![]() |
Jak miał niefarta, a Mariusz Pawełek potrafił mieć niefarta, to podpisał kontrakt jak euro było pi razy drzwi 3,50.
Od tego odejmijmy podatek i na rękę wychodzi 260 tyś zł. Dzielimy na 12 i wychodzi niecałe 22 tyś pln/miesiąc. I tak np w zeszłym roku, Mariusz mógł uważać że zarabia 65 tyś euro |
Cytat:
Nie jest wybitny, nie trafi pewnie nigdy do jakiegoś wielkiego klubu jak Boruc, ale na pewno sobie poradzi. Wyjazd i odcięcie się od tutejszych chorych mediów i kibiców na pewno wyszło mu na zdrowie. |
Paulista strzela na 1:0 dla Polonii B. w meczu z Lechem :)
|
a co z Mackiem Żurawskim, zakończył karierę ?
jest koniec października a cisza w temacie nowego klubu |
Jacek Bednarz widziany dzisiaj w okolicach sektora rodzinnego F12 w towarzystwie dwóch jegomościów (managerowie ?)
|
A tymczasem w meczu Twente - PSV bramke na 2-1 dla PSV strzelił Marcelo. Na razie jest 2-2 i 7 minut do konca
|
Klub powinien zatrudnić Żurawskiego w roli jakiegoś scauta / trenera napastników lub gdzie indziej
|
Kalu Uche strzelił wczoraj gola dla Neuchatel Xamax ale jego druzyna przegrala 1-2.
|
http://www.youtube.com/watch?v=oeJyC...ayer_embedded#!
pokusi się ktoś o tłumaczenie ? :) 2:26 - za dużo to on nie umie po polsku :P |
Fragment wywiadu z Żurawiem:
Cytat:
|
Patrzyłem się właśnie na statystyki Michała Chrapka z tej rundy w Kolejarzu. Zważywszy na to, iż jest tam wypożyczony tylko na pół roku, to wyglądają one obiecująco. Zagrał we wszystkich meczach w pierwszym składzie, do tego dwie bramki.
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=13389&id_sezon=79 Czy jest może ktoś bardziej zorientowany jak prezentował się w ostatnim czasie, bo po samych liczbach ciężko coś powiedzieć więcej? Czy może na wiosnę będzie dołączony do kadry pierwszego zespołu? |
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...piesciami.html
Najciekawsze w tym filmiku jest zachowanie Kosowskiego. Pamiętacie turniej w Chicago i mecz z Sevillą ? Tam też Kosa pierwszy leciał się wstawić za kolegami, chociaż tyle co dołączył do drużyny. Super gość, za swoimi wskoczyłby w ogień. Ciekawe ilu takich piłkarzy jest obecnie w Wiśle... |
jutro się przekonasz :D
|
oby, oby...
|
Cytat:
Potem, że na poczatku mieszkał w Polsce z reprezentantem swoim miesiąc (agentem chyba) potem dołączyła rodzina jego żona i synek. Ale kontakt z rodziną miał telefoniczny teraz cieszy się z powrotu do River, brakowało mu ludzi, pasji, potem porównuje jeszcze River do Polski (ten fragment od 4.47 jest dla mnie trudniejszy wiec reszty nie przetłumacze bo byłby to moje domysły ) pozdro |
Kolejne 2 bramki Kalu Uche i jego druzyna wygrywa 3-1
|
Wkur... maksymalnie po derbach przeglądnąłem wszystkie wiślackie strony i natrafiłem na coś takiego:
wislalive.pl Wygląda na to, że Kuba Błaszczykowski ma tam mieć blog |
Cytat:
mam odpowiedź ;) Jovanović i, o dziwo, Diaz ;) No i Czarek Wilk oczywiście. Reszta tam pobiegła za sztuczny tłum robić... |
Zieńczuk strzelił gola pasiastym w PP w 120 minucie, dając Ruchowi awans. Co ciekawe pierwszego gola strzelił Burliga.
|
Cytat:
|
Zajebiście wymowna sytuacja. Jestem szczęśliwy, że to akurat oni strzelili. Piękna sprawa.
|
Bardzo ładna i techniczna bramka Zienia.
Pozostaje podziękować za taki symboliczny gol eks-wiślaka na osłodę przegranych derbów. I to w 120 min :) Dziękujemy! |
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1179
Ta ''Łajza'' skonczyla kariere??? mial isc do Miedzianki niby... |
Taaa... Łobo i jego wysokie ambicje nie pozwoliłyby mu grać w Miedziance. Niestety nie stać ich na takiego świetnego zawodnika, jakim niewątpliwie jest Wojciech.
|
Ciekawe jak tam żyje Mauro Cantoro.
|
Cytat:
Wywiad z byłym zawodnikiem Wisły a obecnie II ligowej Chojniczanki Chojnice. Cały wywiad macie tutaj : http://www.mkschojniczanka.pl/?p=15070 |
Być może o to, co teraz powiem – kibice Polonii będą mieli mi za złe, ale przyznam szczerze, że byłem zły na ten wynik meczu. Dla mnie – jako piłkarza Polonii Warszawa - przegrana Wisły była pożądana, bo pozwoliło to „Czarnym Koszulom” na powiększenie przewagi nad „Białą Gwiazdą”. Jednak z drugiej strony – mi, jako kibicowi Wisły – było szkoda takiego rezultatu, bo to przecież Derby…
fragment wywiadu z wislalive.pl Kuźwa Baszczu szacuneczek !! |
Tak. Szacuneczek dla jednego z głównych prowodyrów wywalenia z Wisły najlepszego trenera jaki nam się trafił, a przez to jednego z najwiekszych szkodników. Z powodu? Że Baszczowi nie chciało się dla Wisły zap..ać.
Nie chcę więcej gościa widzieć w Wiśle. A gadania o tym jakim jest kibicem Wisły nie przyjmuję. |
Cytat:
tu macie linka do całości http://wislalive.pl/polecamy/baszczu_szczerze_o___-49/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
w którym spotkaniu w/w przez Ciebie Nasi piłkarze wchodzili jako zmiennicy a nie dlatego że nie miał kto wejść ? |
Cytat:
Mitomania na tym forum jest kosmiczna. Niektórzy to pewnie nawet ołtarzyki z Petrescu mają :rotfl: Jakoś nie widać było tego geniuszu trenerskiego w grze Wisły. Wtedy był co najwyżej "młody zdolny" i bardzo dobrze, że wyleciał, bo Wisła grała jedną z najbrzydszych piłek za czasów TF pomimo posiadania gwiazd jak Błaszczykowski. Zresztą sam Błaszczykowski twierdził, że Petrescu był jednym z najgorszych trenerów jakim mu dane było pracować. Ciekawe co pokaże "wielki trener" Petrescu w Kubań Krasnodar, jakoś nie widać wyników pomimo wpompowania milionów Euro w zawodników i trenera. |
Cytat:
Zagrają dobrze więcej niż jeden sezon, to wtedy będziemy mogli mówić o dobrych piłkarzach Legii z MESA. Na razie mamy Borysiuka, który debiutował w czasach jak jeszcze MESY bodaj nie było i Rybusa (podobnie). Kucharczyk był gwiazdą 2, czy tam 3. ligi z tego co pamiętam. |
Cytat:
Oczywiście, z jednej strony przebieg z jego kariery, z drugiej - nasze późniejsze osiągnięcia pucharowe mówią coś zupełnie innego (chciałbym przypomnieć, że e tym roku po raz pierwszy załapaliśmy się do właściwych pucharów od czasów Okuki, czyli de facto - Petrescu). No, ale kto by tam patrzył na fakty. Jeżeli ktoś tu jest mitomanem, to Ty. Jedyne czym możesz się podeprzeć, to stękaniami jednego czy drugiego piłkarza. Tyle. Wyniki w pucharach miedzy Petrescu a Maaskantem były kompromitujące. To była jedna wielka dziura, masa krytyczna kompromitacji. Ale spoko - za Okuki czy Nawałki Wisła grała piękną piłkę. Za Skorży zresztą też, od czasu kiedy tylko wyjęto mu Kosowskiego. Z tego ostatniego do końca życia zapamiętam te cudowne zagrania na Brożka (tzw. "Dzidę") - palce lizać! Coś w sam raz dla koneserów futbolu, takich jak Ty. Swoją drogą - zajebiste kryterium. :lol: |
Cytat:
Ale co by było w kontekście Europy jakby został jeszcze rok-dwa? Po ostatnim lecie widać, że otwartą piłką cieżko nam będzie osiągnąć sukcesy w Europie. Zresztą kim mamy grać tą otwartą piłkę? W Unirei - bdb. Kubań jak dotąd też w porzo (awans, teraz zagrają w grupie mistrzowskiej). Są beniaminkiem, finansowo też myślę CSKA, Zenit, Anżi, Lokomotiv (pewnie nie tylko oni) są o wiele bogatsi i zasiedziali w najwyższej klasie. |
Cytat:
Wrócił do Rumunii i z tymi co chcieli trenować osiągnął szczyty. |
Cytat:
|
Cytat:
Autentycznie najbardziej mnie w....ia jak ktoś pisze o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl