![]() |
Cytat:
Żeby nie było offtopa - Cygal i Chodźko byli piłkarze Wisły - występ po 90 min, Chodźko asysta. |
Mateusz Kowalski w barwach Niecieczy zdobył w 81. minucie bramkę na wagę remisu z Wartą Poznań (mecz zakończył się rezultatem 2:2).
|
Cytat:
|
A może ktoś wie co u Wojtka Łobodzińskiego ? :>
|
Cytat:
|
Testowała go ... nie chce powiedzień nieprawdy, ale chyba Miedź Legnica. Albo sie nie dogadali, albo sie okazal za słaby ;)
dziwie sie, ze Jagiellonia go nie przyjela z otwartymi ramionami ;) |
Cytat:
|
|
Cytat:
Mieszkał, bo jakieś 2 miesiące temu wyprowadził się a domek sprzedał i nic tu po nim ;p. Pamiętam jeszcze jak Tomek Jirsak, odziewał go z dziewczyną :D |
Jean Paulista zawodnikiem Polonii Bytom
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html :))
Cytat:
|
Cytat:
:-D |
Franek dogonił Kmiecika w liczbie strzelonych bramek w polskiej lidze - to już 153 bramka w meczu z Polonią.
|
Piotrek Brożek nie został zgłoszony przez Trabzonspor do rozgrywek Champions League:
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,10...oszony_do.html |
Nie wiedzieli,że za miesiąc facet może być gotowy do gry. Góra do dwóch miechów?Kluczowy zawodnik widać.
|
ogladal ktos dzisiaj " dzien po dniu " na tvn24 ?
byla swietna pyskowka miedzy Kuba Blaszczykowskim a Wojtkiem Szczesnym. blagam o jakiegos linka do tego materialu, to bylo lepsze niz kabaret ! |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html może wróci do nas :D wiem, że nie teraz no ale może :D
|
skoro mowa o byłych zawodnikach to teraz oficjalnie w Bytomiu takie bramki jak ta w meczu z Basel http://www.youtube.com/watch?v=zdvcXMKVufg będzie strzelał Jean Paulista.Szkoda że nie zawitał ponownie do Wisły
|
Ja rozumiem sentymenty, ale skoro po półrocznej przerwie w graniu zgodził sie na wystepy (zaledwie) w Polonii Bytom, to co on sportowo mialby u nas robic? Zwiekszyc konkurencje w ME?
|
Cytat:
chyba w roli scouta mógłby dla Nas robić. |
Kalu Uche już strzela w barwach Neuchatel Xamax
http://eurorivals.net/neuchatel-xama..._20110913.html |
Cytat:
Jak to nie? Był przecież jako kibic i na treningach. I na dzisiaj więcej Wiśle nie może dać. Naprawdę pomyślcie zanim coś napiszecie... |
do usunięcia
|
Cytat:
|
|
Warto wspomnieć, że we wczorajszym meczu LM Inter-Trabzonspor zagrał Arek Głowacki :) Jego drużyna wygrała z trudnym rywalem, więc pewnie miło będzie wspominał swój debiut w tych rozgrywkach.
|
i zagrał bardzo dobrze;) poza chyba dwoma błedami bez korzyści dla Interu grał bardzo pewnie i skutecznie
|
Raz w drugiej połowie złamał linie spalonego nie podnosząc się od razu po zablokowanym przez niego strzale, przez to Milito był sam na sam z bramkarzem. Poza tym, cały mecz zagrał bardzo dobrze, co tylko pokazuje, że nie ma partnera w reprezentacji.
|
Cytat:
P.S. Środkowy obrońca to niewdzięczna rola. |
Szkoda, ze nie przyszedł jeszcze raz do nas - jak dla mnie to własnie on by grał w 1 składzie a Mały siedziałby na ławce
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...79/story.shtml |
@mitmichael - czy po wczorajszym meczu, jak i pozostałych (nie licząc z Podbeskidziem) nadal tak uważasz, że to szkoda? Według mnie bardzo dobrze się stało, że nie wrócił do Nas. Pogra sobie w GKSie i odejdzie na zasłużoną emeryturkę.
|
Cytat:
Wczoraj grał z kontuzją :) Zresztą w Bełchatowie nie ma z kim grać. Wielokrotnie było widać , ze liczy na jakąś akcje kombinacyjną , wychodzi na czystą pozycje, pokazuje rękami by mu zagrali a tu zonk... jego słaby partner z drużyny traci piłkę. Wczoraj było takich akcji przynajmniej trzy , we wcześniejszych Bełchatowa całe multum. Ma w drużynie całą masę ignorantów i przeciętniaków, brakuje mu partnera który by wiedział jak grać, gdzie spodziewać się podania od Kosy (jak kiedyś Żurawski , czy później Zieńczuk) Kosowskiemu z dawnych atutów zostały jeszcze niesamowity przegląd pola i bardzo dokładne podania, w tych elementach bije na głowę każdego zawodnika z obecnej Wisły. Szybkość już niestety nie ta, aczkolwiek w dalszym ciągu jest lepszy od prime Kirma. |
Ktoś wie co z Boukharim? Według transfermarkt jest aktualnie bez klubu.
|
Cytat:
http://www.kasimpasaspor.org.tr/inde...epten-haberler |
Paweł Brozek w meczu ligowym na ławce rezerwowych, Glowacki od 1 minuty w składzie.
|
Nie wiem gdzie pytac wiec tu spróbuję? Czy Wisła faktycznie dostała kasę za transfer Uche, czy to było pobozne życzenie jak kasa od makaronów za Kokoszkę?
|
Tak z ciekawości - nie wie ktoś co porabia Łobodziński? Zniknął ponad 2 miesiące temu, a przecież to dla niektórych zespołów - ŁKS, Podbeskidzie, GKS itp - byłby niezły kąsek. Zawieszony chyba nie jest.
|
http://miedzlegnica.eu/index.php?opt...id=2&Itemid=81
Do 16 sierpnia trenował w Miedzi i czekał na oferty zza granicy. Widać za granicą nie załapał się nigdzie bo nic nie słychać o nim żeby gdziekolwiek się zahaczył więc może szykuje się dłuższy odpoczynek od piłki ? kto wie... . |
Coś dla rozluźnienia:)
Serż Branco wchodzi do pewnego sklepu na Rynku Głównym z markową odzieżą. Podchodzi do osoby obsługującej, wyciąga zdjęcia ze swoimi podpisami i mówi: "Jak mi dasz 20% rabatu na ciuchy to dam Ci autograf''. Po czym chłopak (nie interesuje się piłką w ogóle) mówi; "Ale kim Ty jesteś?" :) Taki to był nasz Serż. |
a tak ogólnie to nie wie ktoś co z Maciejem z Żurawskich?? niedawno widziałem go w Błonarce jak samotnie kupował bokserki, ale głupio mi było podbić i zapytać [miał bardzo zafrasowaną minę] ...wie ktoś?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl