![]() |
Widać niektórym żal dupe ściska ,że akurat przypadkiem Lech wydymał MC,ludzie wieje tradycyją swojską zaściankową wiochą tylko dlatego ,że to przyjaciele pasów:lol::lol::lol:Polska...
|
Nie nam Lech nie przeszkadza i jego wyniki.
Bardziej świadomość tego że gdyby Cupiał choć trochę bardziej dbałby o klub to my również grali byśmy w grypie ligi europejskiej i mieli takie same sukcesy. Nie ma w Lechu jakiś niesamowitych zawodników, którzy na tle tej ligi byli by jacyś kosmiczni. Taka Wisła, Legia za chwilkę jak wszystko pójdzie po ich myśli to mogą być nawet lepsze niż ten Lech. Nas bardziej złości to że na własne życzenie nie jesteśmy tam gdzie teraz jest Lech. Wystarczyło by tylko żeby Basajał utrzymał skałd + kupić z 3 mocnych grajków + 3 grajków na ławkę (takich jak kupiliśmy w okienku), dobry trener i zapewne w lidze europejskiej też byśmy powaliczyli. Mnie naprawdę cieszą wyniki Lecha. Naprawde fajnie jest że w tej międzynarodowej bezsilności którą nasze kluby pokazały jest ktos kto potrafi dobrze zagrać. I nie jest ważne że Lech ma w tych meczach trochę szczęścia. Za pół roku nikt nie będzie pamiętał że taka bramka jak Arboledy zdarza się raz na 100 lat. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Nie wiem czy już ktoś Wam próbował wyjaśnić co to jest szczęście i skąd ono się bierze bo doszedłem do 214-215 strony. Narzekacie że my takiego nie mamy ale czy widujecie u nas jakieś strzały z dystansu? albo takie wrzutki po której Arboledzie udało się wpakować piłkę do siatki? wczoraj z podobnej części boiska "wrzucał" piłkę Małecki, futbolówka po "centrze" wylądowała na trubunach. My nawet nie mamy okazji by z tego szczęścia skorzystać. To tak samo jak widzicie dupe na ulicy - jeżeli nie podejdziecie i nie zagadacie prawdopodobnie już jej nigdy nie zobaczycie. Otóż szczęściu trzeba pomóc, nic samo nie przychodzi. I brawa dla Gorzowa. |
Przy wygranej City z Juve wystarczy Lechowi remis z Salzburgiem w ostatniej kolejce,co jest prawdopodobne biorąc pod uwage iż austriacy będą grać o pietruszke.W razie ewentualnego wyjścia z grupy chciałbym aby poznaniacy trafili na Sparte Praga,która myśle jest do ogrania po tym co zaprezentowała w kw.LM.
Acha i pamiętajcie - im lepiej Lech gra w Lidze Europy tym więcej punktów dla Polski i tym słabszy Lech w ekstraklasie:) |
Sytuacja Amiki przypomina mi FC Nantes w sezonie 2001/02. Wtedy to wygrali swoją grupę w Lidze Mistrzów, a w międzyczasie zajmowali ostatnie miejsce w lidze francuskiej.
|
nie wiadomo czy będzie rozegrany mecz z Juventusem, może byc za zimno.To mi troche przypomina nasze odwołane spotkanie z Lazio w Krakowie sprzed 8 lat.Co do sytuacji w grupie Lecha to myśle że jak w dwóch ostatnich meczach przynajmniej jeden wygra ( po Juve jedzie do Salzburga) to wyjdzie z grupy
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Mr...l?ticaid=1b56c |
Amika nie wyjdzie z grupy. Po pierwsze musiałby dziś zdobyć jakieś punkty z Juve,a to możliwe nie jest. Juventus ma kontakt z czołówką, ledwie 6 pkt do Milanu. Strata żadna. Czyli nie musi wszystkiego odrzucać aby kupić się na lidze. Jest w grze. W LE ma także kontakt, jednak aby wyjść z grupy musi wszystko wygrać. Jest w stanie to zrobić bez najmniejszego problemu. Kluczowym wydaje się być dzisiejszy mecz, tak więc zagrają na 100 procent swoich możliwości i dupa zbita. Amika mogła liczyć na korzystny wynik tylko w razie dawania dupy przez Juve w lidze. Wtedy typowo włoskich zwyczajem olaliby puchary tak samo jak olali pierwszy mecz z Amiką. Koniec kropka, nie będzie dziś ogólnonarodowego onanizmu. To czas gdzie każdy wraca do swego szeregu.
|
Marszałku - zapominasz, ile może zdziałać motywacja. Zawodnicy Amiki czują, że mają życiową szansę - wyjście z grupy to dla nich zwiększenie szans na angaż w solidnym zachodnim klubie. W tym meczu Peszko, Stilić, Rudnevs, Bandrowski, Arboleda mogą się po raz kolejny pokazać skautom.
Obawiam się, że Amika ma spore szanse na awans. Kluczowy był mecz z City, który Poznaniacy wygrali. |
Wydaje sie, ze Lech moze dzisiaj wygrac. Bierzmy pod uwage, ze w Juventusie wystapi wielu rezerwowych, bo duza czesc pilkarzy nie jest poprostu zarejestrowana do wystepow w LE. Juz dokonali czegos fantastycznego, a wyjscie z grupy(takiej grupy!) bedzie niesamowitym osiagnieciem.
|
Mnie dziś żaden wynik nie zdziwi. Dobrze grający Lech może wygrać ten mecz i nie będzie to żadna sensacja. Pokazali już wielokrotnie, że potrafią zagrać dobrą piłkę niezależnie od klasy rywala. Juve będzie musiało naprawdę mocno się spiąć by ugrać w Poznaniu 3 punkty.
|
amice potrzebny remis czyli jeżeli zagrają na remis to dostaną ostro w dupsko bo tak uczy historia....natomiast jeżeli zagrają otwarcie z zębem to też dostaną w dupsko albo wygrają, nie widze tutaj możliwości remisu...ale obstawiam jedenak opcję pierwszą bo to jednak POLSKA więc zagrają na remis i przegrają....
|
Weźcie pod uwagę też to, że zwycięstwo Lecha Poznań dzisiaj przyniesie korzyści Polsce w rankingu...
|
Włosi potrafili LM odpuszczać przykładając większą wagę do rozgrywek Serii A a co dopiero LE. Jak Lech zagra agresywnie to ma szanse na dobry wynik w tych warunkach pogodowych i na tej zlodowaciałej murawie. Dla nich to finał LM a dla Juve to kolejny mecz mimo wszystko z mniejszą presją niż ligowe starcia.
Ale przyznam, że bałbym się obstawiać bo jak już ktoś pisał może być każdy wynik. |
Bedzie 2:1 lub 1:1 zobaczycie :D
Cos czuje ze Leszek sie sprezy, Juve troszke odpusci, pogoda jest jaka jest... Teraz Lech zwyciestwo lub remis, a ostatni mecz ligowy wtopa :lol: |
Też czuje 1:1 i to mimo -12 stopni u nas;) Jednym i drugim bedzie sie chcialo biegac bo kto wytrzyma stanie przy takim ....zisku?
Znikam na mecz, Marszalek patrz czy mgla bedzie bo masz to w zwyczaju ;-) |
W teleexpresie mówili że wcale nie wiadomo czy mecz sie odbedzie
w/g przepisów uefa jezeli jest poniżej -15 *C to decyduje sedzia zawodów a w Poznaniu bedzie nim hiszpan wiec nie wiadomo co zadecyduje, w czasie meczu podobno temp. odczuwalna ma byc -30*C http://tvp.info/teleexpress/wideo/01122010-1635/3294159 4 minuta |
Tak, na godzinę przed meczem nakażą wyjść 40 tyś ludziom ze stadionu, mediom powrócić do krajów, a piłkarzom żeby się przebrali w ciuchy prywatne. Tak jak z Manchesterem mieli odwołać, oczywiście że nie odwołają. Na Bułgarskiej znów będzie 40% turtystów i wiele ekip z różnych zakądków kraju. Kto im wróci pieniądze za przejazd, żarło, że nie wspomnę jaja z biletami przy takiej ilości osób? A to jest jeden z problemów. Za duże ryzyko skandalu i tego hiszpana choćby musieli to powieszą za jaja byle mecz się odbył. Wiem że z matką naturą nie wygrasz, ale takie odwołanie na 2 godziny przed meczem nie wchodzi w grę. Chyba że gra toczyłaby się na stadionie Piasta Gliwice, gdzie dwie drużyny z A-klasy rozgrywałyby sparing. Ten dach przypominający grzyb swoje robi, tam często nie ma czym oddychać, młga goni mgłę, para goni parę.
Przesłyszalem się czy babka w Polsacie powiedziała że POZnań* zagra z najlepszą drużyną świata Juventusem ? :shock: , murawa dramtyczna. |
a właśnie, bo ja trochę nie w temacie, ocb z tą mgłą u nich w Poznaniu ? Tzn dlaczego jest ? Taka budowa stadionu / dachu ?
Czy jakiś problem z wentylacją jest ? |
O 19.30 w europejskich pucharach gra polska druzyna i nazywa się ...Wisła Kraków (koszykówka). A Wy tu się jakąś Amiką zajmujecie i jej wyrobnikami.
|
" Włosi potrafili LM odpuszczać przykładając większą wagę do rozgrywek Serii A"
Hudy - ale pieprzysz w tym momencie. |
Cytat:
|
A co mnie to obchodzi ze mają w dupie?
To ich problem. Sam często stawiam u bukmachera często na puchar UEFA - wierz mi, czuje się bardzo wielką antypatię do niektóych klubów które były faworytami a dały dupy. Wynik idzie w świat (wraz ze wstydem), a pieniądze do kieszeni. Mimo wszystko uwazam ze Lech nie będzie miał łatwo w tym meczu. |
A ja coś czuję że ten balonik dzisiaj pęknie i będzie 0:2 ewntualnie 0:3
|
Ja wam mówę będzie 4:0 dla starej damy.
|
a ja Wam mówię, że będzie 2:1 dla Lecha.
Tylko z tego powodu, że w sanktuarium przy Bułgarskiej dzieją się cuda. |
6-1 dla Juve!
3:0 do przerwy, i 20k ludzi pójdzie do domu, bo im zimno będzie! |
Cytat:
Wole zajmować się wyrobnikami z Poznania. |
Jest jakaś transmisja typu sopcast? Nie posiadam telewizora dodam.
|
Cytat:
|
Peszko z podciągniętymi rękawami mnie zniszczył :lol:
|
Cytat:
|
mnie zniszczył trener Lecha z szalikiem swojego klubu "do góry nogami" :)
swoja droga nie mogli tego meczu ustawic na godzine np.14? zawsze to trochę cieplej :) |
No to jest dziwne. W lidze cioty a tu :foch:
|
No i już prowadzą. Boisko takie, że efektem jest chaos, czyli to co lubią polskie zespoły.
|
Rudnes niesamowity chłopak, przydałby się Wiśle. jest bezcenny:D:D
|
Coś ziemniaki cicho siedzą, jak na siebie to mizernie. PrzymrOZki...
|
Cytat:
Poza tym to chyba Uefa odgórnie narzuca godzinę (?). Tak przy okazji, jak ma się sprawa z Arboledą i tym Perquis`ie ? Oby dwoje chcą dla nas grać, więc co jest ? Nie podaje się do informacji publicznej, że już poczyniono pewne kroki, żeby dać im nasze paszporty, czy Smuda chce ich jeszcze poobserwować ? ps. Maxior - obstawiłeś ten mecz na Juve czy to nie Ty ;-) ? |
Cytat:
|
Amica ten mecz wygra z prostego powodu: Największym zmartwieniem piłkarzy Juve jest to, żeby jak najszybciej wrócić do domu z tego koła podbiegunowego i o niczym innym nie myślą, a największym zmartwieniem sztabu Juve jest to, żeby żaden piłkarz nie zaliczył kontuzji albo zapalenia płuc. Oni mają gdzieś ten "pucharek" (tak o LE pisały włoskie media) i ważniejsze jest dla nich to, żeby się nie sforsować za mocno na ligę, którą traktują bardzo poważnie. Szkoda że Juventus nie może sprawdzić Amiki w normalnych warunkach atmosferycznych i na normalnej murawie, wtedy moglibyśmy coś napisać o rzeczywistej formie polskiej drużyny.
|
ja też na pyry 1x + wynik całego meczu 2:1 , w 1 połowie 1:0 i na koniec 2:1.
No a resztę kuponów widziałeś, zresztą mamy swój temat na forum ;-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl