![]() |
|
no generalnie ciekawie jest studiować na ekonomicznym i nie zaliczyć mikroekonomii... tez bym sie wkurzył na miejscu wykładowcy :P
|
przesłuchanie na Polskiej Komendzie:
http://www.youtube.com/watch?v=njAsLs2Gd0o ( do końca oglądać ) za paczke fajek sprzedała... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|
|
Trzech facetów siedzi w barze ostro podpitych..
Nagle jeden z nich mówi: -Wiecie chłopaki jaka ja mam brzydka żonę? Już nie mogę na nią patrzeć. Na to drugi facet: -Ty ****a masz brzydka żonę? Stary ja to mam dopiero brzydka...... Trzeci się wtrąca i mówi: -Panowie co wy w ogóle gadacie chcecie zobaczyć moja żonę? Prawdziwego potwora? to chodźcie I poszli wszyscy do koleżki do domu Wchodzą. Facet odsuwa stół w pokoju, ściąga dywan i otwiera wielka klapę w podłodze.. I krzyczy: -STAAARRRRAAAA -STAAARRRAAA WYCHODŹ!!! A tam głos: -Ze szmata na głowie czy bez? On na to: -Bez, będę cie pokazywał, a nie ruchał. Hrabia mówi do Jana pocierając palcami: - Janie, czy to jest plastelina? Jan bierze na palec i wącha. - Nie hrabio, to jest gówno. Na to Hrabia: - No tak. Bo niby skąd w mojej dupie plastelina. Wojna. Getto. Idzie sobie może dziesięcioletnia dziewczynka z opaską z sześcioramienną gwiazdą. Przechodzący obok niemiecki żołnierz zagaduje złośliwie: - Co, Żydówka? - Nie,k**wa, Strażnik Teksasu! Nowy Ruski miał syna - prawiczka. Na 16 urodziny postanowił zrobić mu prezent - niespodziankę i zafundować dziewicę. W dniu urodzin dzwoni do syna na komórkę i mówi: - Synu, jedź na daczę. Jak będziesz na miejscu - przedzwonię i powiem, co masz robić! Pojechał syn na daczę, wszedł na piętro i zobaczył na środku salonu ogromne łóżko, na którym leżała piękna dziewczyna w delikatnym peniuarze. W tym momencie dzwoni komórka. Chłopak odbiera - a to jego ojciec: - No co, jesteś? - Jestem. - Dupeczkę widzisz? - Widzę. - "Choinka" stoi? Chłopak nie załapał i rozgląda się dookoła - za oknem świerczek rośnie. - Stoi! - No to skacz na nią! Chłopak otworzył okno i z rozbiegu skoczył na drzewko. Po godzinie ojciec znów dzwoni do niego: - No, jak, krew była? - Taa... Z nosa i z uszu... Ojciec z zachwytem: - Mój ty sadysto! |
http://www.machovideo.com/video/Girl...aks_out_17952/ xbox360 i furiatka
|
|
Cytat:
:lol: |
śmiech to zdrowie ;D chyba nie było?!
http://www.youtube.com/watch?v=2z4bB...ayer_embedded# ping pong ping pong ping pong ping pong http://www.youtube.com/watch?v=basak...ayer_embedded# |
Cytat:
:lol: nooooo, to chyba zasługuje na vlepę, ma ktoś zdjęcie? może obdarowani kibice sie pochwalą? :lol: |
|
Cholera kupuje :D :lol: żartuje xD już widzę, cały rodziny kibiców Amicki jak kupują :D
P.s tak czytam na weszło,gdzie moge przeczytać to, że kibic Legii dostał kajak?:rotfl: |
Porównajcie te 2 artykuly...
http://sport.onet.pl/koszykowka/euro...wiadomosc.html http://sport.wp.pl/kat,33568,title,E...wiadomosc.html |
Cytat:
...... |
Cytat:
Myślisz że oni sami to wszystko piszą? Kopiuj - wklej |
Nie wiem czy to śmieszne czy raczej smutne, ale ... bardzo dobrze napisany tekst o spacerujących rusztowaniach wokół naszych pięknych Sukiennic
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._tradycja.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Ędward Ącki jest moim mistrzem jak przed chwila powitał Adama :lol: :lol: Nie mogę :rotfl: :rotfl:
|
A jak go powitał? :)
|
Cytat:
edit: tu macie link http://www.tvn24.pl/-1,1644837,0,1,s...wiadomosc.html na dole po prawej stronie jest Ącki wita Adama :D |
|
Pierwsze przykazanie faceta: Dziewczyna kumpla jest dla ciebie nietykalna. Absolutnie. AB-SO-LUT-NIE! To sprawa honoru, uczciwości i dżentelmeństwa. Nie wolno ci jej tknąć! Ani na trzeźwo, ani po pijaku. Ni-chu-ja! Nie ma od tego wyjątków. Żadnych! Nigdy, prze****anigdy. Amen. Howgh. Basta. Drugi Amen.
Chyba że to fajna dupa... "Udało mi się załatwić dyspensę od biskupa na seks przedmałżeński. Wcale nie było to trudne. Zadzwoniłem do niego o trzeciej w nocy i spytałem co sądzi na temat materialistycznej wizji świata w świetle teorii tomistycznej. Odpowiedział - ....... się koleś i nie zawracaj głowy!" Przychodzi baba do lekarza i mówi że coś jej w żołądku coś chodzi do góry i na dół. Lekarz przebadał babe dokładnie i mówi: - Ma pani twarz tak podobną do dupy że gówno nie wie którędy ma wyjść Wojna. Getto. Idzie sobie może dziesięcioletnia dziewczynka z opaską z sześcioramienną gwiazdą. Przechodzący obok niemiecki żołnierz zagaduje złośliwie: - Co, Żydówka? - Nie,****a, Strażnik Teksasu! Obok siebie leje dwóch gości, jeden normalnie eleganckim siurem a drugi jakby z konewki we wszystkich kierunkach. - Panie co Pan tak dziwnie leje? - A to wszystko przez żonę... - Jak to przez żonę? - No bo moja żona mi bierze do buzi i to przez to... - No ale moja żona też mi bierze do buzi a leje normalnie. - No tak ale moja się brzydzi i bierze widelcem... |
Małą dziewczynka siedzi na ziemi, w podartych ubraniach, Serbia, zima, chłód i głód. Zauważając to, ksiądz przechodzący tamtędy zlitował się nad dziewczynką i mówi: Masz, dziewczynko, tu jest 10 euro, na bułkę...
Na to dziewczynka: A jak to jest "na bułkę"? :) |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl