Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

medyk 13.08.2010 17:54

Guus Hiddink.. marzenie..

0 22 13.08.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 959931)
Tylko tylu znasz trenerów na świecie ? Coś mało. Kolejny co nie widzi życia posmudowego. Nie martw się ono istnieje :)

Ja mam akurat Smude w dupie i nie uważam go za dobrego trenera. Cóż jak zwykle popisałeś się nietrafioną analizą.

O czym innym chciałem - czy Smuda, czy Leo, czy Urban czy X wynik raczej będzie ten sam. Przecież kazdy będzie stawiał na beznadziejnych Rybusów, Brożków, Lewandowskich, Kowalczyków (masakra), Wojtkowiaków czy Peszków. Oczywiscie niezłych (a czasami wręcz niezastąpionych) jak na nasze warunki, ale jak na kadre to raczej pomyłki, co udowadniają każdym kolejnym wstępem.

szczebrzeszcz 13.08.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 959939)
Problem w tym, ze nasz obecny selekcjoner to taktyczne zero.

to jest ten plus, że może do działaczy dotrze w jak ciemnej dupie jesteśmy


a tak wciąż przy kominku będziemy wspominać stare czasy (sorry panie Antoni)

GemHZR 13.08.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 960105)
to jest ten plus, że może do działaczy dotrze w jak ciemnej dupie jesteśmy


a tak wciąż przy kominku będziemy wspominać stare czasy (sorry panie Antoni)


Taaa jako dziadkowie będziemy wspominać jak to kiedyś reprezentacja dostała się na dwa mundiale z rzędu.

mitmichael 14.08.2010 07:38

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ry...l?ticaid=1ab38

Nawet z amatorami nie potrafimy sobie juz poradzic. Chyba dla polskiej pilki nie ma juz ratunku. Młodzi pilkarze tez przegrywaja mecze to skad wybrac skład na Euro 2012.

Naszaliga 16.08.2010 15:57

Obszerny wywiad z Tomaszewskim o naszym bagienku:
http://www.naszaliga.pl/news/tomasze...o,gowna,.html?

Maciuś 16.08.2010 16:47

Ja sie pod tym podpisuje. Ryba psuje sie od glowy a wiekszosc patrzy tylko na pletwe ogonowa.

R33 17.08.2010 11:05

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html
No ciekawa lista ;) .

Drozd 17.08.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 960002)
Ja mam akurat Smude w dupie i nie uważam go za dobrego trenera. Cóż jak zwykle popisałeś się nietrafioną analizą.

O czym innym chciałem - czy Smuda, czy Leo, czy Urban czy X wynik raczej będzie ten sam. Przecież kazdy będzie stawiał na beznadziejnych Rybusów, Brożków, Lewandowskich, Kowalczyków (masakra), Wojtkowiaków czy Peszków. Oczywiscie niezłych (a czasami wręcz niezastąpionych) jak na nasze warunki, ale jak na kadre to raczej pomyłki, co udowadniają każdym kolejnym wstępem.

Co ty porównujesz Smude czy Urbana do Leo? Leo wszedł do euro pierwszy raz w historii. I gdyby leśne dziadki nie robiły kreciej roboty na Słowacji pewnie weszlibyśmy do RPA.

sessegnon 17.08.2010 12:38

Dopiero teraz można docenić to co zrobił Leo.Okazuje się, że awans do EURO to było max co można było wycisnąć z drużyny.Tyle, że jak zwykle jesteśmy mądrzy po fakcie.
2 lata temu byliśmy wśród 16 najlepszych drużyn Europy, a teraz gdzie jesteśmy?
Na takie mecze jak te z Portugalią, czy z Czechami w Chorzowie poczekamy sobie jeszcze długo.

szczebrzeszcz 17.08.2010 16:24

Cytat:

- Jeśli chcemy mieć rozeznanie wśród młodych piłkarzy, moja reprezentacja powinna istnieć przynajmniej do zakończenia selekcji przed Euro 2012 - mówi Stefan Majewski, trener kadry U-23



http://www.sport.pl/pilka/1,65037,82...ezentacje.html
:lol:............

w sumie kto by nie bronił swojej posady

bo w lidze już go nie zechcą

AYALA 18.08.2010 07:17

wreszcie Smuda zrozumiał że defensywa kadry bez Głowy nie istnieje
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Rep...379,1,291.html

AS82 18.08.2010 18:34

Gdybym był Smudą i cierpiał na brak obrońców to bym naturalizował Arbolede ,serio

WioReXXX 18.08.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 963030)
Dopiero teraz można docenić to co zrobił Leo.Okazuje się, że awans do EURO to było max co można było wycisnąć z drużyny.Tyle, że jak zwykle jesteśmy mądrzy po fakcie.
2 lata temu byliśmy wśród 16 najlepszych drużyn Europy, a teraz gdzie jesteśmy?
Na takie mecze jak te z Portugalią, czy z Czechami w Chorzowie poczekamy sobie jeszcze długo.

Na taki jak ze Słowenią- jeszcze dłużej...

brylant17 18.08.2010 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 963945)
Gdybym był Smudą i cierpiał na brak obrońców to bym naturalizował Arbolede ,serio

Do tego Koscielny i Boenisch i jako tako obrana załatana,ale sam powiedział, że już nie będzie naturalizował zawodników.

bonawentura 18.08.2010 18:56

Koscielny już zadeklarował, że nie będzie grał dla Polski, więc odpada.

Filippo123321 18.08.2010 18:57

Chcecie taka reprezentacje ogladac naprawde? ;>

POLSKA DLA POLAKÓW!

bonawentura 18.08.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 963962)
Chcecie taka reprezentacje ogladac naprawde? ;>

POLSKA DLA POLAKÓW!

Się znalazł narodowiec - jak mają korzenie polskie, to ja nie widzę przeszkód. A Koscielny i Boenish mają. Inaczej było z Rogerem i Olisadebe. Ale taki Obraniak ma moim zdaniem pełne prawo grać z Orzełkiem na piersi.

matti220 20.08.2010 13:39

Benisz w kadrze Polski
http://www.90minut.pl/news/132/news1...Australia.html

dynek.pl 20.08.2010 13:42

nie spodziewalem sie tego raczej - musimy poczekac jednak az przyjedzie i zagra
ciekawgo co go przekonalo ? moze po ostatnich wystepach naszych pomyslal, ze kadra potrzebuje obroncow
przydaliby sie jeszcze: Jutkiewicz i Aquafrasca bo raczej na powolania w swoich krajach ciezko im liczyc.

jabadabaryba 20.08.2010 13:53

no teraz zakładając że obrona wyglądać będzie Piszczek-Głowacki-Żewłakow-Boenisch to nie jest tak źle, na pewno lepiej niż z Sadlokiem i Wojtkowiakiem na środku ;)

kreseq 20.08.2010 14:02

Dla mnie to porazka... Moze grac jak Gareth Bale, ale po tych wszystkich cyrkach to ja bym go kopnal w dupe i to konkretnie. Zastanawiac to sie mozna jakie buty zalozyc a nie dla jakiej reprezentacji grac. Z drugiej strony niech zagra od 90 minuty i potem zapomniec ze ktos taki kopie pilke.

Jaroo1 20.08.2010 14:20

Moze jeszcze dajmy Koscielnemu milion dolarow, pocalunek w dupe od prezydenta Polski i Bog wie co oby tylko zagral dla nas. Patrzac z punktu sportowego to fajnie ze sciagaja do Polski tych pilkarzy z zagranicy ale gdyby wykroczyc dlaej to wstydem dla Polski jest plaszczenie sie przed takim frajerem ktory 20 lat musial zatsanawiac sie dla kogo chce grac. Przyklad Koscielnego czy Podolskiego jest idealny, niby chcieli grac dla Polski, niby byly szanse ale jak talent sie rozwinal i pojawila sie szansa grac w lepszych reprezentacjach to szybko pozegnali sie z mysla ze sa Polakami. Mysle ze jak ktos jest Polakiem to go nie trzeba namawiac do gry dla Polski (co najwyzej poinformowac ze bylby mile widziany) albo jest sklonny poczekac (Podolski nie poczekal) az dostanie powolanie. Wiem ze z Podolkim to grubsza sprawa ale bdzmy szczerzy. Gdyby chcial to by sie przemeczyl rok bez grania w kadrze i jak juz byl na szczycie to wtedy zamiast przyjac powolanie od Niemcow wybralby Polske... No ale prosmy sie jak swinie, moze kolejne gwiazdy zostana Polakami :)

For_FuN_ 20.08.2010 14:32

Perquis to tez kwestia formalnosci. Wydaje sie, ze niedlugo cala obrona bedzie zlozona z pilkarzy pochodzenia polskiego, tzn. Boenisch, Koscielny, Perquis i Kolodziejczak. Nie zdziwie sie tez, jesli Smuda bedzie chcial naturalizowac Arbolede ;).

jabadabaryba 20.08.2010 14:34

na Koscielnego akurat bym nie liczył, jak dla mnie kwestią czasu jest jego powołanie do kadry francuskiej.

flamengista 20.08.2010 14:37

Alleluja! Boenisch zrobił nam wielką łaskę i przyjął naszą ofertę.

Generalnie to bym się zbyt szybko nie cieszył, po tym co pokazał wcześniej. Nawet 5 minut przed meczem może zrezygnować, jeśli na komórkę zadzwoni Joachim Lew.

bonawentura 20.08.2010 21:09

Boenish... jeszcze wróci nam Roger, Olisadebe, może naturalizują nam Arboledę i może na tym Euro się nie skompromitujemy.

medyk 22.08.2010 21:45

W kontekscie reprezentacji co z Adrianem Sikorą ? zapowiadał się całkiem niezle ale w Murci 25meczy 1 gol a w Apoelu 4mecze i 2gole od 2009 roku ma jakąś kontuzje czy cos ?

kreseq 23.08.2010 10:10

Selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda uzupełnił skład kadry na mecze z Ukrainą i Australią o zawodników występujących w polskiej Ekstraklasie. Po długiej przerwie, w reprezentacji zagra Euzebiusz Smolarek - poinformował PZPN.

Lista powołanych zawodników występujących w Ekstraklasie:

Bramkarz: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok);
Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań);
Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa);
Napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Artur Sobiech (obaj Polonia Warszawa).

Wcześniej Franciszek Smuda podał listę zawodników z klubów zagranicznych.

Bramkarze: Artur Boruc (AC Fiorentina), Przemysław Tytoń (Roda Kerkade)
Obrońcy: Sebastian Boenisch (Werder Brema), Kamil Glik (US Palermo), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Łukasz Piszczek (Borussia Dotmund), Michał Żewłakow (Ankaragucu)
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Ludovic Obraniak (OSC Lille)
Napastnicy: Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Robert Lewandowski ( Borussia Dortmund).

Najbliższe mecze reprezentacja zagra z Ukrainą (4 września) i Australią (7 września).

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

Brakuje mi jednak Grosickiego oraz dziwi obecnosc Sadloka po tym co ostatnio pokazal, czyli dramat.

felipe 23.08.2010 10:35

Jak dla mnie mimo wszystko dobrze, że powołał Sadloka.
Na obronie mamy największą bidę (choć w sumie gdzie nie mamy ? :) ), warto więc jednak "chuchać" na każdego młodego zawodnika, który choć trochę wybija się ponad ligową marność. Odstawka po pojedynczych błędach nie jest dobrą drogą.
Grunt, że trochę sie Smuda ogarnął i przeprosilł się (bardziej z konieczności, ale jednak) z Głowackim, Smolarkiem. To mimo wszystko dobrzy kopacze. Jeszcze zgoda z Małym (choć tu wszystko w jego rękach, tzn głowie) i będzie ok.

Zgoda co do Grosickiego. Wymiana za Rybusa wskazana.

Z tego co jest widzę skład:
Boruc
Piszczek, Głowacki, Żewłakow, Boenisch
Błaszczykowski, Murawski, Bandrowski, Obraniak (Smolarek)
Jeleń, Lewandowski (Smolarek)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl