![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Były "trener" bramkarzy Wisły - Kazimierski jest gośćiem Cafe Futbol. Sami eksperci: Smuda, Kazimierski, Borek, Kowalczyk no i Kołtoń. Fascynujące :)
|
Było coś o Wiśle?
|
Kazimierski wystylizowany na boskiego żigolo, z tą rozpiętą koszulą, potem się opamiętał i zapiął pod samą szyję xD a z gadki było można zauważyć, że niezły cfaniaczek, kolesiostwo można było wyczuć na kilometr... dobrze nawiasem mówiąc że go już w Wiśle nie ma, bo szkolić bramkarzy to on może co najwyżej w nocnym klubie...
|
Marcelo zalicza asystę przy pierwszym golu w meczu z Rodą. Ostateczniie PSV wygrało 3-1
http://www.youtube.com/watch?v=6RR23WRlEFc Pierwsza akcja na filmiku. Uche strzela bramkę na 1-0 i asystuje przy bramce na 2-0. Nic to jednak nie dało bo jego Almeria przegrała z Getafe 2-3 |
Cytat:
|
Cytat:
Poważnie pytam :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie mam pojecia, ale patrzac na Basalaja nie widze skonczonego idioty, ktory oddaje tak znakomitego, perspektywicznego zawodnika za 2,5 banki i na tym koniec. Nie mam watpliwosci ze jakis procent bedzie bo to dosc typowe dla wislackich transakcji
|
to samo jest w przypadku Uche za którego możemy dostać (chociaż to zależy od kwoty za jaką pójdzie) ok 600 tyś euro.
|
|
|
Cytat:
|
Kamil zagrał cały mecz , Apollon zremisował w Larnace ze swoim bezpośrednim rywalem 2:2.Zajmują 4 miejsce.
http://www.youtube.com/watch?v=K4LsEDN8U44 |
Zaczyna się kopanie w Portugalii, Setubal-Sporting, w ataku Vitorii Setubal gra nijaki Pitbull, czy kiedyś nie interesowaliśmy się tym geniuszem piłki?
Bo jeśli to on, to jak w przypadku Moretto i wielu wielu innych Beto podobnych,wychodzi na to,że kiepsko u nas z rozpoznaniem potencjalu kopaczy. Znaczy było,mam nadzieje. Pitbull kopał już u Arabów, teraz gra w słabiutkim Setubal, gdzie przyszedł za darmo z zaściankowego Maritimo. Strach. Nie dziw,że skoro interesowaliśmy się takimi geniuszami to w rezultacie trafiali do nas Beto,Christov,Vidlicka. |
Cytat:
|
Cytat:
Jaka siatka scoutów takie transfery ,odpukac niedoszłe.Z pozdrowieniami dla Zdzicha zapewne. |
http://www.youtube.com/watch?v=Gw86A...embedded#at=19
Marcelo jako Aniołek :) :D od 0:17 :D nie mów, że Marcelo nie poznajesz? :-P |
Cytat:
|
17 sekunda :)
|
był taki piłkarz. Młody, zdolny i nieźle się zapowiadający... nawet bardzo nieźle.
skończyło się na zapowiedziach. Wyleciał z Wisły, potem z Jagi, teraz z Korony. Właśnie podpisał kontrakt z Cracovią. I mam nadzieję, że dołoży swoją cegiełkę w spuszczeniu gorszej strony Błoń do I ligi z przytupem :D ps.: http://www.90minut.pl/news/143/news1...-Cracovii.html |
Kiedy ostatnio miała miejsce taka sytuacja że jakiś zawodnik przeszedł bezpośrednio z Wisły do Cracovii lub odwrotnie?
|
Do nas od nich to rzadko, na pewno nie w ostatnich 20 latach, bo mieli cienkich grajków, a do nich od nas, to bywało tak częściej, że zawodnicy, którzy nie mieścili się u nas, szli tam.
|
Szkoda, że musiał tam trafić.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Może obecna sytuacja zmusiła go do tego, że musi przyjąć ofertę, która się pojawia - bo inaczej zostanie bez pracy. |
Cytat:
a my w 1990 chyba roku wzięliśmy od nich Mateusza Jelonka |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl