Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

serek.c2 18.03.2018 16:28

Oczywiście, nie odbieram mu tego, że osiągnął więcej niż nasi ekstraklasowi magicy. Warto jednak zauważyć, że trenując Wisłę popełniał błędy, a jedyne o czym się mówi a propos kadencji Dana w Wiśle, to że przez piłkarzy było jak było.

JrQ- 18.03.2018 16:31

Oczywiście, że popełniał, jak każdy. Gdyby ich nie popełniał to nie trafiłby do nas.
Problem jest w tym, że z czasem nauczył się tyle, że gdybyśmy go zostawili, to byłby progres.

serek.c2 18.03.2018 16:36

Bardzo możliwe, nie napisałem nigdzie, że byłoby inaczej ;)

Griszka30KR 18.03.2018 17:25

Te wybory Carrillo co raz bardziej mnie osłabiają.
WISŁA KRAKÓW: Cuesta, Palcić, Arsenić, Velez, Sadlok, Mitrović, Cywka, Llonch, Halilović, Imaz, Carlitos.
Ławka: Buchalik, Bartkowski, Głowacki, Brlek, Brożek, Kolar, Wojtkowski.

brylant17 18.03.2018 17:26

A jest ktoś lepszy ?

Griszka30KR 18.03.2018 17:33

Myśłałem,że Głowie za Valeza ,a ten za Cywkę/Mitrowica i jeszcze Wojtkowski,ale jedziemy sie bronic więc...moze tylko te dwie zmiany

s1mone 18.03.2018 17:53

Generalnie uważam, że Halilović z tak defensywnie zestawioną linią środkową bez większego wsparcia z przodu, w dodatku na skrzydle niewiele pokaże. Obym się mylił.

Widać, że odważnie ustawieni to my nie wyjdziemy na ten mecz. No nic, trzeba trzymać kciuki!

Arkadiusz.Czerepach 18.03.2018 18:27

akurat dobrze to wyglada , bolaczka jak zwykle skrzydła

serek.c2 18.03.2018 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1496586)
Te wybory Carrillo co raz bardziej mnie osłabiają.
WISŁA KRAKÓW: Cuesta, Palcić, Arsenić, Velez, Sadlok, Mitrović, Cywka, Llonch, Halilović, Imaz, Carlitos.
Ławka: Buchalik, Bartkowski, Głowacki, Brlek, Brożek, Kolar, Wojtkowski.

Dalej Cię te wybory osłabiają? :)

AS82 18.03.2018 20:12

Carillo świetnie ustawił Wisłę w meczu z Legią , szczególnie środek pola.

lazy 18.03.2018 20:14

Hahaha...
Sami świetni trenerzy na tym forum.



Tyle że bezrobotni

Hives4 18.03.2018 20:17

Największe brawa dla trenera za odstawienie Głowy i postawienie na Velez-Arsenic. Głowa to legenda, ale bycie legendą to nie wieczne miejsce w jedenastce.

Bene Nati 18.03.2018 20:20

Mam nadzieję, że jak przyjdzie jakiś słabszy mecz to nie będzie zwalniać trenera...

Taktycznie świetnie dziś Wisła wyglądała.

Spokojna, wyrachowana gra.
Organizacja z tyłu.
Z przodu próbujemy rozgrywać szybciej, po ziemi.

Szkoda, że nie ma do dyspozycji lepszych piłkarzy.

pepe72 18.03.2018 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1496612)
Dalej Cię te wybory osłabiają? :)

Po meczu to każdy mądry :rotfl:
:tsw_raca:
:tsw_puchar:

mitmichael 18.03.2018 20:24

Brawa dla trenera Carillo za swietnie trafione zmiany, chyba w koncu zaczyna ogarniac ta druzyne, nawet Mitrovic mu zaczyna w tym pomaga. Sam na niego jechalem ale dzisiaj zagral dobrze, pare strat oczywiscie bylo ale nie tyle co ostatnio. Miejmy nadzieje, ze w kolejnych spotkaniach bedzie tak samo ogarnial, w koncu bral szlify od Pochettino :D

pepe72 18.03.2018 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1496640)
Mam nadzieję, że jak przyjdzie jakiś słabszy mecz to nie będzie zwalniać trenera...

Taktycznie świetnie dziś Wisła wyglądała.

Spokojna, wyrachowana gra.
Organizacja z tyłu.
Z przodu próbujemy rozgrywać szybciej, po ziemi.

Szkoda, że nie ma do dyspozycji lepszych piłkarzy.

:rotfl:

Poczytaj ten wątek kilka stron wcześniej.

nesta 18.03.2018 20:25

Pisałem, że mamy świetnego trenera, który potrzebuje czasu. Jak dostanie lepszych zawodników to będziemy walczyć o top3 w tej lidze.
Widać też siłę sztabu. Przed przyjściem Carillo mówiło się, że nowy analityk, który z nim przychodzi to znakomity specjalista. I dziś było widać jak swietnie Wisła wyglądała taktycznie.

To jest świetny trener, który robi różnice. Chuchać i dmuchać na niego.

Griszka30KR 18.03.2018 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1496612)
Dalej Cię te wybory osłabiają? :)

A co w tym przypadku było błędem?
Skąd wiesz jakby wygladał mecz jakby za Valeza był Głowacki,a za Cywke Valez?Powiedz mi bo ja dalej podtrzymuje swoje zdanie.

silver03 18.03.2018 20:31

Albo za Carlitosa byłby Brożek? Kto wie może i 3:0 byśmy wygrali.

Garret 18.03.2018 20:33

A za Halilovicia Boguski? 4:0?

Śmichy hihy, ale trener bardzo dobrze ustawił dzisiaj drużynę, jego wybory okazały się trafne, więc trzeba się walnąć w pierś i pogratulować, a nie wymyślać alternatywne scenariusze, no ludzie...

Griszka30KR 18.03.2018 20:40

Dokładnie.... dlatego śmieszne jest takie gdybanie.Jakby był przegrany mecz to juz by nikt nie cytował...

sevenheaven 18.03.2018 20:42

jedyne czego się obawiam to to, że Boguski nie zagrał tylko dlatego ze względu na chorobę.. takto Tibor by znowu nie zagral

pepe72 18.03.2018 20:45

W Legia+ mówili, że Wisła zrobiła najlepsze wyniki biegowe. I widać w tym rękę trenera. Powoli robi nam się Pan Trener.
Z drugiej strony zarząd będzie musiał podjąć decyzję, czy chce ogrywać młodych w top8 czy też mamy grać bezwzględnie o puchary.

serek.c2 18.03.2018 21:28

[QUOTE=pepe72;1496646]Po meczu to każdy mądry :rotfl:


Przed meczem lepiej zwyczajnie nie bić piany.

xiondz77 18.03.2018 21:36

Kąsaliśmy ich dzisiaj jak szerszenie ,gdybysmy wygrali 5-6 :1 to by bardziej oddawalo róznicę klas,taktyki, zaangazowania jakie dzielilo obie druzyny. Obyśmy potrafili zagrac podobnie w kolejnym meczu (meczach).
P.S. Na Cueste nie powiem złego słowa wiecej ,zwłaszcza tego ze jest nieruchawy.:)

Dzimi 18.03.2018 22:28

Lecha - Wisła 1:1
Wisła - Arka 3:2
Piast - Wisła 0:0
Wisła - Korona 1:1
Jaga - Wisła 2:0
Wisła - Śląsk 3:1
Legia - Wisła 0:2

7 meczy, 12 punktów, 57% punktów możliwych, średnia 1,71 pkt. na mecz.

Zarąbisty mecz z Legią - oby na tym się nie skończyło dobre granie.
Szkoda słabych meczy ze słabymi rywalami do ogrania (Lechia, Piast, plus Korona u siebie). I trzeba dodać, że w tych meczach gra była bardzo lekko mówiąc - taka sobie.
Po oklepaniu Lechii i Piasta, byłoby teraz 44 punkty przed Legią i Lechem, nie było możliwości wypadnięcia poza pierwszą ósemkę, i byłby inne nastroje. A dziś po Legii byłoby 47 pkt i 4 miejsce.

JrQ- 18.03.2018 22:42

Mecz z Koroną nie był słaby, mecz z Piastem był w tragicznych warunkach na tragicznym boisku, Lechia wbrew pozorom na początku nie grała takiej lipy. Szanujmy to co mamy.

xanti1906 18.03.2018 22:46

Już mecz z Koroną był dobry w wykonaniu Wisły. Ja się cieszę przede wszystkim z tego, że widać rękę trenera w naszej grze. Do zagrania świetnego meczu nie potrzebujemy przykładowo Brleka w formie sprzed transferu. Zarząd ma teraz swojego docelowego trenera, a teraz musi skupić się na utrzymaniu mu kadry. Zbyt wielu zawodnikom kończą się kontrakty w czerwcu, choć jestem przekonany, że z piłkarzami jak Cywka, Buchalik, Bartkowski nie będzie problemu. Trudniej będzie z Hiszpanami, którzy budują kręgosłup składu - Velez, Llonch, Imaz, Carlitos.

pepe72 18.03.2018 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1496713)
Lecha - Wisła 1:1
Wisła - Arka 3:2
Piast - Wisła 0:0
Wisła - Korona 1:1
Jaga - Wisła 2:0
Wisła - Śląsk 3:1
Legia - Wisła 0:2

7 meczy, 12 punktów, 57% punktów możliwych, średnia 1,71 pkt. na mecz.

Zarąbisty mecz z Legią - oby na tym się nie skończyło dobre granie.
Szkoda słabych meczy ze słabymi rywalami do ogrania (Lechia, Piast, plus Korona u siebie). I trzeba dodać, że w tych meczach gra była bardzo lekko mówiąc - taka sobie.
Po oklepaniu Lechii i Piasta, byłoby teraz 44 punkty przed Legią i Lechem, nie było możliwości wypadnięcia poza pierwszą ósemkę, i byłby inne nastroje. A dziś po Legii byłoby 47 pkt i 4 miejsce.

Nie marudź. 43 powinny dać top8, a 44 daje niezależnie od innych wyników.
Tu masz więcej statystyki: https://wislakrakow.com/forum/showth...t=9596&page=23

Dzimi 18.03.2018 23:48

Nie marudzę. Po prostu uważam, że 3 pkt z Lechią i Piastem były obowiązkiem

ashkeczup 18.03.2018 23:55

To były początki trenera, który wprowadzał nie najłatwiejszą filozofię. Nie ma co narzekać, bo w końcu w pojedynkach z najmocniejszymi tej ligi wyglądamy jak równorzędny rywal, a i wynikami są satysfakcjonujące.

Dzimi 19.03.2018 01:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1496738)
To były początki trenera, który wprowadzał nie najłatwiejszą filozofię. Nie ma co narzekać, bo w końcu w pojedynkach z najmocniejszymi tej ligi wyglądamy jak równorzędny rywal, a i wynikami są satysfakcjonujące.

Bez przesady. Z TOP5 graliśmy za Carrillo z Jagą i Legią. Jeden wper..ol i jedna wygrana. Poczekajmy na Lecha i Górnika Zabrze.

wiesniak842 19.03.2018 07:15

Chopy to temat o Carillo a nie o wieku Bartkowskiego. saymon sie zali na sb wiec kulturalnie(poki co) zwracam uwage!!!

KOMINEK 19.03.2018 17:30

Tak widzę że strasznie rozmywa się nam temat. Tka że przypominam rozmawiamy tu o naszym trenerze . Część postów przerzuciłem do Nasi piłkarze

Kemot22 19.03.2018 23:37

Podoba mi się co Carillo zrobił z Cywką, odrazu dał go na właściwą pozycję, widać że przyszedł przygotowany i widać jego rękę. W niektórych meczach wyniki nie były super ale widać styl pomysł i przygotowanie taktyczne na przeciwnika - oby tak dalej !!!!

PSYCHOLTSW 20.03.2018 07:18

miejmy nadzieję, że Carrillo zostanie z nami na dłużej, bo widać jego rękę i pomysł. wydaje mi się, że to naprawdę dobry trener no i jego ludzie w połączeniu z Wiślakami, tworzą dobry skład trenerski.

wiesniak842 20.03.2018 07:26

W sumie zadna nowosc ale ciekawą kwestie odnosnie treningow u Carrillo poruszyl Sadlok w pomeczowym wywiadzie dla Pilki Noznej. Organizacja gry, przesuwanie formacji i w zwiazku z tym duzo biegania. Te kilometry z Legią to nie przypadek.

art 20.03.2018 09:42

Dobrze, że w końcu potwierdziło się dla szerszego grona, że mamy dobrego trenera.

Teraz czekam na pierwszy kryzys i zobaczymy czy zarząd wytrzyma presję swoją i kibiców i nie zwolni Carrillo jak każdego innego wcześniej. To będzie prawdziwy test.

bob85 20.03.2018 13:05

Ja tam myślę, że dopiero zaczniemy dobrze grać a jakiś kryzys to złapiemy może w przyszłym sezonie :)

pepe72 20.03.2018 13:35

Cieszmy się Carrillo (i spokojem) do kolejnej rundy. Po stracie Lloncha i Carlitosa ogarnięcie Wisły od nowego sezonu to będzie mistrzostwo świata.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl