Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

szym_ek 28.03.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 877074)
Werder Bremen - Nürnberg powyzej 2.5 goli
Tottenham - Portsmouth 1 (-1.0)
Bolton - Manchester United 2

AKO 3.26


Hertha Berlin - B. Dortmund X2
Wolverhampton - Everton x2

US Palermo - Bologna ponizej 2.5 goli
AKO 3.08


West Ham - Stoke 1
Málaga - Tenerife 1

AKO 3.80

na dzisiaj tylko jeden

Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 1
UC Sampdoria - Cagliari 1
Liverpool - Sunderland 1
Borussia M'gladbach - Hamburger SV x2
AKO 4.49

Szarny 28.03.2010 12:16

Jagiellonia Białystok v Piast Gliwice 1
Juventus v Atalanta 1
Dynamo Kijów v Metalist Charków 1

kurs 3,68

Ostatnio jeżeli coś wygrywam na piłce, to tylko grając druzyny, które "muszą" wygrać. Jaga, Juve i Dynamo muszą ;)

El'kabat 28.03.2010 12:25

Jagiellonia-Piast 1
Liverpool-Sunderland 1

ako 2,1
200zł

p.s
widzieliscie co sie dzieje w serie A w kosza ?:D
Benetton Treviso-Martos Napoli 169-29 (41-9,48-3,47-4,33-13) :rotfl: :rotfl:

LuKaS TSW 28.03.2010 12:34

Sparta-Brno 1
Silkeborg-Koge 1
AEK-Panionios 1

i drugi:
Sonderyjske-Brondby 2
San Marino Calcio-Giacomense 1
Napoli-Catania 1

Maxior 28.03.2010 13:34

takie coś jeszcze na dzisiaj

Dynamo Kiev - Metalist 1x
Ajax - Groningen 1
VVV Venlo - PSV x2
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 1
ACF Fiorentina - Udinese 1x
Juventus FC - Atalanta 1
UC Sampdoria - Cagliari 1x
Liverpool - Sunderland 1
Borussia M'gladbach - Hamburger SV x2

10, e.w 80

i znowu przez niemcy przegrywam:(

WislakWiDoK 28.03.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 877685)
Jagiellonia-Piast 1
Liverpool-Sunderland 1

ako 2,1
200zł

p.s
widzieliscie co sie dzieje w serie A w kosza ?:D
Benetton Treviso-Martos Napoli 169-29 (41-9,48-3,47-4,33-13) :rotfl: :rotfl:

Napoli gra juniorami i kazde ich wyniki są takie.

PotiWisla 28.03.2010 14:38

Ja sobie postanowiłem zaryzykować bo w Milanie plaga kontuzji wiec zagrałem Lazio po kursie 5.05.

BRTS39 28.03.2010 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 877651)
Chievo podobno znów ustawione dziś na remis. Info. Wojciech Kowalczyk.

Chievo - Parma
0 - 0
:D

Maxior 28.03.2010 16:30

dałem chievo remis w małej taśmie i jest dobrze:)

El'kabat 28.03.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 877685)
Jagiellonia-Piast 1
Liverpool-Sunderland 1

ako 2,1
200zł

p.s
widzieliscie co sie dzieje w serie A w kosza ?:D
Benetton Treviso-Martos Napoli 169-29 (41-9,48-3,47-4,33-13) :rotfl: :rotfl:

Kurde w ta pilke w ten weekend wchodzi 99 % meczy. Haha a Chievo 0-0 :lol:

LuKaS TSW 28.03.2010 19:07

Dzisiaj połowiczny sukces:) jakieś typy na jutro już macie ?

Wczoraj ten typ w 4 lidze łódzkiej ,że Pilica Przedbórz "musi" wygrać również okazał się dobrym tropem jak dziś to Chievo.

Maxior 28.03.2010 19:48

No właśnie przyłaczam się do kolegi, czy jest coś jutro do grania ciekawego?:) Trzeba odkuć mój pechowy weekend

Arkas 28.03.2010 22:21

Niby dużo dobrych meczów wchodziło a mi i tak Milan zjeb*ał. Ku*wa. Chyba trzeba przerwę zrobić...

ramon01 29.03.2010 11:08

James Wattana + Rory McLeod

LuKaS TSW 29.03.2010 12:43

City-Wigan 1
Newcastle-Nottingham 1
Vardasco-Melzer 1

Szarny 29.03.2010 16:19

Newcastle v Nottingham Forest obie strzelą
OB v FC Midtjylland 1

kurs 3,05

Kamson 29.03.2010 16:33

Manchester City - Wigan (+1) 1
Monaco - Auxerre 2

ako: 5.42

grzesiek632 29.03.2010 17:09

A co myślicie jakbym puścił na jutro takie coś:

Bern - Kloten (3m.) 1 kurs: 1.60
Bayern - Man Utd 2 kurs: 2,60

?

ebi 29.03.2010 21:41

z nhl cos na noc macie ?

PotiWisla 30.03.2010 10:37

Ja na dzisiaj mam:

FC Bayern München - Manchester United 2 2.30
SK Sturm Graz - FC Trenkwalder Admira 1 1.35
FC St Johnstone - Glasgow Rangers 2 1.40

kamylsky 30.03.2010 13:54

Bayern - MU 2
Lyon - Bordeaux gol przed 28min? nie

ako: 4,07

cortezz 30.03.2010 15:06

jak mozna zrealizowac gratis w Betfair? zarejestrowalem sie i nic ani centa nie dostalem :(

tembeltsw 30.03.2010 17:28

Witam mam pytanie: jesli obstawilem mecz ale kolega ma niestety paragon ja mam tylko numer obstawy np.6601 i nie znam druzyn itd. to czy moge w jakis sposob sprawdzic wynik ??

Donki 30.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 878622)
U mnie to polegało na tym, że mam u nich konto od dłuższego czasu i dzisiaj przysłali mi maila z instrukcją co i jak. Więc nie wiem czy dostaniesz w ciągu kilku dniu czy to jest promocja dla "starych" użytkowników.

A mozna widziec jakiej tresi był ten e-mail ??

El'kabat 30.03.2010 19:47

Wczesniej puszczony :

Bayern-United x2 1,4

10/10

Maxior 30.03.2010 19:54

ja na live daje zwycięstwo MU

Speedy 30.03.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 878610)
Betfair daje 5€ gratis, przynajmniej ja dzisiaj dostałem

a to dziwne, mam u nich konto od jakiegoś czasu, a maila nie dostałem.

trial 30.03.2010 21:37

Jakieś typy na noc?

Maxior 30.03.2010 21:38

ale jaja MU przegrało;/

a11 30.03.2010 21:39

no ładnie Manchester pojechał, a wszystko za nimi przemawiało, no ale to taki rewanż za finał LM 11 lat temu praktycznie idealny scenariusz tylko w drugą stronę

LuKaS TSW 30.03.2010 23:41

Wiem że po fakcie,ale nie było mnie wcześniej na forum,ja dzień na plus postawiłem na to że Bayern strzeli gola i że strzeli Rooney.Na jutro zastanawiam się nad kimś z pary Messi/Ibrahimovic nad strzelcem gola oraz Westerlo-Mechelen 1

JacaTS 31.03.2010 15:20

Arka - Polonia X2
Nadal
Inter - CSKA 1

Za 3 dychy do zgarniecia troche ponad stowke. Zobaczymy.

brylant17 31.03.2010 15:22

Myślę nad:

Polonia-Wisła 2
Lech-Legia 1

za 20 do wyjęcia 79 zł

R33 31.03.2010 15:32

Co sądzicie o czymś takim, próbował ktoś?
http://zeroryzyka.blogspot.com/

Maxior 31.03.2010 15:48

ja bym nie płacił, chyba ze skany pokaze z wygranych

R33 31.03.2010 15:48

Ja pewnie spróbuje, najwyżej napiszę co i jak

pan Dudi 31.03.2010 16:03

Nie próbuj Reksio. Moim zdaniem szkoda kasy. Milion jest takich typów, wyłudzaczy, na necie.

LuKaS TSW 31.03.2010 16:25

Panserraikos - Kerkyra 2 kurs 4,5
za 50 zł

Maxior 31.03.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 879032)
Panserraikos - Kerkyra 2 kurs 4,5
za 50 zł

Ciekawe, ze taki kurs na nich daja jak walcza o 1 miejsce, tez zagram za drobne:)

Kamson 31.03.2010 16:54

Gdzie znajde informacje nt. kontuzji/zawieszeń w meczach ligi mistrzów?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl