać:D
|
@ ToTylkoJa i 022
Studio2 ma trochę racji bo sam nie wiem gdzie dokładnie leży Braga(wiem tylko tyle że na płn Portugalii,ale jak tam dojechać ?). Gratuluję więc tak dobrej znajomości geografii. Swoją droga jakby pokazać mapę Polski i kazać szukać takich miast jak Olsztyn,Kielce,Bytom,Bielsko-Biała to pewnie znalazłyby się takie osoby,które nie potrafiłby wskazać w jakim regionie leżą powyższe miasta.(naście lat temu w szkole byłem świadkiem takich sytuacji),więc co wy tutaj wymagacie. ("Braga nie ma takiego miasta jak Braga,....,A czemu mi Pan nie mówi że to w Portugalii,no przecież ja muszę pójść i poszukać "-ot tak mi się skojarzyło) Pewnie o tym że taki klub istnieje to już przesadził. @studio2 Jeżeli waszym piłkarzom na tym etapie rozgrywek trzeba tłumaczyć,że nie można zlekceważyć rywala,że to nie są jacyś Azerowie, Estończycy czy przedstawiciele ligi uważanej przez naszych kopaczy za gorszą to ja dziękuję. |
Cytat:
I co, dobra teza? Chyba nie jest jakas wydumana? Nie wmawiaj nikomu ze pilkarze Lecha maja sie za Bog wie kogo. Na mecz kazdy w pucharach sie spinaja i stad te wyniki. Ze Sportingiem tez beda grali na 200% no ale jak chcesz to mozesz sie oszukiwac ze to sredni rywal, ze ciezko sie na takiego zmotywowac, ze 50% (tutaj nie sprecyzowales ale mysle ze chodzi o kibicow) nie wie ze taki klub istnieje. Kurde chlopie wielki Lech bedzie mial w dupie Brage bo oni to sa z Polski i 2 razy wyszli z grupy LE ... A co tam ze Portugali, ze Braga, ze grali w lidze mistrzow... przeciez to przy osiagnieciach Lecha i wyeliminowaniu Juventusu ktory mial na LE wyjebane znaczy niewiele |
Cytat:
:-) |
Jaroo1
Miotasz się jak ranny jeleń i tworzysz sobie bajki wkręcając się niepotrzebnie we własną spiralę nienawiści. Studio napisał, że Braga to średni rywal. Popatrz sobie na zespoły grające w 1/16. Są zespoły teoretycznie silniejsze i teoretycznie słabsze (przy czym punktem odniesienia NIE JEST tu Lech żeby nie było), tak po prostu. Może inaczej bo zaraz sobie coś źle zinterpretujesz - są zespoły o większym potencjale piłkarskim i mniejszym. Braga na tle załóżmy takiego Liverpoolu, MC, Ajaxu, Villarreal jest zespołem o mniejszym potencjale. Co rzadko się zdarza w europejskich pucharach kolejny przeciwnik Lecha ma budżet mniejszy niż polska drużyna o 5 milionów euro (Lech 11, Braga 6). Nie powiesz mi że Braga nie jest średniakiem. Oczywiście nie można ich lekceważyć i należy podejść do tego dwumeczu z pełną koncentracją i szacunkiem, ale też nie można przed meczem mieć pełnych gaci. Biorąc pod uwagę wybiórcze traktowanie meczów przez piłkarzy Lecha w rundzie jesiennej i eksplozje zaangażowania oraz wspinanie się na piłkarskie wyżyny umiejętności z potentatami (czyt. drużyny o bardzo dużym potencjale piłkarskim) nie bezpodstawne są obawy Studia o ten dwumecz. PS1. Porównanie Bragi do Polonii Bytom świadczy o tym, że nie znasz się za bardzo na piłce, PS3. Nie wiem ile wiosen już za Tobą, ale czytając teksty typu "Lech+Amika" wychodzi na to, że jesteś zgryźliwym tetrykiem coś koło 80. PS2. @022 - Gratuluje wiedzy geograficznej dotyczącej miast w Europie do 200 tys mieszkańców. PS3. @ToTylkoJa - 100% kibiców Lecha nie wie gdzie leży Polska - Usatysfakcjonowałem Pana?Już? Lepiej? |
Cytat:
A to Lech to nie jest Lech+ Amica? To juz nie wiem, bylo to polaczenie czy nie? Moze jakas kolejna teoria z Waszej storny i robienie prania mozgu "przeciwnikom" Lechoamici? Jeszcze raz powiem, tak oczywiscie oleja Brage. Tak bo to sredni rywal, to tylko 1/16 LE, bo to tylko zespol z Portugalii ktory gral w LM gdzie udalo im sie ograc Arsenal. Wmawiajcie sobie i nam te mile teorie, fajnie sie to czyta. Tak podejda do meczu 1/16 LE ze Sportingiem Braga tak jak do meczu z Polonia Bytom w ekstraklasie. Niech do Was dotrze to ze oni sie na kazdy mecz pucharowy musza spinac na 100% zeby cos zaprezentowac, a to ze w niektorych meczach im nie wychodzi to normalne. |
Cytat:
2. Ale wiesz, że płn Portugalia, a nie Szkocja, Francja czy Chorwacja. Reszta to już net. Bez przesady żeby znać rozkład kluczowych autostrad. 3. Z tymi wymaganiami też bym nie przesadzał. Interesujesz się piłką? Tak. To nie ma opcji byś nie kojarzył od 10 lat Benifcy, Porto i Sportingu. No, dobra dorastasz i w sumie zaczynasz się zastanawiać - przecież liga liczy 16 drużyn, kim jest pozostale 13? Tak jak wiesz co to Le Havre, wiesz że dużo siarki jest w okolicy Tarnobrzega, miedzi w okolicy Legnicy, we Włoszech jest Bari, a w NIemczech Frankfurt tak wiesz, że w Portugalii jest Braga. No, bez jaj :) Cytat:
|
Cytat:
Jedyna nadzieja w Maaskancie jeśli drużyna nie będzie poważnie wzmocniona. Jeśli ma się przeciętnych grajków i nie stać lub żal kasy na lepszych potrzebny przynajmniej dobry trener który potrafi z nich wykrzesać maksimum i dobrze poukłada całość jak chociażby Probierz w Jadze. |
Jedyna nadzieja Wisły to Pan Cupiał,czy wam się podoba czy nie.
|
Na przyszly sezon ( jezeli beda puchary ) jedyna nadzieja to milosierne losowanie i fura szczescia. Ten awans do LE/LM moze sprawic, że odbijemy sie od tego dna, ktore osiagnelismy w Europie i pozwoli zapomniec o upokorzeniach z ostatnich paru lat.
A jesli chodzi o sytuacje Lech i Polski w europejskich pucharach to wyglada to mniej wiecej tak ( oczywiscie jeszcze LEch gra, ale nie oszukujmy sie -> na przejscie nie ma co liczyc, moze remis sie uda zdobyc ): Lech dzieki temu sezonowi jezeli wygra MP ( praktycznie niemozliwe, ale napisze o tym ) ma pewne rozstawienie w II i III rundzie eliminacji. w IV wszystko zalezy od rozstrzygniec w innych ligach, ale najpewniej nie bedzie rozstawiony. Jest rozstawiony, czyli pisze, że teoretycznie przechodzi dalej=pewne miejsce w fazie grupowej LE. Jezeli nie bedzie gral w eliminacjach LM to zagra w el.LE gdzie na 100% bedzie rozsawiony we wszystkich rundach = pewne miejsce w fazie grupowej. Jezeli w ogole nie dostanie sie do "europy"= kompletne 0 i zaprzepaszczenie szansy na zdobycz punktowa do rankingow dla siebie Wisla: 1)LM raczej rozstawienie w II rundzie. Dalej pewne nierozstawienie 2)LE: Rozstawienie w we wszystkich rundach oprocz ostatniej. Czyli mozemy trafic na takie zespoly jak np. Liverpool, Ajax, Villarreal itd. WIec > ciezko i trzeba liczyc na szczescie. |
Cytat:
To od teraz wyeliminowanie kelnerow z beznadziejnej ligi litewskiej jest sukcesem? Nie wierze... |
Tbilisi,Levadia.Karabach...Tak biorąc pod uwage naszych niedawnych pogromców wyeliminowanie kelnerów z Litwy jest sukcesem.
|
Cytat:
transfery muszą być jeśli nie chcemy - jak notabene Amikosz - ściągać napastników w trybie awaryjnym |
Cytat:
|
|
Amika i tak jest przegraną w tej sprawie. 29 tysięcy to nie 40 tysięcy. Grubą forsę stracili na tym ograniczeniu liczby widzów.
|
Ponad milion podobno, choc nie wiem jak oni do takiej kwoty doszli ale jak zwykle trzeba prezsadzić zeby dobry artykul wyszedł
http://sport.wp.pl/kat,77156,title,L...wiadomosc.html |
No i to jest kolejne jajo, o którym było wiadomo,że będzie miało miejsce. Stadion w Poznaniu.
Ktoś za to powinien chyba odpowiedzieć. Afryka normalnie. |
Lech ma ogromną szanse na przejscie Bragi, gdyz ta oslabila sie w okienku znacznie, do tego 3 podstawowych pilkarzy nie zagra w meczu. W lidze ostatnio spisuja sie bardzo zle.
|
O nareszcie ktos kto mysli podobnie ja tez uwazam,ze przejda Brage nawet kase postawilem u buka na ich awans w Poznaniu nawet cicho mowia o cwiercfinale bo Liverpool jest w kryzysie i zadna sztuka go ograc a na Sparcie chca sie zemscic za el LM wiec w Poznaniu jest spora szansa na cwiercfinal ligi europy juz przebili sukces Wisly a jak zajda dalej to bedzie najwiekszy sukces od 96 roku
|
Cytat:
|
Cytat:
wg mnie nie przebili. |
sorki ale bedac obiektywnym my mielismy na rozkladzie Parme iSchalke a Lech MC i jeden z najbardziej utytulowanych klubow swiata Juventus w lidze europy trudniej jest dojsc do 1/16 niz wtedy do 1/8
|
Cytat:
|
walic pyry!!! musza odpasc musza dostac łomot z BRAGA!!! bo to sa kur... poznanskie!!!
4 powody dla których chce żeby Braga im dojebała : 1. Ja Wisła przegra jakiś mecz w pucharach czy lidze to pyry się spuszczają ze szczęścia , więc my Wiślacy też mamy się cieszyć jak ta sprzedajna pralka dostanie w dupe 2. Są braćmi naszego największego wroga 3. Jak przegrali u nas w Krakowie 4:2 to to bydło z poznania zaczeło żucać w naszą strone sztucznymi ogniami 4. I jak byliśmy u nich w pyrlandi to ochrona otworzyła im bramki , żeby była zadyma . I do tej pory ich nikt nie ukarał ! A nas ukarali zakazem wyjazdu na dwa mecze (min.Derby) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl