Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Romy S. 13.03.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 691919)
jak wygramy jutro z GKS to nie przegonimy jeszcze legii w tabeli, no nie...?? to jest liczone bramkami zdobytymi i straconymi czy bezpośrednimi spotkaniami??

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=4745

rafiABG 13.03.2009 22:28

można jeszcze zapłacić składke SKWK na wiosne ?

kms 13.03.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czarooh (Post 691643)
FC to nie dotyczy

dotyczy.
cena biletu to 40 zł + 5zł składkowe

ciesla1991 13.03.2009 22:58

Gdzie moge znalesc terminarz?

medyk 13.03.2009 23:22

wie ktoś jak podlaczyc laptopa do telewizora?
mam w laptopie specjalne wyjscie w telewizorze tez (coś jak na kabel do monitora) mam kabel podpinam w laptopie przelaczam zeby rzucalo na telewizor i nic, na telewziorze czarny ekran, wie ktos ocb ?

mic 13.03.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 691975)
wie ktoś jak podlaczyc laptopa do telewizora?
mam w laptopie specjalne wyjscie w telewizorze tez (coś jak na kabel do monitora) mam kabel podpinam w laptopie przelaczam zeby rzucalo na telewizor i nic, na telewziorze czarny ekran, wie ktos ocb ?

Zobacz czy nie masz w laptopie "przelacznika" wyjscie na tv <-> wyjscie na ekran. U mnie np jest to funkcyjny +F4

medyk 13.03.2009 23:36

wlasnie chodzi o to ze przelączam i lap wykrywa ze jest podlaczony do TV bo wczesniej nie ma mozliwosci przelaczenia, kurcze chyba cos z TV nie tak ale jest w miare nowy.

South 14.03.2009 09:36

Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?

latarnik 14.03.2009 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 692060)
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?

proponuje reparil-gel N, cena okolo 20 zł

Arteka1906 14.03.2009 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 692060)
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?

posmaruj sobie podbite miejsce pasta do zębów, tylko uwazaj zebys sobie oka nie zapackał. Sposob sprawdzony :)

wisl@k_TS 14.03.2009 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 692060)
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?

Maść "Siniak", cena 6-7 pln.

Łukasz1987 14.03.2009 13:19

Może ktoś polecić noclegi w sopocie blisko plaży i centrum?

koyoot 14.03.2009 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 692060)
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?

Jakby to moja matka powiedziala: "Nasikaj na to. Mocz dobry na wszystko":P.

A powaznie, podpinam sie pod masc Siniak. Jak ostatni raz w....... na osiedlu za kibicowanie Wisle dostalem to opuchlizna zeszla w 2 dni...

P.e.c.h 14.03.2009 13:45

Podbij drugie i udawaj pande.

Taaa, wiem, stare i głupie:(.

Ten "siniak" faktycznie polecam.

South 14.03.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 692147)
Podbij drugie i udawaj pande.

śmiałem się z tego z kumplami dzisaij jak nas przyjmowali w szpitalu,aż jednemu szwy popękały :D

dzięki za odpowiedzi ,coś pewnie wykorzystam :)

Precel z makiem 14.03.2009 17:08

jaki jest kod do Justin.tv ?

latarnik 14.03.2009 17:12

http://www.justin.tv/hqtv4

wislak_92 14.03.2009 20:29

Poszukuję składów Inter - Wisła, Wisła - Inter z 2001.
Google nie pomogło.

shad 14.03.2009 20:34

Cała rodzina się pokłóciła o zadania na poziomie podstawówki:

Jest sobie sok Costa 2l z wielkim napisem "50% gratis - 2l w cenie 1l"

Błąd czy nie?

Kurt 14.03.2009 20:48

Cytat:

a więc, moje pytanie brzmi...
Czy nasza była zgoda (Jaga) ma zgodę z naszą byłą zgodą a obecnie kosą (Ruchem)?
Nie.

10znaków

Cytat:

Cała rodzina się pokłóciła o zadania na poziomie podstawówki:

Jest sobie sok Costa 2l z wielkim napisem "50% gratis - 2l w cenie 1l"

Błąd czy nie
Nie, moim zdaniem nie. Obiektem, który rozpatrujesz to sok Costa 2l. Więc jeżeli płacisz za 1l ("2l w cenie 1l") to 50% jest gratis.

Pułapką jest to że teoretycznie płacisz za litr, a drugi litr masz gratis czyli że gratis wynosi 100%, ale wtedy wartość soku wynosiła by 200% :D... a że jest to Sok 2l. to musi wynosić 100%, więc 50 % jest gratis :D

Ala1955 14.03.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shad (Post 692549)
Cała rodzina się pokłóciła o zadania na poziomie podstawówki:

Jest sobie sok Costa 2l z wielkim napisem "50% gratis - 2l w cenie 1l"

Błąd czy nie?

Nie jest to błąd. W kartonie 2-litrowym masz 50% gratis czyli 1l płatny i 1l bezpłatny (gratis) co oznacza, że otrzymujesz 2l płacąc za 1l czyli "2l w cenie 1l". Inna sprawa, ze ten 1l jest dosyć drogi :>

DrewniaQ 14.03.2009 21:58

Ma ktoś może jakiś tomik, czy inny wybór poezji Barańczaka?
Potrzebuję wiersz "Za czym państwo stoją". W jednej bibliotece nie było, w drugiej również, w internecie nie mogę znaleźć.. Jak ktoś ma w domu niech tu przepisze http://pentax.org.pl/images/smiles/icon_razz.gif

palikot 14.03.2009 22:28

http://bitmails.info - co myślicie o tej stronie? faktycznie da sie zarobic czy to tylko naciąganie?

Michal_b3 15.03.2009 01:08

Jaka kara za jazdę bez prawa jazdy nie mając 18 lat? Załóżmy, że opiekun jest obecny w samochodzie, interesują mnie konsekwencje grożące także opiekunowi.

pozdrawiam

Kamil 15.03.2009 01:25

zbyt dobrze nie kojarz o tej godzinie, ale cos mi sie pamieta, ze tobie moze grozic do 5 lat zakazu robienia prawka, a opikunowi nie mam pojecia

MatMario 15.03.2009 03:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 691992)
wlasnie chodzi o to ze przelączam i lap wykrywa ze jest podlaczony do TV bo wczesniej nie ma mozliwosci przelaczenia, kurcze chyba cos z TV nie tak ale jest w miare nowy.

Ja bym spróbował z rozdzielczością która na lapie może być zbyt wyskoka dla TV i dlatego nie ma obrazu. Jaki masz system to ci to mogfe opisać jak miałem na Viscie. Wiec tak jak już wejdziesz w ustawienia obrazu i masz ten obrazek że masz dwa monitory http://images45.fotosik.pl/84/24d0a854c1d0e9b1m.jpg o własie tak to zaznacz to pierwsze Extend the deskop on this monitor.Myszka bedzie przejezdzała wtedy z jednego monitora na drugi. Tutaj też ustaw rozdzielczość.

Rafal78 15.03.2009 08:29

Witam

Proszę o informację gdzie mogę zrobi porządnej jakości nadruk na koszulce Wisły składający się z numeru i nazwiska.Chodzi mi o coś takiego,co będzie trwałe i miało odpowiedni wygląd wizualny.

Dziękuje bardzo za odpowiedz

ZwrABG 15.03.2009 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal78 (Post 692834)
Witam

Proszę o informację gdzie mogę zrobi porządnej jakości nadruk na koszulce Wisły składający się z numeru i nazwiska.Chodzi mi o coś takiego,co będzie trwałe i miało odpowiedni wygląd wizualny.

Dziękuje bardzo za odpowiedz


Tesco kapelanka i Fanatyk w hali Wisły:-)

shad 15.03.2009 10:49

Działa wam bramka sponsorowana ery? http://www.era.pl/pl/indywidualni/ro...cja/bramki_sms

Od kilku dni po prostu nic się nie da wysłać.

DominoForza 15.03.2009 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 692815)
zbyt dobrze nie kojarz o tej godzinie, ale cos mi sie pamieta, ze tobie moze grozic do 5 lat zakazu robienia prawka, a opikunowi nie mam pojecia

+500zl ......

tmks 15.03.2009 13:14

siema poleccie jakas miłą przytulną spokojną restauracje na rynku gdzie mozna by zabrac dziewczyne cos zjesc i pogadac w milej atmosferze, no i ceny tez zeby nie byly z kosmosu.

Gordian 15.03.2009 13:17

nie ma takiej na rynku...

medyk 15.03.2009 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 692823)
Ja bym spróbował z rozdzielczością która na lapie może być zbyt wyskoka dla TV i dlatego nie ma obrazu. Jaki masz system to ci to mogfe opisać jak miałem na Viscie. Wiec tak jak już wejdziesz w ustawienia obrazu i masz ten obrazek że masz dwa monitory http://images45.fotosik.pl/84/24d0a854c1d0e9b1m.jpg o własie tak to zaznacz to pierwsze Extend the deskop on this monitor.Myszka bedzie przejezdzała wtedy z jednego monitora na drugi. Tutaj też ustaw rozdzielczość.

prowalem i nic mam XP

Zola 15.03.2009 15:04

Sprzedaje zloty Krzyzyk i osoba zapytala mnie ile wynosi proba zlota,i ile wazy, tzn skad mam sie tego dowiedziec? (oprocz pojscia do zlotnika) Sa wybite jakies oznaczenia tego (aby mozna bylo to "rozszyfrowac"?)

Ala1955 15.03.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 693037)
Sprzedaje zloty Krzyzyk i osoba zapytala mnie ile wynosi proba zlota,i ile wazy, tzn skad mam sie tego dowiedziec? (oprocz pojscia do zlotnika) Sa wybite jakies oznaczenia tego (aby mozna bylo to "rozszyfrowac"?)

Próba złota jest wybita - oznaczana symbolem (np. rycerz itp) to sobie na necie znajdzesz jaka to próba w liczbach. Symbol na krzyżyku powinien być na tylnej stronie w pobliżu kółeczka do zawieszania. Wagi nie ma wybitej i być nie może (poza wszystkim złoto się ściera, można odłączyć jakiś element, itd) więc pozostaje Ci wyłacznie zważyć u jubilera/złotnika

Zola 15.03.2009 15:56

Ja sie tam dopatrzylem czego, co wygladem przypomina weza, a dokladniej wyglada jak znaczek na aptekach (-> waz opleciony na czyms), ale na necie za nic nie moge tego znalezc, nawet nic podobnego :-/ a czy zlotnik jest w stanie mi dokladnie odpowiedziec na to pytanie?

Ala1955 15.03.2009 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 693071)
Ja sie tam dopatrzylem czego, co wygladem przypomina weza, a dokladniej wyglada jak znaczek na aptekach (-> waz opleciony na czyms), ale na necie za nic nie moge tego znalezc, nawet nic podobnego :-/ a czy zlotnik jest w stanie mi dokladnie odpowiedziec na to pytanie?

Oczywiście, każdy złotnik Ci powie co taki symbol oznacza i zważy Ci ten krzyżyk
Zobacz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Probiernictwo2.png

Zola 15.03.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 693090)
Oczywiście, każdy złotnik Ci powie co taki symbol oznacza i zważy Ci ten krzyżyk
Zobacz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Probiernictwo2.png


Dzieki wielkie ;)

M152T4L 15.03.2009 17:18

Do której otwarty jest "Fanatyk" w dni meczu? Bo chciałbym sobie kupić koszulkę w derby, ale wolałbym po meczu ;)

wroobel88 15.03.2009 17:37

http://www.tswisla.eu/o-firmie.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl