Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Kamson 13.03.2010 12:53

Cytat:

#1

Stoke - Aston Villa 2
Sheffield Utd. - QP Rangers 1

Lorient - Lens 1

za 20 do wygrania 161.70

#2

Tottenham - Blackburn 1
Coventry - Plymouth 1
Nancy - Boulogne 1
Watford - Peterborough 1


za 20 do wygrania 115.30

#3

Hull - Arsenal 2
Swansea - Sheffield W. 1
Lyon - St.Etienne 1

West Brom. - Blackpool 1
Chelsea - West Ham 1


za 20 do wygrania 104.50

#4

Hull - Arsenal (dokładny wynik) 1-2
Sevilla - La Coruna (dokładny wynik) 2-0
Tottenham - Blackburn (pierwsza połowa) 1 (haha, gol w 45 minucie)

za 2 do wygrania 202.80
bardzo niefajnie...

rocco_1906 13.03.2010 13:08

ode mnie dubel na słowacja: Banska Bystrzyca + Slovan Bratysława. kurs łączny ok 2,00 w zaleznosci od buka :p

Donki 13.03.2010 13:19

Panowie a co powiecie na
Cracovia-Korona 1 DNB , po kursie 1.60 za grubszą kasę??

pan Dudi 13.03.2010 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 868652)
Panowie a co powiecie na
Cracovia-Korona 1 DNB , po kursie 1.60 za grubszą kasę??

Pewnie dobry typ, ale ja mam dość dużo pieniędzy puszczonych na to, że na koniec sezonu Korona będzie nad Cracovią, więc życzę Ci, żebyś nie wygrał :P Puściłem ten zakład zaraz po wtopie żydów z Lechią, a potem przyszedł Lenczyk i ****a mać zaczęło się dziać źle.:evil:

Oprócz tego, co wpisałem w poprzednim poście puściłem taki kupon, który raczej jest ciekawostką, niż rzeczą wartą naśladowania ;)

1. Sevilla - Deportivo La Coruña
1.65
2010-03-13 22:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
2. Birmingham - Everton
4.20
2010-03-13 16:00
Piłka Nożna - FA Premiership
Margines zwycięstwa , Stawiasz na:Remis z bramkami
3. Polonia Warszawa - Ruch Chorzow
2.10
2010-03-13 17:00
Piłka Nożna - - PL - Polska Ekstraklasa
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
4. Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
3.00
2010-03-13 19:15
Piłka Nożna - - PL - Polska Ekstraklasa
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

maro olTSkul 13.03.2010 13:35

no ,no , rozumuję, że to druzuna na C ma wygrać ?? a co to wgl jeeest DNB skrót ?

gooro33 13.03.2010 13:36

międzynarodowe closed forum:

http://www.eurobookie.fora.pl/


Bayern Alzenau - Karlsruher (Am)
Typ:Bayern Alzenau
Kurs:4.62 5Dimes

10/10
Mecz o godz:14:00 Germany --> Regional liga South


3for3:
GERMANY: 3. Liga
Offenbach - Regensburg
TIP : x
kurs: 4.00

3/10

Paksi SE vs. Vasas
typ:1
kurs:2,10 Interwetten
stawka:5/10

LuKaS TSW 13.03.2010 13:39

Leci kurs w dół na ten mecz Alzenau,może warto się za 50 zł skusić:)

Donki 13.03.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 868654)
no ,no , rozumuję, że to druzuna na C ma wygrać ?? a co to wgl jeeest DNB skrót ?

DND- czyli gdy jest remis to dostajesz zwrot kasy ;)

Watts 13.03.2010 13:42

jeśli ktoś lubi szaleć z kursami, to polecam

MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz 2 @ 2.45
Warta Poznań - Widzew Łódź 2 @ 2.10
Znicz Pruszków - Podbeskidzie 2 @ 2.65 (mecz w niedzielę)

bet-at-home

Speedy 13.03.2010 13:44

Wyczytałem właśnie w swoim horoskopie "przybędzie ci sporo złotych monet w kieszeni i okrągłej sumki na koncie" :p

także na dziś

1. Napoli - Fiorentina obie strzela
Borussia M - Wolfsburg obie strzela
Sevilla - Deportivo obie strzela

2. Dortmunt, Polonia W.

plus jeszcze mocarz na czuja, ale to raczej nie ma ma się co chwalić...


mam nadzieje, że nie będzie to dźwięk miedzianych monet, a na koncie okrągłą sumką nie będzie 0 :foch:


Cytat:


Bayern Alzenau - Karlsruher (Am)
Typ:Bayern Alzenau
Kurs:4.62 5Dimes

10/10
Mecz o godz:14:00 Germany --> Regional liga South




cóż jak typ już w większości buków wycofany..

gooro33 13.03.2010 13:57

Wiekszosci ???? a co to znaczy??? Masz 100 kont i wycofany jest u 60???
Mecz jest za 3 minuty.I jest dostepny prawie u kazdego buka.
Jest dostepny i w bet365 i betathome i unibecie i expekcie,sportingbet.

Speedy 13.03.2010 14:14

Na zły mecz popatrzyłem...

tak mam konto u 100 bukmacherów..
http://img534.imageshack.us/img534/9804/blejj.png

gooro33 13.03.2010 14:18

Ja nie widzialem blokow na Alzenau jedynie duze spadki. Dlatego sie pytalem bo nie wiedzialem o czym piszesz.

ebi 13.03.2010 14:41

ja na dzis i jutro kupon na wielki fart :D
West Ham strzeli : tak 1.98
Arsenal 1.40
St. Etienne strzeli: tak 1.90
Auxerre strzeli: tak 1.41
Braga 1.42
Reading podwójna szansa 1.47
Valladolid strzeli: tak 1.80
Valencia strzeli: tak 1.75
La Coruna strzeli: tak 1.55
Everton podwójna szansa 1.85
Washington-Orland +194 punkty 1.85
:D za 2 zl 466 do wygrania

lukas(z)1906 13.03.2010 15:21

Na dzis:
Hull-Arsenal 2
Birmingham-Everton 2
Bochum-Dortmund 2
za 110 do wygrania 704

pan Dudi 13.03.2010 16:12

Spróbujemy zagrać przeciwko AEKowi. AEK Athens- Kavala 2 po 5,20.

Donki 13.03.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 868652)
Panowie a co powiecie na
Cracovia-Korona 1 DNB , po kursie 1.60 za grubszą kasę??

NO i ładnie siadło :)

PS: no dla cebie Dudi niestety ;)

pan Dudi 13.03.2010 16:30

Niestety ;)

maksinho 13.03.2010 16:47

Ja zagrałem sobie taki kupon dzisiaj http://img715.imageshack.us/img715/4184/13032010145.jpg

LuKaS TSW 13.03.2010 16:56

No to sobota dzięki "wschodniemu" kuponowi,już jest na plus:)

Kibic_1906 14.03.2010 09:54

Jakieś typy na dziś??

Maxior 14.03.2010 10:07

przez pt i sobote straciłem kasy troche, co myślicie o tym na niedziele

Juventus FC - AC Siena 1 1.30
S.S. Lazio - AS Bari 1 1.80
Parma FC - Atalanta 1 2.05
Genoa CFC - Cagliari 1X
Manchester United - Fulham 1
Lille - Grenoble 1

Kibic_1906 14.03.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 868992)
przez pt i sobote straciłem kasy troche, co myślicie o tym na niedziele

Juventus FC - AC Siena 1 1.30
S.S. Lazio - AS Bari 1 1.80
Parma FC - Atalanta 1 2.05
Genoa CFC - Cagliari 1X
Manchester United - Fulham 1
Lille - Grenoble 1

Coś mi się nie zdaje żeby Lazio i Parma wygrały..

LuKaS TSW 14.03.2010 11:32

Ja dziś dalej kierunek wschodni na kuponie:
Rubin-Lokomotiv 1
Shahtar-Metalist 1
Dniepr-Obolon 1
Tavria-Ilichivets 1

StelmiOriginal 14.03.2010 11:35

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko Biała 2 2,67

Co myslicie o tym?

Maxior 14.03.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 869004)
Coś mi się nie zdaje żeby Lazio i Parma wygrały..

w procentach mają dużą przewagę:) http://www.betexplorer.com/hot/

bula1010 14.03.2010 12:15

myślę że dziś lewandowski strzeli 2.20 dobry kurs strzeli honorową dla amiki a gks wygra 2:1 :) (marzenie choć jak najbardziej wykonalne )

ebi 14.03.2010 13:13

na dzis
Ajax- PSV Eindhoven over 2.5 1.52
Sporting L.- Guimaraes 1 1.50
Lille - Grenoble 2 drużyna strzeli: tak 2.00
AC Milan - Chievo 2 drużyna strzeli: tak 1.94
Juventus - Siena 2 drużyna strzeli: tak 2.00
Manch. Utd. - Fulham 2 drużyna strzeli: tak 1.98
Udinese - Palermo 2 drużyna strzeli: tak 1.35
Sunderland - Manch. City 1 drużyna strzeli: tak 1.37
za 3 zł 174 do wygrania :)

El'kabat 14.03.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 869048)
w procentach mają dużą przewagę:) http://www.betexplorer.com/hot/

W procentach tylko..Grasz 6 zdarzen na kuponie,przesada. Zrob z tego dwa duble,podbij stawke i graj.

Kamson 14.03.2010 16:58

To co odjebał Juventus to mistrzostwo frajerstwa. Do 15 minuty prowadził 3:0, patrze teraz na wynik a tu Siena doprowadziła do remisu...

londonfan 14.03.2010 17:00

Belchatow - Lech 2 2.25
Sunderland - Manchester City 2 2.00

2.5gbp ~~~11.5~~~

Maxior 14.03.2010 19:25

AC Milan - Chievo Verona 1
Toulouse - Marseille 2
Real Valladolid - Real Madrid 2

stawka 30, e.w 120

bartek89TS 14.03.2010 20:39

Ajax-PSV 1
Leverkusen-Hamburg 1
Bełchatów-Lech X

Valenciennes-Rennes 1

za 2zł, 50 do wygrania
....

mastahkillah 14.03.2010 20:59

a ja wszedłem ostatnio do sts'a od bardzo dawna i postawiłem 3 zł na taki kombajn:
Sląsk W. - Lechia Gdańsk x2
Hull-Arsenal 2
ManU-Fulham 1

Milan-Chievo 1
Vala-Real M. 2
Chelsea- West Ham 1
Bochum-Dortumnd 2
Lille-Grenoble 1
Barcelona-Valencia 1


do wygrania sympatyczne 50 zł, akurat żeby zagrać coś poważniej.;)

ebi 14.03.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ebi (Post 868690)
ja na dzis i jutro kupon na wielki fart :D
West Ham strzeli : tak 1.98
Arsenal 1.40
St. Etienne strzeli: tak 1.90
Auxerre strzeli: tak 1.41
Braga 1.42
Reading podwójna szansa 1.47
Valladolid strzeli: tak 1.80
Valencia strzeli: tak 1.75
La Coruna strzeli: tak 1.55
Everton podwójna szansa 1.85
Washington-Orland +194 punkty 1.85
:D za 2 zl 466 do wygrania

i jak tu sie nie w****ic...

Kowal! 14.03.2010 22:54

a ja dziś chciałem grać Zagłębie oraz remis Bełchatowa no ale już nie mam żadnych środków nigdzie bo wypłaciłem lub przewaliłem;) pewnie kursy dobre na Lubin były ..

Maxior 14.03.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ebi (Post 869474)
i jak tu sie nie w****ic...

ładną taśme miałeś, szkoda, bo valencia mogła szczelić miala setke nawet, sam na sam byl z valdkiem, ale niestety:-/

ebi 14.03.2010 23:14

i jeszcze juve...
http://img519.imageshack.us/img519/4...aaaaaaaaom.jpghttp://img651.imageshack.us/img651/5148/bbbbbbbbbt.jpg

londonfan 14.03.2010 23:16

14/03/2010 0000239 Treble (To win) 1 £5.00 Valladolid vs Real Madrid Match betting Real Madrid 1.28 Milan vs Chievo Match betting Milan 1.36 https://www.ladbrokes.com/images/sb3.../help/shim.gif Barcelona vs Valencia Match betting Barcelona 1.53


ZWROT 13.47 gbp

i tym sposobem weekend na minimalny plus 4.77 gbp moze w tygodniu cos bedzie lepiej...czego wszystkim zycze!!!

bula1010 15.03.2010 10:21

ebi ja gram taką zasadą że choćby był to największy pewniak nigdy nie daje tych samych meczy na dwóch kuponach. Ale to co zrobiło juve to ..... pozdro ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl