![]() |
|
Cytat:
bo ten dział nazywa się Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp , a Ty masz skłonność do wrzucania tutaj rzeczy którym takowego przymiotnika nie można przypisać , stąd pojawiły się uwagi, tyle :) ode mnie: stare ale jare http://www.youtube.com/watch?v=7emAiiXpA8Y |
Karny z saletm http://www.youtube.com/watch?v=lPedN0wTZpA
|
|
|
|
Cytat:
Drogi Paluchu , 1). dział to może być mięsny np. w tesco. Domyślam się że chodziło o Temat 2). nie zauważyłem żadnych uwag które się rzekomo , "pojawiły" po za jednym głupim pytaniem... 3). jeżeli uważasz że filmikowi z dwójką bijących się dzieci można przypisać przymiotnik Śmieszne to w takim razie gratuluję... http://www.youtube.com/watch?v=frrCqumb0kk Przychodzi kobieta do sklepu ,idzie na dział mięsny i przygląda się kurczakom. Wybiera, przekłada miesza, lecz nie znajduję dostatecznie dużego. Woła więc ekspedientkę i pyta: - Jutro będą większe? - Nie, k***a, nie będą. Przecież są martwe |
|
|
|
|
Cytat:
|
|
"Przychodzi trener do prezesa Lecha. Puka do drzwi. - Kto tam? - pyta prezes. - Jose Maria Bakero. A na to prezes: Wyp..., wszyscy trzej!!!"
|
co w tym smieznego?
|
Czym się różni kondom od butów Jawora?
Niczym. W tym i tym stoi ch^uj ;P |
Pytanie dziennikarza do Arboledy: - Czy dacie rady dzisiaj wygrać? Na to Manuel: - Z palcem w d*pie !!
|
|
|
http://img.gnioty.pl/pictures/2011/4...ed7ddeadcb.jpg
http://img.gnioty.pl/pictures/2011/4...dde719e731.jpg http://img.gnioty.pl/pictures/2011/4...32cbcac354.jpg PARE STATYSTYK SORRY ZE # posty pod rzad ale nie chcialem tu robic kotla.. |
|
http://www.youtube.com/watch?v=tZc33LJuKRU
nie wiem czy było. niesamowity samobój w lidze wegierskiej |
|
juz wiadomo dlaczego na Lechu nikt nie siedzi...(patrz reklama)
http://legia.com/www/galerie/legia/2...h/big/1031.JPG |
|
Od lat 18 stu ;-)
|
2 Załącznik(ów)
|
LUKAS77 - spoko, ale ja z tego meczu wychwyciłem jeszcze jedną fajną rzecz. Jak pojawiał się napis byczy napis na całą trybunę KOLEJORZ na oprawie to najpierw przez dłuższą chwilę rozwinął się tylko ... OLEJ ;P
|
Arboleda pedobear :D
http://staticrps.komixxy.pl/uimages/...xAsaxx_500.jpg Też o Arboledzie, ale bez wsadzania palca :D http://statichg.demotywatory.pl/uplo...DVerse_500.jpg I mała wpadka na naszej oficjalnej: http://statichg.demotywatory.pl/uplo...ziomgg_500.jpg |
nie tu kur...
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
|
|
http://allegro.pl/fiesta-xr2i-rs1800...570220632.html
Nie wiem co koleś niuchał wcześniej ale na trzeźwo takiego tekstu w opisie aukcji nie da się wypracować. |
to moj kumpel z roboty sprzedaje tą fieste ;) mowił że po tym ogłoszeniu szef interii tam marketingu czy cos zaproponował mu prace ;) (bo artykuł poszedł do interii za zgodą oczywiscie)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl