![]() |
Co to za mania klaskania podczas hymnu? Żenada... Już chyba Czesi nas upomnieli za to.
|
Cytat:
W .... pustych krzesełek więc szybkie wytłumaczenie, że niby deszcz to poszli na górę schować się pod dach.... Ponoć dużo biletów było rozdawane w firmach w Warszawie i okolicy za darmo żeby tylko było propaganda. Co za czasy... Spiker mówi kibicom żeby równo klaskali i podnieśli szalik przy hymnie... |
Wodzirej jak na siatkówce. Oj źle sie dzieje, źle sie dzieje. Klapa bojkotu na całej linii.
|
wiejska zabawa podczas hymnu....teraz z 30k ludzi może z 2 k krzyczy POLSKA a Szpaku że wspaniała atmosfera....tosz to żenada :\
|
2 tys spiewa Polska,Polska jak bedzie 0-2 30k bedzie gwizdac...( zobacza co to piknikowa admosfera
|
Czekam tylko ( i mam nadzieję) , że jakoś do 20 minuty będzie 3 w plecy :)
#edit Jest i pierwsza! |
Jodłowiec jak rasowy snajper :P
|
O rany, Jodłowiec :lol:
|
Jodłowiec chyba ładniejszej w życiu nie strzelił...
|
idealnie się złożył ;) oby tak dalej
|
Nie wiem czy słyszeliście to gormkie k.u.r.w.a po zmarnowanej akcji. Uraziło to moje uczucia i oczekuje że policja wyłapie tych kiboli co krzyczeli i dostaną zakazy... Won z kibolami i chuliganami ze stadionów!!!!
|
niech polonia z nim kontrakt przedłuży będzie wzmocnieniem w walce o utrzymanie :)
|
Szpaka to juz sluchac nie moge - ja bym mu chetnie zafundowal bilet na mecz Wisly - co by w przyszlosci nie pieprzyl o wpanialej admosferze bedac na meczu gdzie jest zenua...( no chyba ze taki prikas od dostal
|
kur** mac jak to ma się zazębiać jak nie ma co?!~
przecież Ci zawodnicy są słabi indywidualnie to co ten Smuda sobie myśli... a Szpakowskiego to nie komentuje, cale szczęście że coraz mniej meczy w TVP bo tego lizodupa juz sluchać nie moge. |
Co robi Rafał Murawski w reprezentacji?
|
Cytat:
|
Czy ja dobre słyszałem? Trzeciak ze Szpakiem porównują napastnika Hoarau do stopera Johna Terrego?
:rotfl: |
"Cały czas wielkie wsparcie publiczności... wiele osób stoi!!!!" HAHAHAHA Szpakowski jest nie do podrobienia
|
Titto źle słyszałeś porównywali go do Johna Carew :P
|
W sumie to mamy już następce Głowy. Tomasz Jodłowiec cudnie to wsadził :P Na dzień dzisiejszy to brakuje u nas rozegrania akcji i obrony. Nasze wrzuty są "na pałę" i Francuzi wybijają wszystko bez problemów. A Lewandowski to dla mnie dramat. Albo się machnie, albo nie sięgnie piłki... Ech. Są mankamenty i to poważne. I co nam z tego, że walczymy. Jak przegramy 3 razy po 0:1 to będziemy mieć 0 punktów i odpadniemy tak czy tak.
JUŻ WSPOMNIAŁ O TYGODNIKU KIBICA :D |
Tusk ma to co chciał 30 tys pikników na meczu...
|
brakuje takiego Meliksona który weźmie cieżar gry na siebie.
Polacy to mistrzowie ofsajdów, a i zapamiętajcie " interweniować powinien ten obrońca który pierwszy dochodzi do piłki ". Nie kur** ten co dochodzi czwarty powinien interweniować. 42 min pierwszy raz widze Murawskiego. |
Cóż za chamota na tych stadionach, gwiazdają, klną...
Trzeba mandaty wlepiać! Jeszcze malują twarze, by zamaskować swoje oblicza! |
co to za sędzia?? ;/;/ Szczęsny wybija piłkę 1 wpada na kolesia faul. Teraz Ludo najpierw piłkę wybija a sędzia faul i kartka... co to kwa jest???
|
Jodlowcem sie podniecali a przeciez z Argentyna zagrał słabo - przez niego stracilismy bramke a dzisiaj jeszcze samoja walnał. Brozio sie rozgrzewa wiec moze od 45 minuty pojawi sie na boisku
|
ciekawy mecz, nawet fajnie gramy ale brakuje ostatniego podania
moze z tym Brożkiem na szpicy będzie lepiej choć podejrzewam, że w II połowie siądziemy kondycyjnie i skończy się 0:3 |
Murawski kolejny raz ...zawodnikiem meczu , co gosc gra to poezja a Lewandowski niewiele gorszy...(
co do trybun to polecialy obelgi na PZPN ( szok) bedzie lapanka po meczu i czeki po 500zl - do tego stanie na trybunach = 500zl |
wyglada to tak:
podanie podanie podanie Lewandowski strata - i tak cały czas :) do pola karnego nie wyglada to zle, ale co z tego. Zero strzałów ! |
Z 1 napastnikiem nigdy nie bedziemy mieli wynikow...najpierw Janas zrobil awans w systemi 4-4-2 grajac w ladnym stylu, a na MS wymyslil swoj diament ;). Potem to samo bylo z Beenhakkerem ;]. Najlepsze rezultaty osiagalismy, kiedy na placu mielismy 2 napastnikow.
|
Mamy niezłe skrzydła, za to środek pomocy nie istnieje - Murawskiego to pokazują chyba tylko jak kogoś podepta. Środek obrony też nie żyje. A różnicę między indywidualnymi umiejętnościami graczy Polski i Francji pokazuje chyba akcja jak Evra (obrońca!) biegnie sobie z piłką przez całe boisko, mija chyba ze 4 naszych i spokojnie dośrodkowuje.
Edit: No i oczywiście bezproduktywny Lewy na szpicy, który nie oddał chyba ani jednego strzału w tej 1 połowie, a przetrzymanie piłki też nie za bardzo wychodzi. Z drugiej strony, jak może być skuteczny jeżeli nie ma wsparcia ze środka pola, do kogo tą piłkę zgrywać, od kogo dostać prostopadłe podanie? Dośrodkowania też nie mają szans na sukces gdy w polu karnym jest tylko Lewandowski i 3 francuskich obrońców. |
Nie jest źle ale są dwie sprawy:
1) Nie można strzelić bramki mając na szpicy Lewandowskiego 2) Nie można opanować środka pola mając tam Murawskiego i Dudkę Może będę mało obiektywny, ale moim zdaniem gdyby grał Wilk i Brożek wyglądałoby to lepiej. No cóż... nie od dziś wiadomo że Smuda ma swoich pupilków :/ O obronie nic nie powiem bo wiadomo jaka tam jest sytuacja kadrowa... |
Mierzejewski -> Małecki (Mały jako cofnięty napastnik, Obraniak skrzydło)
Lewandowski -> Brożek Jodłowiec -> Głowacki i jakoś by to było... Nie mam przekonania jeszcze co do Wojtkowiaka i Murawskiego, ale nie ma za bardzo kogo wsadzić w ich miejsce. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak na nasze możliwości to nie gramy źle - mamy słabego napastnika, słabych środkowych pomocników (nie licząc Obraniaka oczywiście), słabych środkowych obrońców i słabego lewego obrońce.
|
Dokładnie. Nie rozumiem sensu stawiania na zawodnika będącego zupełnie bez formy, nic nie dającego w ofensywie, zaliczającego mnóstwo strat w środku pola i w okolicach pola karnego. Obecnie np. taki Cezary Wilk przewyższa go o klasę. Ba, nawet Ariela Borysiuka bym wolał na tej pozycji.
Mówię oczywiście o Murawskim :-) |
Cytat:
To marzenie wielu z Nas... PS. smiesznie bylo jak z trybun wrzeszczeli do Evry Wypier**j... |
Lewandowski kiepsko dziś wygląda, tumiwisizm totalny, nawet jak na niego. Wydaje mi się, że lepiej by wyglądał gdyby grał za plecami Brożka, a Mierzejewski został przesunięty za Murawskiego do środka pola. Generalnie nie jest dziś źle, ale dalej nie ma gry drużynowej, wszystko oparte na pojedynczych zrywach (ot czasem wyjdzie jakaś klepka) czy też indywidualnych umiejętnościach Kuby i Mierzeja.
Kolejny niezły mecz na lewej stronie rozgrywa Wawrzyniak. Może nie jest to materiał na kluczowego zawodnika dla tej kadry, ale dużym plusem tych czerwcowych meczów jest to, że przy tej nędzy na lewej obronie (poza od wieków kontuzjowanym Boenischem i Brożkiem) jest jakaś bardzo solidna opcja rezerwowa. |
Niby nasi grają ambitnie, ale nic z tego nie wynika. Owszem, wiele akcji się może podobać ale brakuje ostatniego podania.
Świetnie grają nasi boczni obrońcy: Wawrzyniak i Piszczek. Nieźle - Błaszczykowski, Mierzejewski. Czyli skrzydła. Lewandowski nie gra źle, ale jest osamotniony. Obraniak najsłabszy na boisku, dywersja Trójkolorowych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl