![]() |
To zdjęcie pokazuje jak piękny bedzie Nasz stadion :)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643383542.jpg |
Tylko dlaczego nie dało się dociągnąć narożników do trybun ;/
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643387863.jpg |
Z prostego powodu, bo z tamtych miejsc nie byłoby widoku na murawę (zasłaniołoby zadaszenie istniejących już trybun).
|
Ale mi chodzi o to miejsce:
http://img29.imageshack.us/img29/274...7643387863.jpg Tutaj spokojnie mogłyby być krzesełka a tak będzie dziura |
Cytat:
A ja wole isc na pierwszy mecz nowego sezonu :) Głód i tęskonta bycia na R22 juz jest duza,a tu jescze przyjdzie poczekac kawałek czasu.. Jakos to przebolec-mówie codziennie sobie,a potem juz na nowym estadio to juz bedzie jeden wielki kocioł :) ajjjj :D |
Wiadomo kiedy będą likwidowane bandy/pleksi z D i E?
|
Cytat:
|
Cytat:
hmmm Kiedyś było pisane, że mają być zrobione jakieś barierki ok. 1m... |
Cytat:
|
MAtko boska, człwoieku! Nie rozumiesz, że się nie da!!?? Nie będzie szatni, nie będzie pomieszczeń dla sędziów, nie będzie TRYBUNY GŁÓWNEJ, nie będzie oświetlenia, Murawa ma być przez jakiś czas po położeniu nie ruszana aby się ukorzeniła i przyjęła! Wszystko będzie skończone jak cały stadon będzie gotowy i nie da rady grać wcześniej. I skończcie już pierdzielić w kółko o tym samym bo nic to nie zmieni. Decyzje już są podjęte i na pewno takim pierdzieleniem nie wplyniesz na ich zmiane. Wracamy na przyszly sezon i koniec.
|
Mocne słowa jak na 14 latka....
|
Inna sprawa jest też taka że montaż dachu chyba nie może obejść się bez wjeżdżania sprzętu na murawę.Ale nie jestem pewien..
|
Cytat:
"Nie da się" tylko wedle osób odpowiedzialnych za organizację budowy stadionu Wisły. Jakoś "da się" wedle osób odpowiedzialnych za przebudowę stadionu Legii, gdzie za parę miesięcy też nie będzie, cytuję "szatni, pomieszczeń dla sędziów, nie będzie TRYBUNY GŁÓWNEJ, nie będzie oświetlenia" (a przynajmniej nie w takim stopniu jak dziś). To tyle w jakże naszej polskiej kwestii "nie da się", "nie da rady", "Matko Boska!". Oczywiście - takie założenie zawsze przyjąć najłatwiej i najszybciej. Aha - brakiem dyskusji o tym zmienisz tyle samo, albo jeszcze mniej. Mnie zależałoby na jak najszybszym oddaniu do użytku stadionu Wisły, bo bez niego wszyscy tracą. Cytat:
|
Cytat:
Bo w Krakowie zanim sie cokowliek zacznie planowac od razu zaczynaja sie protesty od GreenPeacu po siostry Norbertaniki,wieczne klotnie i wasnie. Tez uwazam ze skoro na Legii potrafiono to rozwiazac to u nas nikt mi nie wmówi ze nic nie dalo sie zrobic. Ae tam dzialano kiedy u nas klub nakreslał piekne mapki jak dojechac do zapyziałego Sosnowca. Nalezalo na glowie stanac i rozmawiac do upadlego zeby ustalic harmonogram prac tak zeby dalo sie grac na Reymonta.Jeszcze ze Cracovia musi grac na wyjezdzie to rozumiem bo oni buduja stadion od nowa ,ale u nas polowa byla gotowa i czasu na rozplanowanie i nowy harmonogram bylo pod dostatkiem. Nawet gra przy tej jednej trybunie ,to zawsze byla by gra w domu na R22 ,a tak ze nikt sie tym nie przejmowal ze Wisla spedzi rok na banicji to gramy gdzie gramy.Tak to jest kiedy nie mamy osob ktorym naprawde zalezy na losie klubu....ot rok gdzies na Slasku pogramy,a co tam....ktos tak zdecdowal ,i ze niby jest fajnie. |
do rafalek
Kilka pytań co to znaczy że nie ma trybuny głównej że niby co ? Bo jak dla mnie to można było grać bez trybun d i e a bez a/b się nie da ? Bo co kamer nie można w innych miejscach zamontować? Sędziom można jakieś baraki postawić :p A co do murawy to kurde murawa jest kładziona z rolek chyba i ona za bardzo się uleżeć i przyjmować nie musi :D na camp nou układali murawe tydzień przed ligą i co nie da się ? A wg mnie to nie jest pierdzielenie tylko dość konstruktywna krytyka... |
w sumie fetę mogli by zrobic juz na R22, główną bdą wykańczac, zadne zurawie i inne elementy nie bedą przeszkadzać, wiec smialo mozna murawe w wkietniu wylozyc i w maju na miesiac przed oddaniem do uzytku zagrac ostatnią kolejkę, bo 20-23tys osob moglo by juz spokojnie wejsć.
|
Murawa nie może być położona przed zakończeniem budowy trybuna AiB - ponieważ zostanie zniszczona przez sprzęt do dachu. Po drugie my nie jestesmy Barceloną, nawet nie ma takich samych warunków jak w Hiszpanii. Mój tata siedzi w murawach sportowych i chyba się na tym zna. To, że nie będzie trybuny głównej oznacza, że nie będzie żadnych pomieszczeń, ani oświetlenia, które aby dobrze działało musi być rozłożone równomiernie po obu stronach boiska.
|
Cytat:
|
@pawelwislak: A przed wojną to pranie szybciej schło!! W Hiszpanii się da a w Polsce nie. Masz trawnik przed domem, to wiesz jak długo rośnie zasiana trawa, ile ukorzenia się kupiony w rolkach, a po nim przecież nie biega 22 facetów.
Przestańcie już jojczeć jak stare baby. NIE ZMIENIMY tego że ten sezon gramy w Sosnowcu. Ja też żałuję że nie potrafili się wszyscy dogadać i choć pół roku grać u siebie. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. I tak. Kamery są zamontowane zawsze na głównej trybunie, tak, żeby światło nie waliło po obiektywie, bo g.... byś zobaczył. |
Szybkie pytanko. czy planowane sa jakies telebimy u nas na stadionie ?
|
Z tego co widać na niektórych wizualizacjach to 2 telebimy po jednym na wschodniej i zachodniej naprzeciwko siebie ale to chyba nic pewnego
|
tak. na C i na A/B pod dachem.
|
Cytat:
|
Cytat:
sory za offtopa ale musiałem :) co do stadionu: moim zdaniem każdy mecz w sosnowcu będzie z pożytkiem dla kibiców. Każdy mecz poza Krakowem - mniej pikników na reymonta. To trochę jak (eks) puchar ekstraklasy, niby zbędny, ale tak naprawdę to nie na Legii czy Cracovii była super atmosfera, ale na meczu w pucharze pasztetowej z groclinem czy innym zagłębiem, mała presja i ludzie przestają drzeć ryja (no offence, sam drę ryja jak jestem na meczu, w końcu bycie oficjalnym piknikiem zobowiązuje) a zaczynają śpiewać. Uważam, że inauguracja stadionu powinna odbyć się na rozpoczęcie sezonu, nie na jego koniec, no bo jak to tak. Pierwszy mecz i od razu finał? Krok po kroku, od meczu o pietruszkę w sparingu z widzewem, bo półfinały ligi mistrzó ;) |
Mecz na swoim stadionie to jednak nie to samo co gdzieś... Atmosfera... te pikniki tez robią swoje... bardzo mi brakuje Wisły w domu... Sosnowiec nie zasługuje na Mistrza Polski...
|
Czy ktoś wie jak wyglądają prace w porównaniu z planowanym harmonogramem? Chodzi mi o to, że na pogode w ciągu ostatnich kilku miesięcy budowlańcy naprawdę nie mogli narzekać, przy planowaniu prac na pewno uwzględnia się czynniki pogodowe więc może jesteśmy do przodu z pracami i w efekcie może jest możliwe skończenie stadionu miesiąc wcześniej?
|
Cytat:
|
Przypomnijcie sobie w jakich warunkach "goszczone" były druzyny ekstraklasy na stadionie parchów. Szatnie w kontenerach i droga na murawę jak na wiejskich boiskach. I wtedy się dało i można było. A tu nie bo nie. Świętowanie Mistrzostwa Polski w Krakowie a w Sosnowcu to 2 różne sprawy. Gra drużyny w końcówce na stadionie, która oby nie była już emocjonująca, też miałaby duże znaczenie przy wsparciu kibiców.
|
Ale zrozum "mistrzu", że my nie jesteśmy parchami, tylko Wisłą Kraków.
|
zamiast pie***** na temat inauguracji trzymajcie kciuki za budowę.
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=11074 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl