![]() |
Guus Hiddink.. marzenie..
|
Cytat:
O czym innym chciałem - czy Smuda, czy Leo, czy Urban czy X wynik raczej będzie ten sam. Przecież kazdy będzie stawiał na beznadziejnych Rybusów, Brożków, Lewandowskich, Kowalczyków (masakra), Wojtkowiaków czy Peszków. Oczywiscie niezłych (a czasami wręcz niezastąpionych) jak na nasze warunki, ale jak na kadre to raczej pomyłki, co udowadniają każdym kolejnym wstępem. |
Cytat:
a tak wciąż przy kominku będziemy wspominać stare czasy (sorry panie Antoni) |
Cytat:
Taaa jako dziadkowie będziemy wspominać jak to kiedyś reprezentacja dostała się na dwa mundiale z rzędu. |
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ry...l?ticaid=1ab38
Nawet z amatorami nie potrafimy sobie juz poradzic. Chyba dla polskiej pilki nie ma juz ratunku. Młodzi pilkarze tez przegrywaja mecze to skad wybrac skład na Euro 2012. |
Obszerny wywiad z Tomaszewskim o naszym bagienku:
http://www.naszaliga.pl/news/tomasze...o,gowna,.html? |
Ja sie pod tym podpisuje. Ryba psuje sie od glowy a wiekszosc patrzy tylko na pletwe ogonowa.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html
No ciekawa lista ;) . |
Cytat:
|
Dopiero teraz można docenić to co zrobił Leo.Okazuje się, że awans do EURO to było max co można było wycisnąć z drużyny.Tyle, że jak zwykle jesteśmy mądrzy po fakcie.
2 lata temu byliśmy wśród 16 najlepszych drużyn Europy, a teraz gdzie jesteśmy? Na takie mecze jak te z Portugalią, czy z Czechami w Chorzowie poczekamy sobie jeszcze długo. |
Cytat:
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,82...ezentacje.html :lol:............ w sumie kto by nie bronił swojej posady bo w lidze już go nie zechcą |
wreszcie Smuda zrozumiał że defensywa kadry bez Głowy nie istnieje
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Rep...379,1,291.html |
Gdybym był Smudą i cierpiał na brak obrońców to bym naturalizował Arbolede ,serio
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Koscielny już zadeklarował, że nie będzie grał dla Polski, więc odpada.
|
Chcecie taka reprezentacje ogladac naprawde? ;>
POLSKA DLA POLAKÓW! |
Cytat:
|
Benisz w kadrze Polski
http://www.90minut.pl/news/132/news1...Australia.html |
nie spodziewalem sie tego raczej - musimy poczekac jednak az przyjedzie i zagra
ciekawgo co go przekonalo ? moze po ostatnich wystepach naszych pomyslal, ze kadra potrzebuje obroncow przydaliby sie jeszcze: Jutkiewicz i Aquafrasca bo raczej na powolania w swoich krajach ciezko im liczyc. |
no teraz zakładając że obrona wyglądać będzie Piszczek-Głowacki-Żewłakow-Boenisch to nie jest tak źle, na pewno lepiej niż z Sadlokiem i Wojtkowiakiem na środku ;)
|
Dla mnie to porazka... Moze grac jak Gareth Bale, ale po tych wszystkich cyrkach to ja bym go kopnal w dupe i to konkretnie. Zastanawiac to sie mozna jakie buty zalozyc a nie dla jakiej reprezentacji grac. Z drugiej strony niech zagra od 90 minuty i potem zapomniec ze ktos taki kopie pilke.
|
Moze jeszcze dajmy Koscielnemu milion dolarow, pocalunek w dupe od prezydenta Polski i Bog wie co oby tylko zagral dla nas. Patrzac z punktu sportowego to fajnie ze sciagaja do Polski tych pilkarzy z zagranicy ale gdyby wykroczyc dlaej to wstydem dla Polski jest plaszczenie sie przed takim frajerem ktory 20 lat musial zatsanawiac sie dla kogo chce grac. Przyklad Koscielnego czy Podolskiego jest idealny, niby chcieli grac dla Polski, niby byly szanse ale jak talent sie rozwinal i pojawila sie szansa grac w lepszych reprezentacjach to szybko pozegnali sie z mysla ze sa Polakami. Mysle ze jak ktos jest Polakiem to go nie trzeba namawiac do gry dla Polski (co najwyzej poinformowac ze bylby mile widziany) albo jest sklonny poczekac (Podolski nie poczekal) az dostanie powolanie. Wiem ze z Podolkim to grubsza sprawa ale bdzmy szczerzy. Gdyby chcial to by sie przemeczyl rok bez grania w kadrze i jak juz byl na szczycie to wtedy zamiast przyjac powolanie od Niemcow wybralby Polske... No ale prosmy sie jak swinie, moze kolejne gwiazdy zostana Polakami :)
|
Perquis to tez kwestia formalnosci. Wydaje sie, ze niedlugo cala obrona bedzie zlozona z pilkarzy pochodzenia polskiego, tzn. Boenisch, Koscielny, Perquis i Kolodziejczak. Nie zdziwie sie tez, jesli Smuda bedzie chcial naturalizowac Arbolede ;).
|
na Koscielnego akurat bym nie liczył, jak dla mnie kwestią czasu jest jego powołanie do kadry francuskiej.
|
Alleluja! Boenisch zrobił nam wielką łaskę i przyjął naszą ofertę.
Generalnie to bym się zbyt szybko nie cieszył, po tym co pokazał wcześniej. Nawet 5 minut przed meczem może zrezygnować, jeśli na komórkę zadzwoni Joachim Lew. |
Boenish... jeszcze wróci nam Roger, Olisadebe, może naturalizują nam Arboledę i może na tym Euro się nie skompromitujemy.
|
W kontekscie reprezentacji co z Adrianem Sikorą ? zapowiadał się całkiem niezle ale w Murci 25meczy 1 gol a w Apoelu 4mecze i 2gole od 2009 roku ma jakąś kontuzje czy cos ?
|
Selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda uzupełnił skład kadry na mecze z Ukrainą i Australią o zawodników występujących w polskiej Ekstraklasie. Po długiej przerwie, w reprezentacji zagra Euzebiusz Smolarek - poinformował PZPN.
Lista powołanych zawodników występujących w Ekstraklasie: Bramkarz: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok); Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań); Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa); Napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Artur Sobiech (obaj Polonia Warszawa). Wcześniej Franciszek Smuda podał listę zawodników z klubów zagranicznych. Bramkarze: Artur Boruc (AC Fiorentina), Przemysław Tytoń (Roda Kerkade) Obrońcy: Sebastian Boenisch (Werder Brema), Kamil Glik (US Palermo), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Łukasz Piszczek (Borussia Dotmund), Michał Żewłakow (Ankaragucu) Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Ludovic Obraniak (OSC Lille) Napastnicy: Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Robert Lewandowski ( Borussia Dortmund). Najbliższe mecze reprezentacja zagra z Ukrainą (4 września) i Australią (7 września). http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html Brakuje mi jednak Grosickiego oraz dziwi obecnosc Sadloka po tym co ostatnio pokazal, czyli dramat. |
Jak dla mnie mimo wszystko dobrze, że powołał Sadloka.
Na obronie mamy największą bidę (choć w sumie gdzie nie mamy ? :) ), warto więc jednak "chuchać" na każdego młodego zawodnika, który choć trochę wybija się ponad ligową marność. Odstawka po pojedynczych błędach nie jest dobrą drogą. Grunt, że trochę sie Smuda ogarnął i przeprosilł się (bardziej z konieczności, ale jednak) z Głowackim, Smolarkiem. To mimo wszystko dobrzy kopacze. Jeszcze zgoda z Małym (choć tu wszystko w jego rękach, tzn głowie) i będzie ok. Zgoda co do Grosickiego. Wymiana za Rybusa wskazana. Z tego co jest widzę skład: Boruc Piszczek, Głowacki, Żewłakow, Boenisch Błaszczykowski, Murawski, Bandrowski, Obraniak (Smolarek) Jeleń, Lewandowski (Smolarek) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl