![]() |
Pablo84 napisał :
Cytat:
|
To gdzie podczas budowy A/B będą składowane materiały budowlane? my nie mamy miejsca na około stadionu. Jedyne rozwiązanie to płyta boiska. I pewnie po postawieniu dachu nad obiema trybunami murawa będzie obniżana. To pewnie trochę potrwa, do tego dochodzi położenie instalacji i samej murawy. Więc tu nie chodzi ylko o brak szatni czy innych pomieszczeń. Więc Ci którzy mówią, że da się grać na Reymonta słucham. Jak wy byście to zaplanowali?? Tylko bez argumentów że na Legii się dało albo na Lechu.
|
Cytat:
Czasami się zastanawiam, po **** ja tu jeszcze piszę i przejmuje się tego typu ludzmi.Chyba po prostu jestem sadomasochistą |
Cytat:
No ale to tylko teoria, bo znając zycie, nawet im sie nie bedzie do rozmów chcialo usiąść, a co dopiero posprzątać wczesniej niz przed czerwcem... przy D i C... ps. W Lubinie mogą grac przy budowie głównej trybuny, tou nas tez chyba mozna, tym bardziej, ze budowa dachu bedzie juz chyba skonczona, bądź na ukończeniu... Znając zycie kolejki w C+ pod mistrzostwo są raczej w dzień, wiec oswietlenie niewiadomo jakie nie jest potrzebne(zacmienia słonca raczej sie nie przewiduje na ten czas). Wszystko jest do uzgodnienia, ale to tylko POLSKA, wiec na to nie liczę. |
Uważam że płakanie nic nie da, decyzje już dawno zapadły i nikt niczego nie zmieni. Szkoda waszych kłótni, naprawdę.
Co do brakującej kasy - skądś ją muszą wziąć, stadion to priorytetowa sprawa. Ja tylko będę na bieżąco śledził który poseł, z jakiego ugrupowania, będzie pieprzył że nie da pieniędzy na budowę. |
Cytat:
|
Cytat:
Pomysl ile bylo klopotu z meczem reprezentacji w Krakowie, ile zalatwiania i zrzucania na siebie odpowiedzialnosci , a chodzilo jedynie o DROGI DOJSCIA DO STADIONU I MONITORNIG PRZY WEJSCIACH. Sam odbiur ''D'' tez trwal sporo czasu. Nie wszystko jest takie proste jak mozna to sobie w glowce ulozyc, czy napisac w poscie. |
odbiór, nie odbiur.
"Biura" stoją na wspomnianych przez ciebie drogach dojścia do D, bodaj trzy poziomy klasowych, beżowych kontenerów z kratkami i zasłonami w oknach. Co do "dopłacania": (do kogoś tam, na poprzedniej stronie) Wolisz przepłacić za coś 10% wartości ale mieć to coś oddane jak należy, z możliwością rozwoju, czy zapłacić 10% mniej i mieć manianę? :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli chodzi o instalacje i parking, to potencjalny inwestor zarówno parking jak i przebudowę sieci miał wykonać za własne pieniądze, a w zamian zostać operatorem tego parkingu na X lat. Inwestora nie ma, parkingu nie ma , ale sieci trzeba przebudować, aby uporządkować teren pod przyszłą inwestycje. Nie wiadomo też czy w przebudowie nie jest zawarta także rozbudowa dla zwiększonego poboru mediów. Co do trybuny, to tak naprawdę trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż podane informacje to ogólniki o niczym nie świadczące, a patrząc na sposób prowadzenia tej budowy, to raczej nic więcej się nie dowiemy.
|
Cytat:
Dopuszczając niedokończony stadion do użytku możemy obudzić oszczędnościowe zapędy niektorych polityków. Niemniej, nie rezygnowałbym tak łatwo z możliwości wcześniejszego rozgrywania meczów na R22 w ramach obowiązującego harmonogramu prac - przy dobrej woli, wiele można załatwić. Niestety, oczywiście, to nierealane - nikomu na tym wyraźnie nie zależy poza kibicami, a teraz pojawiają się dodatkowe wydatki. Miasto znów samo się oszukało - chcąc zaoszczędzić na budowie parkingów zlecając ją prywatnemu inwestorowi, ostatecznie jedynie zwiększyło koszt budowy stadionu, gdy ów sie nie znalazł. W efekcie, nie będzie ani parkingu, ani ok. 30 mln zł. Brawo. Rozegrali to iście po mistrzowsku, w typowo polskim stylu. |
Cytat:
To już wiemy dlaczego wybrali na początku tylko środek |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ps. To tak odnosnie merytoryki Twojej odpowiedzi.Na przyszlosc radze jej pilnowac bo to o nia tutaj glownie chodzi. |
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/174/1.jpg
Ah ten kwadratowy styl ;) Zajebisty ten stadion będzie :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bajka po prostu. Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu.. tej atmosfery. ajjjj :D
|
To zdjęcie postowane wyżej doskonale się nadaje do zakreślenia linii boiska względem trybun bocznej i C. Wiem, że takie fotki się już pojawiały, ale bardzo bym prosił kogoś kompetentnego aby taką linię jeszcze raz naniósł i wkleił na forum. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z perspektywy wierzchołka C:)
|
Ja sie nie potrafie jakos podniecac tym stadionem. Obrzydzaja mnie te szczeliny w naroznikach. Niby mala rzecz, a dla mnie wyglada jeszcze gorzej niz ta jedna nizsza trybuna na stadionie Lecha.
|
Cytat:
|
Cytat:
Pesymista widzi same krzyże. Optymista z kolei same plusy ;) |
|
Cytat:
|
Cytat:
Podkreslilem co najciekawsze.. To troche tak jak zrobic sobie balkon i wychodziic na niego przez okno z kuchni. JAk do tej pory czekalo sie 20 minut w korku po meczu,tak teraz jezdzenie pod stadion samochodem bedzie z gola bez sensu |
http://galeria.wislakrakow.com/20091...l/DSCF7780.JPG co oni robili ze spodnie zostawili
|
Cytat:
bedziemy mieli parking pod Muzeum Narodowym i Cracovia (10 min na nogach) parking na groblach (daleko - pol godziny na nogach) a oprocz tego troche przy stadionie, na AGH etc Nie jest to rewelacyjne rozwiazanie, ale dopoki nie ma srodkow lepiej odlozyc to w czasie. |
Jak dla mnie to niech najpierw skończą ten stadion, od początku do końca, z zagospodarowaniem trybun itp. Potem, niech szukają pieniędzy na poprawę okolicy, parkingi itp.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl