Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Snoop1906 04.09.2010 15:07

Link do meczu: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-polska-ukraina

BiałaGwiazda 04.09.2010 15:15

Cytat:

Skład reprezentacji Polski na mecz z Ukrainą:

Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Grzegorz Wojtkowiak, Sebastian Boenisch - Tomasz Bandrowski, Rafał Murawski, Maciej Iwański - Jakub Błaszczykowski, Sławomir Peszko - Ireneusz Jeleń
Skład nie jest zły,jedyne zastrzeżenie do "pączka" Iwańskiego.Z tego co pamiętam to w reprezentacji zawsze grał kichę..No ale zobaczymy,niech zespół wykaże się na boisku,a potem będzie można skrytykować:D

szczebrzeszcz 04.09.2010 15:27

http://www.90minut.pl/news/133/news1...-0-2-Iran.html

U23
4 września 2010, 14:30 - Radomsko
Polska 0-2 Iran

buahahahahahahaha :lol:

Majewski :lol:

martin_6 04.09.2010 15:46

Bandrowski i Iwański to jakiś żart...

63.5 Kg 04.09.2010 15:47

Jakbyscie nie ogoladali kadry i sie nia nie interesowali tak samo jak ja to byscie panowie nie musieli sie denerwowac a to skladem a to taktyka ...:foch:

Titto 04.09.2010 15:52

To już jest kompromitacja na całym froncie...
A jaki był skład reprezentacji u-23 na ten mecz?

wislacki mati 04.09.2010 15:54

Ale mało kibiców! Nawet sie zdziwiłem.

qchar90 04.09.2010 15:59

doktor nie źle sobie poczynia ze swoja reprezentacja ;| szkoda gadac, jaki sens tworzyc taka kadre

Titto 04.09.2010 16:07

Jestem ciekawy co w reprezentacji Polski robią Iwański, Bandrowski czy Peszko, żaden z nich nie nadaje się do gry w barwach narodowych nie rozumiem też powoływania Sadloka, Wojtkowiaka i Glika.

Chciałbym zobaczyć minę Grzegorza Laty po skandowaniu przez kibiców " Pzpn Pzpn Jebać Jebać Pzpn!". :-)

brylant17 04.09.2010 16:35

Jezu jak Radek nawija :D on jest lepszy niż ten cały komentator :P

dwdx1906 04.09.2010 16:36

To we wtorek 1 mecz na R22, a ostatni Smudy jako selekcjonera.

brylant17 04.09.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwdx1906 (Post 974327)
To we wtorek 1 mecz na R22, a ostatni Smudy jako selekcjonera.

Co ty pier... a kto ma poprowadzić? dziadek Janas? czy nieudacznik Engell? ja wolę Smudę i męczarnie a nóż może kiedyś coś zaskoczy...



edit

Kuba i Jelonek :D

leszekm_ 04.09.2010 16:46

Żelennnnnnnn

dwdx1906 04.09.2010 16:46

Kuba i Jeleń-jedyni sensowni w tej kadrze

dwdx1906 04.09.2010 16:48

Wie ktoś czemu nie gra gwiazda Borussi, piłkarz 100 razy lepszy od Mullera?

Watts 04.09.2010 16:52

Posypał się na treningu.

szymonw7 04.09.2010 16:53

jeleń strzela

Titto 04.09.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 974329)
Co ty pier... a kto ma poprowadzić? dziadek Janas? czy nieudacznik Engell? ja wolę Smudę i męczarnie a nóż może kiedyś coś zaskoczy...

Też mnie dziwi, że te nazwiska to trenerskie "alternatywy" dla Smudy.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwdx1906 (Post 974332)
Kuba i Jeleń-jedyni sensowni w tej kadrze

W końcu ta dwójka to byli piłkarze Wisły :-)

kreseq 04.09.2010 16:54

Do 25 minuty nie wiedzialem ze w meczu gra Murawski. Potem dowiedzialem sie od Radoslawa ze Polska ma z gry wiecej i nie wazne ze 5 minut wczesniej posiadanie pilki bylo na korzysc Ukraincow.
Peszko w tym meczu gra na poziomie Iwanskiego, czyli wniosek z tego ze w reprze jeden gra lepiej a drugi gorzej ;)
Moze Grosickiego wpuszcza i do ataku Lewego zeby chlopak troche chociaz pobiegal ;)

snyrting 04.09.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974338)

W końcu ta dwójka to byli piłkarze Wisły :-)

A kiedy to Jeleń grał w Wiśle?

Ikki 04.09.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974340)
A kiedy to Jeleń grał w Wiśle?

Jeleń był piłkarzem WISŁY Płock;p

Titto 04.09.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974340)
A kiedy to Jeleń grał w Wiśle?

Tak, w tej Płockiej.

Dean 04.09.2010 17:00

To prawda, że Głowacki kontuzjowany i nie zagra z Australią? A tak chciałem, żeby go gorąco na R22 przywitać.

gigant 04.09.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 974329)
Co ty pier... a kto ma poprowadzić? dziadek Janas? czy nieudacznik Engell? ja wolę Smudę i męczarnie a nóż może kiedyś coś zaskoczy...

Dziadek Janas. możesz rozwinąć?

Tylko nie ....... mi o wnukach.

wisl@k_TS 04.09.2010 17:03

Jaki bilans ma drużyna doktora? Wygrała coś lub zremisowała?

leszekm_ 04.09.2010 17:04

Majewski wygrał raz z młodzieżówką Uzbekistanu. na tym zamyka się lista jego sukcesów

vaazon 04.09.2010 17:06

Co kibice śpiewali na temat Solidarności, bo nie rozumiałem.

dynek.pl 04.09.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 974347)
Jaki bilans ma drużyna doktora? Wygrała coś lub zremisowała?

Mialem przyjemnosc lub nie ogladac chyba drugi w historii mecz kadry U-23 z Portugalia i to nie jakimis amatorami
ale bylo paru dobrych grajkow: Ricardo Vaz Te (Bolton), Machado (Toulouse), Yannick Djalo (Sporting)
czy jakis jeszcze gosc z Romy. Mecz byl toczony w trudnych warunkach przy padajacym deszczu non
stop ale byl wyrownany - skonczylo sie na sprawiedliwym 0:0. To bylo wtedy jak Majewski tymczasowo prowadzil
kadre A, a potem Doktor wrocil i dostaja w łeb z dosłownie każdym :) czy to może być przypadek ?

leszekm_ 04.09.2010 17:15

iwańskiemu wreszcie na cos się brzuch przydał. a serio - zgranie pierwsza klasa

Titto 04.09.2010 17:18

Jestem ciekawy, ilu piłkarzy Wisły grać będzie na Euro2012 w polskiej reprezentacji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl