Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

TymonPRO 06.01.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1032611)
Marcelo zdobył dzisiaj dla PSV gola i otworzył wynik spotkania towarzyskiego, w ktorym jego druzyna wygrała 2-1 z Stormvogels.

Marcelo z tak dobrą grą to niedługo może opusćić nawet PSV,dobrze że odszedł z Wisły ma gość talent niech go wykorzysta

filemon 06.01.2011 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1032918)
Marcelo z tak dobrą grą to niedługo może opusćić nawet PSV,dobrze że odszedł z Wisły ma gość talent niech go wykorzysta

Również mu tego życzę :) A czy nasi przebiegli dzialacze wykazali się sprytem i w umowie zawartej z PSV zażyczyli sobie x% od następnego transferu Marcelo? :>

Reser 06.01.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1032919)
Również mu tego życzę :) A czy nasi przebiegli dzialacze wykazali się sprytem i w umowie zawartej z PSV zażyczyli sobie x% od następnego transferu Marcelo? :>


Gdy odchodził mówiło się, że tak.

Oxydrene 06.01.2011 18:40

Był u nas taki murzyn nazywał sie MacPherlin Dudu Omagbemi, ostatnią rundę grał w Finlandii w zespole KuPS Kuopio. Tam liga gra systemem wiosna-jesień i sezon już się skończył, zespół Dudu zakończył rozgrywki na 2 miejscu na 14 zespołów i wywalczył awans do elm. Ligi Europy. Dudu był najskuteczniejszym graczem klubu miał 8 goli na 10 występów(ale dodać trzeba, że doszedł tam z Węgier w połowie sezonu). Jednak więcej już tam nie zagra bo odszedł z klubu do innego fińskiego zespołu Honka Espoo(4. miejsce) Wybrał chyba dobrze bo w Espoo jest jeden z najwyższych standardów życia w Finlandii w dodatku to miasto wchodzi w zespół miejski Helsinek.

rikut1906TSW 06.01.2011 18:51

NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke ??

Billy 06.01.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 1032953)
NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke ??

Nie wiemy czy jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Schalke...
Wszystko jednak wskazuje na to, że nie ma przeszkód. Wniosek wysuń sam.

Wojtas 06.01.2011 23:56

Kariere Pawla moza podzilc dwojako

1.Pawel przed kontuzja w Belchatowie ,i przed "transferem" do Fulham
2.-Pawel po kontuzjii w Belchatowie i po niedoszlym transferze do Fulham

z uwagi ze mam do niego szacunek zapamietam Pawla z punktu numer 1.

1q2 07.01.2011 04:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1033042)
Kariere Pawla moza podzilc dwojako

1.Pawel przed kontuzja w Belchatowie ,i przed "transferem" do Fulham
2.-Pawel po kontuzjii w Belchatowie i po niedoszlym transferze do Fulham

z uwagi ze mam do niego szacunek zapamietam Pawla z punktu numer 1.

Był jeszcze 3 etap a właściwie pierwszy.Paweł Brożek który wydawał się być wiecznym nieudacznikiem.Nie był wcale taki młody a zawodził strasznie.Ja przyznaje się bez bicia że po tym sezonie 06/07 kompletnie w niego nie wierzyłem.To zresztą nie tylko ten sezon ale i poprzedni
Wyszło inaczej i bardzo się z tego cieszę.W Polsce Paweł pokazał że jest wartościowym zawodnikiem a takich jest niewielu.Nie czarujmy się - 'dziś' przeszedł o 'level' wyżej , tak jak jeśli chodzi o zarobki jak i poziom zespołu i ligi
Wygląda na to że ta makabrycznie wyglądająca kontuzja już po za nim, więc tylko życzyć by dał radę, co nie będzie proste.

polska.mysl.szkoleniowa 07.01.2011 12:40

Miałem to samo dopisać, ale byłem wczoraj zmęczony. Generalnie Paweł był na początku nieskuteczny, potem doskonały, a na końcu przeciętny z przebłyskami. Dobrze mu życzę i trochę żal, bo jednak będzie brakowało kogoś, kto powie: Wisła to, Wisła tamto. Jeszcze, żeby Żuraw dłużej pograł, ale on kopie taką padakę, ze to koniec kariery raczej.

mitmichael 07.01.2011 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 1032953)
NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke ??

Mam nadzieje, ze zagraja bo zamierzam ogladac :) W treningu uczestniczyli wiec moze dostana szanse.

http://j.imagehost.org/0412/6235-3V0H9G3T.jpg

http://j.imagehost.org/0248/6235-7G8M3Q1Y.jpg

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1033179)
Bedzie mozna zobaczyc ten mecz gdzies na cyfrze czy tylko sopcast zostaje ?

Musiałbys miec tuner Cyfry z obsługa Astry bo mecz leci tylko na Sport 1 (DSF) własnie z Astry. Kanal ten znajduje sie pod numerem 720.

mic 07.01.2011 16:16

Bedzie mozna zobaczyc ten mecz gdzies na cyfrze czy tylko sopcast zostaje ?

E: Dzieki, mam zeza na astre ;)

Lemoniadowy Joe 07.01.2011 18:43

Czy ktokolwiek śledzi losy Diaza radzi sobie w tej Belgii?

Lechista_ 07.01.2011 18:57

Raz widzialem, ze dostal zolta kartke wiec gral ale teraz to nie mam pojecia czy gra w podstawowym skladzie. Tym bardziej, ze czasami ogladam lige belgijska :)

kpn 07.01.2011 19:03

Są w kadrze na mecz Bracia?

neq. 07.01.2011 19:48

Trabzon prowadzi 1-0, gola strzelił ziomek z 18, zajebisty strzał z dystansu, a co do obecności któregokolwiek z braci to Piotrka nie ma napewno na boisku, Pawła raczej też chociaż mam jeszcze wątpliwości

Adrian_Suvalkai 07.01.2011 19:50

Ja też tam nie widzę Brożków.

http://soccermaniax.com/soccer-footb...ee-on-your-pc/

rikut1906TSW 07.01.2011 19:54

Czytałem dziś że Brożkowie dziś jeszcze nie zagrają bo mają zaległości w Treningu :P
W czasie kiedy Trabzon był na pierwszym zgrupowaniu to Brożkowie Mieli Przerwę :P
Zajebistą strzelił bramkę Tayson :P chyba że się mylę :P
W następnym tyg przyjadą do Krakowa pożegnać się z kolegami z klubu

Miejmy nadzieje że w następnym sparingu Bracia zagrają

mitmichael 07.01.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1033225)
Są w kadrze na mecz Bracia?

Niestety Bracia dzisiaj jeszcze nie graja ale jest na boisku od 1 minuty Arek Głowacki ;)

westersyl 07.01.2011 19:59

Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława, :) oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.

Donki 07.01.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1033257)
Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława, :) oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.

Normalnie cos niesamowitego :D
Piotrek przyja by sobie lewą i zagrał równiez lewą.

neq. 07.01.2011 20:11

Piotrek by sobie przyjął ;d ? nie no żartuje ;p ale raczej ciężko mu będzie wstać z ławki

emj10 07.01.2011 21:14

Nie chcę być złym prorokiem, ale na wiosnę Brożek Brothers mogą nie powąchać murawy.

tofik 07.01.2011 21:18

Może Trabzon chce mieć mocną ławkę. Też ważne jeśli walczą o mistrzostwo :)

emj10 07.01.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1033301)
Może Trabzon chce mieć mocną ławkę. Też ważne jeśli walczą o mistrzostwo :)

Zobaczyłem 180 minut Trabzonu w tych dwóch sparingach i powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż takiej jakości w tym zespole.

Za tydzień Schalke gra już w 18-stej kolejce Bundesligi, a tu Trabzon jedzie już ich 3:0, a mogło być z 5:0.

westersyl 07.01.2011 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1033304)
Zobaczyłem 180 minut Trabzonu w tych dwóch sparingach i powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż takiej jakości w tym zespole.

Za tydzień Schalke gra już w 18-stej kolejce Bundesligi, a tu Trabzon jedzie już ich 3:0, a mogło być z 5:0.

Bez przesady, według mnie Paweł da sobie radę :), kwesta czasu kiedy ustawi sobie tych mehmetów, Buraka itp.

TS Girl 07.01.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1033218)
Czy ktokolwiek śledzi losy Diaza radzi sobie w tej Belgii?

Ja nie, ale z tego można sobie coś wyczytać...
http://www.clubbrugge.be/en/season/team/junior-diaz

emj10 07.01.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1033306)
Bez przesady, według mnie Paweł da sobie radę :), kwesta czasu kiedy ustawi sobie tych mehmetów, Buraka itp.

Żeby jego tam nie ustawili. W sumie ma tylko 2 tygodnie na przekonanie do siebie trenera, bo już w drugiej kolejce mecz z Fenerbahce.

KptAnt 07.01.2011 22:14

A jak tam zagrał Arek Głowacki? (Bo niestety nie ogladałem.)

emj10 07.01.2011 22:22

Solidnie, ale zmieniony na początku II połowy.

Lysy 07.01.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1033306)
Bez przesady, według mnie Paweł da sobie radę :), kwesta czasu kiedy ustawi sobie tych mehmetów, Buraka itp.

Ja uważam , że skończy jak Szymkowiak. Po pół roku przekonają się na co naprawdę Pawła stać (z całym szacunkiem) i zaczną gorączkowo szukać napastnika o klasie "international" - chciałbym się mylić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl