![]() |
Podbeskidzie gra teraz z Bełchatowem... Jak wygra będzie miało 6 pkt do Wisły... i łatwiejszy kalendarz do końca.
Co do najbliższych dwóch meczów ze Śląskiem to przeczytaj ze zrozumieniem ostatni post na poprzedniej stronie. |
Najważniejszy mecz sezonu,przegrana i odpadnięcie z pucharu to będzie katastrofa totalna i prawdopodobnie przyjscie Smudy(jeszcze większa katastrofa)
Ten mecz trzeba koniecznie wygrać ale najważniejsze to nie stracić bramki bo jak wiadomo na wyjeździe liczą się praktycznie razy dwa Sprawa druga-unikać fauli,którymi Sebastian Mila nas skarci Wszystkie dośrodkowania z wolnych, rożnych to ogromne zagrożenie dla nas Strzały z dystansu Soboty,Mili,Kaźmierczaka,Elsnera to kolejne zagrożenie i trzeba je solidnie blokować To my musimy grać piłką,przy wyniku 1-0 warto pod koniec meczu trochę dłużej leżeć na murawie(to czego zabrakło w Nikozji) Wynik : Damy rade,ostatnia seria porażek zostanie przerwana i po dramatycznym meczu wygramy 1-0 :) Oby |
Sergiej Pareiko
Marko Jovanovič, Alan Uryga, Osman Chavez, Łukasz Burliga. Radosław Sobolewski Patryk Małecki,Łukasz Garguła, Michał Chrapek,Emmanuel Sarki Rafał Boguski |
Sarki w kadrze - znakomita wiadomość. Jeśli tylko czuje się dobrze, koniecznie w jedenastce za Kosę. Jeśli nie:
Pareiko - Bunoza, Chavez, Sobolewski, Jovanovic - Wilk - Chrapek, Iliev, Małecki, Kosowski - Sikorski/Boguski, jedna cholera... gramy bez napastnika w każdym przypadku, chyba, że Sikor naprawdę się przełamał... marzyć można. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziadostwo jak zawsze. Ręce opadają.. Druzyna nie potrafi, nie chce, na dodatek jest zupelnie nie ustawiona przez trenera, zero stylu, koncepcji, bez napastnika z rachitycznym Boguskim z przodu.
Trener wylot, zawodnicy wylot. Już nawet Smude przezyje, bo przynajmniej bedzie jakas taktyka i pomysl na gre. |
Może oglądam inny mecz, ale mieliśmy trzy okazje sam na sam, które normalny napastnik wykorzystałby w dwóch przypadkach, albo chociaż jednym. To nie wina Kulawika, że Boguski nie wykorzystuje sytuacji. Nie gramy jakoś wielce dobrze, ale nie gramy też tak źle jak mówisz, nesta.
Mnie na pewno ręce (po pierwszej połowie) nie opadają. |
przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :( |
Mecz niezły w naszym wykonaniu, ale w ataku mamy Boguskiego. Jak widać nawet zawodowy ofensywny piłkarz potrafi spie*dolić z 6 dobrych sytuacji w jednym meczu.
W tym momencie można zakończyć sezon i dać pograć małolatom z młodej ekstraklasy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czekam na jakieś oświadczenie R. Boguskiego, bo to co wyprawiał w ostatnich dwóch meczach to jest jawna prowokacja i działanie na szkodę Wisły. Podsunę Boguskiemu początek "No tak........... itd"
PS Kiedyś Cupiał wy.......ił Kłosa za sabotaż.... |
Walczyli,walczyli..ale co z walki jak nie ma umiejętności? Boguski to cień dawnego piłkarza i razem z Genkovem są pierwsi do odstrzału latem.
Szkoda mi tylko Sikorskiego-w końcu chłopak się odblokował to akurat dziś dostał urazu. Na pewno gorzej od Bogusia by nie zagrał.... Trzeba te 8 kolejek jakoś przeżyć i liczyć,że spadnie nam manna z nieba bo bez wyłożenia w końcu kasy będziemy dalej gonić ogony. |
Marcin, owszem ale raczej kosztem Pogoni niż Wisły.
Ja to widzę tak: 13. Wisła 30 33 14. Podbeskidzie 30 28 15. Pogoń 30 27 16. Bełchatów 30 16 W każdym razie jeszcze ze 3 pkt trzeba zdobyć a potem już można spokojnie karmić łabędzie do sierpnia czy lipca :) |
Hahaha
Sikorski się odblokował? No to rzeczywiscie szkoda chłopaka. |
Walczyli ale teraz walka przeniesie sie na dywanik .Wisła pożegnała sie z pucharami jeszcze w przedbiegu teraz ktoś z dwójki Kulawik -Legionista pożegna sie z Wisłą Ciekawe tylko kto z walki o stołek wyjdzie zwycięsko
|
Niech Cupiał ich w pakiecie do rakiety wsadza. Łysy zachowa swoje volvo to nawet o odprawę nie będzie się pluł.
Autko ma gotowe do drogi,na warszawskich blachach... |
Cytat:
|
No i w pi**u i wylądował... i cały misterny plan też w pi**du.
A najgorsze jest w tym wszystkim to, że jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę kapryśnego właściciela... i to mnie najbardziej męczy... |
czy mogę założyć nowy temat "Wisła w Pucharze Polski sezon 2013/2014" ?? :-D
|
Cytat:
|
Kluczowym momentem meczu była kontuzja Sikorskiego.
Wpuszczenie Boguskiego to nie bład. To wielbłąd. Trzeba by ło wpuścić kogokolwiek, Uryge, Bieszczada jakiegoś pana z ochrony, tą sprzątaczkę co ją zwolnili, wszystko jedno kogo. Zawsze byłaby nadzieja, że coś pokaże i nie będziemy grać w dziesięciu. Nigdy nie zrozumiem fascynacji niektórych tym skądinąd sympatycznym zawodnikiem. Jednakże zawodnikiem o umiejętnościach trzecioligowca. Zarówno teraz jak przed kontuzją. Brak strzału z głowy z nogi, zerowe umiejętności techniczne. Jego sposób poruszania po boisku jak żywo przypomina ruchy plemnika w macicy. Ale nie mam zamiaru mówić, że przegraliśmy tylko przez tego sympatycznego, ale kompletnie pozbawionego umiejetności zawodnika. Przegrał cały zespół a słabych ogniw jest znacznie więcej. Z ciekawostek, Czarek który był chyba najlepszy na boisku (dopóki miał siły) trafił w bramkę :) Cytat:
|
Cytat:
Bo było przez to mniej śmiesznie, bardziej straszno. |
Z drugiej strony ciekawe czy rajcowałby Was dwumecz z Tałdygorkanem.. :D Ciekawe ilu pojechałoby na taki wyjazd pod granicę z Chinami... Potem np. Lenkoran... tak w połowie drogi między Tblisi a Teheranem...
No a już raz Wisła mierzyła się z Azerami więc może to i lepiej, że "Europy" nie będzie bo z taką grą moglibyśmy się na Kazachach spod chińskiej granicy zatrzymać i nie dojść do etapu Azerów nawet... nie mówiąc o rzeczywistej Europie... |
nikt by nie pojechał bo mamy zakaz wyjazdów w europejskich...
jedyny plus dzisiejszej porażki to, że na 99,9% trenerem nie będzie Kulawik. A i może Cupiał się skapnie, że nie mamy napastnika... |
Bliżej nam do 1 ligi niż do europy, każdy chyba jest tego świadomy.
Nie zasłużyliśmy na grę w europejskich pucharach, nie skompromitujemy się w europejskich pucharach. Sezon stracony. Kolejny. |
Pewnie, że każdy kibic by chciał, żeby wreszcie PP był nasz, ale jeśli teraz zaczęlibyśmy na szybkiego budować drużynę na LE to może i dobrze, że się tak stało. Oczywiście mając nadzieję że te obiecane pieniądze od właściciela się pojawią.
Teraz mamy dwa cele utrzymać się i czekać na decyzje bosa co dalej z naszym klubem |
Dawno tu nie pisałem, bo ciągle jestem obrażony za mecz ze Śląskiem z 30. kolejki poprzedniego sezonu, ale...
Bardzo dobry mecz Chrapka. W końcu chłopak pokazał, dlaczego tak wielu trenerów go chwaliło w reprezentacji i w Stróżach. Wilk też w końcu zaczyna grać. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie ,jakie wy chcecie Puchary ? z Boguskim?zSikorskim?z Chrapkiem?
Tu trzeba sie martwic zeby z ligi niespasc jesli nie w tym to w nast sezonie,trzeba sie martwic duchem Smudy ,trzeba sie martwic ł.ysym hujem i innymi rzeczami . mysli o pucharach to my moze odlózmy zeby sie nie osmieszać/ |
Wygrał lepszy i nie ma co płakać.
Gdyby Wisła dzis strzeliła nawet 5 goli to Śląsk na luzie strzeliłby minimum 4. To bylaby tylko kwestia ich chęci. |
Cytat:
Tyle, że wy..........e pozostałych sabotażystów zajęło mu parę lat. Kółko graniaste :-/ |
Cytat:
Pozwolę sobie wkleic. Tak dla przypomnienia... tym porwanym, ambicją i walką po spotkaniu z ległą. |
nie ma tego złego. Po co jeszcze mamy sie katować i oglądać jak dostajemy dwa razy wciry od stolycy.
|
Jak nie przegrywalismy to nie przegrywalismy a jak zaczelismy to juz seriami. Widac, ze niektorzy pilkarze olewaja sprawe bo przeciez po sezonie i tak odejdą wiec po co im puchary. Dla zespolu majacego takowych pilkarzy awans do LE byłby niepotrzebny
|
Cytat:
|
przez chwile myślałem ze przegraliśmy bo naturalnie graliśmy bez napastnika...
ale WKS też grał bez napastnika a strzelił 3 bramki a mógł z 5 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl