![]() |
Cytat:
Generlanie bardziej jestem przekonany o tym ze Termalika potraci punkty niż to, że my to wykorzystamy. |
Cytat:
musi zaistnieć i to i to więc policz sobie prawdopodobieństwo |
Mecz w piątek dużo wyjaśni.
Po pięciu meczach z drużynami-przeskadzaczami bazującymi na cięciu równo z murawą, zagramy pierwszy mecz z czołówką tabeli, gdzie istnieje jakiś zalążek myśli taktycznej. Zaryzykuję tezę, że w przypadku straty punktów jutro ze Zniczem i ewentualną przegraną w piątek z nami (2 dni mniej odpoczynku, co też ma znaczenie na tym etapie sezonu), w Niecieczy kompletnie rozsypie się mental i skończą sezon zasadniczy na 4-5 miejscu. |
Cytat:
Ze Terma sie wykolei ~23% Że Wisła to wykorzysta ~5% |
Wygrana znicza wbrew pozorom moze nie byc dobra dla nas, bo zacznie sie im palic dupa i 2 miejsce uciekac wiec postarają sie rwać trawe w nastepnym meczy z idealną druzyną na przełamanie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Arka jak już zaczęła tracić punkty w poprzednim sezonie to nie była w stanie zatrzymać procesu. |
Dokładnie,, a teza, że z drużynami, które o nic nie grają jak Znicz, gra się łatwiej to głupie gadanie. Prawda jest jedna, musimy patrzeć na siebie i wygrywać, bo jak zepniemy dupę to powieziemy każdego w tej śmisznej lidze. A biorąc pod uwagę postawę kutasów z gwizdkami raczej będą przeszkadzać niż pomagać. Liczę, że w tych decydujących meczach Zwolak wreszcie się odblokuje i zrobi różnicę.
|
Cytat:
|
Cytat:
Termalika ma jednak dość trudny terminarz: 29. Znicz (w) - jutro 30. My (d) 31. Arka (w) 32. Górnik Ł (d) 33. Miedź (w) 34. Kotwica (d) W kolejkach 30-33 Termalika może spokojnie 8 punktów stracić zwłaszcza patrząc na ich ostatnie wyniki. |
W kontekście ostatnich kolejek, nie mniej ważne jest że poza ostatnia kolejka wszystkie gramy w piatek o 20.30, czyli cala liga bedzie znała nasz wynik, a my będziemy z kolei patrzeć tylko na siebie.
Może mała rzecz ale paradoksalnie powinna nam pomóc w dograniu sezonu na wysokim miejscu. Będę trwał na stanowisku że 3 miejsce to będzie świetny wynik świadczący o tym ze wchodzimy w dobrej formie w baraże. Notabene ogladalem wczorajszy mecz Polonia Plock i jeśli kogos tam sie obawiać to Plocka. Polonia w ostatnie minuty grała obrone czestochowy. Stawka spotkania plątała im nogi. |
Z jednej strony tak, z drugiej nie.
Płock ma: 30. Znicz (d) 31. My (w) 32. Arka (d) 33. Górnik Ł. (w) 34. Miedź (d) Poza Zniczem wszyscy walczą o baraże. Polonia: 30. GKS T. (w) - walczy o baraże 31. Stal SW (d) - walczy o utrzymanie 32. Stal Rz (w) - może już być utrzymana 33. ŁKS (d) - może już być utrzymany 34. Ruch (w) - utrzymał się, dołuje |
Nie ma kompletnie znaczenia czy ktoś gra o cos czy nie. Rok temu po PP oberwalismy od zdegradowanego juz Sosnowca. Pilkarze w 1 lidze sa juz mimo wszystko w większości profesjonalistami ktorzy wiedzą że nawet ostatnie występy w sezonie moga dac im lub pozbawic kolejnego dobrego kontraktu.
A taki np Ruch w ostatnim meczu sezonu z Polonia sądze że będzie gryzl trawe i urwie jej punkty |
Z małą pomocą rywali awansowaliśmy o jedno oczko w górę.
Nadal potrzeba wygrać kolejne 5 meczów. Najbliższy w Niecieczy. Kod:
razem dom wyjazd |
Polecam wiadro lodu na łeb.
|
Statystyka "jak trudno". Ostatni mecz tej kolejki praktycznie nic tu nie zmieni.
Kod:
Wisła 5 Bruk-Bet 2 Miedź 4 Wpłock 3 Polonia 6 Górnik Ł 7 GKS T 8Kod:
11,60 Polonia - przeciwnicy średnio najniżej w tabeli |
W ostatniej kolejce
Miedź - Płock Górnik Ł - GKS T Mogą to być mecze o pozostanie w barażach. Dziś (Ruch gra jutro) jeszcze Znicz i Ruch mają matematyczne szanse na baraże. |
no wiec TBB pokonało znicza więc aktualizacja, a dodatkowo pokusilem sie o symulacje w paincie
a wiec przy najhurraoptymisrtyczniejszej wersji w którj wygrywamy 5 meczy ( w tym mamy 1 z tbb i 1 z plockiem) https://i.ibb.co/Fk6YCz5Y/exr.png |
Cytat:
11 wygranych w ostatnich 12 meczach. Nikt im nie powiedział że nie moga wygrywac wszystkiego jak leci, więc wygrywają. Mam nadzieje ze z kim jak z kim, ale nie będziemy grać z nimi w barażach. Cytat:
Plock - Miedz Tychy - Leczna |
Analiza Zagrosika:
Baraże: 8 pkt / ~99% (6 powinno wystarczyć) Bezpośrednio: komplet + modlitwa o korzystny układ http://i.imgur.com/qCrou0Km.jpg https://x.com/zagrosik/status/1914625287016284614 |
Była wczoraj szansa dostać z armatki wodnej od OSP to widać niektórzy się w domach pochowali i dalej wrze pod deklem...
|
GKS Tychy wygrał 11 z ostatnich 12 meczów.
A w temacie statystycznym pojawiły się marudy i jeszcze pi...szą nie w temacie. Tak, wiemy, że Wisła nie może wygrać 10 meczów bo nie jest wielkim GKSem z Tych. Ale dopóki są takie szanse to w tym temacie będziemy o nich dyskutować. Niezależnie czy ktoś dostał wczoraj wiadrem przez głowę czy nie. |
Cytat:
|
Drozd, gorzej nie będzie. Już raz jak pies przepraszałes więc nic gorszego cię nie spotka
|
Cytat:
|
Cytat:
https://x.com/grok/status/1914726794869317912 Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Umiałeś w sobie ten takt znaleźć? I dalej twoje słowa: W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... Umiałeś przeprosić jak człowiek? Ty jesteś szmatą Królewskiego. Filarem polskiego bagienka i cyber Jarka, który rozpierdala Wisłę. |
Cytat:
- Arka wygra z Pogonią - my nie wygramy z Termaliką - Płock przegra ze Zniczem Z innych pewników: 11 punktów powinno dać nam baraże. Max Łęcznej to 63 punkty w bezpośrednich z nami jest remis (1:0 vs. 0:1). Mimo przegranej, Stal Rzeszów jest już raczej pewna utrzymania. W walce o spadek jest 6 drużyn: Odra, Chrobry, Kotwica, Warta, Stal SW, Pogoń. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl