![]() |
Cytat:
To że 4f jest silne na naszym rynku to fakt, ale to nie znaczy, że mogą sobie pozwolić na nieograniczoną liczbę wtop. Piłka nożna to nie jest sport niszowy i samo wejście na ten rynek wymaga naprawdę dużych nakładów. Samo wyprodukowanie( no dobra masz racje: zlecenie produkcji:P) kosztuje a może się okazać, że nie będzie dużego zainteresowania na ich stroje piłkarskie. Nigdy nie kupowałem w 4f ale z tego co się orientuje( mogę sie oczywiście mylić) ich sprzęt wcale nie jest zbyt tani a to może oznaczać, że ich przewagą nad Adidasem czy Nike nie będzie niższa cena. Spowodowanie aby chociaż część klientów kupiła ich sprzęt zamiast wybrać renomowanych producentów to nie jest taka łatwa sprawa. Żeby była jasność, ja nie twierdzę że 4f nigdy nie będzie produkować strojów piłkarskich, nie zgadzam się jedynie że: Cytat:
Cytat:
|
Nie oznacza, za to Twój powyższy post wprost mi ja przyznaje.
|
jeśli chodzi o 4f przede wszytskim POLSKA firma. bardzo dobrej jakości kurtki i wiele innych ubrań. ja byłbym za gdyby weszli na rynek piłkarski i pierwszym klubem była by właśnie Wisła. ciekawe czy coś jest w ogóle na rzeczy i 4f to rozważa czy to tylko i wyłącznie zwykłe pieprzenie.
|
żeby była jasność: z mojej strony to jest zwykłe pieprzenie ;)
|
Sam zacząłeś o 4F.4F nie robi strojów piłkarskich
|
Przecież można porozważać. Według mnie 4F by było fajną opcją bo po pierwsze to Polska firma a po drugie to firma która znajduje się w bliskiej odległości od Krakowa. Z pewnością mieli byśmy większe korzyści, czyt wpływy finansowe, od takiego 4F`a niż Nike Adasia czy Pumy.
A co do tego jak ktoś pisał że osobiście nie chciał by niszowej marki.. Przecież w koszulce Wisły nie bujasz się po Krakowie czy nie chodzisz na śluby, koszulkę ubierasz w dniu meczowym czy jak oglądasz Wisłę w tv przy piwku... Ja zdecydowanie wolał bym aby koszulki były tańsze bo wtedy więcej osób miało by możliwość kupna takiej koszulki gdyby ona kosztowała chociażby 150zł a nie 270. A żeby koszulki były tańsze to ich producentem musi być firma z niższej półki... U nas ciężko na karnet wydać te 250zł a co dopiero na koszulkę adasia 270. |
4f robi gówno i to powinno już zakończyć temat.
|
Ja chciałbym Lacoste albo Napapijri, spełnieniem marzeń byłoby Stone Island :D
|
Proponuję złożyć zapytanie do Red is bad, to dopiero byłoby spełnienie wszystkich kryteriów "słusznościowych" ;)
A tak na serio, to w sumie szkoda takiej sytuacji z 4F - to mógłby być fajny sponsor "normalny", ale pewnie tego typu sponsorzy są z automatu eliminowani przez zapisy w kontraktach z dostarczycielami strojów sportowych. |
Cytat:
|
Dobrze,że inne firmy to nie g.. adidas jest ok
|
Cytat:
Co do Polskości 4F to owszem, firma załozna przez Polaków, ale szyją głównie za granicą (teraz Turcja). Chcecie tanich koszulek- umbro lub np. Nike Park jak kiedys żydy czy Lubin. jeśli chodzi o korzyści finansowe które napewno byśmy mieli - możesz sprecyzować co masz na myśli ? Cytat:
Jeśli chcecie by koszulka dla kibica była w ok. 120-150 zł i była dedykowana klubowi (Wisła Kraków mogła by sobie spersonalizowac cała koszulke, spodenki, dresy itd) to mam producenta z PL z PL kapitałem który juz ubiera niektóre młodzieżowe szkółki piłkarskie. Tyle ze niestety nie ma wolnych 200.000 by móc je ulokować w Wiśle...Bo z tego co wiem, umowy wygladaja tak, ze firma, dajmy na to adidas daje Wiśle na np. 3 lata sprzętu za np. 300.000 zł. Jeśli sprzęt sie zniszczy, zepsuje, zginie to kupują od adidasa juz po cenach detalicznych. czyli taki talon na wartość umowy do wykorzystania w adidasie. Dla adika takie 300 koła jest nieodczuwalne, dla małej firmy jest to kwota wręcz niemożliwa do przeskoczenia. Więc Panie Dukat, jeśli czytasz (bo na tt nie bede pisał ) - moze była by chęć poagadac? |
Koszulki dla Szczypiorniaka są ponoć szyte w Polsce (sami podają taką informację) aczkolwiek z tego co widzę to ani ZPRP ani 4F nie sprzedają ich. Druga rzecz 4F też się ceni, więc ciężko stwierdzić czy cena ewentualnych koszulek spadła by mocno w porównaniu do adidasa.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://cornersport.pl/userdata/gfx/5...760e1cff2e.jpg |
Cytat:
|
Generalnie to wszystko ok, ale chyba musieliby utworzyć nową linię produkcyjną specjalnie dla nas.
Bo produkty, które sprzedają, raczej jakościowo to jest półka budżetowa, a Nike Premium. No, ale nie ma czegoś dobrego i taniego. Czy to w kurtkach, czy koszulkach - tanie to i słabe jakościowo. Mogliby oczywiście zrobić super spersonalizowany wyrób i dobrą cenę do tego( max 150zł) - i pewnie ludzie by to kupili. |
Cytat:
|
Cytat:
Ze mniejsza firma nie dość ze miałą byc dac sprzęt to jeszcze ekstra srodki finansowe? Wydaje mi sie ze niektorzy nie widza roznicy w tym ze Juve ma NIKE i Cracovia ma NIKE.A róznica jak Nike Warszawska i Nike made in Usa. |
Tak dobrze zrozumiałeś.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://obrazki.elektroda.pl/93034121...8560_thumb.jpg można ? btw jako że byłem w modlniczce wczoraj , to jeszcze zostało trochę dla amatorów okazji cenowych, różne kolekcji , 79pln http://obrazki.elektroda.pl/16768719...8562_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.pl/32357109...8565_thumb.jpg nie dziękujcie :) |
@up
Możesz określić w jakim to sklepie w Modliczce? |
Pewnie factory, bo innego nie znam w Modlniczce. Chyba, że Witek rozszerzył działalność :P
|
Cytat:
|
tylko wszystko xxl :D
|
Nie wiem czy ktoś już pisał, ale jest mała zmiana w koszulkach na nowy sezon. Do loga sponsora dodano napis "ZAKŁADY BUKMACHERSKIE"
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5056134155.JPG |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl