![]() |
Ktoś ma jakiś rozkład jazdy zagranicznych seriali w polskich kanalach (TVP, Polsat, TVN) na nowy sezon?
|
co do seriali polecam to http://hatak.pl/ wszystko o serialach
|
Cytat:
|
Ostatnio odkryłem produkcję pod tytułem "Copper". Póki co wyemitowano cztery odcinki - jak dla mnie to kapitalny klimat!
Pozycja dla każdego kto lubi czasy przeszłe. W tym wypadku to USA w czasach Lincolna. |
To ja bym chętnie prosił o jakiś serial, który wyrywa z butów obojętnie z jakiego gatunku.
Breaking Bad, Supernatural, Gre o Tron, Carnivale, Twin Peaks i Klan widziałem:) |
Prison Break, ale tylko 1. sezon. Po obejrzeniu tego serialu nic już nie było takie samo...
I nastaw się na trzy dni wyjęte z życia, bo zapewniam że ciężko się od tego oderwać :-) "The Killing" tak samo, ale to już bardziej klimat Twin Peaks właśnie. |
A no tak Prison Break 3 sezony widziałem ale The Killiing ani jednego odcinka. Obadam dzięki.
|
Ja polecam serial Wilfred: http://www.filmweb.pl/serial/Wilfred-2011-612991
Serial dla tych którzy cenią sobie poczucie humoru..czasem bardzo specyficzne..;) Właśnie emitują drugi sezon. W pierwszym było 13 odcinków. Odcinki wychodzą co dwa tygodnie. Naprawdę polecam, wciągający film. |
Oglądał ktoś już jakieś nowości?
Opinie, sugestie, komentarze? |
Revolution - kolejny lostopodobny J.J. Abramsa, raczej z dużej chmury mały deszcz
Vegas - początek dosyć niemrawy, ale liczę, że z każdym odcinkiem będzie lepiej i nie zmarnują potencjału historii o Las Vegas lat 60-tych Last Resort - nie chcę zapeszać, ani pisać za wiele, ale pilot był rewelacyjny |
Kości- 2 odcinki najnowszego sezonu. Pierwszy bardzo dobry i ciekawy szkoda że w 2 nie został już pociągnięty wątek informatyka. Ja ze swojej strony polecam tym co już widzieli poprzednie odcinki.
wie ktoś co z Housem? |
Skasowany. House zakończył swój żywot w maju.
|
Cytat:
Dzisiaj Homeland i Dexter! :-) |
Pierwsze solidniejsze podsumowanie nowości. Komedie to crap tak jak myślałem, a z dramatów może ze dwa poza "Last Resort" obejrzę w całości, jeśli nie będzie cancela.
http://www.imdb.com/tv/fall-tv-top-ten-new-shows/ |
Jaki polecicie serial akcji?? raczej coś nowego... nałogowo oglądam Dextera i Luthera. Oglądałem też lostów i prisona... złodzieje czasu. Wiele seriali zaczynałem oglądać ale zazwyczaj po kilku odcinkach wyłączałem... większość jest na jedno kopyto... Może być nadprzyrodzone... ważne żeby była akcja.
|
Zobacz "Revolution".
|
Kamil Breaking bad polecam i to mocno
|
Breaking Bad, Homeland
Oba seriale bardzo polecam, o pierwszym pewnie wiele słyszałeś, drugi serial to rewelacja tego roku, dotychczas wyszło tylko 14 odcinkow, ale serial petarda! :) |
Sons of Anarchy
kazdy sezon jest coraz lepszy , a jak wydaje sie ze sezon 4 to koniec to nagle wypuszczaja sezon 5 ktory okazuje sie jeszcze fajniejszy od pozostalych jedno ale , poczatkowe 3-4 odcinki moga zdeka zniechecic ale potem jest juz lepiej ... serial o gangach motocyklowych , karterach narkotykowych , IRA , mafiozach itp... nawet 5minut nudy nie znajdziecie tam |
Zdecydowanie Breaking Bad. Niedawno zakończony, przedostatni sezon, to prawdziwa petarda.
Homeland jest niezły, ale mimo to nie jest to ta sama liga co BB. |
Cytat:
|
666 Park Avenue , nowy serial majacy wiele wspolnego z Adwokatem Diabla, przynajmniej po 2 odcinkach mozna odnies takie wrazenie. Fanom American Horror Story powinien sie spodobac.
Arrow - ostatnio mial premiere i zapowiada sie obiecujaco, podobnie jak i Last Resort. |
Cytat:
|
hunter weź coś poleć ;D
ogladnałem ostatnio jak byłem chory, "Krew z krwi" i naprawde fajny.lubie takie, moze cos podobnego? p.s. Last resort - chujowa obsada :) Revolution - beznadzieja :) |
Polecam nowy serial produkcji Canal+ w każdą niedziele o 22:00 w c+, na dzień dziesiejszy pokazano 3 odc. W niedziele pokażą 4-ty. Bardzo ładnie nakręcony, ujęcia i krajobrazy robią wrażenie.
Może troche fabuła jest słaba, no chyba że sie rozkręci, ale ogólnie bardzo fajny serial, świetnie pokazany i nakręcony. Zapraszam do oglądania fanów dobrych seriali. MISJA AFGANISTAN http://www.filmweb.pl/serial/Misja+A...2-633464/descs http://www.misjaafganistan.pl/ Serial "Misja: Afganistan" to opowieść o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna, pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński). Konaszewicz zmaga się z etykietą "plecaka" - mówi się, że stanowisko otrzymał dzięki protekcji ojca – emerytowanego generała. Głównym antagonistą Konasza jest porucznik Żądło (Tomasz Schuchardt) – dowódca I plutonu. Napięcie między oficerami jest widoczne od pierwszego spotkania, a zażegnaniu konfliktu nie pomaga rywalizacja o kobietę - porucznik Justynę Winnicką (Ilona Ostrowska). http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...77_WW_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...08_AK_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_87_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...1_112_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_57_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_54_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_90_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...1_108_0000.jpg http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_49_0000.jpg więcej zdjęci i informacji na stronie canalplus.pl |
Można to przez internet oglądnąć?
|
na kinomaniaku można.
....a, zaden serial mi nie podchodzi.nic a nic. hunter, moze zarzucisz cos starszego np co ci sie podobało najlepiej kryminalne klimaty? |
Misja Afganistan, uwaga spoiler, fajnie nakręcony ale fabuła jak dla mnie to bujda na resorach, no sorry 2 razy z bazy wyjechali i dwa razy wtopa.
Jeszcze ta pani oficer... No po co. Nie można już było "męskiego" serialu zrobić? A za chwilę zrobią z tego Magdę M z zakochanym Małaszyński. Nakręcone fajnie, fabuła jak zwykle taka że się bali zrobić coś odważnego i zaraz polecą sztampą. |
Poczytajcie na forach wojskowych co sądzą o "misji Afganistan" ;)
|
Cytat:
Tymczasem polecam obadać HUNTED. Klimaty spiskowo-szpiegowskie z dużą dawką akcji. Co do nowości. Trwam póki co przy Arrow (jest dobrze, serial spokojny o swoją przyszłość), Last Resort (jest bardzo dobrze, serial zagrożony kasacją), 666 Park Avenue (nieźle, serial zagrożony kasacją), Go On (sympatyczna komedia, serial spokojny o przyszłość), Revolution (serial średni mocno i nie wiem w sumie dlaczego go oglądam ;-), serial spokojny o swoją przyszłość). Natomiast wszystko po jajcach kopie 2. sezon HOMELAND. Nie polecam zaczynać przygody z The Mob Doctor bo zaraz serial zniknie z anteny. Ogólnie to wniosek mam taki, że z roku na rok coraz mniej ciekawych nowości. |
mówisz? to sprawdzam
p.s. wlasnie zauważylem ze w nowym serialu Animal costam głowna role chyba gra ten śmieszny typ z weedsów, jej kuzyn czy jakoś tak. :D |
Cytat:
|
Wiadomo że MISJA AFGANISTAN to nie jest film na faktach... jak ktoś oczekuje od tego serialu coś z filmu dokumentalnego to raczej nie tędy droga. W sumie jest fajnie nakręcony i pokazany.
W sumie i tak za dużo nie ma teraz fajnych seriali. Ja póki co oglądam The Walking Dead, Breaking Bad no i Misje Afganistan. Ale może coś spróbuje z tych co Hunter przedstawił. |
Mnie tam się Misja Afganistan podoba, fajnie się to ogląda a to najważniejsze. Jest oczywiście kilka większych wtop, jak np. odbieranie komórki na misji co było przesadą ale mnie się tam podoba.
Z seriali mogę polecić Homeland. Naprawdę świetny serial z bardzo dobrą grą aktorską (w drugim sezonie to mistrzostwo świata) Na razie emitują drugi sezon, a trzeci jest już zamówiony. |
Fajnie się ogląda, nawet bardzo fajnie LAST RESORT, ale oglądalność taka mizerna że za chwilę zapewne ściągną serial...
Próbował ktoś z forumowiczów serial Cooper, który polecałem? Szproston, jak Hunted? :-) HOMELAND to ogólnie serial masakra, ale to co wyprawiają Damian Lewis i Claire Danes w drugim sezonie to jest coś więcej niż majstersztyk. |
Pełna racja. Zarówno co do LR (niestety raczej na skróconym sezonie się zakończy) i co do poziomu aktorskiego w Homeland.
Z nowości warto czekać na "House of cards", ale to dopiero w lutym. http://www.youtube.com/watch?v=ULwUz...layer_embedded Szkoda też, że czasu na seriale brak i trzeba będzie zimą trochę nadgonić. |
Cytat:
Edit. Oba seriale będą emitowane do trzynastego odcinka, więc jest szansa na jakieś spójne zakończenie. CBS skasowała z kolei Partners ściągając od razu z anteny. |
Ktoś poratuje na priv aktywnymi linkami do HOMELAND ?
|
thepiratebay sporo seedow
|
Poszukuje 5 sezonu Teorii wielkiego podrywu koniecznie torrent dobrze by było z polskim lektorem. Z góry dziękuję za pomoc.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl