Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

crazykaro 01.09.2012 23:05

Ktoś ma jakiś rozkład jazdy zagranicznych seriali w polskich kanalach (TVP, Polsat, TVN) na nowy sezon?

papiwislak 01.09.2012 23:21

co do seriali polecam to http://hatak.pl/ wszystko o serialach

hunter 02.09.2012 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1273780)
Ktoś ma jakiś rozkład jazdy zagranicznych seriali w polskich kanalach (TVP, Polsat, TVN) na nowy sezon?

Bida z nędzą w tym temacie. Szczególnie TVP i TVN dały mocno ciała w tym temacie, nic szczególnie ciekawego nie ma.

hunter 13.09.2012 19:06

Ostatnio odkryłem produkcję pod tytułem "Copper". Póki co wyemitowano cztery odcinki - jak dla mnie to kapitalny klimat!

Pozycja dla każdego kto lubi czasy przeszłe. W tym wypadku to USA w czasach Lincolna.

wiesniak84 13.09.2012 19:23

To ja bym chętnie prosił o jakiś serial, który wyrywa z butów obojętnie z jakiego gatunku.
Breaking Bad, Supernatural, Gre o Tron, Carnivale, Twin Peaks i Klan widziałem:)

hunter 13.09.2012 19:32

Prison Break, ale tylko 1. sezon. Po obejrzeniu tego serialu nic już nie było takie samo...

I nastaw się na trzy dni wyjęte z życia, bo zapewniam że ciężko się od tego oderwać :-)

"The Killing" tak samo, ale to już bardziej klimat Twin Peaks właśnie.

wiesniak84 13.09.2012 19:33

A no tak Prison Break 3 sezony widziałem ale The Killiing ani jednego odcinka. Obadam dzięki.

grzesiek632 13.09.2012 20:48

Ja polecam serial Wilfred: http://www.filmweb.pl/serial/Wilfred-2011-612991

Serial dla tych którzy cenią sobie poczucie humoru..czasem bardzo specyficzne..;)
Właśnie emitują drugi sezon. W pierwszym było 13 odcinków. Odcinki wychodzą co dwa tygodnie.
Naprawdę polecam, wciągający film.

hunter 26.09.2012 20:59

Oglądał ktoś już jakieś nowości?

Opinie, sugestie, komentarze?

emj10 27.09.2012 01:31

Revolution - kolejny lostopodobny J.J. Abramsa, raczej z dużej chmury mały deszcz
Vegas - początek dosyć niemrawy, ale liczę, że z każdym odcinkiem będzie lepiej i nie zmarnują potencjału historii o Las Vegas lat 60-tych
Last Resort - nie chcę zapeszać, ani pisać za wiele, ale pilot był rewelacyjny

wiślak 86 27.09.2012 19:54

Kości- 2 odcinki najnowszego sezonu. Pierwszy bardzo dobry i ciekawy szkoda że w 2 nie został już pociągnięty wątek informatyka. Ja ze swojej strony polecam tym co już widzieli poprzednie odcinki.

wie ktoś co z Housem?

hunter 27.09.2012 20:13

Skasowany. House zakończył swój żywot w maju.

hunter 30.09.2012 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1278423)
Last Resort - nie chcę zapeszać, ani pisać za wiele, ale pilot był rewelacyjny

Po seansie podpisuję się pod tym stwierdzeniem.

Dzisiaj Homeland i Dexter! :-)

emj10 10.10.2012 16:48

Pierwsze solidniejsze podsumowanie nowości. Komedie to crap tak jak myślałem, a z dramatów może ze dwa poza "Last Resort" obejrzę w całości, jeśli nie będzie cancela.
http://www.imdb.com/tv/fall-tv-top-ten-new-shows/

Kamil_mchw 10.10.2012 19:57

Jaki polecicie serial akcji?? raczej coś nowego... nałogowo oglądam Dextera i Luthera. Oglądałem też lostów i prisona... złodzieje czasu. Wiele seriali zaczynałem oglądać ale zazwyczaj po kilku odcinkach wyłączałem... większość jest na jedno kopyto... Może być nadprzyrodzone... ważne żeby była akcja.

emj10 10.10.2012 20:42

Zobacz "Revolution".

Kolumbus 10.10.2012 22:28

Kamil Breaking bad polecam i to mocno

StelmiOriginal 11.10.2012 08:54

Breaking Bad, Homeland

Oba seriale bardzo polecam, o pierwszym pewnie wiele słyszałeś, drugi serial to rewelacja tego roku, dotychczas wyszło tylko 14 odcinkow, ale serial petarda! :)

CMSNero 11.10.2012 10:43

Sons of Anarchy

kazdy sezon jest coraz lepszy , a jak wydaje sie ze sezon 4 to koniec to nagle wypuszczaja sezon 5 ktory okazuje sie jeszcze fajniejszy od pozostalych

jedno ale , poczatkowe 3-4 odcinki moga zdeka zniechecic ale potem jest juz lepiej ...

serial o gangach motocyklowych , karterach narkotykowych , IRA , mafiozach itp... nawet 5minut nudy nie znajdziecie tam

snyrting 11.10.2012 11:17

Zdecydowanie Breaking Bad. Niedawno zakończony, przedostatni sezon, to prawdziwa petarda.

Homeland jest niezły, ale mimo to nie jest to ta sama liga co BB.

crazykaro 11.10.2012 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1281553)
Zdecydowanie Breaking Bad. Niedawno zakończony, przedostatni sezon, to prawdziwa petarda.

Homeland jest niezły, ale mimo to nie jest to ta sama liga co BB.

BB jest bardziej śmieszne ale to Homeland bardziej trzyma w napięciu. Nie bez powodu Homeland zdobył trzy najważniejsze statuetki Emmys dla najlepszego serialu dreamatycznego i najlepszych aktorow pierwszoplanowych. W tym serialu po prostu czuć realizmem jak nigdzie. A drugi sezon jeszcze bardziej podnosi ciśnienie :-D

Dariook 16.10.2012 21:53

666 Park Avenue , nowy serial majacy wiele wspolnego z Adwokatem Diabla, przynajmniej po 2 odcinkach mozna odnies takie wrazenie. Fanom American Horror Story powinien sie spodobac.

Arrow - ostatnio mial premiere i zapowiada sie obiecujaco, podobnie jak i Last Resort.

hunter 16.10.2012 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1282211)
666 Park Avenue , nowy serial majacy wiele wspolnego z Adwokatem Diabla, przynajmniej po 2 odcinkach mozna odnies takie wrazenie. Fanom American Horror Story powinien sie spodobac.

Serial dość interesujący, ale go zaraz skasują, więc póki co nie warto tracić czas.

szprotson 17.10.2012 08:44

hunter weź coś poleć ;D

ogladnałem ostatnio jak byłem chory, "Krew z krwi" i naprawde fajny.lubie takie, moze cos podobnego?

p.s. Last resort - chujowa obsada :)
Revolution - beznadzieja :)

julo 27.10.2012 08:20

Polecam nowy serial produkcji Canal+ w każdą niedziele o 22:00 w c+, na dzień dziesiejszy pokazano 3 odc. W niedziele pokażą 4-ty. Bardzo ładnie nakręcony, ujęcia i krajobrazy robią wrażenie.
Może troche fabuła jest słaba, no chyba że sie rozkręci, ale ogólnie bardzo fajny serial, świetnie pokazany i nakręcony.
Zapraszam do oglądania fanów dobrych seriali.

MISJA AFGANISTAN
http://www.filmweb.pl/serial/Misja+A...2-633464/descs
http://www.misjaafganistan.pl/
Serial "Misja: Afganistan" to opowieść o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna, pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński). Konaszewicz zmaga się z etykietą "plecaka" - mówi się, że stanowisko otrzymał dzięki protekcji ojca – emerytowanego generała. Głównym antagonistą Konasza jest porucznik Żądło (Tomasz Schuchardt) – dowódca I plutonu. Napięcie między oficerami jest widoczne od pierwszego spotkania, a zażegnaniu konfliktu nie pomaga rywalizacja o kobietę - porucznik Justynę Winnicką (Ilona Ostrowska).

http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...77_WW_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...08_AK_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_87_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...1_112_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_57_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_54_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_90_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...1_108_0000.jpg
http://www.misjaafganistan.pl/img/ga...-1_49_0000.jpg
więcej zdjęci i informacji na stronie canalplus.pl

WiślakNH 27.10.2012 10:13

Można to przez internet oglądnąć?

szprotson 28.10.2012 21:42

na kinomaniaku można.

....a, zaden serial mi nie podchodzi.nic a nic.
hunter, moze zarzucisz cos starszego np co ci sie podobało najlepiej kryminalne klimaty?

MatMario 28.10.2012 22:22

Misja Afganistan, uwaga spoiler, fajnie nakręcony ale fabuła jak dla mnie to bujda na resorach, no sorry 2 razy z bazy wyjechali i dwa razy wtopa.

Jeszcze ta pani oficer... No po co. Nie można już było "męskiego" serialu zrobić? A za chwilę zrobią z tego Magdę M z zakochanym Małaszyński.

Nakręcone fajnie, fabuła jak zwykle taka że się bali zrobić coś odważnego i zaraz polecą sztampą.

serek.c2 28.10.2012 22:33

Poczytajcie na forach wojskowych co sądzą o "misji Afganistan" ;)

hunter 28.10.2012 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1283917)
na kinomaniaku można.

....a, zaden serial mi nie podchodzi.nic a nic.
hunter, moze zarzucisz cos starszego np co ci sie podobało najlepiej kryminalne klimaty?

Starszego? Pomyślę.

Tymczasem polecam obadać HUNTED. Klimaty spiskowo-szpiegowskie z dużą dawką akcji.

Co do nowości. Trwam póki co przy Arrow (jest dobrze, serial spokojny o swoją przyszłość), Last Resort (jest bardzo dobrze, serial zagrożony kasacją), 666 Park Avenue (nieźle, serial zagrożony kasacją), Go On (sympatyczna komedia, serial spokojny o przyszłość), Revolution (serial średni mocno i nie wiem w sumie dlaczego go oglądam ;-), serial spokojny o swoją przyszłość).

Natomiast wszystko po jajcach kopie 2. sezon HOMELAND. Nie polecam zaczynać przygody z The Mob Doctor bo zaraz serial zniknie z anteny.

Ogólnie to wniosek mam taki, że z roku na rok coraz mniej ciekawych nowości.

szprotson 28.10.2012 23:13

mówisz? to sprawdzam

p.s. wlasnie zauważylem ze w nowym serialu Animal costam głowna role chyba gra ten śmieszny typ z weedsów, jej kuzyn czy jakoś tak. :D

hunter 29.10.2012 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1283938)
mówisz? to sprawdzam

p.s. wlasnie zauważylem ze w nowym serialu Animal costam głowna role chyba gra ten śmieszny typ z weedsów, jej kuzyn czy jakoś tak. :D

Zgadza się. Problem z Animal Practice polega na tym, że serial został skasowany już dwa tygodnie temu i w listopadzie wylatuje z ramówki.

julo 14.11.2012 18:37

Wiadomo że MISJA AFGANISTAN to nie jest film na faktach... jak ktoś oczekuje od tego serialu coś z filmu dokumentalnego to raczej nie tędy droga. W sumie jest fajnie nakręcony i pokazany.

W sumie i tak za dużo nie ma teraz fajnych seriali.

Ja póki co oglądam The Walking Dead, Breaking Bad no i Misje Afganistan.

Ale może coś spróbuje z tych co Hunter przedstawił.

Zwitter 16.11.2012 16:20

Mnie tam się Misja Afganistan podoba, fajnie się to ogląda a to najważniejsze. Jest oczywiście kilka większych wtop, jak np. odbieranie komórki na misji co było przesadą ale mnie się tam podoba.

Z seriali mogę polecić Homeland. Naprawdę świetny serial z bardzo dobrą grą aktorską (w drugim sezonie to mistrzostwo świata) Na razie emitują drugi sezon, a trzeci jest już zamówiony.

hunter 16.11.2012 22:56

Fajnie się ogląda, nawet bardzo fajnie LAST RESORT, ale oglądalność taka mizerna że za chwilę zapewne ściągną serial...

Próbował ktoś z forumowiczów serial Cooper, który polecałem? Szproston, jak Hunted? :-)

HOMELAND to ogólnie serial masakra, ale to co wyprawiają Damian Lewis i Claire Danes w drugim sezonie to jest coś więcej niż majstersztyk.

emj10 16.11.2012 23:41

Pełna racja. Zarówno co do LR (niestety raczej na skróconym sezonie się zakończy) i co do poziomu aktorskiego w Homeland.

Z nowości warto czekać na "House of cards", ale to dopiero w lutym.
http://www.youtube.com/watch?v=ULwUz...layer_embedded

Szkoda też, że czasu na seriale brak i trzeba będzie zimą trochę nadgonić.

hunter 16.11.2012 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1286966)
Pełna racja. Zarówno co do LR (niestety raczej na skróconym sezonie się zakończy) i co do poziomu aktorskiego w Homeland.

Z nowości warto czekać na "House of cards", ale to dopiero w lutym.
http://www.youtube.com/watch?v=ULwUz...layer_embedded

Szkoda też, że czasu na seriale brak i trzeba będzie zimą trochę nadgonić.

Wykrakałem kurvva. Last Resort i 666 Park Avenue anulowane...

Edit. Oba seriale będą emitowane do trzynastego odcinka, więc jest szansa na jakieś spójne zakończenie.

CBS skasowała z kolei Partners ściągając od razu z anteny.

julo 18.11.2012 10:06

Ktoś poratuje na priv aktywnymi linkami do HOMELAND ?

Kolumbus 18.11.2012 11:58

thepiratebay sporo seedow

cfa 19.11.2012 20:43

Poszukuje 5 sezonu Teorii wielkiego podrywu koniecznie torrent dobrze by było z polskim lektorem. Z góry dziękuję za pomoc.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl