Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Levis88 18.05.2018 09:08

Wszystko ok tylko niech ogarną w końcu normalny czerwony kolor a nie jakieś bordowe dziadostwo...

krzaq12 18.05.2018 09:25

Klub rozpocząl wyprzedaż koszulek meczowych, mocno przecenionych dodajmy. Obecna cena to 189 zl.

PSYCHOLTSW 18.05.2018 09:32

@krzaq12 199 :P

krzaq12 18.05.2018 10:01

Rzeczywiście, ale ludzie na twitterze piszą, że godzinę temu kosztowała jeszcze 189 zl. ;) :)

PSYCHOLTSW 18.05.2018 10:03

moje komentarze na FB też o tym przypominają :P zmienili, to po pewnym czasie z 189 na 199 :)

As 18.05.2018 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1501636)
A Adidasy, Nike, Pumy i reszta to niby z jakich szwalni korzystaja? Gdzie nie spojrzysz tam Chiny, Indonezja, Indie, Bangladesz...

One sa czesto w tych samych szwalniach robione bo wlasciciel podpisuje kontrakt na produkcje z wiecej niz jedna firma.
Jest wiec tak, ze babeczki na pierwszej zmianie szyja dla Nike a na drugiej dla Adidasa czy innego Umbro.

Co do tematu to chcialbym zeby zostal Adidas bo jakosc jest naprawde dobra a i wzory, ktore do tej pory mielismy byly bardzo ladne.

El'kabat 18.05.2018 11:35

Może i te same szwalnie etc. Ale jakoś 4F to jest po prostu syf, jak to wcześniej pisałem. Do Nike,czy Adidasa żadne ich koszulki pseudo termoaktywne się nie umywają.

Rozumiem, że cena jest 2x wyższa, ale coś za coś.
A wolę, żeby u nas w klubie piłkarze nie pocili się jak świnie w tych produktach. Koszulkę za 200 czy 250zł przeboleję.

serek.c2 18.05.2018 12:14

Nie sądzę, by próbując wejść na rynek piłkarski - w dodatku przez taki klub jak Wisła - zdecydowaliby się na słaby jakościowo sprzęt. Jeśli wejdą, pewnie wejdą z czymś odpowiednim jakościowo.

tsw biała gwiazda 18.05.2018 12:46

serek ma rację, przecież chyba badziewia nie proponowaliby komitetom olimpijskim Polski, Serbii, Grecji oraz Łotwy skoro podpisali umowy z 4f.

heoij 18.05.2018 12:59

Mam mieszane uczucia, niby to polska firma, ale jakoś nie jestem przekonany czy jakościowo dadzą radę w porównaniu z zachodnimi markami jak nigdy nie robili i nie mają w swojej ofercie asortymentu piłkarskiego.

Osobiście wolałbym żeby został Adidas.

heoij 18.05.2018 13:06

Druga sprawa cena musiałaby być o wiele niższa od obecnej, bo nie będę za 4F płacił podobnej kwoty jak za Adidasa czy Nike.

Błaszczu_WIŚLAK 18.05.2018 13:24

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana - jeżeli złożyli Wiśle dobrą ofertę i zaoferowali niezły jakościowo produkt (a to na pewno zostało zweryfikowane) to nic tylko się cieszyć, że w końcu polska firma będzie naszym sponsorem technicznym.
Z tego co wiem największą zaletą adidasa nie była wcale jakość koszulek meczowych tylko bardzo bogaty offset dla pierwszej drużyny jak i akademii - jeżeli więc Wisła decyduje się na 4f to zapewne udało się wynegocjować podobne wsparcie ;)

JrQ- 19.05.2018 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1501667)
Druga sprawa cena musiałaby być o wiele niższa od obecnej, bo nie będę za 4F płacił podobnej kwoty jak za Adidasa czy Nike.

a czemu niby? skoro jakościowo ma być taka sama jak adidas, cena również będzie podobna

nie przesadzajcie już z tą niską jakością tych ciuchów...

aNouc 19.05.2018 11:30

1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi

Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony

El'kabat 19.05.2018 11:31

To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł.

Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok.

Toeju 19.05.2018 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1501734)
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł.

Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok.

Ja dla przykładu jestem bardzo zadowolony z odzieży termoaktywnej od 4F. :) I cenię ich wyżej od Nike (którą również mam)

JrQ- 19.05.2018 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1501734)
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł.

Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok.

zrobią trochę droższe ciuchy niż zazwyczaj to i jakość się podniesie

Arkadiusz.Czerepach 19.05.2018 16:16

kurtki zimowe z kolekcji pyongchang w bonarce plasowały sie pomiedzy 3 a 4 TYSIACE pln , więc już raczej 4f oderzyło w wyższy target cenowy

wiertar 19.05.2018 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1501755)
kurtki zimowe z kolekcji pyongchang w bonarce plasowały sie pomiedzy 3 a 4 TYSIACE pln , więc już raczej 4f oderzyło w wyższy target cenowy

Za takie gówno? ....a Ale ludzie są naiwni. Za 1tys zł kupujesz Gore-Tex od arcteryxa albo Patagonia a nie za 4razy tyle kurtkę z 4f buahaha

St Yabol 19.05.2018 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1501733)
1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi

Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony

Jasne. Firma która ubrała reprezentacje olimpijska, firma która od przyszłego sezonu będzie sponsorem najwiekszego turnieju narciarskiego bo turnieju czterech skoczni. Nie stać ich na Wiśle :rotfl:

turbo_cola 19.05.2018 20:00

4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7

TIR_DO_SŁUBIC 19.05.2018 20:31

Żadne 4F nie będzie ubierać Wisły Kraków.

rafkur 19.05.2018 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1501734)
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł.

Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok.

Nike czy Adidas to marki premium? Dobre ! Niewątpliwie najlepiej reklamowane jako marki marki "dla ludu" ale koszulka w/w kosztuje połowę ceny faktycznie dobrej koszulki firmy faktycznie premium. To jest tylko kwestia marketingu.
PS. Ok w porównaniu do 4F to faktycznie premium.

krzaq12 19.05.2018 21:11

Cytat:

Żadne 4F nie będzie ubierać Wisły Kraków.
Też ciężko mi w to uwierzyć, ostatnio słyszałem od jednej osoby, że zostajemy przy Adidasie. Jest to człowiek, który w plotki się nie bawi, nie zależy mu na tym by inni mu wierzyli, ale twierdzi nawet że widział już koszulki na nowy sezon.

Mam wrażenie, że to całe 4F to bardziej wymysł kibiców, niż realna opcja dla nas, choć wcale nie mam jakoś specjalnie nic przeciwko nim. Jeśli zrobiliby solidny produkt to czemu nie, ale powtarzam, nie wierzę zbytnio w to......

19sebawro06 20.05.2018 00:16

4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.

Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free.

Michaleo3 20.05.2018 05:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez turbo_cola (Post 1501765)
4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7

OT: co twoim zdaniem sprawia że dany turniej jest największy?:shock: i w jaki sposób RA i P7 są większe od TCS?

fansorina 20.05.2018 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michaleo3 (Post 1501782)
OT: co twoim zdaniem sprawia że dany turniej jest największy?:shock: i w jaki sposób RA i P7 są większe od TCS?

Są największe, bo rozgrywają się na skoczniach do lotów (i nie tylko) w Vikersund i Planicy 😂😂.

Ja mam takie pytanie dlaczego nigdy nie można spersonalizować białej/wyjazdowej koszulki???

Rock'n'Roll Star 20.05.2018 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1501783)
Są największe, bo rozgrywają się na skoczniach do lotów (i nie tylko) w Vikersund i Planicy 😂😂.

Ja mam takie pytanie dlaczego nigdy nie można spersonalizować białej/wyjazdowej koszulki???

Bo nie mają czerwonego nadruku :D

PhantomRanger 20.05.2018 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1501781)
4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.

Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free.

Puma już pokazała w trakcie Euro'16 jak nie robić strojów. 4F byłoby z pewnością ciekawą opcją, ale również eksperymentalną. Jeśli zaś faktycznie chcą wejść do świata piłki nożnej, staną na głowie, aby nie powtórzyć błędów w/w firmy.

KoPer 21.05.2018 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1501781)
4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.

Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free.

Oczywiście, że płacą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl