![]() |
Robert mówił że cały czas obserwuje Mączyńskiego , więc chyba nie zapomniał o nim.
|
to dobrze, choć osobiście nie pamiętam żeby coś o tym mówił...
|
chyba mnie nie zrozumiałeś chodzi mi żeby Szewczyk grał w 1 składzie w Młodej ;)
a na Mączynskiego liczę , że Maaskant naprawde nie zapomniał Ale dlaczego nie bierze Chrapka?:) napewno lepiej by się prezentował od Jirsaka.. |
Ile bylo w derbach ME w zeszlej rundzie ?
|
Cytat:
|
Biale Orly Cup 2011 - rocznik 1998
Klasyfikacja końcowa: 1. Olympiakos Pireus 2. Hertha BSC Berlin 3. Real Madryt 4. Polonia Warszawa 5. Celtic Glasgow 6. Legia Warszawa 7. Wisła Kraków 8. Białe Orły Warszawa 9. Inter Mediolan 10. Izrael U-13 Wisla Krakow vs. Real Madryt: Wisla Krakow vs. Legia Warszawa: |
Ostatnio przejrzałem kilka skrótów meczów MESY dostępnych na stronie Wisły i zwróciłem uwagę na grę Stanka. Grał jako lewy skrzydłowy. Być może trafiłem na jeden dobry mecz z jego udziałem, dlatego ciekaw jestem jak oceniają go osoby, które chodzą na mecze Młodej Wisły.
|
Mecz przyjazni oraz o Mistrzostwo Malopolski trampakrzy starszych
Wisla Krakow - Unia Tarnow (rocznik'96) Jutro tj sobota 9.30 rano Stadion glowny, Reymonta 22 Otwarta bedzie trybuna G2 WSTEP WOLNY !!! Nie masz planow na sobote ? Jest okazja na fajny poranek z Wiselka i to mecz chlopcow z rocznika 1996. Fajnie by ich poniesc dopingiem, przywitac na wielkim stadionie, pokazac sie kibicowsko z Jaskolkami. PS byc moze nie bedzie obserwatorow PZPR(N) wiec moze sie uda jakis mini transparent wywiesic Obedzie sie bez kar a napewno poniesie szerokim echem... Inicjatywe zostawiamy Wam ! Zapraszamy ! |
Hej Nie wie nikt z was czy szykuje sie jakis casting do Wisly dla starszej daty heh rocznika 1992 ? Prosze o odp ;)
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eju_we_francji
Ktoś mi może wytłumaczyć ten paradoks ? Tyle się słyszy o naszej zdolnej młodzieży, to gdzie oni do jasnej cholery później przepadają ? |
Cytat:
|
Wisła Kraków wygrywa adidas Football Challenge
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...all_challenge/ |
|
Fajnie fajnie, ale czemu Lucas Guedes nie grał? To chyba jego rocznik, widać go na zdjęciu ale po cywilnemu. Wie ktoś?
|
Lucas miał ostatnio problemy ze zdrowiem, możliwe że nadal nie może grać.
|
Uuuu to szkoda. Bardzo lubię tego gracza, bo to taki osobliwy wychowanek i chciałbym żeby się przebić do seniorów. Wielu zgodnie podkreśla że ma talent.
Żmijka, a wiesz może jak mu szło w tym sezonie? Wiem że nie prowadzi się statystyk w takim wieku ale może masz jakieś ciekawostki? |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zczykowskiego/
Coś się ruszyło odnośnie szukania talentów |
Cytat:
Co roku tak jest. |
w tych testach brali udział zawodnicy tylko z klubów ? i tylko na te testy zaproszeni przez wisle której skauci gdzies ich zauwazyli ??
|
Cytat:
najczęściej większość sama się zgłasza |
a to były juz ostatnie takie testy czy jeszcze mozna sie takich spodziewac ?
wyslalem zgloszenie do juniorów z oficjalnej strony wisły ale nikt sie ze mna nie skontaktowal i dlatego nie wiedzialem o testach |
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20345
Prawidłowo, jeszcze kilku utalentowanych wypożyczyć, bo teraz kadra jest tak szeroka, że nadeszła idealna pora na wypożyczenia: Bruda, Chrapka i Czekaja. Dobrze by było gdyby Kurto też rozegrał kilka występów w profesjonalnej lidze, bo jednak w Mesie już nic więcej nie osiągnie. |
Mączyński nie wróci do nas chyba? Ciekawe kto go weżmie...
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/9...-lks,id,t.html |
7 lipca 2011, 17:30 - Waksmund
Wisła Kraków (ME) 0-1 Flota Świnoujście Christian Nnamani 68 Flota Świnoujście: Alan Wesołowski - Damian Falisiewicz (46 Marek Niewiada), Daniel Dylewski (46 Marcin Szyszko), Ivan Udarević, Marek Opałacz, Daniel Chyła, Rafał Kalinowski, Ferdinand Chi Fon, Damian Misan (46 Krzysztof Bodziony), Bartosz Śpiączka (46 Christian Nnamani), Sylwester Sikorski (46 Tomasz Ostalczyk). W 35. minucie Damian Misan (Flota) nie wykorzystał rzutu karnego. Flota Świnoujście wygrała 1-0 (0-0) w meczu sparingowym z zespołem Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków. za 90minut.pl Szkoda, ze nie ma zadnych wiadomosci o druzynie ME ani na oficjalnej, ani na TWSD |
No dokładnie! Dlaczego nigdzie nie ma info o meczach ME ?!?!? wrrr
|
Cytat:
|
Dziś Młoda Wisła grała z Kolejarzem Stróże.
2:0 dla Kolejarza. |
Cytat:
|
W sobote o godzinie 11 Młoda Wisła gra mecz z trzecioligową Janiną Libiąż na stadionie LKS Żarki
http://www.libiaz.pl/index.php?optio...d=1797&lang=pl |
W cieniu spotkania Wiślaków w Rydze, dziś w Jaworznie odbył się mecz tutejszej Szczakowianki (III Liga) z Wisłą Kraków ME. Szczakowianka wygrała to spotkanie 3-2.
Co do meczu, moge powiedzieć tyle, że Wisła zdecydowanie przewyższała Jaworznian technicznie, pojedynkami 1 na 1, jednak mało z tego wynikało, często brakowało tego pierwszego podania. Pierwszy gol padł po bardzo ładnym dośrodkowaniu i idealnej główce w długi róg. Chaos w polu karnym i tracimy bramke na 1-1, a potem Paweł Wasilewski (brat Marcina) kieruje piłkę do siatki na 2-1 z karnego. Gol na 2-2 to idealne podanie do wybiegającego Chrapka, który na raty pokonuje bramkarza Szczakowianki spod linii pola karnego mając na sobie obrońcę. Gol zwycięski to podanie wzdłuż pola karnego i dobicie do pustej bramki. Podsumowując, Młoda Wisła pokazała pare ciekawych akcji, ale myślę, że jest sporo do poprawy jeżeli chodzi o wykończenie. Brak było dokładności w niektórych momentach. Indywidualnie, wg. mnie dobrze zaprezentował się Czekaj, który bardzo dobrze czyścił akcje na stoperze. |
Dostał świetną piłkę na głowę i uderzył w długi róg, bramkarz nie miał dużo do powiedzenia i strzelił gola - pierwszego. Poza tym, nie grał źle, raczej nie odnotowywał dużo strat z tego co udało mi się zobaczyć, ale brakowało tego ostatniego podania czasem..
|
Szkoda, że więcej tych którzy są powoływani do kadr młodzieżowych nie zostanie wypożyczonych. Dobrze, że chociaż Nalepa został wypożyczony. U nas w tym sezonie raczej nie pograją.
Mam jeszcze dwa pytania do tych co się orientują w sytuacji MESY: 1. Czy kapitan MESY Daniel Brud będzie już traktowany jako ten jeden z trzech starszych zawodników? 2. Czy Ci, którzy byli wypożyczeni (i teraz powinni do nas wrócić) grali? |
1. Mam nadzieję, że Brud dostanie poważną szansę w pierwszym składzie i Młoda Wisła będzie musiała sobie znaleźć nowego kapitana :)
|
Bardzo ciekawe wywiady z Michalem Globiszem o polskiej pilce juniorsiej, polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=Ikx9rfTLXXI http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,...as=1&startsz=x |
Czy zna ktos kadre Wisly na niedzielny mecz ME z Widzewem ? Jakies informacje itp ?
|
Ktoś powie coś na temat meczu?
Według 90minut.pl przegraliśmy 1:2. |
Przegrali 1-2 po dwóch bramkach w końcówce
|
Cytat:
|
2-1 dla Widzewa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl