![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gdy odchodził mówiło się, że tak. |
Był u nas taki murzyn nazywał sie MacPherlin Dudu Omagbemi, ostatnią rundę grał w Finlandii w zespole KuPS Kuopio. Tam liga gra systemem wiosna-jesień i sezon już się skończył, zespół Dudu zakończył rozgrywki na 2 miejscu na 14 zespołów i wywalczył awans do elm. Ligi Europy. Dudu był najskuteczniejszym graczem klubu miał 8 goli na 10 występów(ale dodać trzeba, że doszedł tam z Węgier w połowie sezonu). Jednak więcej już tam nie zagra bo odszedł z klubu do innego fińskiego zespołu Honka Espoo(4. miejsce) Wybrał chyba dobrze bo w Espoo jest jeden z najwyższych standardów życia w Finlandii w dodatku to miasto wchodzi w zespół miejski Helsinek.
|
NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke ??
|
Cytat:
Wszystko jednak wskazuje na to, że nie ma przeszkód. Wniosek wysuń sam. |
Kariere Pawla moza podzilc dwojako
1.Pawel przed kontuzja w Belchatowie ,i przed "transferem" do Fulham 2.-Pawel po kontuzjii w Belchatowie i po niedoszlym transferze do Fulham z uwagi ze mam do niego szacunek zapamietam Pawla z punktu numer 1. |
Cytat:
Wyszło inaczej i bardzo się z tego cieszę.W Polsce Paweł pokazał że jest wartościowym zawodnikiem a takich jest niewielu.Nie czarujmy się - 'dziś' przeszedł o 'level' wyżej , tak jak jeśli chodzi o zarobki jak i poziom zespołu i ligi Wygląda na to że ta makabrycznie wyglądająca kontuzja już po za nim, więc tylko życzyć by dał radę, co nie będzie proste. |
Miałem to samo dopisać, ale byłem wczoraj zmęczony. Generalnie Paweł był na początku nieskuteczny, potem doskonały, a na końcu przeciętny z przebłyskami. Dobrze mu życzę i trochę żal, bo jednak będzie brakowało kogoś, kto powie: Wisła to, Wisła tamto. Jeszcze, żeby Żuraw dłużej pograł, ale on kopie taką padakę, ze to koniec kariery raczej.
|
Cytat:
http://j.imagehost.org/0412/6235-3V0H9G3T.jpg http://j.imagehost.org/0248/6235-7G8M3Q1Y.jpg Cytat:
|
Bedzie mozna zobaczyc ten mecz gdzies na cyfrze czy tylko sopcast zostaje ?
E: Dzieki, mam zeza na astre ;) |
Czy ktokolwiek śledzi losy Diaza radzi sobie w tej Belgii?
|
Raz widzialem, ze dostal zolta kartke wiec gral ale teraz to nie mam pojecia czy gra w podstawowym skladzie. Tym bardziej, ze czasami ogladam lige belgijska :)
|
Są w kadrze na mecz Bracia?
|
Trabzon prowadzi 1-0, gola strzelił ziomek z 18, zajebisty strzał z dystansu, a co do obecności któregokolwiek z braci to Piotrka nie ma napewno na boisku, Pawła raczej też chociaż mam jeszcze wątpliwości
|
|
Czytałem dziś że Brożkowie dziś jeszcze nie zagrają bo mają zaległości w Treningu :P
W czasie kiedy Trabzon był na pierwszym zgrupowaniu to Brożkowie Mieli Przerwę :P Zajebistą strzelił bramkę Tayson :P chyba że się mylę :P W następnym tyg przyjadą do Krakowa pożegnać się z kolegami z klubu Miejmy nadzieje że w następnym sparingu Bracia zagrają |
Cytat:
|
Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława, :) oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.
|
Cytat:
Piotrek przyja by sobie lewą i zagrał równiez lewą. |
Piotrek by sobie przyjął ;d ? nie no żartuje ;p ale raczej ciężko mu będzie wstać z ławki
|
Nie chcę być złym prorokiem, ale na wiosnę Brożek Brothers mogą nie powąchać murawy.
|
Może Trabzon chce mieć mocną ławkę. Też ważne jeśli walczą o mistrzostwo :)
|
Cytat:
Za tydzień Schalke gra już w 18-stej kolejce Bundesligi, a tu Trabzon jedzie już ich 3:0, a mogło być z 5:0. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.clubbrugge.be/en/season/team/junior-diaz |
Cytat:
|
A jak tam zagrał Arek Głowacki? (Bo niestety nie ogladałem.)
|
Solidnie, ale zmieniony na początku II połowy.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl