Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

wiesniak842 16.05.2025 11:33

No i jesli zrobi awans to bedzie mozna go chwalic.

pepe72 17.05.2025 21:01

Po remisie Płocka i przegranej Polonii zrobiło się ciekawie w top6.

1. Termalika jest w e-klapie
2. Polonia ma na pewno 6 miejsce nas nie przeskoczy.
3. w poniedziałek Miedź gra z Termaliką, niestety już z awansem
4. w ostatniej kolejce gra Płock z Miedzią.

Jeżeli my wygramy w Rzeszowie oraz:
- Miedź wygra w poniedziałek
-- będzie remis w Płocku --> mamy 3 miejsce
-- nie będzie remisu --> 4 miejsce
- Miedź nie wygra w poniedziałek
-- Płock nie wygra z Miedzią --> 3 miejsce
-- Płock wygra w domu --> 4 miejsce

leszekpw 17.05.2025 21:39

Nie możemy awansować bo się Jaroo1 zapłacze. Nie będzie jak narzekač na prezesa. Choć zawsze powie, że fuksem.

Wasiu 17.05.2025 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1647137)
2. Polonia ma na pewno 6 miejsce.

Punkt straty do 5-tej Miedzi. Mogą odrobić.

pepe72 17.05.2025 22:00

No fakt, jeszcze mogą

Karherop 18.05.2025 06:27

Na ten moment mozliwe warianty:

Wisla 3-5
Plock 3-5
Miedź 3-6
Polonia 5-6

Po meczu Miedz BBT:

Remis/wygrana BBT - Miedz traci szanse na 3
Wygrana Miedzi: Polonia ma pewne miejsce 6

Porażka Miedzi jest bezwzglednie dla nas najlepsza

pepe72 18.05.2025 11:12

Remis Miedź-BBT też jest dobry.
Choć porażka Miedzi daje nam dodatkową opcję w przypadku (tfu, tfu, odpukać) remisu w Rzeszowie.

Karherop 19.05.2025 19:03

Miedź sie raczej nie pozbiera po 1-4 do przerwy.

Oznacza to że remis w Rzeszowie daje nam na 100% pierwszy mecz barazowy u siebie, a byc może nawet porażka.

pepe72 19.05.2025 19:17

Zakładając, że się cuda w Legnicy nie zdarzą ... :)

1. Mamy (co najmniej) 4 miejsce jeśli (warunki rozłączne)
a. WPłock nie przegra z Miedzią
b. nie przegramy w Rzeszowie

2. 3 miejsce daje nam (muszą zajść oba)
- wygrana w Rzeszowie
- strata punktów przez WPłock

Karherop 19.05.2025 20:18

Tak na chlopski rozum:
- Plock bedzie chciał mieć (w teorii) 2 mecze u siebie, wygra z Miedzią
- Polonia nie będzie chciala za wszelka cene wykrwawiac sie z Ruchem i raczej nie wyciagnie wygranej.

Wiele wskazuje na uklad półfinału Plock - Polonia, Wisla - Miedź

Wyglada to dla nas korzystnie, ale to tylko teoria.

tommiyacht 19.05.2025 21:16

Mysle ze zajmiemy 4 miejsce i dobrze by było zeby Polonia nie przeskoczyła Miedzi.

gizmowisla 20.05.2025 18:17

nie planujcie - bo wcale mnie nie zdziwi remis albo w czape w rzeszowie albo nawet porazka petrochemi i nasza przegrana lub remis , absolutnie by mnie to nie zdziwilo w tej calej amatorszczyznie

Arkadiusz.Czerepach 20.05.2025 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1647139)
Nie możemy awansować bo się Jaroo1 zapłacze. Nie będzie jak narzekač na prezesa. Choć zawsze powie, że fuksem.

ciebie to też dotyczy

leszekpw 22.05.2025 02:51

Jal obstawiacie, przegramy awans w pierwszym czy drugim spotkaniu? Oczywiście pytanie do realistów, a nie marzycieli, ktorzy w ogóle rozważają, że awansujemy

Thomas * 22.05.2025 05:45

Jacy My ? ty przecież nie jesteś kibicem Wisły.Wyp...dalaj Trollu !

El'kabat 22.05.2025 09:19

W pierwszym :)

leszekpw 22.05.2025 13:37

Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym

Vashut 22.05.2025 14:46

Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha

Patryko 22.05.2025 14:48

Po co go karmicie? Przycisk Ignoruj działa cuda.

FraMat 22.05.2025 14:51

lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...

Takie wishful thinking a rebours.

Dajcie mu się pobawić.

wolfy 22.05.2025 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647252)
lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...

Takie wishful thinking a rebours.

Dajcie mu się pobawić.

Przepraszam, ale co z sandomingo, Jaroo1 czy Stellio? Przeczytajcie sobie wątek "Nasi piłkarze...".
gizmowisła przeżywający że przepłacone piłkarzyki dostaną łomot w meczu o pietruszkę?
Albo sandomingo w....iający ludzi na shoutboxie że zawieszają Rodado za wymuszanie kartek?

Takich mend co to się chcą zesrać ze szczęścia jak nie idzie jest tutaj kilka, akurat leszekpw nie ma szans na top 3, nawet gdyby traktować wszystko co pisze 100% na serio.

Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie.

Karherop 22.05.2025 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647258)
Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie.

Dawno sie tak w czyms nie zgadzaliśmy

sandomingo 22.05.2025 19:14

Zluzuj majty wilczek.
Jak będzie się w Wiśle działo cokolwiek pozytywnego to z wielką chęcią pochwalę.
Natomiast od dłuższego czasu tendencją jest dokładnie odwrotna.
Od mend to sobie domowników wyzywaj patafianie

Jaroo1 23.05.2025 08:45

Wolfy, kolejny hipokryta. Jeden z większych chamidł, które się pastwi szczególnie nad PMSami, wyzywa od idiotów Jopa czy innych i będzie tu o kulturze mówił i jakichś standardach xd. Cały sezon jedzie po Jopie, a teraz mówi, że mu zalezy żeby było dobrze xd

Właśnie od dłuższego czasu skupiłem się tu na pokazywaniu jakie są te chorągiewki pokroju wolfyego, lesia, markusa i drozda.

stary dziad 23.05.2025 10:59

Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA.

Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach.
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...

To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi.

leszekpw 29.05.2025 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1647076)
No i jesli zrobi awans to bedzie mozna go chwalic.

No to zrobił awans wasz as.

wiesniak842 29.05.2025 22:22

Lesiu to nie do mnie tak, do mnie nie.

leszekpw 29.05.2025 22:46

wiesniak do mnie też nie...

leszekpw 29.05.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1647248)
Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym

Chyba zagram w totka!!!!

Curvaldinho 29.05.2025 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1647279)
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...

Wątpię, firma ma ponoć coraz większe przychody, zaraz się okaże, że go stać na regularne przepalanie hajsu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl