![]() |
Staty po meczu poniżej. Komentarz do meczu na obrazku.
Coś więcej będzie wiadomo w poniedziałek, po meczu WPłock-Znicz Kod:
razem dom wyjazd |
Cytat:
Jest jedno tylko ale - Jop nie może sabotować gry zmianami. Czyli nie Sukiennicki, nie Kuziemka, Kiss tylko jeśli złapie formę. To są mecze o wszystko, nie ma miejsca na parytety i "budowanie". Mecz z Termaliką kończyliśmy de facto bez skrzydeł, a nasi obrońcy nie mieli komu podać. Sukiennicki jak chciał dośrodkować to przylutował z całej siły w nogi rywala piłką i trzeba było ją gonić żeby kontry nie było... |
Kuziemka wyglądał wczoraj blado na tle III-ligowej Avii, więc nie ma czego szukać w I lidze.
Póki co wyniki meczów układają się po naszej myśli, bardzo mnie cieszy zatrzymanie marszu GKSu przez Polonię. Remis Łęcznej z Odrą też jest bardzo korzystny. |
Przepatrzyłem trochę ten marsz GKSu i jedna rzecz mi się rzuciła w oczy. Łoją jak leci słabsze drużyny ale z czołówką wielkiego biłansu nie mają. Na jesieni same remisy, m. in. z Arką i nami, teraz na wiosnę przegrana z BBT, remis z Polonią i 2 wygrane: z Miedzią i Płockiem. Ta końcówja sezonu to i dla nich będzie "miesiąc prawdy". Równie dobrze mogą potracić punkty i nie zakwalifikować się do baraży
|
Wolfy piszesz, że Jop nie może sabotować gry zmianami- kogo więc miał wpuścić w Niecieczy? Kiakos czy Sukiennicki? Nie mamy ławki i tyle.
|
Cytat:
Po wejściu Kissa i Sukiennickiego przestaliśmy grać. W barażach nie możemy sobie na coś takiego pozwolić. Ba, już z Termaliką nie mogliśmy... |
Duarte słaniał się na nogach, Baena też już bez sił. Nie dasz rady grać 90 minut na skrzydle na pełnej intensywności. Nie mamy kogo wpuścić w ich miejsce.
|
Cytat:
Co nie znaczy że nie wyobrazam sobie lepszych skrzydlowych, natomiast jak gramy w 1 lidze to nie mielismy lepszej sytuacji na ławce. |
Cytat:
Lepiej zatrzymać te kilka minut zmęczonych Baenę i Duarte. |
Cytat:
Nie wszyscy są tego samego zdania, co ty. Sukiennicki miał kilka udanych zagrań, a i Kiss miał ciąg do przodu. Nie rozumiem tego najeżdżania. Chodzi o wywołanie gównoburzy? Nie ma sensu. |
Z FB Odry Opole:
Cytat:
|
Glupoty kopiujesz. Jak młodzieżowiec wyleci za czerwona kartke to nie ma konieczności wprowadzania za niego mlodziezowca.
|
Uff, to kamień z serca.
|
Cytat:
Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety. |
Cytat:
Nieustanne promowanie tej miernoty szkodzi Wiśle. Po prostu. @Karherop +1, jest dokładnie tak jak piszesz. |
Nikt nikogo nie promuje, chodzi o elementarną uczciwość, a nie najeżdżanie na kogoś, kto się nam nie podoba.
|
Cytat:
Mnie się piłkarze generalnie nie podobają bo jestem heteroseksualny. Dlatego oceniam ich na podstawie gry. Sukiennicki gra dramatycznie słabo. Nie tworzy nic w ofensywie, jest beznadziejny w pressingu i statystuje w obronie. To jest uczciwa ocena. Dopiero kiedy osoby nie mające o tym pojęcia zaczynają pisać o ogrywaniu, potencjale, młodym wieku i z piłkarskiego drewna robią talent - wtedy jest nieuczciwie. Ja wiem że na szkoleniu się nie znam, za to widzę jak kto gra. I na tym się skupiam. Sukiennicki grę pozoruje. |
Cytat:
Rude stał się tutaj takim papierkiem lakmusowym dla ojkofobów i pajaców twojego, wofyego czy markusa pokroju. |
Cytat:
Brakuje mu tylko (albo aż) decyzyjności. Jak podaje to za pozno albo do zlego partnera. Jak ma podac to drybluje, jak ma dryblowac to podaje. Jak ma pressowac to robi to w zlym momencie, jak ma odbierać to robi to za późno. Moze jedynie strzały sa u niego na dobrym poziomie, bo tutaj juz nie musi zachodzic zadna kooperacja z partnerem. Natomiast nawet rok takiego kiszenia jak teraz, moze sprawic że za pol roku cos mu sie przestawi i wskoczy na wyzszy poziom. Pilka nozna nie raz widziala takie przypadki. Oczywiście może mu tez nie przeskoczyć. Pożyjemy zobaczymy. |
Cytat:
Ale, tak jak napisałem na początku tej dyskusji - przestawianie czegoś Sukiennickiemu nie jest priorytetem. Jest nim awans. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Liga zagrała dla nas, zwłaszcza kartony Wiślackiego należy wysłać do Znicza.
Kolejki do końca z indeksem miejsca: Kod:
Wisła 5 Bruk-Bet 2 Miedź 4 Wpłock 3 Polonia 6 Górnik Ł 7 GKS T 8 |
Wnioski.
1. 12 punktów (4Z) daje nam co najmniej 4 miejsce - mamy gorszy stosunek z Miedzią 2. 8 punktów daje nam na pewno baraże 3. Jeśli zdobędziemy co najmniej 9 punktów to istnieją rozkłady wyników dające nam 2 miejsce. 4. Musimy liczyć, że Miedź gdzieś straci punkty ale nie z Termaliką. 5. Jedno z możliwych rozwiązań: - my 12 pkt, 4Z - BBT musiałoby nie zdobyć więcej niż 3 punkty, co patrząc na układ meczów nie jest takie nieprawdopodobne :> - wystarczy, że Arka, Górnik Ł i Miedź wygrają z Termaliką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
My mamy w sumie średni, jedna drużyna z szóstki u siebie, aapirujący GKS na wyjeździe, poza tym dwie drużyny z dołu tabeli. |
Najłatwiej ma Polonia.
Tylko Stal SW gra o coś. Reszta na wakacjach. Pamiętając o tym, że nie może nas dogonić to niestety trzeba wszystko wygrać jak leci. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl