![]() |
Kolor.....
|
farba......
|
krew :cenzura:
|
Krwotok....
|
nos........
|
Pinokio abcd
|
Gepetto///
|
Drewno....
|
Polski piłkarz
|
Polanski, Obraniak, Perquis, Boenisch
|
wieczny talent-farbowane lisy
|
niby Polacy-hieny
|
Król Lew :-D
|
Timon i Pumba:)
|
Hakuna Matata
|
Krzysztof Tyniec
|
Koło Fortuny
|
Madzia :-)
|
mucha
........... |
Gówno :cenzura:
|
krowa.....
|
holsztyno-fryzyjska.... :D
|
Łaciata...
|
mleko......
|
Biel..................
|
Śnieg........
|
święta......
|
prezenty..
|
niespodzianka
|
wpierdo l:D
|
pomaga.....
|
caritas.........
|
Czerwony krzyz
|
Anglicy....
|
kontuzje :D
|
niemoc:)....
|
Atak Wisły Kraków
|
Żuraw-Franek
|
napastnicy
|
Samoobrona
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl