Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

pysio 30.12.2009 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 836094)
Przepraszam wszystkich kibiców Wisły, że nie przeszła moja poprawka na halę. Przykro mi bardzo, bo to też moja osobista porażka, która boli jak przegrany mecz derbowy. Mogę jedynie obiecać, że jeśli tylko będę miał wpływ na jakiekolwiek decyzje to Wisła zawsze będzie najważniejsza! Pewni radni mnie bardzo zawiedli swoim zachowaniem. Pozdrawiam tych co chcą coś zmienić i dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas żeby przyjść na sesje. Pamiętajmy, że Wisła jest jedna i musimy o nią walczyć. Przegraliśmy bitwę ale nie wojnę. Pogrzebiemy tych co nas zdradzili. Potem wrócimy i zwyciężymy!

ładnie Pan chce zyskać poparcie potencjalnych wyborców. gratuluje taktyki.

Kuba 30.12.2009 23:48

Pysio mysle, ze najwyzszy czas abys zaczal uzywac mozgu.

Kris54 31.12.2009 00:15

Pysio przestan sie błaznić

Hamas_kr 31.12.2009 00:18

Pomysł z radnymi z SKWK może i dobry tylko ilu realnie możemy wprowadzić do Rady? Jednego? Może dwóch? Aktywizm poza-meczowy u nas kompletnie leży. Nie potrafimy zmobilizować 100 osób w wolnym czasie ( tak wiem część pojechała na sylwestra ) na jedną z ważniejszych chwil dla dalszego funkcjonowania naszego klubu, a mamy przekonać kilka tysięcy ludzi do pójścia na wybory i skreślenia odpowiedniego kandydata?
Zresztą przykład Pana Darka ( do, którego nadal mam dystans... ;) ) pokazuje, że jeden czy nawet dwóch radnych nie przekona całej rady do danej koncepcji.

Prawda jest taka, że dopóki nie stworzymy zgranego zespołu, który poprzez plakaty, ulotki, manifestacje nie pokaże, że należy się z nami jako kibicami liczyć to nic nie osiągniemy. Zawsze będziemy przegrywali z potrzebą budowy nowej linii tramwaju czy remontu dróg, które nie ukrywajmy obchodzą większą część elektoratu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 836080)
To mnie właśnie w naszej Polsce rozwala. Jak mamy coś ruszyć, gdy ludzie nie idą na wybory i jeszcze są z tego dumni, nie mówiąc że do narzekania pierwsi..

Oczywiście, że trzeba być dumnym z tego, że się nie legitymizuje swoim głosem tego całego układu. Co za róznica PiS, PO, SLD czy PSL? To samo bagno, ci sami skorumpowani ludzie. Nawet młody narybek partyjny, który może ma piękne ideały i chęć zmian Polski czy Krakowa szybko sie zniechęca i zaczyna taplać w tym błocie.

Jak myślicie, że wybierając tego a nie innego radnego coś zmienicie to gratuluje.

Kuba 31.12.2009 00:31

ciekawostka podeslana przez znajoma osobe

tekst na OFICJALNEJ STRONIE MIASTA DOTYCZACY DERBOW

"Święta Wojna
Cracovia to krakowski klub sportowy. Wisła to też klub sportowy z Krakowa. Cracovia i Wisła razem to po prostu święta wojna."

I po tym art ....

http://www.krakow.pl/miasto/tradycje/?id=swieta.html


w jaki sposob z takimi urzedasami mamy zwyciezac :/

gigant 31.12.2009 00:35

Akurat daleki jestem od ciśnięcia pysiowi. Proponuję wrócić do czasów "nieprzyznania" Krakowowi organizacji ME. Wówczas najwiekszym wrogiem był PiS, Majchrowski cacy, a teraz gdy okazało się, że od tylca jebie nas PO, zaczęło się polowanie na czarownice. Jesteśmy ze względu na cenę przebudowy i problemy z kontynuacją łakomym kąskiem dla wszelkiej maści aparatczyków. Olszówka może i zaangażował się w walkę z radą miasta, ale osobiście nie widzę powodów by kolesiowi klaskać.

Ps.Głosowałem we wszystkich wyborach za PO i nadal zamierzam. Tylko w prezydenckich głosowałem za przydupasem Filipiaka Majchrowskim, bo mnie zmyliło PeOwskie poparcie dla komunistycznej świni. Teraz pie.dolę nie głosuję na nikogo.

michalpp 31.12.2009 01:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 836110)
Oczywiście, że trzeba być dumnym z tego, że się nie legitymizuje swoim głosem tego całego układu. Co za róznica PiS, PO, SLD czy PSL? To samo bagno, ci sami skorumpowani ludzie. Nawet młody narybek partyjny, który może ma piękne ideały i chęć zmian Polski czy Krakowa szybko sie zniechęca i zaczyna taplać w tym błocie.

Jak myślicie, że wybierając tego a nie innego radnego coś zmienicie to gratuluje.

To idziesz do wyborów i oddajesz nieważny głos, skoro uważasz, że nikt na niego nie zasługuje. I wtedy podnosisz frekwencję i z czystym sumieniem możesz krytykować każdego jednego. Bo nie pójść wcale nie jest wyjściem.

Vinci 31.12.2009 07:06

Nieobecni "wirtualnie" (w protokole oznaczeni jako nieobecni, faktycznie obecni na sali obrad i podczas innych głosowań):

Stanisław Maranda,

Barbara Mirek-Mikuła,

Marta Suter,

Agata Tatara,

Piotr Wiszniewski

I po co Wy w wyborach startowaliście, skoro teraz boicie się oddawać swój głos....? Nawet Wam się dupy ruszyć nie chciało, by wyjść z sali i zachować pozory?

Kuba 31.12.2009 08:23

Gigant nie pocianalem mu za to, ze nie lubi PisU tylko widze, ze akurat działanie radnego Olszówki w tym wypadku nie jest czystym populizmem i o mnie rozdraznilo.

No_look_Pass 31.12.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 836080)
Chłopie, na nikogo nie głosowałeś i mówisz, że masz czyste sumienie? Najłatwiej ręce umyć, a jak coś się źle dzieje to prawić morały. Jesteś najgorszy bo po pierwsze nie oddałeś głosu na nikogo "dobrego", a po drugie zmniejszyłeś frekwencję i przez to każdy wyborca głosujący na "złego" kandydata miał statystycznie silniejszy głos.

To mnie właśnie w naszej Polsce rozwala. Jak mamy coś ruszyć, gdy ludzie nie idą na wybory i jeszcze są z tego dumni, nie mówiąc że do narzekania pierwsi..

Jesteś wyjątkowo bezczelny.
Ja nie mówię, że na nikogo nie głosowałem, tylko że nie głosowałem na hipokrytów i łajdaków z PiS, PO, PSL, SLD i tego typu partii buraczano-kartoflano-czerwono-złodziejskich.
Ja głosowałem na partię, która ma pomysł na rządzenie. Która to? Nie powiem. Niech ludzie się sami zatroszczą o to, żeby wiedzieć jakie partie mają plany, zamiast słuchać durnych i kłamliwych spotów wyborczych.

Mam czyste sumienie, jak wspominałem. Byłem na wyborach i głosowałem zgodnie z własnymi przekonaniami. Moja partia jednak nie dostała się do żadnych rad, sejmów, senatów itp. bo w mediach zniszczono jej ikonę.

A ty mi nie wyskakuj tutaj z tekstami, że na nikogo nie głosowałem, że zmniejszyłem frekwencję. Ja nie powiedziałem, że nie głosowałem, tylko powiedziałem, że nie głosowałem na hipokrytów. Tobie radzę trochę przemyśleć swoje wypowiedzi, bo brzmi to tak, jakbyś kiedyś zagłosował z pełnym przekonaniem na którąś z tych gównianych partii, a teraz się tego wstydził.

Jedna rada - naucz się patrzeć na program i analizować to, co jest możliwe do przeprowadzenia i czy przyniesie odpowiedni skutek, a nie słuchaj spotów i wypowiedzi przedwyborczych.

Jesteśmy młodą demokracją i musimy odpokutować złe decyzje większości. Ja mam większe pretensje do naszego narodu, niż do polityków.
Kto przymyka oko na wybryki złodzieja, kto mu na nie przyzwala, zamiast go zdzielić w łeb i obciąć ręce, to robi jeszcze gorzej, niżby sam kradł. Kto więc ich wybrał, jest znacznie bardziej winny niż oni.

Hamas_kr 31.12.2009 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalpp (Post 836119)
To idziesz do wyborów i oddajesz nieważny głos, skoro uważasz, że nikt na niego nie zasługuje. I wtedy podnosisz frekwencję i z czystym sumieniem możesz krytykować każdego jednego. Bo nie pójść wcale nie jest wyjściem.

Nie jesteś katolikiem nie chodzisz do kościoła, nie wierzysz / nie uznajesz demokracji nie chodzisz na wybory.

QBAS 31.12.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez No_look_Pass (Post 836132)
Jesteś wyjątkowo bezczelny.
Ja nie mówię, że na nikogo nie głosowałem, tylko że nie głosowałem na hipokrytów i łajdaków z PiS, PO, PSL, SLD i tego typu partii buraczano-kartoflano-czerwono-złodziejskich.
Ja głosowałem na partię, która ma pomysł na rządzenie. Która to? Nie powiem. Niech ludzie się sami zatroszczą o to, żeby wiedzieć jakie partie mają plany, zamiast słuchać durnych i kłamliwych spotów wyborczych.

Nie wiem czy rozumiesz co mówisz, bo moim zdaniem bezczelny nie jestem.

Natomiast jeśli rzeczywiście głos w wyborach oddałeś, to zwracam honor. Bo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że jak wielu Polaków (patrz frekwencja) - na wybory "lejesz" z góry na dół, a później krytykujesz rządzących. A takiego zachowania nie znoszę. Do narzekania pierwsi, do brania jakiejkolwiek odpowiedzialności ostatni.

Jak widzę, jednak Ciebie to nie dotyczy i chwała Ci za to :) Szkoda tylko, że jest masa takich osób..

Można pójść i oddać nieważny głos, podwyższając frekwencję. Można także tak jak rozumiem Ty, zagłosować na partię, która nie ma obecnie realnych szans na wygranie wyborów, ale spełnia wg Ciebie kryteria programowe. Można też zagłosować za "mniejszym złem", co stało się chyba w dużej mierze podczas ostatnich wyborach parlamentarnych.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez No_look_Pass (Post 836132)
Tobie radzę trochę przemyśleć swoje wypowiedzi, bo brzmi to tak, jakbyś kiedyś zagłosował z pełnym przekonaniem na którąś z tych gównianych partii, a teraz się tego wstydził.

Oszczędź sobie takich wypowiedzi, bo bajki piszesz i to jest dopiero bezczelne.

Nigdzie nie napisałem na kogo głosowałem i tego nie zrobię. Tak jak pisałem wcześniej, najważniejsze to oddawać świadomy głos w wyborach. A każdy może mieć swój pogląd, niekoniecznie z moim zgodny.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez No_look_Pass (Post 836132)
Jedna rada - naucz się patrzeć na program i analizować to, co jest możliwe do przeprowadzenia i czy przyniesie odpowiedni skutek, a nie słuchaj spotów i wypowiedzi przedwyborczych.

Wybacz, ale jak będę od Ciebie rad oczekiwał to sam o nie poproszę więc nie wyskakuj z nim przed szereg.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez No_look_Pass (Post 836132)
Jesteśmy młodą demokracją i musimy odpokutować złe decyzje większości. Ja mam większe pretensje do naszego narodu, niż do polityków.
Kto przymyka oko na wybryki złodzieja, kto mu na nie przyzwala, zamiast go zdzielić w łeb i obciąć ręce, to robi jeszcze gorzej, niżby sam kradł. Kto więc ich wybrał, jest znacznie bardziej winny niż oni.

Żeby na koniec było zgodni i świątecznie, z tą wypowiedzią się niemal całkowicie zgadzam ;)

WILU TS 31.12.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 836136)
Podsumowanie na koniec roku: dlaczego nas tak było mało... ?!
Pozwolę sobie na komentarz dotyczący zachowania radnych. W PO była dyscyplina, chociaż byłem u nich na klubie i prosiłem o poparcie mojej poprawki. Liczyłem, że kibice Wisły się wyłamią (Fedorowicz, Bystrowski, Chwajoł). Tylko Chwajoł przeprosił i powiedział, że ma wyrzuty sumienia za to głosowanie. Prosiłem również żeby w ostateczności klub PO się wstrzymał przy mojej poprawce, wtedy była szansa że przejdzie głosami mniejszości. Niestety radny Garda na zadane mi pytanie jak będę głosował nad budżetem jak przejdzie moja poprawka (odpowiedziałem że będę wtedy za) zaproponował żeby być przeciw mojej poprawce bo może przejść cały budżet a oni są przeciw... a sam w ostatecznośći się wyłamał i głosował za budżetem. Takie zachowanie Gardy i Kocurka (też się wyłamał) to cios poniżej pasa... Reszta PO bez komentarza bo wiadomo jak głosowali i co mówili wcześniej. W PiS nie było dyscypliny nad poprawkami, więc mogli zagłosować wszyscy jakby chcieli, tym bardziej że mieli większość do przegłosowania całego budżetu. Zagłosowali z PiS za moją poprawką radni kibice Cracovii (Gilarski, Rachwał, Piechowicz). Dziękuję radnemu Franaszkowi (z klubu PiS ale nie jest członkiem tej partii), który obiecał i dotrzymał slowa. Niestety PiS (z którym mam złe doświadczenia) częściowo poparł poprawkę w sprawie hali (jeszcze głosował za Hausner i Kozdronkiewicz), ale ostatecznie w sprawie budżetu głosował razem z radnymi od prezydenta Majchrowskiego (radna Mirek-Mikuła, która niedawno pisała na tych stronach oświadczenie, że popiera Wisłę to wczoraj była obecna na sali i nie głosowała za poprawką... "wyszło" nieobecna). Reszta z PiS przeciw (Kosior, Bator, Pilch, Franczyk) lub obecni/nieobecni (jak na pierwszej stronie). Teraz radni niezależni. Obiecała i dotrzymała słowa pani radna Sieja (dziękuję!). Najbardziej zawiedli mnie: Osmenda (uważa się za kibica Wisły, kiedyś chodził na mecze w szaliku) i Sularz (na meczu był raz ale sympatyzuje za Wisłą), którzy mieli być za a byli przeciw... Zdradę zaliczyła też radna Suter (najciemniej pod latarnią), która zostanie wyrzucona za to z mojego koła! Szczególne podziękowania dla radnego Sułowskiego, który nie jest kibicem, a zawsze głosuje ze mna za Wisłą! Wierność.
Podsumowując radnych, to na koszu w hali nikogo nie widziałem, na boksie rówież, w Sosnowcu też nie spotkałem. Poczekamy i zobaczymy jak odnajdą się na nowym stadionie bo na starym paru czasami widziałem.
Konkluzja: radnym się bywa, a kibicem jest sie zawsze!
Życzę wszystkim sukcesu w nowym roku: stadionu w terminie, mistrzostwa Polski, Ligi Mistrzów i w końcu nowej hali. Może będzie lepiej...

Nie wczuwaj się aż tak człowieku...dobra wypromowałeś się na forum,nabrałeś troszkę rozgłosu w mediach ale chyba najwyższy czas sobie odpuścić bo Pana posty robią się nieco żenujące.

kubawislak 31.12.2009 11:21

Cytat:

Natomiast jeśli rzeczywiście głos w wyborach oddałeś, to zwracam honor. Bo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że jak wielu Polaków (patrz frekwencja) - na wybory "lejesz" z góry na dół, a później krytykujesz rządzących. A takiego zachowania nie znoszę. Do narzekania pierwsi, do brania jakiejkolwiek odpowiedzialności ostatni.

Jak widzę, jednak Ciebie to nie dotyczy i chwała Ci za to :) Szkoda tylko, że jest masa takich osób.
.
A ja takich ludzi rozumiem, oczywiście tych co się interesują polityką i wiedzą co się dzieje w karaju. Nie moge poweidzieć, za wiele na ten teamt o sobie, bo miałem tylko jedna okazję do głosowania, z której skorzystałem. Ale np teraz się zastanawim czy wezmę udział w głosowaniu na prezydenta. Rozważam tylko dwie opcje Tusk lub Kaczyński. Jeszcze rok temu głosowałbym na Tuska, ale jak się okazuje PO radzi sobie porównywalnie co PiS wcześniej.

Coglin 31.12.2009 11:22

.....................

QBAS 31.12.2009 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 836144)
.
A ja takich ludzi rozumiem, oczywiście tych co się interesują polityką i wiedzą co się dzieje w karaju. Nie moge poweidzieć, za wiele na ten teamt o sobie, bo miałem tylko jedna okazję do głosowania, z której skorzystałem. Ale np teraz się zastanawim czy wezmę udział w głosowaniu na prezydenta. Rozważam tylko dwie opcje Tusk lub Kaczyński. Jeszcze rok temu głosowałbym na Tuska, ale jak się okazuje PO radzi sobie porównywalnie co PiS wcześniej.

Na tym to właśnie polega. W tym momencie nikt nie wie, który z wyborów będzie lepszy dla nas wszystkich. Oczywiście obaj kandydaci przekonują, że właśnie oni są panaceum na całe zło, ale decyzję trzeba podejmować zdroworozsądkową, a nie po obejrzeniu jednego czy drugiego spotu wyborczego ;)

Nikt nikogo do wyborów nie zmusza (przynajmniej w Polsce), najłatwiej jest powiedzieć "nie dotyczy mnie to", "mój głos nic nie znaczy", "nie wiem na kogo głosować" itd. Moim zdaniem poważny, dorosły człowiek powinien wykazać się odpowiedzialnością i oddać głos w wyborach. Wcześniej pisałem jak można do samego głosowania podejść.

Bo jeśli większość ludzi do wyborów nie pójdzie, to o nas wszystkich decydować będzie zdecydowana mniejszość. A jest to baaardzo niebezpieczne i dopiero wtedy mogą być prawdziwe problemy. Zatem jeśli o mnie chodzi to namawiam wszystkich do oddania głosu. Na kogo? Niech każdy podejmie sam tę trudną (bo wybór jest dość marny) decyzję..

michalpp 31.12.2009 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 836138)
Nie jesteś katolikiem nie chodzisz do kościoła, nie wierzysz / nie uznajesz demokracji nie chodzisz na wybory.

Z tym, że różnica jest taka, że w tej demokracji żyć musisz.

wiśnia 31.12.2009 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 836145)
ale za to wybory tuz tuz :lol:
zaangazowanie, zaangazowaniem, ale trzeb znac umiar we wchodzeniu w tylek potencjalnym wyborca.

no ale o co chodzi? ludzią nie przypasujesz, przynajmniej gość sie stara, próbował zadziałać i za to mu chwała, nie tak jak reszta radnych ma to w dupie....mój głos ma i tyle w tym temacie

kot 31.12.2009 12:08

Jak widzę wpisy niektórych forumowiczów, to aż mi sylwestrowy apetyt odchodzi. Napisze sobie jeden z drugim wszechkrakus, TS w podpisie i udaje greka. A na sesji byłeś jeden z drugim krytykancie ? Wychodzi na to że raczej nie, gdyż inaczej wiedziałbyś jeden z drugim ignorancie, że tylko dzięki poprawce Radnego Olszówki, wczoraj w ogóle głosowano sprawę hali a Ty dzisiaj możesz go za to bezmyślnie obrażać. Fajnie się wypromował, no nie ? Zgłosił logiczną poprawkę, którą inni odrzucili i jeszcze tutaj pisze rzeczy, których zwykłe pikniki nie kumają. Jaka wiara, jaka walka, jaka Wisełka ?. To sztuczny Radny w/g nich, który z premedytacją od kilkudziesięciu lat jeździ nawet na wyjazdy drużyny, po to tylko, żeby przed takimi jak oni się teraz wypromować. Och, aż się śmiać trudno i płakać także.

Widzę, że macie dylematy, jak dorosły Polak powinien postępować w wyborach ? Odpowiedź jest prosta. Nie obchodzi mnie to w kontekście spraw Wisły. To ich własny wybór i sprawa ich dorosłości do tego wyboru.
Obchodzi mnie natomiast, jak powinien głosować dorosły Wiślak w przyszłych wyborach lokalnych. Powinien głosować wyłącznie na kandydatów Wiślackich i takiego jeszcze dodatkowo, który będzie uczciwym gospodarzem w mieście, żeby interesy swojej rodziny oraz swojego klubu, każdy wyborca zabezpieczył w najlepszy z możliwych sposobów.

A politycznych agitatorów partii rządzących w kraju i mieście oraz bezmyślnych ludzi im wierzących, proszę o zaprzestanie ogłupiania innych.

Wczoraj wszyscy Radni mieli szansę udowodnić, że są ludźmi inteligentnymi i potrafią liczyć, nie tylko we własnych portfelach. Niestety, wybraliśmy sobie karierowiczów i partyjniaków, którzy na rozkaz partii i w jej bezwzględnym interesie, wyrzucili wczoraj na śmietnik, kwotę 34 milionów złotych, unijnych pieniędzy TS, co z rozumem i doorosłością nie ma nic wspólnego, o gospodarnosci w interesie społecznym już nie mówiąc. Wszyscy wiedzą komu najbardziej zawdzięczamy wynik wczorajszego głosowania. Brak Krakowa na Euro 2012, czyli ten sam efekt odrzucenia rozwoju Krakowa i miliardów pieniędzy unijnych oraz państwowych, także zawdzięczamy tym samym ludziom i ich partyjnemu zacietrzewieniu.

Dziękuję tym Radnym i tym kibicom, dla których sprawa Wisły oraz gospodarność miasta Krakowa nie były obojętne. Szacunek. Jedynie Tacy jak Wy, zasługują na moją i innych Wiślaków uwagę oraz wyborcze poparcie.

Natomiast tym Radnym i ich partiom politycznym - http://www.youtube.com/watch?v=JxKvbYk4Ytc - trzeba brutalnie podziękować w najbliższych wyborach, aby już nigdy nie marnowali wysiłku lokalnych społecznosci, na rzecz których obiecywali pracować z sensem.

Wiśle życzę lepszego, do siego Roku :-) .

Fuks 31.12.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 836145)
ale za to wybory tuz tuz :lol:
zaangazowanie, zaangazowaniem, ale trzeb znac umiar we wchodzeniu w tylek potencjalnym wyborca.

na poczatek to proponuje popracowac nad ortografią.

A wszystkim "przeciwnikom" Darka Olszówki proponuje chwile pomyslec zanim cokolwiek napiszą, bo wy chyba myslicie ze na forum mozna zdobyc tysiące głosow...do rady miasta wybory są w okręgach ,wiec teraz zastanowcie sie, ile osob ktore czyta forum, wchodzi w ten temat, ilu z nich jest z okregu w ktorym startuje Olszówka, ilu z nich w ogole ma prawo głosu, ilu z tych ktorzy mają prawo głosu zagłosuje akurat na niego. Moze sie zbierze kilka - kilkanascie. No to rzeczywiscie, genialny plan udawania kibica w celu zdobycia poparcia.

Oxydrene 31.12.2009 12:18

Skad sie biora tacy kosmici? Gówno wiecie o obecnej sytuacji i macie jeszcze czelnosc kogos krytykowac ze sie stara i cos robi dla Wisly? Oprocz pisania na klawiaturze jak wy? Byl którys z was na obradach chociaz raz? Dzieki inteligencji i umiejetnosci dedukcji moznaby sie zastanowic co Ty bedac radnym i kibicem bys zrobil? Dokladnie to samo? To w czym jest problem? Niech sie ktos 3 razy zastasnowi zamiast za pomoca klawiatury zacznie kogos oczerniac.

Szczesliwego Nowego Roku.

Hamas_kr 31.12.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalpp (Post 836150)
Z tym, że różnica jest taka, że w tej demokracji żyć musisz.

Podobno też jak chcą mnie przekonać obrońcy praw człowieka, media i "ałtorytety" (m)oralne, żyje w Państwie wyznaniowym co nie przeszkadza dużej części ludzi jawnie obrażać KK i nie stosować się do jego zasad.

Co to znaczy żyć w demokracji? Nie podoba mi sie jej idea chociaż oczywiście mógłbym pójść do wyborów gdyby pojawiła się partia, która gwarantowała by zmiane formy rządów. Takiej partii w Polsce nie ma to też po uczestnictwie w kilku wyborach odpuściłem sobie tą szopke.

Brawo dla Pana Darka Olszówki za poparcie inicjatyw o nadaniu nazwy ulicy Dmowskiego i pamiątkowej tablicy, jak również uczczenia pamięci Pinocheta.
Tak jak Panu Darkowi odpowiedziałem w privie: ramie w ramie moge z nim stanąć jako z kibicem Wisły, ale na pewno nie jako z radnym.

No_look_Pass 31.12.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 836140)
Oszczędź sobie takich wypowiedzi, bo bajki piszesz i to jest dopiero bezczelne.

Nigdzie nie napisałem na kogo głosowałem i tego nie zrobię. Tak jak pisałem wcześniej, najważniejsze to oddawać świadomy głos w wyborach. A każdy może mieć swój pogląd, niekoniecznie z moim zgodny.




Wybacz, ale jak będę od Ciebie rad oczekiwał to sam o nie poproszę więc nie wyskakuj z nim przed szereg.

wybacz, zareagowałem trochę zbyt nerwowo, jak zawsze, kiedy ktoś mi wciska w me usta słowa, których nie wypowiedziałem. Zatem przepraszam, przyznaję się do błędu, tak jak Ty się przyznałeś.

Żeby było jeszcze radośniej, to chciałbym wszystkim życzyć szczęśliwego roku 2010, albo chociaż żeby nie był gorszy od mijającego.
No i jakiś sensownych postanowień noworocznych, wytrwałości w nich itp.:))

GregooNG 31.12.2009 15:02

NIe rozumiem..Czy dlatego że nie bedziemy miec teraz nowej hali,że projekt nie przeszedł,nagle,żeby wyładować emocje,bedziecie sie wyżywac na człowieku,który(przynajmniej na to wygląda,i mam do niego pełen szacunek!!) próbował dla nas zrobić coś wielkiego? Który się starał,próbował przekonywac ludzi,pisał wszelkie pisma nie pisma? Który na publicznym forum,naszym forum(!!!) informował nas o wszystkim co się dzieje "wewnątrz"!!??
Wiatr czujemy chociaż go nie widzimy,tak samo nie możemy mieć pewnosci że Pan Darek nie robi sobie z nam zabawek,które na niego w przyszłości będą głosować,ale ja mam zamiar mu uwierzyć i postawie na swoim.Czy mam racje,czy robie dobrze przekonam się.Ale pytanie: czy mam(y) coś do starcenia?

wislak68 31.12.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 836113)
Ps.Głosowałem we wszystkich wyborach za PO i nadal zamierzam. Tylko w prezydenckich głosowałem za przydupasem Filipiaka Majchrowskim, bo mnie zmyliło PeOwskie poparcie dla komunistycznej świni. Teraz pie.dolę nie głosuję na nikogo.

O ile sie nie mylę to temat polityczny jest w innym miejscu. I chyba dobrze by było gdyby swoje "polityczne" przemyślenia kolega zamieszczał właśnie tam. Pozytywnego odzewu nie gwarantuję bo niestety sądząc z zamieszczonego powyżej "sposobu rozumowania" większość udzielających się w tamtym temacie miałaby chyba wrażenie że ma do czynienia nie tyle z nieco buńczucznym gigantem co z chyba bardziej pasującym kurdupelkiem.

I jeszcze do radnego Olszówki. W swoim imieniu dziękuję za wysiłek jaki włożył Pan w próbę uzyskania dofinansowania na budowę hali. Jednocześnie przepraszam za chyba jednak nieco nieuprzejme posty niektórych spośród kolegów piszących na tym forum.
Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że sporą część motywacji kierującą Panem w tym względzie jest zapewne chęć pozyskania ewentualnego elektoratu, tym niemniej biorąc nawet to pod uwagę jako potencjalny wyborca muszę powiedzieć że zyskał Pan moją sympatię. Uważam że zakres możliwości działania radnego jest na tyle niewielki że gdyby udało się uzyskać (w końcu z naszych wspólnych pieniędy) przeznaczenie choćby niewielkiej części środków budżetowych na cel który osobiście uważam za słuszny to zakładając nawet zupełny brak aktywności w innych sprawach i tak ocenił bym Pańską działalność bardzo pozytywnie. W końcu radny/poseł jest od tego aby realizować oczekiwania swoich wyborców!

wislak68 31.12.2009 17:01

do usunięcia

gigant 31.12.2009 17:27

Nie jest to też temat o lizaniu dupy, wiec jeśli czujesz tak wielką niepohamowaną chęć podziękowania p.Olszówce masz od tego priva.

Z tego co wczoraj napisałem wywnioskowałem że będe nadal głosował na PO, by na końcu stwierdzić że nie głosuję na nikogo. Coś zamotałem.

wislak68 31.12.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 836281)
Nie jest to też temat o lizaniu dupy, wiec jeśli czujesz tak wielką niepohamowaną chęć podziękowania p.Olszówce masz od tego priva.
.

Czy mógłbyśmy mi łaskawie wjaśnić dlaczego uważasz że Ty masz w tym temacie prawo wyrażać swoją opinię o działalności radnego Olszówki ("osobiście nie widzę powodów by kolesiowi klaskać") a ja nie mogę mu w tym samym temacie podziękować?

A jeśli chodzi o "lizanie dupy" to wygląda mi kolego że masz dobre zadatki aby być w tym niezłym. Jeśli nie stać Cię na to aby podziękować gościowi który sobie na to zasłużył ciężką pracą (starając się zdyskredytowac jegom intencje) a jednocześnie w tym samym poście piszesz że będziesz głosować na PO które jak wszyscy wiedzą nie zrobiło w ciągu dwóch lat nic poza PR i dogadywaniem się na cmentarzach z lobbystami (o mamieniu wyborców inwestorem z Kataru nie wspominając) to wybacz ale moje wrażenie jest takie że mam do czynienia z takim małym lizuskiem.

Wojtas 31.12.2009 19:20

Po raz kolejny spory partyjne i wlasne interesiki wzieły góre nad tym co tak naprawde nalezy do ludzi ktorych w koncu po cos wybierano.



To "oni"

Jakub Bator, Tomasz Bobrowski, Paweł Bystrowski, Janusz Chwajoł, Jerzy Fedorowicz, Grażyna Fijałkowska, Jan Franczyk, Bartłomiej Garda, Władysław Harasimowicz, Małgorzata Jantos, Bartłomiej Kocurek, Bolesław Kosior, Iga Lipiec, Katarzyna Migacz, Łukasz Osmenda, Józef Pilch, Jerzy Połomski, Małgorzata Radwan-Ballada, Grzegorz Stawowy, Paweł Sularz, Zygmunt Włodarczyk, Jerzy Woźniakiewicz, Stanisław Zięba, Paweł Zorski

+ nieobecni

: Bogusław Kośmider, Marta Patena, Łukasz Słoniowski
(w protokole oznaczeni jako nieobecni, faktycznie obecni na sali obrad i podczas innych głosowań): Stanisław Maranda, Barbara Mirek-Mikuła, Marta Suter, Agata Tatara, Piotr Wiszniewski


jak widzimy to 3/4 ludzi spluneło nam w twarz,zapamiatac sobie te nazwiska by nigdy juz nie zasiadli w zadnej radzie.

harthausen 31.12.2009 19:24

to jest właśnie jakaś immanentna cecha każdego krakusika (moja też :), ale w Gdyni łatwo się z tym walczy ) : marudzić, mądrzyć się, szukać dziury w całym, podejrzewać lub wmawiać prywatę itd, itp.
Dlatego z takim bólem dużo spraw idzie.

Z całego postu pana Olszówki jedną rzecz niech sobie każdy maruda powtarza : działać, q...ć, nie mędzić.
Najlepszego dla wszystkich w Nowym Roku, i więcej takich jak pan Darek.

As 31.12.2009 20:19

Nie wypominajcie Darkowi tego, ze walczy o elektorat! On jest politykiem i jego zasranym obowiazkiem jest walczenie o glosy. Gdyby kazdy polityk wybral sobie grupe celowa i z takim zaangazowaniem reprezentowal jej interesy to ten kraj wygladalbyy o wiele lepiej. Czy niektorym pasuje, ze wiekszosc politow ma glowy w dupach i reprezentuja swoje partie zamiast wyborcow?

Gwiaździsty 01.01.2010 03:35

Darek, spokojnie rób swoje ! Na czytelników Gazety Wyborczej i oglądaczy TVN lej szerokim strumieniem. Niech wykażą, który z radnych ich ukochanej partii zrobił,więcej niz Ty.

stawski 01.01.2010 09:54

A ja czekam kiedy to: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udowie//34419/
zaczną montować tam, wysoko, wysoko... :)
Codziennie syn (2,5 roku) mnie prosi - tato, pokaż dźwigi! I jest bardzo zawiedziony jak nowych zdjęć nie ma. Ale już wie, że to stadion Wisełki i że będzie tu ze starym chodził.:D
Ktoś wie kiedy wznawiają prace? Jutro, czy dopiero w poniedziałek?

Lyrinx 01.01.2010 13:17

Witam serdecznie.
Od dłuższego czasu śledzę dyskusję na forum i interesuję mnie jedna kwestia, która chyba nie była dotąd poruszana. Mianowicie, czy nachodzący poziom drugiego piętra nie będzie zasłaniał ludziom w sky-boxach widoku na telebim podwieszony nad przeciwległą trybuną? Dla ilustracji pytania mam takie zdjęcia :
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33956/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._trybuny/6890/
Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Niko22 01.01.2010 13:25

oni w sky-boxach beda mieć swoje telebimy oczywiscie mniejsze:D

michalpp 01.01.2010 13:30

Oni w tych skyboxach pewnie będą mieli TV różnych rozmiarów, więc nie będą musieli widzieć telebimu. Zresztą mecz pewnie i tak będą oglądali w tych miejscach przed skyboxami, więc problemów raczej być nie powinno.

dj_ibutti 01.01.2010 21:56

Czy to tylko takie wrażenie, czy budowa stanęła?

Sami 01.01.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 836561)
Czy to tylko takie wrażenie, czy budowa stanęła?

1. stycznia dziś. Wolne. Pewnie od 4. zacznie się normalna praca ;)

bimbam 01.01.2010 22:19

Wczoraj w Radiu Kraków była rozmowa z panią dyr. Biura Festiwalego i był obecny z tego co pamietam radny Bystrowski (mogę się mylić)

W pewnym momencie dyr. BF powiedziała ze brakuje w budzecie około 6 mln złotych do zamkniecia budżetu. I na pytanie redaktora co z brakujacą kwotą, ona stwierdziła: "Pewnie uda się przekonać pana prezydenta, aby przekazał nam brakującą kwotę".

No to SORRY, kase na festiwale mają, a na hale, na które koncerty i festiwale mogłby się odbywać - m.in festiwal piosenki studenckiej (mój ulubiony), już kasy nie ma tak ??

Donald_Tusk 01.01.2010 23:10

Podaję odnalezione w internecie strony i adresy mailowe radnych Krakowa którzy 30 XII 2009 głosowali przeciw hali Wisly. W związku z nadejściem Nowego Roku zachęcam serdecznie do składania im "życzeń noworocznych oraz podziękowań za pracę radnego" !


http://www.bystrowski.pl/ - szczególny cynik ! Poczytajcie sobie co on w ostatnich postach pisał o hali Wisły!!!
http://www.jakubbator.pl/
[email protected]
http://www.januszchwajol.pl/ofirmie.html [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected] http://www.szkoly-jantos.krakow.pl/
[email protected]
http://www.boleslawkosior.fr.pl/inde...rona=strona_gl
Iga Lipiec - [email protected]
[email protected] www.rzeczprawa.eco.pl
[email protected]
Józef Pilch - [email protected]
[email protected]
Małgorzata Radwan Ballada - [email protected] lub tel.012 658 35 40 ( ona sama go podaje w internecie do kontaktu !)
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected] - http://www.wozniakiewicz.pl/
[email protected]
[email protected]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl