![]() |
Tak to prawda, od drugich koszulek adidasa (2011/2012 jeśli się nie mylę) do tych ostatnich (2016/2017) były dedyki, wcześniej był 100% katalog a teraz była opcja miteam.
|
No to juz pewne że dalej Adidas.
|
W sumie dobrze, po co kombinować chociaż ja chciałem by był ktoś z Polski np.4F lecz adidas też jest dobry.Ciekawe jakie stroje nam zrobią
|
Po tym co zobaczylem w tamtym roku (biala wyjazdowka), w zyciu nie kupie tego gowna od adidasa. Nie chodzi o sam kroj czy wyglad tylko o jakosc i cene.
|
Ja sie zastanawiam nad kupnem nowej koszulki meczowej? Moglby jeszcze ktos napisac o trykotach od adidasa, bo opinia wiesniaka nie zacheca do zakupu?
|
Cytat:
akurat biała wyjazdowka mi się podobala |
Cytat:
Cytat:
https://img-cdn.shopgate.com/24388/1...e&fillc=FFFFFF Bo chyba zmiana w porównaniu do tego "katalogu", nie jest problemem w obecnym miteam. Swoją drogą śmieszy trochę to przeganianie się co, kiedy i dla kogo jest dedykowane. Zacznijmy od zdefiniowania słów co znaczą słowa "dedykowane koszulki" bo rozumień to chyba jest tyle ile osób na tym forum. Po pierwsze dedykowanego modelu który jest niepowtarzalny nie dostaniemy nigdy, bynajmniej nie od Adidasa czy Nike, bo takie dostają tylko kluby z "topu" Real, Barca... czy też reprezentacje. Model katalogowy ze zmienioną kolorystyką pod nas (kształt kołnierzyka, kolory pasków itd. które odróżniają koszulkę od gładkiej która znajdziemy w sklepie Adidasa) dostajemy zawsze, teoretycznie też jest niepowtarzalny bo identycznej kolorystyki nie ma żaden inny klub, Adidas przygotowuje z reguły takie komplety dla klubów z którymi ma bezpośredni kontrakt (Obecnie w Polsce chyba tylko Wisła i Legia, reszta z jakimiś sklepami sportowymi które dostarczają im stroje Adidasa). Po za tym dedykowane można uznać takie który mają niepowtarzalny szczegół który nie jest dostępny od ręki, taki jak np. Tłoczony herb z tyłu jaki mieliśmy w przedostatnim komplecie, jakiś tekst na kołnierzyku, datę... Więc jedyne na co możemy liczyć to to że Adidas zaskoczy nas takim dedykowanym pod nasz klub detalem na koszulkach. Myślę że taki koszulki jak ma obecnie Dynamo można nazywać pełnoprawnie dedykowanymi :> pomarzyć można. https://i1.wp.com/footballfashion.or...size=550%2C311 |
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście mogę polecić, mega trwałe, dobra jakość, wielokrotnie prane, nic się nie dzieje, dość przyjemne w dotyku. Nie wiem co jeszcze mogę napisać. Tylko tyle, że pewnie nowe trykoty również zakupię ;) |
Miteam istnieje od jakoś 2012 roku, w naszej Ekstraklasie Korona Kielce jako pierwsza miała stroje z niego a zaraz potem Górnik Zabrze (w obu przypadkach były to domowe koszulki). :)
Faktycznie wiele zależy od tego kto jak definiuje "dedykowanie", przyjęło się jednak, że dedyki są wtedy gdy nie jest to koszulka stricte z katalogu tzn sam design może być katalogowy (to się tyczy też największych zespołów, bo oni też miewali i miewają katalogowe designy) ale ma np kolory inne niż te w katalogu. Tak że Wisła miała dedyki właśnie w tych latach o których pisałem no może domówka z lat 2013/2015 to była taka quasi-dedykowana, bo faktycznie zmiana rękawów z białych na czerwone to trochę mało. |
Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno. |
czy ktoś mógłby się pokusić o zestawienie po kolei (fotki) strojów Adidasa od zakończenia umowy z umbro ?
|
Proszę, po kolei chronologicznie (wbijam linki, żeby nie rozsadzać forum):
http://historiawisly.pl/wiki/images/...ja_drużyna.JPG http://www.soccerjerseysclub.com/wp-...1/09/kosz4.jpg http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przedazy_19679 |
Cytat:
|
Mi się najbardziej podobały te z kołnierzykiem.
|
jak dla mnie:
1 - z kołnierzykiem 2 - obecne 3 - poprzednie (z koronką) 4,5 tamte pozostałe ex aequo , strasznie nijakie warto zwrócić uwagę że trzeci zestaw wyjazdowy czasami jest jakby od innego kompletu , co ciekawe czasami fajniejszy niż podstawowy - np obecne białe z tymi jakby górami , albo poprzednie białe w pasy |
Mnie też najbardziej podobały się, te koszulki z kołnierzykiem. Tylko zamiast herbu dać Białą Gwiazdę i jest elegancko jak na Towarzystwo Sportowe przystało ;)
|
z kolnierzykiem byla najlepsza, dzis taka z wyszyta Biala Gwiazda bylaby juz mistrzowska
|
Jak dla mnie ubiegłoroczne kozak. W szczególności wyjazdowa w biało-białe poziome pasy.
|
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)
|
Cytat:
|
4 Załącznik(ów)
Cytat:
|
|
Ładne.
10 znaków. |
Z takim kołnierzykiem to koszulki pierwsza klasa! ;) Tamte byłby stanowczo za duże.
|
gwoli ścisłości to bardziej "stójka"
|
No, ja też bym powiedział, że te są "bez kołnierzyka".
|
Biała stójka, białe pasy na boku koszulki (jak obecnie) i będzie piękna :D
|
Zajebiste ;) Rzeczywistość nas pewnie zweryfikuje ;)
|
Wiadomo, że ilu nas będzie, tyle będzie opinii...ja lubię "old school" dlatego te z długimi kołnierzykami są dla mnie idealne...pogadać możemy...projektuje adidas w porozumieniu (mam nadzieję) z klubem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl