![]() |
jest juz podzial na grupy (co to ma wspolnego z losowaniem ?):
Strefa środkowo-wschodnia Grupa 1 Drużyny rozstawione: VfB Stuttgart 1893 FC Zürich Grasshopper-Club Zurych FC Slovan Liberec FC Vaslui Drużyny nierozstawione: LECH POZNAŃ SK Sturm Graz MŠK Žilina Győri ETO FC Metalurgs Lipawa Grupa 2 Drużyny rozstawione: Dnipro Dniepropietrowsk FK Austria Wiedeń Hertha BSC Berlin FK Moskwa Debreceni VSC SV Austria Salzburg Drużyny nierozstawione: BSC Young Boys Berno AC Bellinzona LEGIA WARSZAWA NK Interblock (Ljubljana) Sūduva Marijampolė WIT Georgia Tbilisi To co Legia znowu zagraz Austria ? Juz mi nawet jako beztronnemu kibicowi niechce sie tego ogladac. Dawniej w pucharach to bylo fajne, ze sie dostawalo rywala z roznych regionow kontynetu. Gdyby nie ten debilny podzial regionalny to Legia czy lech moglyby poznac rywala sposrod 31 roznych druzyn - na pewno bylo by ciekawiej. Lech wlasciwie z kazdym poza Stuutgartem moze powalczyc, a Legii chyba pozostaje tylko Debrecen i ta nieszczesna Autria, moze Dnipro skoro Belchatow im 3 gole rok temu strzelil. |
Lech jak nie wyolosuje VFB Stuttgart ,z reszta rywali moze smialo osiagnac sukces
Legia jak nie wylosuje Herthy albo Dnipro |
Zajebiście
Nareszcie jakiś postęp i trochę sensowniejszy podział na strefy geograficzne. Z naszej do północnej powędrowało Rennes a w przeciwną stroną Metalurgs Liepava z Łotwy. Jest w miarę teraz sprawiedliwie. |
Barcelona....
Edit: Sorry, pomylilem tematy :P |
Punkty do rankingu UEFA zbiera się bodajże dopiero od I rundy UEFA - czyli Legia i Lech musiałyby przejść kolejnego rywala a Wisła Beitar żeby myśleć o zdobywaniu punktów. Żadne rundy przedwstępne nie liczą się do rankingu.
Nie trzeba przypominać jakie drużyny czekają na nierozstawionych (czyli na wszystkich potencjalnych uczestników z Polski) w I rundzie UEFA. |
mogą na siebie trafić Lech i Legia ?
|
jest jakieś vide na uefa.com z losowaniem uefa
|
http://www.uefa.com//live/competitio...raw_basic.html
edyt: Grasshopper no to przejść i w nastepnej rundzie będzie ciekawiej ;) o Legia do Moskwy :) |
South - nie mogą ;)
Losowanie: http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V02.asx |
Cytat:
Nie, w tej rundzie nie moga grac ze soba kluby z jednego kraju |
udane losowanie Lecha.
Wg mnie, sa faworytem do awansu. Legia tez nie najgorzej, ale ich szanse na awans sa chyba mniejsze, niz w przypadku Leszka. edycja : sprawdzilem, ta Moskwa zajmuje obecnie 13 miejsce w lidze, czyli identycznie jak Gomel, no tyle ze liga troszeczke lepsza :) |
Legia z Moskwą, a Lech z Konikami Polnymi z Zurychu.
|
Legia i Lech mają duże szanse na awans. Szkoda tylko że rewanże grają na wyjeździe. Niemniej w obydwu wypadkach wydają się być faworytami w tych dwumeczach.
|
Ups chyba będzie nas bolało... :D
|
Lech i Legia nie trafili najgorzej jak mogli, w przeciwieństwie do Wisły :)
|
Magiel bedzie w Moskwie srooogi...malo dostac a najlepiej remisik lub 0:1 i u siebie przejechac bo jest szansa...tylko taka.
Leszek swietnie wylosowal bo koniki sa do przejscia. |
Jak dla mnie Lech jest faworytem, trochę gorzej Legia bo ruscy to ruscy i może nie być różowo jeśli forma nie pójdzie w górę patrząc z perspektywy wczorajszego meczu.
|
Czyli jeśli Lech, bądź Legia wygra to jest już w fazie grupowej!?
|
Cytat:
|
Info o FK Moskwa z wiki.
Cytat:
EDIT: Pociesza jedynie, że w tym sezonie FK Moskwa zajmuje 13 miejsce w lidze i spisuję się bardzo słabo. Na 15 spotkań zdobyło 16 pkt. Liga ma 16 zespołów. |
No i Lech fajnie trafił... Legia w sumie też nienajgorzej. Pasuje trzymać kciuki :)
|
Lech ma szanse.
|
Cytat:
EDIT: Ehh... myślałem, że jak przejdziemy żydków to już jesteśmy w grupie. Jak zawsze jestem optymistą, to teraz wszystko widzę w ciemnych barwach :(. Wejście do tak upragnionej fazy grupowej będzie według mnie graniczyło z cudem. Obym się mylił. |
Cytat:
|
Cytat:
Ale to FK od kilku lat chce się przebić do ścisłej czołówki i nie bardzo im wychodzi, także spoko, dacie radę. |
Cytat:
Ale spoko, mogl byc Stuttgart, takze jak sie Urban zepnie to moze zbierze eLke do kupy i cos powalczycie, bo szanse sa. Szczegolnie z Jopem w obronie. Chociaz jest taka prawidlowosc, ze jak Polska druzyna gra w pucharach przeciwko druzynie z Polakiem w skladzie, to on przewaznie strzela im gola - przykladow nie trzeba mnozyc, bo kibice z Warszawy na pewno pamietaja takiego jednego. A Wisle strzelali juz Hajto, Olisadebe, Sagan... |
Lech wylosował przyzwoicie, drużyna jak najbardziej w zasięgu, może nawet Lech jest tu delikatnym faworytem. Natomiast Legia raczej za dużychszans nie ma, przynajmniej w obecnej formie, pamiętajmy, że FK Moskwa, choć nie jest w wybitnej formie, to jest w trakcie sezonu.
|
Cytat:
Bądźmy szczerzy - Homel wice mistrz z poprzedniego sezonu - w tym rozbity i bez formy broni się przed spadkiem (słabsi nawet od Soligorska!) a FK Moskwa identycznie... walka o przetrwanie. Los nad wami czuwa:D Ale i tak życzę powodzenia z Rosjanami i gratuluje wygranej nad Homlem! |
Los nie był w tym roku łaskway. :P
większe szanse wg. mnie ma Legia , bo FK Moskwa ma ogromne problemy w lidze i pomimo tego ze jest bogatsza jest jak najbardziej w zasięgu stołecznych (jesli zagrają rzecz jasna lepiej niż ez Homlem :D ) . a Lech... na mój nos bezie bardzo cięzka przeprawa bo Grashooper jst naprawdę solidnym europejskim zespołem -> wiele razy LM (pamiętam że raz prawie wyszli z grupy) , przeprawa przez Intertoto (dla nas rzecz Impossible ). Wydaje mi się że Legia przejdzie kacapów , a Lech musi mieć ogromego farta zeby ich wywaiić z UEFA. |
Cytat:
|
A ja sadze ze o Legia gorzej wylosowala, bo FK Moskwa jest w pelni sezonu
|
Cytat:
Uważam, że Lech ma spore szanse na awans i mógł gorzej wylosować. |
Zgadzam sie z Vincim. Sam pamietam, jak w Zurychu Jelen nie wykorzystal karnego, a w rewanzu sedzia nie uznal prawidlowo zdobytego gola dla ploczczan. A chyba kazdy sie zgodzi, iz obecny Lech to jednak lepsza ekipa, niz owczesna Wisla Plock.
Ps. Peszko bedzie dobrze pamietal tamta konfrontacje i pewnie wlasnie od niego Smuda sprobuje na poczatek wysepic pare informacji |
Cytat:
Trzeba miec na uwadze że Szwajacarzy przebrnęli Intertoto . Zobaczymy na 1. meczu jak pójdzie Poznaniaką , zycze im wygranej na dobra naszej kopanej :P |
Cytat:
A Legia z FK Moskwa nie wygra, jak dalej będzie taka atmosfera na trybunach... gdzie Ci piłkarze czują pomoc kibiców?...ale dobra, nie mój problem. |
Bardzo kiepskie losowanie...i Legia, i Lech pozegnaja sie z P. UEFA(patrzac na to z jakimi amatorami odpadali w ostatnich latach...). Wczoraj gra obu tych ekip pokazuje, ze to chyba szczyt mozliwosci przejsc druzyne z Bialorusi i z Azerbejdzanu. Ja jestem pesymista.
|
Cytat:
To nie jest żaden szczyt - mecze będą ciężkie ale rywale w zasięgu jak najbardziej! |
Ludzie co wy piszecie, obydwa zespoły mogły wylosować dużo lepsze zespoły a wylosowały typowych średniaków, szczególnie takimi są Szwajcarzy, którzy są zdecydowanie w zasięgu Lecha.
|
Co wy piszecie? Legia "wydaje się być" faworytem? Chyba nie wiecie co to jest FK Moskwa... Niestety będzie bardzo ciężko, wypada powalczyć, Lech za to trafił bardzo dobrze, Zurich przypominam do UEFA dostał się w tym roku tylnymi drzwiami (przez intertoto)... Mają szansę.
Co do Wisły to niestety po raz kolejny bez szans:( Znowu można odłożyć marzenia na kolejny rok... |
Ja stawiam na Lecha ,bo przynajmniej bylo widac jakas mysl i jakosc w grze u Pyr .Jesli ten element druzyna opanuje to naprawde mozna grac z kazdym
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl