![]() |
Cytat:
|
Ktos ostatnio pisal ze 4f na pewno nie beda naszym sponsorem technicznym. Chcialbym Nike bo mi sie koszulki Wisly podobaly z lyzwa. Oby nie joma czy inne lotto.
|
Każdy interpretuje na swój sposób. :)
Jakkolwiek by jednak nie było to 4F interesującą opcją jest. A pro po Macrona o którym wcześniej wspomniałem, że mi się marzy to poszła plotka, że mają Poznaniaków ubierać. |
Nawet tej marki Macron nie znałem.
Pewnie skończymy z Adidasem. Nie ma to żadnego znaczenia, najpierw zacznijmy prosto kopać piłkę, bo to najbardziej przeszkadza we wrażeniach estetycznych. |
Cytat:
a co bedzie? .... wi, ne wiem z jakiej dzisiaj pozycji startuje Wisla. Kiedys byla pula kasy od sponsora na sprzet...tyle ze wtedy Wisla to byla Wisła. Mysle ze teraz firmy z PL powinny przebijac oferta takiego Adidasa, no ale czas pokaze. |
|
Jakie to ma znaczenie kto będzie dostarczał sprzęt Wiśle? Zaczniemy lepiej grać, czy jak?
|
Z Polskich marek to nadal pamiętam wypowiedź jednego z dyrektorów Ziny na pierwszej prezentacji strojów dlai Pogoni, że to nie ostatnie słowo Ziny w Ekstraklasie, od tamtego momentu mija drugi rok i ani widu ani słychu aby Zina miała drugiego po Pogoni przedstawiciela w Essa.
Adidas gdyby miał zostać to jeżeli nie miteam to tylko katalogi zostają, bo trzy paski mają w tym sezonie gdzieś małe drużyny. |
Co to pokaz mody jest?
Podkoszulek Fruit of the Loom 9.99 zł, nadruki w Decathlonie i tyle. |
Dokładnie tak, pensja 2 tysie + zupa w klubie a pod prysznicem szare mydło. Jedno na całą drużynę.
: ) |
4f chuowe modele mają strasznie(mówię o tych z innych sportów)
|
Marka nie ma znaczenia, byle kolorystyka się zgadzała i żeby to nie było szpetne. Niech wygra firma, która da najwięcej kasy Wiśle :)
|
Też jestem tego zdania. Im lepsze.warunki tym lepiej. Piłkarze maja w dupie czy biegają z haczykiem czy napisem joma. A tańsze koszulki dla.kibiców to wzrost sprzedaży
|
Jak Lechia spadnie to może New Balance? :D
|
New Balance negocjuje, wgl Negocjacje trwają cały czas. LEchia prawdopodobnie bez względu na wynik sportowy pożegna się z NB
|
Cytat:
|
Odchodzące legendy dostały koszulki w antyramie, podobno to model już na nowy sezon......
https://pbs.twimg.com/media/Dc7V-RMWsAAwvfg.jpg |
Wygląda na adidasa z kołnierzykiem, aczkolwiek może to być dziwny wieszak żeby te koszulki były "rozciągnięte" w tych ramach ;)
|
no tak lecą 3 paski z boku pod pachami , czyli adaś
btw , nie lepiej by na tych koszulkach wyglądały daty 1999-2018 i 2000-2018 , przecież te ich okresy absencji to w kontekście tylu lat raczej "epizody" ? |
ktos wie jaki to moze byc wzor?
|
https://2.bp.blogspot.com/-piZx0Xg53...-18-kits-4.jpg
Pewnie będzie to taki wzór koszulek. Skoro koszulki już są gotowe, to może wzorem niemieckich klubów zobaczymy je jeszcze w tym sezonie. |
To byłaby ładna koszulka, gdyby kołnierzyk był większy. Mini kołnierzyki i cała ta pseudo moda to jest dobre dla dużych dzieci, a nie prawdziwych mężczyzn.
|
Jedna osoba potwierdziła mi, że zostajemy przy Adidasie. Fajnie, bo mimo iż chciałem powiewu świeżości (NewBalance, Macron) lub ewentualnego przedłużenia adidasa to obawiałem się jakiejś średniej firmy (Joma, Errea, czy Kappa). Jeśli to ten model ze zdjęcia wyżej to bardzo ładne koszuleczki.
|
Widac ze to antyrama jest przy kolnierzu przeciez. Maja koszulki z obecnego sezonu tylko tak dziwnie wygladaja przez wieszak ;)
|
Moim zdaniem robimy OGROMNY błąd zostając przy Adidasie, wiadomo kasa większa za kontrakt, ale sprzedanych bardzo, bardzo mało koszulek meczowych w cenie po 300 w górę.
Gdybyśmy mieli umowę z firmą pokroju New Balance, 4F lub nawet jakaś Errea to prawda jest taka, że sprzedaż by wzrosła momentalnie bo takie koszulki wahały cy się w cenach 149/169 czyli niemal połowie Adidasa. To zawodnicy muszą walczyć i pokazywać się na murawie z dobrej strony w aspekcie piłkarskim, a nie "ładnie" wyglądać w nowej koszulce |
Nie wydaje mi się żeby były to nowe koszulki, zresztą Dukat mówił w 'zapinamy pasy' że dogrywają umowę, ale jeszcze nie ma podpisanej i nic nie może powiedzieć. Z jakiej racji więc piłkarze odchodzący w tym sezonie mieliby dostać koszulki na nowy sezon? Nie trzyma się to kupy.
|
Koszulka New Balance Lechii Gdańsk kosztuje 199 zł, więc nie jest o wiele tańsza od naszej.
4F to wg mnie eksperyment, który nie wiadomo jakby się skończył..... |
a jakby miał się skończyć ?
firma dokonała niebywałego rozwoju na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat od kiedy chyba pierwsze plotki o współpracy z Wisłą zaczęły się pojawiać stać ją na bycie partnerem kadry olimpijskiej przy kolejnej już olimpiadzie , więc nie sądzę żeby mogli nie dźwignąć klubu z ekstraklasy faktem jest że w Polskich warunkach finansowych kupowanie meczówek po 300pln to jakaś abstrakcja |
Może i dokonała rozwoju, ale jakość odzieży do biegania dalej tragiczna.
Wiadomo, nie jest to marka premium jak Nike czy Adidas i też kosztuje sporo mniej, ale żadnego 4F nie chcę widzieć u nas. Kup koszulkę Nike z Dri Fit za 140zł, a jakąś pseudo termoaktywną od 4F za 60 to zobaczysz różnicę. Chyba, że nagle do piłki nożnej stworzą coś ponad ich. |
Cytat:
czy wiesz jakim sposobem 4F zostalo partnerem kadry i czy wiesz ze zupelnie inaczej odbywa to sie w klubie sportowym? Czy wiesz ze koszulki pilkarskie robione sa z innych materialow, maja inne kroje, maja inne szycia no i czesto wymagaja innej szwalni np ? No i przede wszystkim czy masz chociaz uslyszana wiedze, na jaka kwote ostatnio, podpisana byla aktualnie obowiazujaca umowa? E: Arkadiuszu. Ja znam odpowiedzi na te pytania, dlatego pytalem czy byc moze wiesz cos wiecej i zmienisz mi myslenie...no ale wiesz. To moze wezmy firme Ikea, fajne meble robia, maja duzo sklepow, na bank maja duzo kasy i w ogole sa tani :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl