![]() |
No i jesli zrobi awans to bedzie mozna go chwalic.
|
Po remisie Płocka i przegranej Polonii zrobiło się ciekawie w top6.
1. Termalika jest w e-klapie 2. Polonia 3. w poniedziałek Miedź gra z Termaliką, niestety już z awansem 4. w ostatniej kolejce gra Płock z Miedzią. Jeżeli my wygramy w Rzeszowie oraz: - Miedź wygra w poniedziałek -- będzie remis w Płocku --> mamy 3 miejsce -- nie będzie remisu --> 4 miejsce - Miedź nie wygra w poniedziałek -- Płock nie wygra z Miedzią --> 3 miejsce -- Płock wygra w domu --> 4 miejsce |
Nie możemy awansować bo się Jaroo1 zapłacze. Nie będzie jak narzekač na prezesa. Choć zawsze powie, że fuksem.
|
Cytat:
|
No fakt, jeszcze mogą
|
Na ten moment mozliwe warianty:
Wisla 3-5 Plock 3-5 Miedź 3-6 Polonia 5-6 Po meczu Miedz BBT: Remis/wygrana BBT - Miedz traci szanse na 3 Wygrana Miedzi: Polonia ma pewne miejsce 6 Porażka Miedzi jest bezwzglednie dla nas najlepsza |
Remis Miedź-BBT też jest dobry.
Choć porażka Miedzi daje nam dodatkową opcję w przypadku (tfu, tfu, odpukać) remisu w Rzeszowie. |
Miedź sie raczej nie pozbiera po 1-4 do przerwy.
Oznacza to że remis w Rzeszowie daje nam na 100% pierwszy mecz barazowy u siebie, a byc może nawet porażka. |
Zakładając, że się cuda w Legnicy nie zdarzą ... :)
1. Mamy (co najmniej) 4 miejsce jeśli (warunki rozłączne) a. WPłock nie przegra z Miedzią b. nie przegramy w Rzeszowie 2. 3 miejsce daje nam (muszą zajść oba) - wygrana w Rzeszowie - strata punktów przez WPłock |
Tak na chlopski rozum:
- Plock bedzie chciał mieć (w teorii) 2 mecze u siebie, wygra z Miedzią - Polonia nie będzie chciala za wszelka cene wykrwawiac sie z Ruchem i raczej nie wyciagnie wygranej. Wiele wskazuje na uklad półfinału Plock - Polonia, Wisla - Miedź Wyglada to dla nas korzystnie, ale to tylko teoria. |
Mysle ze zajmiemy 4 miejsce i dobrze by było zeby Polonia nie przeskoczyła Miedzi.
|
nie planujcie - bo wcale mnie nie zdziwi remis albo w czape w rzeszowie albo nawet porazka petrochemi i nasza przegrana lub remis , absolutnie by mnie to nie zdziwilo w tej calej amatorszczyznie
|
Cytat:
|
Jal obstawiacie, przegramy awans w pierwszym czy drugim spotkaniu? Oczywiście pytanie do realistów, a nie marzycieli, ktorzy w ogóle rozważają, że awansujemy
|
Jacy My ? ty przecież nie jesteś kibicem Wisły.Wyp...dalaj Trollu !
|
W pierwszym :)
|
Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym
|
Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha
|
Po co go karmicie? Przycisk Ignoruj działa cuda.
|
lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...
Takie wishful thinking a rebours. Dajcie mu się pobawić. |
Cytat:
gizmowisła przeżywający że przepłacone piłkarzyki dostaną łomot w meczu o pietruszkę? Albo sandomingo w....iający ludzi na shoutboxie że zawieszają Rodado za wymuszanie kartek? Takich mend co to się chcą zesrać ze szczęścia jak nie idzie jest tutaj kilka, akurat leszekpw nie ma szans na top 3, nawet gdyby traktować wszystko co pisze 100% na serio. Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie. |
Cytat:
|
Zluzuj majty wilczek.
Jak będzie się w Wiśle działo cokolwiek pozytywnego to z wielką chęcią pochwalę. Natomiast od dłuższego czasu tendencją jest dokładnie odwrotna. Od mend to sobie domowników wyzywaj patafianie |
Wolfy, kolejny hipokryta. Jeden z większych chamidł, które się pastwi szczególnie nad PMSami, wyzywa od idiotów Jopa czy innych i będzie tu o kulturze mówił i jakichś standardach xd. Cały sezon jedzie po Jopie, a teraz mówi, że mu zalezy żeby było dobrze xd
Właśnie od dłuższego czasu skupiłem się tu na pokazywaniu jakie są te chorągiewki pokroju wolfyego, lesia, markusa i drozda. |
Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA. Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach. Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie... To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi. |
Cytat:
|
Lesiu to nie do mnie tak, do mnie nie.
|
wiesniak do mnie też nie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl