Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

gris 19.03.2009 23:00

Jeśli nie mam zweryfikowanego konta na PayPalu, bo nie powiązałem z kartą kredytową, to czy mogę wpłacać i wypłacać pieniądze?

Kowal! 19.03.2009 23:01

da sie zarejestrowac na kibice.net w ogole? nie widze tam takiej opcji ...
bo moj login nie dziala:/ haslo dobre, pisalem do adminow i nic ...
moze dlatego ze tam nie zagladalem;) ciecia porobili jakie czy co? heh

szprotson 20.03.2009 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowal! (Post 695472)
da sie zarejestrowac na kibice.net w ogole? nie widze tam takiej opcji ...
bo moj login nie dziala:/ haslo dobre, pisalem do adminow i nic ...
moze dlatego ze tam nie zagladalem;) ciecia porobili jakie czy co? heh

moze za stary jestes

Tylko_Wisła! 20.03.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 695076)
Wie ktoś gdzie zapisuje sie usunięta historia w Windows Vista ?? I czy wogóle sie zapisuje ??


Podbijam !

szczebrzeszcz 20.03.2009 14:12

co się stało z 90minut.pl?
od paru dni nie chodzi...

WILU TS 20.03.2009 14:23

8 postów wyżej masz odpowiedź tak ciężko chociaż jedną stronę przejrzeć czy pytanie nie było zadane ?

DYRU 20.03.2009 15:14

wyswietla mi se komunikat:uzytkownik mogl pasc ofiara fałszywego belbelble. i mam czarne tło i ten napis. da sie to jakos usunąć??

WzT 20.03.2009 15:19

Ja na to zaradziłem formatem.
Ale być może jest jakiś inny sposób.

DYRU 20.03.2009 15:20

chcę uniknąć formata :/

WISŁAZWE 20.03.2009 15:50

Mam takie pytanie co musze zrobic po podłączeniu do kompa nowego dysku?? od razu będzie śmigał , czy potrzeba formata czy coś takiego nie znam się na tym kompletnie :)

Kolumbus 20.03.2009 16:11

jesli bedzie poprawnie skonfigurowany i komputer go wykryje( jesli to dysk IDE to zworki, jesli SATA to sterowniki) to zapewne bedzie wymagal zalozenia partycji na nim.Zrobisz to przy pomocy np Windowsowego narzedzia do tego celu. prawym na moj komputer->zarzadzaj->zarzadzanie dyskami .po stworzeniu partycji format tego dysku

WislakWloszczowa 20.03.2009 16:14

Ktoś podszywa się pode mnie na gg z innego numeru i pisze ludziom jakies głupoty. Jak moge dojsc kto to?

IndykTSW 20.03.2009 16:23

Zna ktoś jakis dobry portal motoryzacyjny?

Suszanin 20.03.2009 16:29

Cytat:

Ktoś podszywa się pode mnie na gg z innego numeru i pisze ludziom jakies głupoty. Jak moge dojsc kto to?
Wątpie żeby się udało - no gg to taki program że się każdy może podszywać :(

kuba-wisla 20.03.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 695632)
wyswietla mi se komunikat:uzytkownik mogl pasc ofiara fałszywego belbelble. i mam czarne tło i ten napis. da sie to jakos usunąć??


Wyświetla Ci to Windows? Jeśli tak to wystarczy usunąć aktualizacje i po problemie (potem oczywiście zablokuj ponowne ich ściąganie) albo sobie skołuj jakiś legalny multi CD-Key np. ze szkoły.

Kobieta_Wislak 20.03.2009 17:05

Czy ktoś z Was wie, po co się okłada drzewa przy drodze deskami (i obwiązują te deski potem sznurkiem, żeby się trzymały). Widzę to w miejscach gdzie jest obok jakaś budowa - szczególnie jak nową drogę czy obwodnicę budują.
I ciekawość mnie zżera, po co tak się robi - a na necie nie znalazłam po co... :>

Wiem, pewnie dla ochrony, ale przed czym? :>

wisl@k_TS 20.03.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 695662)
Zna ktoś jakis dobry portal motoryzacyjny?

Wprawdzie nie portal, ale dobre forum.

http://www.forumsamochodowe.pl/index.php

<wislak88> 20.03.2009 17:31

Które to będą derby w niedziele? 179?

globoos 20.03.2009 17:32

DYRU, ściągnij sobie paczkę pod tytułem Windows Genuine Forever, znajdziesz w niej wszystko co jest potrzebne do pozbycia się tego sietu

szczebrzeszcz 20.03.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 695615)
8 postów wyżej masz odpowiedź tak ciężko chociaż jedną stronę przejrzeć czy pytanie nie było zadane ?

żadko tu zaglądam oprzeglądaniu nie mówiąc,
ale twój post uznaję za odpowiedź:D
choć jak widać przedmówcy też nie za bardzo wiedzą co jest :-)

wroobel88 20.03.2009 20:00

Wisła pany !!!
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 695698)
Które to będą derby w niedziele? 179?

tak 179.

10znaków

ROBSQN 20.03.2009 21:27

Jest jakiś program, co do powiedzmy 50 plików graficznych dołączy mi jakiś stały element, typu podpis/stopka?

P.e.c.h 20.03.2009 21:45

Jakim autobusem można dojechać na giełde samochodową i na jakim przystanku wysiasc?

DYRU 20.03.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 695700)
DYRU, ściągnij sobie paczkę pod tytułem Windows Genuine Forever, znajdziesz w niej wszystko co jest potrzebne do pozbycia się tego sietu

dzięki wielkie :) pomogło, a wszystko przez to, że zapomniałem klucza do Windowsa jak większość z nas.
ehhh starość nie radość.
pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz wszystkim za pomoc

syeb 20.03.2009 22:49

ktore miejsa w lidze polskiej graja w europejskich pucharach ?? mistrz w el L.M vice w el. P.Uefa a 3 druzyna tez czy nie ??

gigant 20.03.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syeb (Post 695905)
ktore miejsa w lidze polskiej graja w europejskich pucharach ?? mistrz w el L.M vice w el. P.Uefa a 3 druzyna tez czy nie ??

też.......

Deivid 21.03.2009 09:33

Czy jest już dostępna replika nowej koszulki Wisły ze sponsorem bet-at-home? Jeśli nie to kiedy można się spodziewać ich sprzedaży?

Szymek_R22 21.03.2009 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deivid (Post 696006)
Czy jest już dostępna replika nowej koszulki Wisły ze sponsorem bet-at-home? Jeśli nie to kiedy można się spodziewać ich sprzedaży?

Jest, w Umbro i w Sizeerze w Galerii Krakowskiej. Wszystkie możliwe kolory.

No to w takim razie w Sizeerze są(dawne Athlete's Foot)

Deivid 21.03.2009 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 696014)
Jest, w Umbro i w Sizeerze w Galerii Krakowskiej. Wszystkie możliwe kolory.

Byłem wczoraj w Umbro w GK i nie bylo replik koszulek z nowym sponsorem bet-at-home, byly tylko orginalne i repliki tych z tamtej rundy ze sponsorem TF Kable.
W sklepie na oficjalnej tez nie ma replik tych nowych koszulek, czy moze ktos wie kiedy bedą?

StelmiOriginal 21.03.2009 12:15

Mam pytnie, co zrobic, by to okienko nie wyswietlalo sie z kazdym uruchomieniem komputera, to byl program, ale ja go odinstalowalem juz dawno...

Prosze o pomoc

http://images39.fotosik.pl/84/ad5ab7dd7af8b942med.jpg

Krzyma 21.03.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 695836)
Jakim autobusem można dojechać na giełde samochodową i na jakim przystanku wysiasc?

Autobus 123, w stronę Płaszowa, wysiąść na przystanku Garbarnia, lub Jeżowa (dokładnie nie pamiętam. Jechać najlepiej rano gdzieś o godzinie 8 żeby tam być, bo po 10 większość aut jest przebranych.

rafiABG 21.03.2009 12:26

przystanek Dworzec Główny Zachód (Galeria) , to jest tam gdzie są elektryczne schody,wejście do galerii takie blaszane i wejście do tego tunelu nowego ? oczywiście chcę jechać w strone Wieliczki

p
[



WILU TS 21.03.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 696098)
Mam pytnie, co zrobic, by to okienko nie wyswietlalo sie z kazdym uruchomieniem komputera, to byl program, ale ja go odinstalowalem juz dawno...

Prosze o pomoc

http://images39.fotosik.pl/84/ad5ab7dd7af8b942med.jpg

Wyczyść rejestr jakimś programem i z głowy

wisl@k_TS 21.03.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 696106)
przystanek Dworzec Główny Zachód (Galeria) , to jest tam gdzie są elektryczne schody,wejście do galerii takie blaszane i wejście do tego tunelu nowego ? oczywiście chcę jechać w strone Wieliczki

p
[



Opisałeś przystanek "Dworzec Główny Wschód". Do Wieliczki pojedziesz z "Dworca Głównego Zachód (Galeria)" który jest na ulicy Pawiej.

rafiABG 21.03.2009 12:32

dzięki wielki wisl@k_TS :)

StelmiOriginal 21.03.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 696110)
Wyczyść rejestr jakimś programem i z głowy



Ale jak to zrobić, moglby ktos napisac?

michu-k 21.03.2009 12:42

Start --> Uruchom

wpisujesz "regedit"

Rozwijasz HKEY_LOCAL_MACHINE

I wyszukujesz odpowiednią wartość i usuwasz ją.

A jak nie to program "RegCleaner".

StelmiOriginal 21.03.2009 12:49

Ale jaka wartosc wpisac? Jestem gorzej niz zielony w tych sprawach... ;]

klusek106 21.03.2009 13:13

jak dojechac do ikei z NH ?

DJ TOMI 21.03.2009 13:15

Wybiera się ktoś na derby z Kazimierzy Wielkiej?Potrzebuje transportu gg12620184


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl