Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Alonso19 06.06.2018 00:55

Tak to prawda, od drugich koszulek adidasa (2011/2012 jeśli się nie mylę) do tych ostatnich (2016/2017) były dedyki, wcześniej był 100% katalog a teraz była opcja miteam.

Pero 08.06.2018 13:48

No to juz pewne że dalej Adidas.

brylant17 08.06.2018 15:32

W sumie dobrze, po co kombinować chociaż ja chciałem by był ktoś z Polski np.4F lecz adidas też jest dobry.Ciekawe jakie stroje nam zrobią

wiesniak842 08.06.2018 15:51

Po tym co zobaczylem w tamtym roku (biala wyjazdowka), w zyciu nie kupie tego gowna od adidasa. Nie chodzi o sam kroj czy wyglad tylko o jakosc i cene.

Blaszczu16 08.06.2018 17:53

Ja sie zastanawiam nad kupnem nowej koszulki meczowej? Moglby jeszcze ktos napisac o trykotach od adidasa, bo opinia wiesniaka nie zacheca do zakupu?

wiertar 08.06.2018 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1503691)
Po tym co zobaczylem w tamtym roku (biala wyjazdowka), w zyciu nie kupie tego gowna od adidasa. Nie chodzi o sam kroj czy wyglad tylko o jakosc i cene.

A czemu? Pytam bo akurat
akurat biała wyjazdowka mi się podobala

Kapcok7 08.06.2018 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1503524)
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to nie do końca tak było, bo typowy "miteamowy" wzór jak pół ligi dostaliśmy dopiero w przypadku ostatniego kompletu. Wcześniej były to lekko modyfikowane katalogówki, ale jednak nie do zrobienia chałupniczo na stronie miteam, tak jak np. stroje Śląska czy Górnika. Ostatnio zlecieliśmy do poziomu reszty ligi (z wyłączeniem Legii), ale to była logiczna konsekwencja stagnacji w tabeli.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1503525)
Tak to prawda, od drugich koszulek adidasa (2011/2012 jeśli się nie mylę) do tych ostatnich (2016/2017) były dedyki, wcześniej był 100% katalog a teraz była opcja miteam.

Mylicie się Panowie, wtedy po prostu nie było jeszcze aplikacji Miteam, wszystkie wcześniejsze stroje włącznie z ostatnim to katalogi z lekko zmienionymi kołnierzykami albo pomieszanymi kolorami. Teraz istnieje wspomniany miteam dzięki któremu sami sobie możemy te "dedyki" stworzyć, mieszając kolory, albo dodając inny kształt kołnierzyka, wcześniej aplikacji nie było, adidas sam je tworzył, jedyna róznica.

https://img-cdn.shopgate.com/24388/1...e&fillc=FFFFFF

Bo chyba zmiana w porównaniu do tego "katalogu", nie jest problemem w obecnym miteam.

Swoją drogą śmieszy trochę to przeganianie się co, kiedy i dla kogo jest dedykowane. Zacznijmy od zdefiniowania słów co znaczą słowa "dedykowane koszulki" bo rozumień to chyba jest tyle ile osób na tym forum. Po pierwsze dedykowanego modelu który jest niepowtarzalny nie dostaniemy nigdy, bynajmniej nie od Adidasa czy Nike, bo takie dostają tylko kluby z "topu" Real, Barca... czy też reprezentacje. Model katalogowy ze zmienioną kolorystyką pod nas (kształt kołnierzyka, kolory pasków itd. które odróżniają koszulkę od gładkiej która znajdziemy w sklepie Adidasa) dostajemy zawsze, teoretycznie też jest niepowtarzalny bo identycznej kolorystyki nie ma żaden inny klub, Adidas przygotowuje z reguły takie komplety dla klubów z którymi ma bezpośredni kontrakt (Obecnie w Polsce chyba tylko Wisła i Legia, reszta z jakimiś sklepami sportowymi które dostarczają im stroje Adidasa). Po za tym dedykowane można uznać takie który mają niepowtarzalny szczegół który nie jest dostępny od ręki, taki jak np. Tłoczony herb z tyłu jaki mieliśmy w przedostatnim komplecie, jakiś tekst na kołnierzyku, datę... Więc jedyne na co możemy liczyć to to że Adidas zaskoczy nas takim dedykowanym pod nasz klub detalem na koszulkach.

Myślę że taki koszulki jak ma obecnie Dynamo można nazywać pełnoprawnie dedykowanymi :> pomarzyć można.
https://i1.wp.com/footballfashion.or...size=550%2C311

wiesniak842 08.06.2018 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1503696)
A czemu? Pytam bo akurat
akurat biała wyjazdowka mi się podobala

Wiesz, ile osob tyle opinii. Wyrazilem tylko swoje zdanie. Ogolnie z wygladu tez mi sie bardzo podobala i bylem za jej kupnem ale jak "wzialem do reki" i zalozylem to mi sie szybko "odpodobala". Nie wiem moze tylko ja tak mam ale wydaje mi sie, ze nasze wczesniejsze modele adidasa byly jakies solidniejsze a cena raczej sie nie zmienila.

krzaq12 08.06.2018 19:27

Cytat:

Ja sie zastanawiam nad kupnem nowej koszulki meczowej? Moglby jeszcze ktos napisac o trykotach od adidasa, bo opinia wiesniaka nie zacheca do zakupu?
Ja posiadam trzy meczowe koszulki Wisły Kraków od firmy adidas. Z sezonu 2011, 2014 i obecny model wyjazdowych trykotów z sezonu 2017/18.
Osobiście mogę polecić, mega trwałe, dobra jakość, wielokrotnie prane, nic się nie dzieje, dość przyjemne w dotyku. Nie wiem co jeszcze mogę napisać. Tylko tyle, że pewnie nowe trykoty również zakupię ;)

Alonso19 08.06.2018 22:25

Miteam istnieje od jakoś 2012 roku, w naszej Ekstraklasie Korona Kielce jako pierwsza miała stroje z niego a zaraz potem Górnik Zabrze (w obu przypadkach były to domowe koszulki). :)

Faktycznie wiele zależy od tego kto jak definiuje "dedykowanie", przyjęło się jednak, że dedyki są wtedy gdy nie jest to koszulka stricte z katalogu tzn sam design może być katalogowy (to się tyczy też największych zespołów, bo oni też miewali i miewają katalogowe designy) ale ma np kolory inne niż te w katalogu. Tak że Wisła miała dedyki właśnie w tych latach o których pisałem no może domówka z lat 2013/2015 to była taka quasi-dedykowana, bo faktycznie zmiana rękawów z białych na czerwone to trochę mało.

Maciek17 09.06.2018 08:09

Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno.

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2018 08:12

czy ktoś mógłby się pokusić o zestawienie po kolei (fotki) strojów Adidasa od zakończenia umowy z umbro ?

d 09.06.2018 10:44

Proszę, po kolei chronologicznie (wbijam linki, żeby nie rozsadzać forum):

http://historiawisly.pl/wiki/images/...ja_drużyna.JPG

http://www.soccerjerseysclub.com/wp-...1/09/kosz4.jpg

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przedazy_19679

lucas8 09.06.2018 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1503721)
Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno.

Też tak uważam, że ostatni komplet jest najlepszy od czasów jak mamy Adidasa. Myślałem teraz sobie właśnie ją kupić bo jest w fajnej cenie 199 zł, ale wstrzymam się do nowego lipcowego projektu i może skuszę się na świeżynkę na nowy sezon. :)

czaro 09.06.2018 11:57

Mi się najbardziej podobały te z kołnierzykiem.

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2018 12:12

jak dla mnie:

1 - z kołnierzykiem
2 - obecne
3 - poprzednie (z koronką)
4,5 tamte pozostałe ex aequo , strasznie nijakie

warto zwrócić uwagę że trzeci zestaw wyjazdowy czasami jest jakby od innego kompletu , co ciekawe czasami fajniejszy niż podstawowy - np obecne białe z tymi jakby górami , albo poprzednie białe w pasy

Barti 09.06.2018 13:28

Mnie też najbardziej podobały się, te koszulki z kołnierzykiem. Tylko zamiast herbu dać Białą Gwiazdę i jest elegancko jak na Towarzystwo Sportowe przystało ;)

Kac 09.06.2018 14:24

z kolnierzykiem byla najlepsza, dzis taka z wyszyta Biala Gwiazda bylaby juz mistrzowska

_ukoL 09.06.2018 14:28

Jak dla mnie ubiegłoroczne kozak. W szczególności wyjazdowa w biało-białe poziome pasy.

krzaq12 09.06.2018 14:51

Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

lucas8 09.06.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1503748)
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

Z kołnierzykiem spoko, tylko tak jak piszesz subtelnym, nie dużym. Tamte mi się nie podobały bo te kołnierze były stanowczo za duże, wyjeb$%e jak do koszulki polo. :P

foxtrot_green 09.06.2018 15:41

4 Załącznik(ów)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1503748)
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

Jeśli okaże się to prawdą, to nasze koszulki powinny wyglądać bardzo stylowo. Przejrzałem sobie zestawy europejskich drużyn na sezon 2018/2019 i model z kołnierzykiem prezentuje się następująco w obcych barwach:

tsw biała gwiazda 09.06.2018 16:46

https://images82.fotosik.pl/1092/148...1a70831med.png
może coś w tym stylu dostaniemy

czaro 09.06.2018 20:46

Ładne.

10 znaków.

lucas8 10.06.2018 08:16

Z takim kołnierzykiem to koszulki pierwsza klasa! ;) Tamte byłby stanowczo za duże.

Arkadiusz.Czerepach 10.06.2018 08:35

gwoli ścisłości to bardziej "stójka"

czaro 10.06.2018 09:56

No, ja też bym powiedział, że te są "bez kołnierzyka".

kangurekm 10.06.2018 10:09

Biała stójka, białe pasy na boku koszulki (jak obecnie) i będzie piękna :D

El'kabat 10.06.2018 12:35

Zajebiste ;) Rzeczywistość nas pewnie zweryfikuje ;)

Barti 10.06.2018 13:02

Wiadomo, że ilu nas będzie, tyle będzie opinii...ja lubię "old school" dlatego te z długimi kołnierzykami są dla mnie idealne...pogadać możemy...projektuje adidas w porozumieniu (mam nadzieję) z klubem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl