Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

jasnyGwint 27.07.2010 19:48

słaba coś ta Sparta...

julo 27.07.2010 19:48

Lech w natariciu i póki co troche napiera i jakieś tam strzały oddał. Widać rzucili sie jak szczerbaty na suchary.
Póki co Sparta nic nie gra.
Kolejorza nawet słychać. M.in. Gola, gola, gola - strzelcie k... gola. Szczególnie słyszalni po sytuacji bramkowej Arboledy.
Myślałem że Sparta troche lepiej sie pokaże.

julo 27.07.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 945374)
Zamiast bezproduktywnie się kłócić o to, czy oglądać lepiej powiedzcie kto to jest Kamil Dyrgas.

Gazeta.pl pisze o sensacji, bo ten 19-latek awizowany jest w pierwszym składzie Amiki. To debiut tego piłkarza, w tak ważnym meczu. I to zdaje się, że na pozycji defensywnego pomocnika.

Zieliński zagrał va banque, jak wywiezie z Pragi korzystny rezultat będą piać nad jego "trenerskim nosem". A młodziana Smuda powoła do kadry.


Drygas właśnie wyłapał żółta kartkę w 24 minucie. :)
A na trybunach kibice ładnie sie pokazali - skacząc za bary tyłem do bramki.

spartan 27.07.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 945387)
Myślałem że Sparta troche lepiej sie pokaże.

Sparta lepiej się nie pokaże bo:
- piłkarsko została jedynie nazwa z przed lat.Drużyna wprawdzie w zeszłym sezonie nie przegrała meczu ale ligi nie zawojowała z wielka przewagą, ba wygrała ją tak samo jak Amica u nas. Gdyby nie remis (1-1) w przedostatniej kolejce w Ostravie prażanie nie mieliby czego świętować. Mistrzem byliby pewnie Hanysy czyli Chacharzi.
- kibicowsko nie ma porównania pomiędzy naszymi krajami. Ich sufit jest naszą podłogą. Jedyną ekipą w "polskim" stylu jest Banik a to zapewne dzięki wpływom Gieksy.

SpoXsteR 27.07.2010 19:55

A czego Wy oczekiwaliscie.. ze Sparta ich rozgromi? Amika gra pierwszy mecz na wyjezdzie z oslabiona Sparta ktora jest na lajcie do przejscia.. to ze meczyli sie z Baku nie ma nic do rzeczy.. bo kazdy mecz jest inny.. dla mnie albo remis albo przegrana Sparty.. baa.. to Sparta sie musi obawiac ze nie przejdzie do nastepnej rundy, a nie Amika

szlaQ 27.07.2010 19:57

Taaa i jeśli ktoś kto widział na trybunie Amici tą " szmatę " z przekreśloną Białą Gwiazdą i dalej będzie im kibicował w pucharach to ja już nie wiem ...

Na razie z żadnej strony nie ma "szału" ;)

arrosmay 27.07.2010 19:58

Dla tych Wiślaków, którzy kibicują Lechowi, bo "grają dla dobra polskiej piłki" radzę się zastanowić ilu kibiców Lecha będzie kibicować nam, którzy też dla dobra polskiej piłki będziemy grać.
Co do meczu to na razie wyczekiwanie. Lech jeśli chce coś ugrać musi przypilnować Sionko, bo przed chwilą na lajcie minął 2.

mr_kwolf 27.07.2010 20:00

Tak jak się można było spodziewać, ten awans na farcie Lecha jeszcze doda im skrzydeł i boje się że Sparte to oni przejdą spokojnie i jak będą mieli szczęsliwe losowanie to wejdą do tej LM.
Jedyną nadzieją jest brak napastnika w Lechu. Jak Sparta strzeli jakimś cudem bramkę to może dzięki temu awansować dalej.

tofik 27.07.2010 20:00

Lepsza Sparta jest imo. Lecha na nic więcej nie stać, a Czesi jeszcze nie ruszyli z miejsca.
Ale faktycznie, nie jest to już Czeska super drużyna jak kiedyś. Szału nie robią, ale strzelić strzelą.
Ciekawy ten murzyn na szpicy Wilfried, gdzie takich sprzedają ? :)

julo 27.07.2010 20:10

Dygas wyłapał ciosa w gardło. Dosyć dramatycznie to wyglądało.
A tak poza tym to coraz śmielsze ataki Sparty ale i tak grają jakby ktoś im wyrwał kilka trzonowych zębów bo nie potrafią nic ukąsać :D

arrosmay 27.07.2010 20:13

Kto komentuje z Borkiem?

Zbyychu 27.07.2010 20:14

Kołtoń, zdaje się.

szlaQ 27.07.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 945403)
Kto komentuje z Borkiem?

Romuś "Kicker" Kołtoń
No i 0-0 jak na razie

arrosmay 27.07.2010 20:16

Tak właśnie myślałem, bo Wichniarka zachwala niesamowicie ;)

SpoXsteR 27.07.2010 20:17

Jak sie za bardzo podnieca wszystkim co jest zwiazane z Amika to Kolton..

klusek106 27.07.2010 20:18

Co oni tak pieją nad gra Lecha ? ja tam nic specjalnego w tej grze nie widze a Ci podniecaja sie jakby Lech cisnal Sparcie non stop .

Lubie ten "obiektywizm"...

rafal777 27.07.2010 20:20

Po pierwszej połowie można powiedziec tyle. Tacy azerowie są groźniejsi niż czesi. Widać, że Sparta bez formy, strasznie się denerwują, nie ma przyspieszenia. Tacy azerowie jak im się pozwoli trochę pograć to atakują jak szaleni. To jest ostrzeżenie dla Wisły :) Co jeszcze o meczu można powiedzieć...Lech ma szansę ale czuję że nie odważą się mocniej zaatakować w 2 połowie i to będzie błąd. U siebie powtórzą wynik z Interem i tyle...Sparta słaba, na ich miejscu atakowałbym

Maciuś 27.07.2010 20:20

To jest ta Sparta ktora miala rozgromic Lecha? Chyba niektorzy za duzo siedza przy Football Managerze.

marco94 27.07.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 945395)
Dla tych Wiślaków, którzy kibicują Lechowi, bo "grają dla dobra polskiej piłki" radzę się zastanowić ilu kibiców Lecha będzie kibicować nam, którzy też dla dobra polskiej piłki będziemy grać.
Co do meczu to na razie wyczekiwanie.

Czy ma to jakieś znaczenie?

Kondipr 27.07.2010 20:21

Sparta może zagrozić tylko ze stałych fragmetnów tak jak mówili. Lech ma szanse wygrać i liczę, że wykorzysta szansę! Jedyne co muszą, to ... stworzyć więcej okazji bramkowych ;)

Pablo84 27.07.2010 20:21

Ale ta Sparta słaba...
Jedynie gra Sionko....

P.S
Do Wislackich fanów kuchenkorza.

To ****a, że jak Sparta to praktycznie ich ostatnia poważna przeszkoda do LM.A gdy wejdą do LM, zobaczymy mistrzostwa w nadchodzących latach jak świnia niebo.
Radzę się zastanowić, a nie ślepo patrzeć się na jakieś śmieszne punkty, które dadzą nam tyle co nic.Musimy liczyć na siebie jeśli chcemy być rozstawieni.

dynek.pl 27.07.2010 20:22

Nawet dobrze Lech gra ale i tak pewnie Czesi coś wcisną - polskie druzyny czy graja dobrze czty zle zawsze takie mecze przegrywaką.

Ładne zachwanie tego Czecha co zawolal lekarza mimo, ze sedzia i jego koledzy nie przerwali gry gdy Drygas leżał - mógł sie chlopak udusić.

arrosmay 27.07.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marco94 (Post 945415)
Czy ma to jakieś znaczenie?

A nie ma? Dlaczego ja mam im kibicować skoro oni życzą Mojej drużynie i wszystkim osobą z nią związanymi jak najgorzej?

Kondipr 27.07.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 945422)
A nie ma? Dlaczego ja mam im kibicować skoro oni życzą Mojej drużynie i wszystkim osobą z nią związanymi jak najgorzej?

Bo są tak samo YnteligenY jak i Ty :idea:

julo 27.07.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 945403)
Kto komentuje z Borkiem?

Ja tam oglądam na pepikach. Może mniej rozumiem ale przynajmniej mnie nikt nie wkur.... a :D
Sparta rzeczywiście słaba.
Widzieliście na trybunach tego czeskiego metala ? :D

rw88 27.07.2010 20:26

Tylu długich piłek co Sparta dziś przez 45 minut zagrała to nawet skorżowa Wisła przez pół rundy nie miała, strasznie przeciętny zespół, już widać, że Lech miał farta w losowaniu, niezależnie od tego jak to wykorzystają, czy Sparta coś ukłuje. No ale trzeba też oddać że w obronie Czesi są twardzi, solidni, bezkompromisowi, stąd o bramki pyrom łatwo nie będzie.

Ogryzek 27.07.2010 20:27

Jeśli Sparta awansuje, to nie po łatwym 3-0 (szkoda). Tak jak wielu pisało, mecz meczowi nie równy. Jeśli ktoś myślał że Lech zostanie rozniesiony przez Spartę 3-0 bo męczył się z Azerami to był naiwny. Mecz meczowi nierówny.

Ja upatruje szansy dla Sparty w tym że nie stracą gola. Nie muszą wygrać , byle nie stracili gola. W Poznaniu paradoksalnie przy remisie 0-0 w Pradze będzie im się grało lepiej. To Lech będzie atakował a każdy remis bramkowy premiuje Czechów. Zobaczymy jak będzie. Na razie nie wygląda to dobrze.

Awe 27.07.2010 20:29

Pozdrowienia dla wszystkich debili, którzy kibicują drużynie, która stoi za flagą z przekreśloną Biała Gwiazdą.

julo 27.07.2010 20:30

Widać że czesi nie grają w najmocniejszym składzie, ciekawe czy do rewanżu sie wykurują.
Czesi komentatorzy dobrze przygotowani, wiedzą że Dygas nie grał nic wcześniej w pucharach ani w lidze.
Zachwalają Arboledę.
Zna sie te języki :P

Poznański futbolistu uwidział żółtu kartku. - Wojtkowiak wyłapał :P

rafal777 27.07.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 945419)
:rotfl: Co by nie mówić na Spartę to nie mozna ich porównywać do Azerów, no bez jaj. Amica dominowala nad Azerami od samego poczatku, raz sie rozkojarzyli i tyle, a tu graja jak rowny z rownym.

Chodzi mi o to, że Spartę można łatwiej rozszyfrować. Przypomniaj sobie jak azerowie grali u siebie z Lechem. Sparte dobrze przeczytali i trzymają ich na dystans. Azerowie miej przewidywalni. O to mi chodziło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl