Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

thechris 17.04.2013 10:12

Podbeskidzie gra teraz z Bełchatowem... Jak wygra będzie miało 6 pkt do Wisły... i łatwiejszy kalendarz do końca.

Co do najbliższych dwóch meczów ze Śląskiem to przeczytaj ze zrozumieniem ostatni post na poprzedniej stronie.

TymonPRO 17.04.2013 11:16

Najważniejszy mecz sezonu,przegrana i odpadnięcie z pucharu to będzie katastrofa totalna i prawdopodobnie przyjscie Smudy(jeszcze większa katastrofa)

Ten mecz trzeba koniecznie wygrać ale najważniejsze to nie stracić bramki bo jak wiadomo na wyjeździe liczą się praktycznie razy dwa

Sprawa druga-unikać fauli,którymi Sebastian Mila nas skarci

Wszystkie dośrodkowania z wolnych, rożnych to ogromne zagrożenie dla nas

Strzały z dystansu Soboty,Mili,Kaźmierczaka,Elsnera to kolejne zagrożenie i trzeba je solidnie blokować

To my musimy grać piłką,przy wyniku 1-0 warto pod koniec meczu trochę dłużej leżeć na murawie(to czego zabrakło w Nikozji)

Wynik : Damy rade,ostatnia seria porażek zostanie przerwana i po dramatycznym meczu wygramy 1-0 :) Oby

marcin19876 17.04.2013 11:44

Sergiej Pareiko
Marko Jovanovič, Alan Uryga, Osman Chavez, Łukasz Burliga.
Radosław Sobolewski
Patryk Małecki,Łukasz Garguła, Michał Chrapek,Emmanuel Sarki
Rafał Boguski

Manor 17.04.2013 11:58

Sarki w kadrze - znakomita wiadomość. Jeśli tylko czuje się dobrze, koniecznie w jedenastce za Kosę. Jeśli nie:

Pareiko - Bunoza, Chavez, Sobolewski, Jovanovic - Wilk - Chrapek, Iliev, Małecki, Kosowski - Sikorski/Boguski, jedna cholera... gramy bez napastnika w każdym przypadku, chyba, że Sikor naprawdę się przełamał... marzyć można.

domin_czyzyny 17.04.2013 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manor (Post 1309045)
Sarki w kadrze - znakomita wiadomość. Jeśli tylko czuje się dobrze, koniecznie w jedenastce za Kosę. Jeśli nie:

Pareiko - Bunoza, Chavez, Sobolewski, Jovanovic - Wilk - Chrapek, Iliev, Małecki, Kosowski - Sikorski/Boguski, jedna cholera... gramy bez napastnika w każdym przypadku, chyba, że Sikor naprawdę się przełamał... marzyć można.

gdzie masz informacje, że Saki w kadrze meczowej ?

Manor 17.04.2013 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1309054)
gdzie masz informacje, że Saki w kadrze meczowej ?

Na poprzedniej stronie, post WISŁAZWE.

thechris 17.04.2013 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1309033)
Najważniejszy mecz sezonu,przegrana i odpadnięcie z pucharu to będzie katastrofa totalna i prawdopodobnie przyjscie Smudy(jeszcze większa katastrofa)

Moim zdaniem przyjście Smudy jest przesądzone bez względu na wynik dzisiejszego i następnych meczów.

nesta 17.04.2013 17:59

Dziadostwo jak zawsze. Ręce opadają.. Druzyna nie potrafi, nie chce, na dodatek jest zupelnie nie ustawiona przez trenera, zero stylu, koncepcji, bez napastnika z rachitycznym Boguskim z przodu.
Trener wylot, zawodnicy wylot. Już nawet Smude przezyje, bo przynajmniej bedzie jakas taktyka i pomysl na gre.

filemon 17.04.2013 18:22

Może oglądam inny mecz, ale mieliśmy trzy okazje sam na sam, które normalny napastnik wykorzystałby w dwóch przypadkach, albo chociaż jednym. To nie wina Kulawika, że Boguski nie wykorzystuje sytuacji. Nie gramy jakoś wielce dobrze, ale nie gramy też tak źle jak mówisz, nesta.
Mnie na pewno ręce (po pierwszej połowie) nie opadają.

ArturBarlinek 17.04.2013 19:11

przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(

Kamson 17.04.2013 19:13

Mecz niezły w naszym wykonaniu, ale w ataku mamy Boguskiego. Jak widać nawet zawodowy ofensywny piłkarz potrafi spie*dolić z 6 dobrych sytuacji w jednym meczu.

W tym momencie można zakończyć sezon i dać pograć małolatom z młodej ekstraklasy.

mitmichael 17.04.2013 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1309123)
przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(

Przynajmniej nikt sie z Nas po meczach el.LE nie bedzie smiał bo z taka gra byle jaka druzyna by Nas pojechała. Wiekszosc pilkarzy odejdzie, nowi beda musieli sie zgrac wiec i tak byłoby pozamiatane

Marcin_fan 17.04.2013 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1309124)
Mecz niezły w naszym wykonaniu, ale w ataku mamy Boguskiego. Jak widać nawet zawodowy ofensywny piłkarz potrafi spie*dolić z 6 dobrych sytuacji w jednym meczu.

W tym momencie można zakończyć sezon i dać pograć małolatom z młodej ekstraklasy.

Żebyśmy spadli z ligi?! Heh, niestety taka prawda.. Podbeskidzie ciągnie Demjan i bardzo prawdopodobne że unikną degradacji jeśli tak będa dalej grać.

gigant 17.04.2013 19:37

Czekam na jakieś oświadczenie R. Boguskiego, bo to co wyprawiał w ostatnich dwóch meczach to jest jawna prowokacja i działanie na szkodę Wisły. Podsunę Boguskiemu początek "No tak........... itd"

PS Kiedyś Cupiał wy.......ił Kłosa za sabotaż....

El'kabat 17.04.2013 19:38

Walczyli,walczyli..ale co z walki jak nie ma umiejętności? Boguski to cień dawnego piłkarza i razem z Genkovem są pierwsi do odstrzału latem.
Szkoda mi tylko Sikorskiego-w końcu chłopak się odblokował to akurat dziś dostał urazu. Na pewno gorzej od Bogusia by nie zagrał....
Trzeba te 8 kolejek jakoś przeżyć i liczyć,że spadnie nam manna z nieba bo bez wyłożenia w końcu kasy będziemy dalej gonić ogony.

thechris 17.04.2013 19:42

Marcin, owszem ale raczej kosztem Pogoni niż Wisły.

Ja to widzę tak:

13. Wisła 30 33
14. Podbeskidzie 30 28
15. Pogoń 30 27
16. Bełchatów 30 16

W każdym razie jeszcze ze 3 pkt trzeba zdobyć a potem już można spokojnie karmić łabędzie do sierpnia czy lipca :)

Dariook 17.04.2013 19:42

Hahaha
Sikorski się odblokował? No to rzeczywiscie szkoda chłopaka.

JOSE 841 17.04.2013 19:51

Walczyli ale teraz walka przeniesie sie na dywanik .Wisła pożegnała sie z pucharami jeszcze w przedbiegu teraz ktoś z dwójki Kulawik -Legionista pożegna sie z Wisłą Ciekawe tylko kto z walki o stołek wyjdzie zwycięsko

El'kabat 17.04.2013 19:53

Niech Cupiał ich w pakiecie do rakiety wsadza. Łysy zachowa swoje volvo to nawet o odprawę nie będzie się pluł.
Autko ma gotowe do drogi,na warszawskich blachach...

marek2a 17.04.2013 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1309146)
teraz ktoś z dwójki Kulawik -Legionista pożegna sie z Wisłą Ciekawe tylko kto z walki o stołek wyjdzie zwycięsko

Raczej Kulawik pójdzie do odstrzału. Łysy ukręcił z g..na bat w postaci Sarkiego i tym się pewnie wybroni, bo tego nam najbardziej będzie potrzeba w okienku.:lol:

Barti 17.04.2013 20:09

No i w pi**u i wylądował... i cały misterny plan też w pi**du.

A najgorsze jest w tym wszystkim to, że jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę kapryśnego właściciela... i to mnie najbardziej męczy...

ArturBarlinek 17.04.2013 20:32

czy mogę założyć nowy temat "Wisła w Pucharze Polski sezon 2013/2014" ?? :-D

Bronex 17.04.2013 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1309156)
No i w pi**u i wylądował... i cały misterny plan też w pi**du.

A najgorsze jest w tym wszystkim to, że jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę kapryśnego właściciela... i to mnie najbardziej męczy...

Jak mawia trener Kulawik "obskoczymy ligę i puchar" - no i obskoczyliśmy.

Elefant 17.04.2013 20:40

Kluczowym momentem meczu była kontuzja Sikorskiego.

Wpuszczenie Boguskiego to nie bład. To wielbłąd.
Trzeba by ło wpuścić kogokolwiek, Uryge, Bieszczada jakiegoś pana z ochrony, tą sprzątaczkę co ją zwolnili, wszystko jedno kogo.
Zawsze byłaby nadzieja, że coś pokaże i nie będziemy grać w dziesięciu.
Nigdy nie zrozumiem fascynacji niektórych tym skądinąd sympatycznym zawodnikiem. Jednakże zawodnikiem o umiejętnościach trzecioligowca. Zarówno teraz jak przed kontuzją.
Brak strzału z głowy z nogi, zerowe umiejętności techniczne.
Jego sposób poruszania po boisku jak żywo przypomina ruchy plemnika w macicy.

Ale nie mam zamiaru mówić, że przegraliśmy tylko przez tego sympatycznego, ale kompletnie pozbawionego umiejetności zawodnika.
Przegrał cały zespół a słabych ogniw jest znacznie więcej.

Z ciekawostek, Czarek który był chyba najlepszy na boisku (dopóki miał siły) trafił w bramkę :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1309123)
przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(

Jeszcze nie. Z taką grą czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Bez pewności happy endu.

arti 17.04.2013 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1309170)
Kluczowym momentem meczu była kontuzja Sikorskiego.

:lol:
Bo było przez to mniej śmiesznie, bardziej straszno.

thechris 17.04.2013 21:17

Z drugiej strony ciekawe czy rajcowałby Was dwumecz z Tałdygorkanem.. :D Ciekawe ilu pojechałoby na taki wyjazd pod granicę z Chinami... Potem np. Lenkoran... tak w połowie drogi między Tblisi a Teheranem...

No a już raz Wisła mierzyła się z Azerami więc może to i lepiej, że "Europy" nie będzie bo z taką grą moglibyśmy się na Kazachach spod chińskiej granicy zatrzymać i nie dojść do etapu Azerów nawet... nie mówiąc o rzeczywistej Europie...

KoPer 17.04.2013 21:24

nikt by nie pojechał bo mamy zakaz wyjazdów w europejskich...

jedyny plus dzisiejszej porażki to, że na 99,9% trenerem nie będzie Kulawik. A i może Cupiał się skapnie, że nie mamy napastnika...

Mario Nh 17.04.2013 21:25

Bliżej nam do 1 ligi niż do europy, każdy chyba jest tego świadomy.
Nie zasłużyliśmy na grę w europejskich pucharach, nie skompromitujemy się w europejskich pucharach.
Sezon stracony. Kolejny.

KOMINEK 17.04.2013 21:29

Pewnie, że każdy kibic by chciał, żeby wreszcie PP był nasz, ale jeśli teraz zaczęlibyśmy na szybkiego budować drużynę na LE to może i dobrze, że się tak stało. Oczywiście mając nadzieję że te obiecane pieniądze od właściciela się pojawią.

Teraz mamy dwa cele utrzymać się i czekać na decyzje bosa co dalej z naszym klubem

vote-for-mikey 17.04.2013 22:18

Dawno tu nie pisałem, bo ciągle jestem obrażony za mecz ze Śląskiem z 30. kolejki poprzedniego sezonu, ale...

Bardzo dobry mecz Chrapka. W końcu chłopak pokazał, dlaczego tak wielu trenerów go chwaliło w reprezentacji i w Stróżach. Wilk też w końcu zaczyna grać.

thechris 17.04.2013 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1309179)
Teraz mamy dwa cele utrzymać się i czekać na decyzje bosa co dalej z naszym klubem

A myślę, że decyzja została już podjęta rok temu kiedy przegrano wszystko. W tym roku sytuacja się powtórzyła. Jak coś się powtarza dwa razy to zapewne powtórzy się po raz trzeci. Ktoś musi zapełnić środek tabeli. Klub ma trwać. I nic więcej. Póki co.

marek2a 17.04.2013 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1309176)
A i może Cupiał się skapnie, że nie mamy napastnika...

mamy napastnika na wypożyczeniu który nas wzmocni w lecie wis.la/g4770 trzeba tylko by się odblokował:rotfl: ewentualnie Paweł Brożek jest bez klubu. Tylko czy będzie nas stać?

Wojtas 17.04.2013 22:40

Ludzie ,jakie wy chcecie Puchary ? z Boguskim?zSikorskim?z Chrapkiem?

Tu trzeba sie martwic zeby z ligi niespasc jesli nie w tym to w nast sezonie,trzeba sie martwic duchem Smudy ,trzeba sie martwic ł.ysym hujem i innymi rzeczami .

mysli o pucharach to my moze odlózmy zeby sie nie osmieszać/

domin_czyzyny 17.04.2013 23:06

Wygrał lepszy i nie ma co płakać.

Gdyby Wisła dzis strzeliła nawet 5 goli to Śląsk na luzie strzeliłby minimum 4. To bylaby tylko kwestia ich chęci.

Manson33 17.04.2013 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1309132)
PS Kiedyś Cupiał wy.......ił Kłosa za sabotaż....

True !
Tyle, że wy..........e pozostałych sabotażystów zajęło mu parę lat.
Kółko graniaste

:-/

Dariook 18.04.2013 03:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1308984)
Wypalona? Jaka walka do upadłego?

Ja .......e, a czego można było się spodziewać po grze ległej gdy szybko objeła prowadzenie 2-0? Tylko idiota prowadził by otwartą grę i wdawał się w wymianę ciosów przy takim wyniku. Ukąsili 2 razy i ograniczyli się do pilnowania dużej zaliczki, czekając jak Wisła niczym zranione zwierzę, sama się wykrwawi.

Przecież ten mecz, kompletnie by nie wyglądał tak jak wyglądał, przy wyniku 0-0 .
Zobaczyli byśmy agresję rodem z Gdańska lub z potyczki z Piastem. Taki właśnie jest nasz potencjał. Nie rozumiem jak mecz z Legią lub 2 połowa z Sląskiem może być wyznacznikiem czegokolwiek.
W meczach w których było już pozamiatane zanim człowiek z kibla wrócił - :>

Kto jest niby wypalony? Bo jak dla mnie to jedynymi którzy próbują sa: : Pareiko, Sobolewski, Małecki, Kosowski, Chavez, Bunoza...przynajmniej na tle reszty się wyróżniają.

A pozostali to jakaś banda leni i symulantów. Jeszcze rozumiem że Iliev, Jaliens czy Genkov odcinają kupony, jednak postawa młodych Polaków, Boguskiego czy Garguły jest kpiną z naszego klubu.
Powinni zapierdalać i wykorzystywać dar od losu jaki otrzymali... a jest gorzej niż było.
Ta drużyna jest przeżarta od środka, zatracona w bylejakości i pozbawiona piłkarzy od których można się czegoś nauczyć.
Brak zdrowej rywalizacji doprowadził do tego, że wytypować 11 możemy teraz bez pomocy Kulawika.
Porażki przy R22 nie robią na nikim wrażenia. Piłkarze już się przyzwyczaili a brak jakichkolwiek konsekwencji pewnie nawet ich samych już nie dziwi. Ba, trener widzi nawet pozytywy...

Widać że niektórych kibiców też pomału zaczynają czarować żenujące w.......e. Później się dziwicie że piłkarze wypaleni!
Reyman to by nawet na połowę z nich nie splunął a co dopiero mówić o podaniu ręki czy występowaniu w jednym zespole.


Pozwolę sobie wkleic. Tak dla przypomnienia... tym porwanym, ambicją i walką po spotkaniu z ległą.

tommiyacht 18.04.2013 05:31

nie ma tego złego. Po co jeszcze mamy sie katować i oglądać jak dostajemy dwa razy wciry od stolycy.

mitmichael 18.04.2013 06:00

Jak nie przegrywalismy to nie przegrywalismy a jak zaczelismy to juz seriami. Widac, ze niektorzy pilkarze olewaja sprawe bo przeciez po sezonie i tak odejdą wiec po co im puchary. Dla zespolu majacego takowych pilkarzy awans do LE byłby niepotrzebny

Devonisch 18.04.2013 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1309192)
Dawno tu nie pisałem, bo ciągle jestem obrażony za mecz ze Śląskiem z 30. kolejki poprzedniego sezonu, ale...

Bardzo dobry mecz Chrapka. W końcu chłopak pokazał, dlaczego tak wielu trenerów go chwaliło w reprezentacji i w Stróżach. Wilk też w końcu zaczyna grać.

Co do Wilka to trzecią bramkę dla Śląska zawdzięczamy najpierw jego nieudolnemu wybiciu piłki a potem nawinięciu na prosty zwód przez Milę.

szprotson 18.04.2013 08:24

przez chwile myślałem ze przegraliśmy bo naturalnie graliśmy bez napastnika...
ale WKS też grał bez napastnika a strzelił 3 bramki a mógł z 5


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl