![]() |
Cytat:
Cytat:
|
to co napisze to zaraz ktoś wyleje na mnie kubeł wymiocin..........
Skorże trza było wywalić na zbyti pysk po Levandii.......... i tyle...... najwyższy czas zmienić trenera... wypalił sie i tyle... i już nic nie będzie z jego poczynań i mam pytanie głupawe: z taką grą po co puchary nam? żeby odpaść w I rundzie eliminacji np z grajkami z San Marino bądź z Wysp Owczych |
Juz pomijajac czy to co pisze Weszlo jest prawda to maja racje co do jednego, struktury w Wisle, ludzie w tej chwili zatrudnieni w jej wladzach... To troche nie przystoi klubowi z takimi ambicjami i tradycja. Kto ma tego trenera szukac ? Ludzie od produkcji kabli czy Jarosz, ktory nie wiem jakie ma doswiadczenie w pilce, ze go zatrudniaja w roznych klubach ?
|
Cytat:
ale... fakt jest faktem i argument to żaden że Legia ze Skorżą... |
Cytat:
Chociaz tyle.. |
W pewnym stopniu rozumiem falę krytyki i rozgoryczenia, ale niektórzy mają chyba nierówno pod sufitem.
Po co Legii drugi Urban , tak? ale to Skorża wywalczył 2 mistrzowskie tytuły, a nie Janek, poza tym o ile pamiętam sezon przed objęciem Wisły przez Skorżę skończyliśmy w tabeli za Cracovią i nawet Koroną Kielce, jeśli się nie mylę na 8 albo 9 miejscu. Nie dokonaliśmy jakichś super wzmocnień a Skorża potrafił zdobyć mistrzostwo z tym klubem. Podejrzewam, że po zwolnieniu Skorży na forum pojawi się sytuacja podobna jak z Petrescu, kiedy mu nie wychodziło wiekszość chciała go wy.......ić, ale zdobywając z Unireą majstra otworzył niektórym oczy i uświadomił, że kiepskim trenerem wcale nie był. Budowanie zespołu na przyszłe lata trzeba zacząć nie od wywalenia trenera a piłkarzy, którym wyraźnie w głowach się popierniczyło od tego dobrobytu. |
Cytat:
Oni na pewno spowodują zapełnienie stadionu, że hohoho.... |
Cytat:
Wówczas przegraliśmy w lidze tylko 4 razy, ale mieliśmy za to 16 remisów!!!!!!!!!! |
odnosnie ludzi zarzadzajacych, to poprsotu Pan Cupial juz tak ma. W artykule http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,...as=3&startsz=x padaja takie oto zdania:
"...Z emisji obligacji nic nie wyszło, bo Cupiał zatrzymał projekt. Wtedy odszedłem. Rozstaliśmy się w przyjaźni, choć to bardzo trudny człowiek do współpracy. Dostałem od niego na pożegnanie piękny stuletni pejzaż Krakowa. Mam tę satysfakcję, że byłem jedynym członkiem zarządu Telefoniki, który sam odszedł, pozostałych pan Cupiał powyrzucał..." ciezko wiec stworzyc jakis stabilny pion zarzadzajacy, kiedy nie ma sie pewnosci co do swojej przyszlosci. Widac w calej TF panuja takie zwyczaje jak u nas w klubie. |
Cytat:
Zatrudnienie trenera może dać ten dodatkowy bodziec do pracy, ale to nie może być "kosa", która najbardziej by się tu przydała - bo piłkarzyki znów skończą sezon na ósmym miejscu. Trzeba kumpla, więc Ulatowski jest na razie najlepszym kandydatem. Bo nie wierzę, że klub sprowadzi solidnego szkoleniowca z zagranicy, który przetrząsłby trochę tą szatnią. |
Skorża powinien wylecieć bo gość widać ,że nie jest na miarę naszych ambicji.
Problem tylko z tym ,że znaleźć kogoś lepszego będzie niesamowicie trudno. A Skorża powinien dokończyć robotę do końca sezonu bo jak wyleci teraz to jesteśmy w dupie ! |
Cytat:
|
Piłkarzykom potrzebny jest trener o warsztacie podobnym do Felixa Magatha (za pysk trzyma każdą drużynę, którą prowadzi - coś się nie podoba to out), chociaż nie wiem czy gwiazdki wytrzymałyby taki cykl treningów jaki proponuje ten pan.
|
Bez sensu to wszystko, ale do tego w naszym klubie się przyzwyczajam.
Trzeba było pożegnac się ze Skorżą, albo po Levadii, albo przed okienkiem zimowym. Zwalnianie trenera w trakcie rozgrywek jest glupotą. No chyba, że ma sie w zanadrzu przynajmniej Domenecha i kasę na 18 nowych piłkarzy na samym początku okienka letniego. Jednak pocieszam się, że Cupiał uczy się choc opornie. - Po porażce z Tblisi zwolnił Kasperczaka ale dopiero w przerwie zimowej. Sprowadził Liczkę, który niec nie wniósł, ale i niewiele zdążył popsuć i w efekcie byliśmy mistrzem, bo przewaga wypracowana przez Kaspra była wystarczajaca. - Po obawach związanych z Petrescu, chociaż Dan miał lepsze wyniki na początku rundy niż dzisiaj na poczatu rundy ma Skorża, Dana wyrzucono i sprowadzono gościa z nawiskiem, ale bez umiejętności: Okukę. Efektem było rozwalenie drużyny, spadek formy, ósme miejsce. Cenię Skorżę, za dwa MP, za to, że są w grze Wisły od czasu do czasu jakieś przebłyski lepszego, ale niestety Skorża popełnia za dużo błędów. Jesli nawet chce wprowadzić w Wiśle nowy styl gry to popelniane błędy w przygotowaniach, co skłania mnie do wydana opinii, że powinien jeszcze się dlugo uczyć. Jednak nie kosztem Wisły. Oczywiście, dla postawienia drużyny na nowe tory, nauczenia nowej taktyki czy stylu, nie wystarczy rok. Potrzeba co najmniej trzech sezonów, przepracowanych w tym samym, stabilnym skladzie. Jednak nie ma stabilnego składu z czego wniosek, że Skorża nie wyprowadzi Wisły na wyższy poziom jeszcze przez następne dwa, trzy lata. Pytanie czy zrobi to ktoś inny? Kandydatury Probierza czy Ulatowskiego sa po prostu żałosne, Schaefer to taki medialny odwracacz uwagi.A żaden porzadny, młody trener z Zachodu nie przyjdzie bez gwarancji wspołpracy klubu. Mogą przyjśc co najwyżej emeryci trenerscy szukajacy dodatkowej kasy. Jednym słowem: jestesmy w d... Wbrew wszystkiemu licze jednak na Jarosza. On po cos został zatrudniony. Mam nadzieję, że po to by zorganizować nową drużynę wokół nowego sensownego trenera |
Ja tu popieram część osób twierdzących że zmiana 'dziś' , to w dużej mierze szansa na powtórkę 8 miejsca, pewnie nie ósmego, bo niżej niż na 6 to się spaść w tym sezonie nie da ale wiadomo o co chodzi.
Na dziś nie ma w Polsce żadnego wolnego trenera który by dawał cień nadziei na to że będzie lepszym trenerem niż Skorża.Jest kilka nazwisk które można by wziąć pod uwagę ale to są trenerzy zajęci więc oczywistym jest nie nie rzucą swoich klubów z dnia na dzień, szczególnie że komfort pracy w Wiśle nie idzie w parze z wymaganiami. Trenerowi z za granicy potrzeba by kilku miesięcy by ogarnąć w ogóle z kim ma doczynienia.Doniesienia o niemieckim dziadku, traktuje jako chęć zarobienia wierszówki przez dziennikarzy a nie realną szansę.Zresztą ten trener przypomina 'naszego' Heńka i pewnie wynik by miał podobny jak Kasper w Zabrzu. Tak w ogóle to uważam ze trener to nasze mniejsze zmartwienie, większe jest takie że klub wygląda jak firma do likwidacji.Oczywiście to tyko takie porównanie ale żeby firma z budżetem 30 mln miała de facto 2 pracowników, żeby kompletnie nie interesowała się budowaną 'siedzibą', żeby nie miała prezesa, człowieka od spraw sportowych, żeby dała się publicznie ośmieszać przez urzędującego prezydenta. Kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. |
Cytat:
Skorża musi zostać... do końca sezonu. :-P |
Cytat:
|
Jeżeli zwolnią Skorżę to pytanie brzmi: Kulawik czy Janas Jr ? A wtedy wierzycie w puchary? Żaden szanujący się trener nie jest w tym momencie bez pracy, żaden szanujący się trener nie przyjdzie z dupy na 12 meczów przed końcem sezonu i zgodzi się (zapewne) na klauzule o zdobyciu mistrzostwa.
Skorża obiecał że w Białym zobaczymy inna Wisłę. Piłkarze podobnie. Pozostaje czekać do piątku i zobaczyć. Jedno jest pewne, przegrana w Białym będzie oznaczać że to czy drużynę poprowadzi Skorża, czy Janas Jr. nie ma żadnego znaczenia, bo coś nie tak jest z piłkarzami. |
Za tydzień się wiele wyjaśni.Zobaczymy czy nasi są w stanie w ogóle strzelić gola i zobaczymy na co tak na prawdę stać Amike
|
powtórzę to co pisałem kiedyś:
najlepszym momentem na zwolnienie wypadającego przeprosić kibiców był grudzień, teraz to jest już po ptokach. Jedyna nadzieja w nowym trenerze jest taka, że będzie reagował na to co się dzieje na boisku, natchnie kopaczy. Ale czy to starczy do mistrzostwa? wątpię. Komedią wszechczasów będzie jeśli doczłapiemy na tym 1 miejscu i trener z 3 mistrzostwami zostanie zwolniony. na papierze to szaleństwo, w rzeczywistości przykra, zapóźniona w czasie konieczność |
Z tego co mi wiadomo to Heniu Kasperczak jest wolny :D
|
Cytat:
|
Bóg wybacza Cupiał nigdy (stety czy niestety)
|
Weszlo.com dziś wychodzi na najbardziej opiniotwórcze źródło informacji piłkarskiej... Nie wiem jak oni sobie to wyobrażają ale ja tego nie widzę.
Kasy brak, bazy treningowej brak, drużyna to szpital i wrzucają w to nowego trenera. Ja dobrze myśle że w przyszłym tygodniu gramy PP? |
Cytat:
|
Maciej Skorża w 2007 roku wygrał z Winfriedem Schäferem wyścig o posadę trenera Wisły. Dziś niemiecki szkoleniowiec jest brany pod uwagę jako następca Skorży na Reymonta.
Pisze dziś '' Przegląd Sportowy " No ciekawe na ile jest to wiarygodna wiadomosc |
Acapelo problem w tym ze ide o zaklad ze wtedy trzeba byloby dzwodnic po karetke po kazdym treningu a pierwszy sklad Wisly w pewnym momencie to byliby 17 latkowie lub juniorzy starsi, bo nie byloby kim grac przez kontuzje.
|
Wiarygodna tak jak cały PS...
|
Jakby Lucescu albo Halihodzic zgodzili się przyjść, w 1 sekundzie bez wahania pozegnałbym Maćka (powiedziałem przed porażką z Arką, że jak wystawi taki sam środek pomocy i przegrają to dla mnie jest już skończony).
|
Mi zawsze ta gazeta wydawała się wiarygodna , ale teraz to już także coś i mi tu " smierdzi.."
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl