![]() |
Jest jakaś nadzieja, że z nowymi stadionami przyjdzie nowa jakość do polskiej ligi.
Więcej takich meczy! |
jakby ktoś zobaczyl stadion amici i disco-polo to by nigdy nie pomyslał ze to ta sama liga
a oni maja jeszcze ten daszek?:rotfl: |
Cytat:
|
Tak , pod warunkiem ,że pokonamy Śląsk. A po tym co dzisiaj ujrzałem , to wcale bym nie był tego taki pewny.
|
Cytat:
Lewy za to partoli co może. Póki co... Wesołych Świąt życzę! |
Cytat:
|
gra, faktycznie widowiskowa, ale obydwie drużyny pozwalają przeciwnikowi na wiele - stąd ta widowiskowość
|
sędziowanie w tym meczu to jest skandal poprostu
|
ten Walter to naprawdę musi być nasz człowiek. Przecież jedyny, który ratuje zespół od wpadek jest Mucha. Od dawna. A ten go lekką ręką oddaje, zamiast mu , nawet po cichu. porządny geld dać.
Bez tego Słowaka Legia wyżej Korony czy Polonii Bytom nie podskoczy. Ruch ich rezerwami pogoni, Bełchatów też. |
Za chwilę zacznie się najazd na forum amikowców, więc będzie niezła zabawa.
|
Cytat:
Owszem bardzo ładna gra Lecha , ale mecz meczowi nierówny . To znaczy nie ma sensu porównywać dzisiejszych meczy w Poznaniu i Warszawie . |
Cytat:
Nie ma co .......ić, mecz fajny ale nie ma sensu porównywac tych dwóch meczów. W meczu na szczycie nikt się nie broni w 9, mecz jest otwarty, wiec i szybki. Pograj sobię w piłkę na błocie i spróboj rozgrywac piłkę to pogadamy. Nie bronie naszych kopaczy, ale też troszkę obiektywizmu |
Żeby tylko Marcelo i Glowacki nie odpadli na mecz z Lechem bo bedzie niezla lipa
|
Cytat:
|
Panowie jak to jest że Lewandowski ma 3 100% sytuacjie marnuje je, a wielcy komentatorzy go chwalą ??
|
a czemu Laskowski taki zadowolony skoro Legia przegrała?
|
Cytat:
|
Cytat:
b) jest bardzo dobrym napastnikiem różni ludzie wybiorą różne warianty ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Śląsk zremisował. Nie najgorzej.
|
Przecież Lewandowski dzisiaj był beznadziejnny - TRAGICZNY. Pokazał tym samym, że pod presją, w mocniejszej lidze sobie nie poradzi, u nas ponapierdala bramek jakims Odrom, Zagłębiom, Izraelom etc.
|
Cytat:
|
Wynik dla nas najgorszy z możliwych, poziom czysto piłkarski na dzisiaj nie do osiągnięcia.
Boję się, że ze Śląskiem Marcelo i Głowa dostaną po żółtku i bedzie naprawdę ciężko. Najlepsze jest zaś to że wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy i od nikogo nie jesteśmy zależni. |
1. swietne widowisko w Poznaniu jak na nasze warunki
2. zwyciestwo Lecha raczej zasluzone biorac jeszcze pod uwage tego ewidentnego karnego 3. po tym co w dzisiejszych meczach pokazaly Wisla i Lecha to za bardzo nie widze naszego meczu z pyrami za 2 tyg. powiecie, ze nawet Odra potrafila z nimi nie przegrac - tak ale Odra ma Onyszke |
Cytat:
|
Nie ma co sie oglądać na innych - przed Amica jeszcze wyjazd do nas, czy do Chorzowa - my patrząc realnie mamy jeden trudny mecz - wyjazd do Wwy w dodatku wszystko zalezy od nas, taką sytuację utrzymujemy od drugiej kolejki, a w poprzednim sezonie taki moment osiągnęliśmy dwie kolejki... ale przed koncem sezonu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jedno wiem - Borubar i Fabiański razem to i tak mniej niż Mucha. I oni go oddają, a tam jedynie ten Inaki jeszcze coś potrafi i jeszcze mu się na dodatek chce :). Ciekawe jak długo? |
Niestety cienko to widzę - Nasza gra a Amiki to na dziś różnica 2 klas i to mi nawet nie chodzi o dzisiejszy nasz mecz bo w tym bagnie to i Barcy by było ciężko ale patrząc ogólnie na te męczarnie naszej drużyny i niewątpliwy polot(jak na naszą ligę) Poznaniaków, to wnioski same się wyciągają.
Fajnie by było zremisować za 2 tygodnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ps. Głowacki i Marcelo na ławkę za tydzień... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Lewandowski zagrał dziś bardzo dobry mecz a dowodów na to że potrafi poprawnie strzelać na bramkę proponuję poszukać w jego statystykach . To że nie gra u nas Lewandowski , tylko jakieś Dudu-Beto-Christowy jest porażką naszej polityki transferowej . Nie ma co czarować rzeczywistości i wmawiać sobie , że jest to słaby napastnik . |
****a, jak tu ktoś porónuje nasze nasz mecz z tym w Poznaniu, to ma ładnie najebane pod kopułą. My gralismy w bagnie Legia z drużyną z Wielkopolski, na boisku.
Tak trudno to pojąć? |
Jeszcze niedawno pisano na tym forum, że Ruchowi daleko do pucharów. Czy inaczej - daleko do tego, aby z pierwszej trójki wypadł ktoś z drużyn: Wisła, Legia, Lech. A tu proszę - cichaczem wyprzedzili Legię, która... dzisiaj odpadła z walki o MP. Pozostały tak naprawdę Wisła i Lech. Zdobycie w naszym przypadku w najbliższych dwóch meczach: ze Śląskiem i Lechem - 4 pkt, powinno dać Mistrza. Legioniści, w zasadzie muszą się modlić o to, aby zdobyć to 3.miejsce..
|
Cytat:
Może za rok, może za dwa... :-p P.S. A karny ewidentny. |
Nie macie wrazenia ze Lech w przeciwienstwie do nas wie co ma grac?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl