Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Arkas 11.03.2010 17:28

Taki kuponik z nudów, bo na PU nie lubię coś grac:

Juventus - Fulham 1
Atl. Madryt - Sporting 1
Lille - Liverpool x

Panathinaikos - St. Liege 1

Ako: 14,52

Donki 11.03.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 867642)
daj link :D

Np tutaj masz http://www.typ1x2.pl/systemy-bukmach...tem-dalembert/
:-)

Kamson 11.03.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 867641)
Ja narazie się trzymam i nie zagrałem niczego na dziś :lol:

Ja nie wytrzymałem :D

Hamburger - Anderlecht 1
Juventus - Fulham 1
Panathinaikos - Standart Liege 1

za 20 do wygrania 71.80

trial 11.03.2010 18:58

Dubelek:
Liverpool i Wolfsburg :D

londonfan 11.03.2010 19:01

Lille - Liverpool 2 2,40
Panathinaikos - St. Liege 1 1,65

Stawka : 1,76 gbp ~~~6.97~~~

Fuks 11.03.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 867690)
Dubelek:
Liverpool i Wolfsburg :D

a ten wolfsburg to jakim skladem gra? bo jak czytalem przed meczem to oni tam pojechali w mocno kombinowanym zestawieniu

WislakWiDoK 11.03.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 867714)
a ten wolfsburg to jakim skladem gra? bo jak czytalem przed meczem to oni tam pojechali w mocno kombinowanym zestawieniu

Tym lepiej bo poszedł singiel na Rubin :)

pan Dudi 11.03.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 867686)
Ja nie wytrzymałem :D

Hamburger - Anderlecht 1
Juventus - Fulham 1
Panathinaikos - Standart Liege 1

za 20 do wygrania 71.80

Też w końcu nie "strzymałem" i poszło za 10 Lille... i reszta pudło- Atletico- Sporting obie strzel± i PAO (czuję, że co ci kozojebcy dzi¶ kuponów mog± ujebać, to szok :lol:)

$iWu$ 11.03.2010 21:40

nawet nie gadaj... bo już szukam kolejnej pary z tenisa... :/ taki piekny kupon mi zamykali w systemie ;(

pan Dudi 11.03.2010 21:56

Postawiłem 10 na livie na PAO po kursie 11,50.

glinek 11.03.2010 22:09

Dudi a gdzie Ty grasz? na bet-at-home masz dokladnie 3,37 na 10 na ten mecz

pan Dudi 11.03.2010 22:29

Gram w betsson, ale nie rozumiem o co chodzi z tym 3,37 na 10 :D Postawiłem 10 złotych w przerwie, przy stanie 0-2, że PAO wygra po kursie 11,50. Jest 1-2, więc jeszcze 2 ;)

WislakWiDoK 11.03.2010 22:40

Jeszcze tylko 3, a w moim wypadku 4 :))

pan Dudi 11.03.2010 22:42

Hehe, no, niestety jak widzę, nie tym razem ;)

glinek 11.03.2010 23:12

hehehe bo ja myślałem ze zagrałeś na wygrana albo na remis i się dlatego tak bardzo zdziwiłem, że masz taki duży kurs.

Speedy 12.03.2010 13:54

na dziś Inter i Wisła

i to całkiem poważnie mówie :)

blanco 12.03.2010 13:59

jaki kupon proponujecie na dzis ? ;>
na Wisłę słaby kurs,myślałem,że będzie ze 2,50 a tu tymczasem na bwin tylko 1,90 ;/

El'kabat 12.03.2010 14:03

Ja dzis sobie odpuszcze,gdybym mial grac to Jaga 1x po kursie 1,74 w bwin.
Hah poza tym Jaga w bwin 3,80 w unibecie juz 3,25 :rotfl:

LuKaS TSW 12.03.2010 14:26

ja na dziś zagrałem:
Pogoń-Flota over 2,5
Nimes - Chatearoux 1
Odra-Piast 1

pan Dudi 12.03.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 867895)
na dzi¶ Inter i Wisła

i to całkiem poważnie mówie :)

To będzie wojna, bo zagrałem Catanię. ;) Inter to cipeczki.:-p

Wisły tradycyjnie nie ruszam. Oprócz tego gram Pogoń, Cambuur L. i Agovv. 2 duble.

Pawel.Busko 12.03.2010 14:53

Brest, Cean i Schalke

WislakWiDoK 12.03.2010 15:00

Ja dziś 7 singli.
Wisła
Odra
Schalke

no i powoli rusza bejsbol wiec zająłem sie tym.
Boston Red Sox
New York Yankees
Kansas City Royals
Oakland Athletics

1q2 12.03.2010 15:58

Mnie wczoraj Ben Afra załatwił w 90 minucie - dziś tylko zostały 2 tasiemce za dychę;)

Szarny 12.03.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 867911)
New York Yankees

U jakiego buka mogłe¶ obstawić dzisiejszy mecz jankesów?

Speedy 12.03.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 867908)
To będzie wojna, bo zagrałem Catanię. ;) Inter to cipeczki.:-p

Wisły tradycyjnie nie ruszam. Oprócz tego gram Pogoń, Cambuur L. i Agovv. 2 duble.

nachapałe¶ się cały tydzień to Ci wystarczy ;p teraz kolej na mnie :foch:

a tak w ogóle to jestem za Milanem :P

WislakWiDoK 12.03.2010 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 867960)
U jakiego buka mogłe¶ obstawić dzisiejszy mecz jankesów?

Bet365.....

Adamek21 12.03.2010 19:19

CSKA Moskva - Amkar 1
NK Zagreb - Varteks 1

Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow 2
Schalke 04 - VfB Stuttgart 12
Catania - FC Internazionale 2
Twente - ADO Den Haag 1

Jak narazie fajnie jest kurcze balem się tego CSKA bo dopiero w 90 strzelili

BRTS39 12.03.2010 22:02

Dziś ostatni raz zagrałem na drużyne piłkarską Wisłę Kraków. Macie jakiś pewny typ na noc?

1q2 12.03.2010 22:10

No i ciotunie zjebały mi ako 29

Lemoniadowy Joe 12.03.2010 22:31

CAtania :)

Wisłe na szczescie podparłem remisem

Speedy 12.03.2010 22:39

Jednak muszę Ci Dudi zwrócić honor :)

Eh, po pierwszych 10 min myślałem, że Wisła to wygra, ale skończyło sie jak zwykle...
A Inter, jak to Dudi napisał... cipeczki

LuKaS TSW 12.03.2010 22:44

No i coś mi się wydaje że moje wszystkie cipeczki czyli Wisła,Inter i Real nie zdobędą mistrzostwa z taką grą:|

Na noc Schiavone-Date Krumm 2-0 dokładny wynik

Żeby się nie okazało że ta komisja hazardowa do Krakowa przyjechała w sprawie Dudiego i jego szemranych interesów z Diabłem ...

1q2 12.03.2010 22:50

Nie ma bata - pan Dudi zaprzedał dusze diabłu:P

BRTS39 12.03.2010 23:12

Pan Dudi szacun, jeden z lepszych szpeców od buka jeśli patrzeć na jego typy.

pan Dudi 12.03.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 868373)
Nie ma bata - pan Dudi zaprzedał dusze diabłu:P



Bóg nas nie chce, a diabeł się nas boi. ;) Jestem lekko nadupcony plus w****iony, bo wszyscy pojechali na mecz, tylko ja ****a muszę iść jutro do roboty i musiałem oglądać w knajpie. Poszedł kupon na New Jersey i Atlantę (NHL).

Fuks 13.03.2010 00:54

To zobaczymy co wejdzie z tego NHL, bo ja gram na Penguins i Rangers :D

JacaTS 13.03.2010 09:25

Monaco - Żyrondyści 2
Warta - Widzew 2
Slask - Lechia 1x

pan Dudi 13.03.2010 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 868475)
To zobaczymy co wejdzie z tego NHL, bo ja gram na Penguins i Rangers :D

Niestety, obaj zostaliśmy oszukani :-/ Tak sobie teraz na trzeźwo zdałem sprawę, że chyba lekko przesadzali wczoraj ci, którzy mnie chwalili, bo jakby na to nie patrzeć, to 2 z 4 typów, które podałem nie weszły ;) Jak znajdę coś ciekawego na dziś, to się wpiszę jeszcze.


Edit: Zagrałem Tottenham i BVB.

LuKaS TSW 13.03.2010 09:57

Na dzi¶:
Samara-Zenit 2
Dynamo-Poltava 1
Videoton-Papa 1

Getafe-Mallorca 1
Nancy-Boulogne 1

BRTS39 13.03.2010 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 868535)
Niestety, obaj zostali¶my oszukani :-/ Tak sobie teraz na trzeĽwo zdałem sprawę, że chyba lekko przesadzali wczoraj ci, którzy mnie chwalili, bo jakby na to nie patrzeć, to 2 z 4 typów, które podałem nie weszły ;) Jak znajdę co¶ ciekawego na dzi¶, to się wpiszę jeszcze.

Ale niespodzianki wywęszyłe¶:D


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl