![]() |
Co jest dziwnego? Stosowanie statystyki a raczej brak stosowania statystyki przez Ciebie w temacie o statystyce xd
Ty nie licz które miejsce zajmiemy jak wszystko wgramy, tylko realnie za pomocą statystyki ocen które miejsce możemy mieć, z kim grać w barażach itp. Robisz tu pseudo statystyka ....ę z logiki i później śmiesznie to wygląda bo 7 kolejek temu mówiłeś o gonieniu TBB, nawet jeszcze dwie kolejki temu się tym jarales i nagle już tematu nie ma.. Mocna analiza, która się po 1-2 kolejkach rozwaliła xd Twoje wpisy tutaj sprowadzają się do tego że mówisz "jaka wygramy wszystkie mecze to bedziemy na 2 miejscu, a teraz przegraliśmy więc jak wygramy resztę to da to 3 miejsce". Miszcz matematyki hehe |
W przyszlym sezonie jak wygramy wszystkie mecze, awansujemy z pierwszego miejsca ze 102 punktami na koncie. Czego Jaroo1 nie rozumiesz?
|
Ja wszystko rozumiem oprócz takiego gadania głupot :D
|
Generalne w tym temacie mamy wysyp osób nie bardzo rozumiejących o czym się tu pisze i co jakiś czas zapraszam by się przenieść do tematów o których macie pojęcie.
Zwłaszcza, że osoby liczące prawdopodobieństwa dla buków robią to samo. Na początek sprawdzają co jest matematycznie możliwe. A potem na bazie tego ustalane są kursy. Choć oczywiście wchodzi tam więcej zmiennych. Statystyczne policzenie, że Jaroch podaruje 2 bramki przeciwnikom jest niemożliwe. Zwłaszcza, że pierwszą na spółkę z Letkiewiczem. |
Po szybkim przeglądzie wiślackiego X okazało się, że jeszcze jest matematyczna szansa na 2 miejsce.
Muszą zajść wszystkie warunki: 1. Termalika musi przegrać 3 mecze 2. Płock nie może wygrać ani razu, a w ostatniej kolejce musi być remis 3. Miedź musi - nie wygrać następnego meczu - wygrać w 33 z Termaliką - zremisować w 34 z Płockiem 4. Najważniejsze: Wisła musi wygrać 3 mecze. Uwaga: nie chciało mi się liczyć małych tabeli. |
Cytat:
Czy Jop po wygranej w Plocku byl genialnym taktykiem? Prawda zawsze lezy pośrodku. Jop jest u nas z biedy i zlych decyzji, a nie po wielkiej selekcji. Niemniej i tak z opcji darmowych byl dobra opcja po Moskalu. |
Cytat:
Mylą się zresztą i jedni, i drudzy - Ziemia jest geoidą. Misiura o ile się orientuję nie przegrał bo zostawił najlepszego piłkarza na ławce, zamiast niego dając juniora na pozycję na której jest beznadziejny. Ot, taki drobiazg. To jest prawda na temat Jopa, Misiury i Wisły Płock. A że można przegrać mimo że wszystko zrobiło się dobrze? Jasne. Tylko najpierw ten warunek musi być spełniony zanim zaczniemy robić fałszywe analogie i szukać usprawiedliwień. Jop się skompromitował. |
O ile Poletanovic nadawal sie do 1 skladu, bo troche za wczorajszym magazynem Ryszki w zespole jest sporo urazów które sa tuszowane jak sie da.
Patrzac że nawet SFG mu po wejsciu nie wychodzily to cos moze byc na rzeczy. Jakbym byl trenerem to tez bym wystawil inny sklad niz to co zobaczylem w piątek, ale nie majac wsadu z wewnątrz zespolu to wszystko opiera sie na gdybaniu. To tak jakbys popatrzyl na zdjecia z treningu i na tej podstawie oceniał że wszyscy sa zdrowi i w 100% gotowi. |
może wróćmy do meritum tego tematu, oczywiście racje ma Drozd że mamy wszystko w naszych nogach, prosze bardzo wirtualna tabelka przy oczywistym założeniu że wygrywamy wszystko do końca
https://i.ibb.co/B2FmXFGQ/tyh22.png no bo to chyba jasne że konkurenci nie dowiozą ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przepraszam za bluźnierstwo.
Przecież to było w pierwszej połowie ;-) a Poletanovic wszedł w 65 minucie. Cytat:
A tu jeszcze większe bluźnierstwo https://www.sofascore.com/football/m...krakow/lmbsxmb Kacper Duda Graczem meczu Minutes played 90' Goals 0 Expected goals (xG) 0.22 Assists 0 Expected assists (xA) 0.44 Accurate passes 34/42 (81%) Key passes 8 Crosses (accurate) 2 (2) Long balls (accurate) 2 (1) Shots on target 1 Shots off target 1 Shots blocked 0 Dribble attempts (successful) 1 (1) Ground duels (won) 9 (5) Aerial duels (won) 1 (0) Possession lost 11 Fouls 0 Was fouled 1 Clearances 0 Blocked shots 0 Interceptions 2 Total tackles 0 Dribbled past 0 |
Rozmawiacie chyba o dwoch roznych sytuacjach. W 68 minucie po roznym Poletanovicia, niekryty Rodado dostal pilke pod nogi, oddal strzal, ale prosto w bramkarza.
|
Nie mam nagrania meczu, ale ten komentarz na YT Pacholskiego ("rzut różny perfekcyjnie wykonany")
https://www.youtube.com/watch?v=BAkljs5xysE w 25:27 O tym myślałem. |
Stan na piątek (9.05.2025) po meczu.
1. Jeśli Łęczna przegra lub zremisuje z BBT to: a. mamy baraże b. tracimy szansę na 2 miejsce 2. w #4859 jest rozpisane co jeszcze jest potrzebne do awansu. Swoje na razie robimy. |
dziś wszyscy jesteśmy Łęcznianami
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Byle do baraży przystąpić w pełnym składzie, bez ryzyka kartkowego i możliwie wypoczętym. |
Cytat:
brawo :pala: |
Cytat:
Miejmy juz ten psychiczny spokój z awansem i skupmy sie na szlifowaniu tego co chcemy zagrac w barażach. A miejsce.. dalej obstawiam 4 co byloby pewnie najlepszym rozwiazaniem. 2 baraże na wyjazdach (a 3 mecze wyjazdowe ogolem pod rzad) logistycznie by nas wymęczył |
Pogoń Siedlce już 3-0 z Miedzią :D, a potem legniczanie mają jeszcze BBT u siebie i wyjazd do Płocka, czyli wyprzedzenie ich jest bardzo prawdopodobne.
|
Na 12 ważnych meczów (w 3 kolejkach), pierwsze dwa z poprawnymi wynikami :>
Jedyny minus, że pierwszy zły wynik kończy grę. |
Cytat:
Fajnie jakby zarowno Arka jak i Nieciecza graly do konca, mino swoich awansow. Patrzac przez pryzmat trenerow powinno tak byc. |
Raczej nie będą odpuszczać, żaden zawodnik nie ma pewności cz go nie uznają za słabsze ogniwo i nie pogonią po awansie...
|
Znamy już odpowiedź na pierwsze pytanie.
Wisła nie będzie wyżej niż na 3 miejscu i nie będzie niżej niż na 6. Gramy baraże niezależnie od wyników innych meczów. Otwarte jest pytanie z kim gramy te baraże. Kod:
razem dom wyjazd |
jak będą oba mecze barażowe na wyjeźdzei to uważam że w przyszłym roku gramy w esie. Jak u siebie to nie udzwigną tego na stówke.
Zresztą mieliśmy już baraże u siebie. Mieliśmy Płock ostatnio u siebie, i Tychy na wyjeździe i kazdy wie jak to wyglądało, i zawsze wygląda |
Była tez Miedź na wyjeździe czy TBB wiec takie średnie te argumenty
|
Te dywagacje z kim lepiej i dlaczego beda trwały do końca. Taki urok kibicowania.
Z naszego punktu widzenia uważam że najważniejsze że nie będziemy (na 99%) mierzyć sie ponownie z Tychami. Tak grającego zespolu przeciw nam w tej lidze nie widziałem. Za rok mogą byc nawet jednym z faworytow do awansu. Druga najbardziej rozpedzona wiosna drużyna - Polonia, jest mimo wszystko w dołku. Nie mozna bylo utrzymać takiei formy całą wiosnę, a ławki to oni nie mają. Miedź - Łobo chca wywiezc na taczkach przed barażami. Płock - maja przewage mentalna, ale z drugiej strony nie grają piłki przecie ktorej nie mozna sie przeciwstawić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl