![]() |
Oczywiście, nie odbieram mu tego, że osiągnął więcej niż nasi ekstraklasowi magicy. Warto jednak zauważyć, że trenując Wisłę popełniał błędy, a jedyne o czym się mówi a propos kadencji Dana w Wiśle, to że przez piłkarzy było jak było.
|
Oczywiście, że popełniał, jak każdy. Gdyby ich nie popełniał to nie trafiłby do nas.
Problem jest w tym, że z czasem nauczył się tyle, że gdybyśmy go zostawili, to byłby progres. |
Bardzo możliwe, nie napisałem nigdzie, że byłoby inaczej ;)
|
Te wybory Carrillo co raz bardziej mnie osłabiają.
WISŁA KRAKÓW: Cuesta, Palcić, Arsenić, Velez, Sadlok, Mitrović, Cywka, Llonch, Halilović, Imaz, Carlitos. Ławka: Buchalik, Bartkowski, Głowacki, Brlek, Brożek, Kolar, Wojtkowski. |
A jest ktoś lepszy ?
|
Myśłałem,że Głowie za Valeza ,a ten za Cywkę/Mitrowica i jeszcze Wojtkowski,ale jedziemy sie bronic więc...moze tylko te dwie zmiany
|
Generalnie uważam, że Halilović z tak defensywnie zestawioną linią środkową bez większego wsparcia z przodu, w dodatku na skrzydle niewiele pokaże. Obym się mylił.
Widać, że odważnie ustawieni to my nie wyjdziemy na ten mecz. No nic, trzeba trzymać kciuki! |
akurat dobrze to wyglada , bolaczka jak zwykle skrzydła
|
Cytat:
|
Carillo świetnie ustawił Wisłę w meczu z Legią , szczególnie środek pola.
|
Hahaha...
Sami świetni trenerzy na tym forum. Tyle że bezrobotni |
Największe brawa dla trenera za odstawienie Głowy i postawienie na Velez-Arsenic. Głowa to legenda, ale bycie legendą to nie wieczne miejsce w jedenastce.
|
Mam nadzieję, że jak przyjdzie jakiś słabszy mecz to nie będzie zwalniać trenera...
Taktycznie świetnie dziś Wisła wyglądała. Spokojna, wyrachowana gra. Organizacja z tyłu. Z przodu próbujemy rozgrywać szybciej, po ziemi. Szkoda, że nie ma do dyspozycji lepszych piłkarzy. |
Cytat:
:tsw_raca: :tsw_puchar: |
Brawa dla trenera Carillo za swietnie trafione zmiany, chyba w koncu zaczyna ogarniac ta druzyne, nawet Mitrovic mu zaczyna w tym pomaga. Sam na niego jechalem ale dzisiaj zagral dobrze, pare strat oczywiscie bylo ale nie tyle co ostatnio. Miejmy nadzieje, ze w kolejnych spotkaniach bedzie tak samo ogarnial, w koncu bral szlify od Pochettino :D
|
Cytat:
Poczytaj ten wątek kilka stron wcześniej. |
Pisałem, że mamy świetnego trenera, który potrzebuje czasu. Jak dostanie lepszych zawodników to będziemy walczyć o top3 w tej lidze.
Widać też siłę sztabu. Przed przyjściem Carillo mówiło się, że nowy analityk, który z nim przychodzi to znakomity specjalista. I dziś było widać jak swietnie Wisła wyglądała taktycznie. To jest świetny trener, który robi różnice. Chuchać i dmuchać na niego. |
Cytat:
Skąd wiesz jakby wygladał mecz jakby za Valeza był Głowacki,a za Cywke Valez?Powiedz mi bo ja dalej podtrzymuje swoje zdanie. |
Albo za Carlitosa byłby Brożek? Kto wie może i 3:0 byśmy wygrali.
|
A za Halilovicia Boguski? 4:0?
Śmichy hihy, ale trener bardzo dobrze ustawił dzisiaj drużynę, jego wybory okazały się trafne, więc trzeba się walnąć w pierś i pogratulować, a nie wymyślać alternatywne scenariusze, no ludzie... |
Dokładnie.... dlatego śmieszne jest takie gdybanie.Jakby był przegrany mecz to juz by nikt nie cytował...
|
jedyne czego się obawiam to to, że Boguski nie zagrał tylko dlatego ze względu na chorobę.. takto Tibor by znowu nie zagral
|
W Legia+ mówili, że Wisła zrobiła najlepsze wyniki biegowe. I widać w tym rękę trenera. Powoli robi nam się Pan Trener.
Z drugiej strony zarząd będzie musiał podjąć decyzję, czy chce ogrywać młodych w top8 czy też mamy grać bezwzględnie o puchary. |
[QUOTE=pepe72;1496646]Po meczu to każdy mądry :rotfl:
Przed meczem lepiej zwyczajnie nie bić piany. |
Kąsaliśmy ich dzisiaj jak szerszenie ,gdybysmy wygrali 5-6 :1 to by bardziej oddawalo róznicę klas,taktyki, zaangazowania jakie dzielilo obie druzyny. Obyśmy potrafili zagrac podobnie w kolejnym meczu (meczach).
P.S. Na Cueste nie powiem złego słowa wiecej ,zwłaszcza tego ze jest nieruchawy.:) |
Lecha - Wisła 1:1
Wisła - Arka 3:2 Piast - Wisła 0:0 Wisła - Korona 1:1 Jaga - Wisła 2:0 Wisła - Śląsk 3:1 Legia - Wisła 0:2 7 meczy, 12 punktów, 57% punktów możliwych, średnia 1,71 pkt. na mecz. Zarąbisty mecz z Legią - oby na tym się nie skończyło dobre granie. Szkoda słabych meczy ze słabymi rywalami do ogrania (Lechia, Piast, plus Korona u siebie). I trzeba dodać, że w tych meczach gra była bardzo lekko mówiąc - taka sobie. Po oklepaniu Lechii i Piasta, byłoby teraz 44 punkty przed Legią i Lechem, nie było możliwości wypadnięcia poza pierwszą ósemkę, i byłby inne nastroje. A dziś po Legii byłoby 47 pkt i 4 miejsce. |
Mecz z Koroną nie był słaby, mecz z Piastem był w tragicznych warunkach na tragicznym boisku, Lechia wbrew pozorom na początku nie grała takiej lipy. Szanujmy to co mamy.
|
Już mecz z Koroną był dobry w wykonaniu Wisły. Ja się cieszę przede wszystkim z tego, że widać rękę trenera w naszej grze. Do zagrania świetnego meczu nie potrzebujemy przykładowo Brleka w formie sprzed transferu. Zarząd ma teraz swojego docelowego trenera, a teraz musi skupić się na utrzymaniu mu kadry. Zbyt wielu zawodnikom kończą się kontrakty w czerwcu, choć jestem przekonany, że z piłkarzami jak Cywka, Buchalik, Bartkowski nie będzie problemu. Trudniej będzie z Hiszpanami, którzy budują kręgosłup składu - Velez, Llonch, Imaz, Carlitos.
|
Cytat:
Tu masz więcej statystyki: https://wislakrakow.com/forum/showth...t=9596&page=23 |
Nie marudzę. Po prostu uważam, że 3 pkt z Lechią i Piastem były obowiązkiem
|
To były początki trenera, który wprowadzał nie najłatwiejszą filozofię. Nie ma co narzekać, bo w końcu w pojedynkach z najmocniejszymi tej ligi wyglądamy jak równorzędny rywal, a i wynikami są satysfakcjonujące.
|
Cytat:
|
Chopy to temat o Carillo a nie o wieku Bartkowskiego. saymon sie zali na sb wiec kulturalnie(poki co) zwracam uwage!!!
|
Tak widzę że strasznie rozmywa się nam temat. Tka że przypominam rozmawiamy tu o naszym trenerze . Część postów przerzuciłem do Nasi piłkarze
|
Podoba mi się co Carillo zrobił z Cywką, odrazu dał go na właściwą pozycję, widać że przyszedł przygotowany i widać jego rękę. W niektórych meczach wyniki nie były super ale widać styl pomysł i przygotowanie taktyczne na przeciwnika - oby tak dalej !!!!
|
miejmy nadzieję, że Carrillo zostanie z nami na dłużej, bo widać jego rękę i pomysł. wydaje mi się, że to naprawdę dobry trener no i jego ludzie w połączeniu z Wiślakami, tworzą dobry skład trenerski.
|
W sumie zadna nowosc ale ciekawą kwestie odnosnie treningow u Carrillo poruszyl Sadlok w pomeczowym wywiadzie dla Pilki Noznej. Organizacja gry, przesuwanie formacji i w zwiazku z tym duzo biegania. Te kilometry z Legią to nie przypadek.
|
Dobrze, że w końcu potwierdziło się dla szerszego grona, że mamy dobrego trenera.
Teraz czekam na pierwszy kryzys i zobaczymy czy zarząd wytrzyma presję swoją i kibiców i nie zwolni Carrillo jak każdego innego wcześniej. To będzie prawdziwy test. |
Ja tam myślę, że dopiero zaczniemy dobrze grać a jakiś kryzys to złapiemy może w przyszłym sezonie :)
|
Cieszmy się Carrillo (i spokojem) do kolejnej rundy. Po stracie Lloncha i Carlitosa ogarnięcie Wisły od nowego sezonu to będzie mistrzostwo świata.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl