Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8400)

murray 12.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229666)
Dla wszystkich jadących po Bednarzu: przypomnijcie mi, kiedy w ostatnich latach Wisła grała naprawdę z polotem? Tak dosłownie zajebiście? Kiedy Wisła goliła frajerów po 3, 4 do zera?

Czy to nie było po przyjściu Bednarza?

Raczej po przyjściu Skorży.

E: Wiem, że czasowo to to samo, ale wpływ na grę miał Skorża, a nie Bednarz.

lazy 12.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229666)
Dla wszystkich jadących po Bednarzu: przypomnijcie mi, kiedy w ostatnich latach Wisła grała naprawdę z polotem? Tak dosłownie zajebiście? Kiedy Wisła goliła frajerów po 3, 4 do zera?

Czy to nie było po przyjściu Bednarza?

Tak to niewątpliwie zasługa Bednarza...
Proszę Cię...

WiślakMyślenice 12.03.2012 18:10

Taa, bo to Bednarz ustawiał im taktykę, uczył grać w piłkę.

Rozliczaj z tego, co należy do jego obowiązków. A tu już nie jest różowo...

szprotson 12.03.2012 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 1229662)
Ktoś przypomni te wszystkie złe rzeczy Bednarza, bo nie pamiętam (oprócz Ćwielonga i Jirsaka )

Ćweliongi taki słaby nie był, raczej jaraliśmy sie tym że przychodzi z Ruchu za dług którego nigdy by nie spłacili.
Łobodziński tez przychodził raczej jako następca Kosowskiego a nie ....a.


Zresztą, na oficjalnej nie ma nic nt. zwolnienia Stana, może np. Bednarz będzie odpowiedzialny za polski rynek a Stan za zagranicę etc ?
Ja wiem ze wygląda to tak jak podchody pod koniec kontraktku Stana i szybką zamiane, no ale może tak nie jest.

Elefant 12.03.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229666)
Dla wszystkich jadących po Bednarzu: przypomnijcie mi, kiedy w ostatnich latach Wisła grała naprawdę z polotem? Tak dosłownie zajebiście? Kiedy Wisła goliła frajerów po 3, 4 do zera?

Czy to nie było po przyjściu Bednarza?

Zbieg okoliczności.

To było po powrocie Kosowskiego. I sezon życia miał Zieńczuk. Jedna runda, potem tylko zjazd w dół.

vote-for-mikey 12.03.2012 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1229668)
Raczej po przyjściu Skorży.

E: Wiem, że czasowo to to samo, ale wpływ na grę miał Skorża, a nie Bednarz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1229669)
Tak to niewątpliwie zasługa Bednarza...
Proszę Cię...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1229671)
Taa, bo to Bednarz ustawiał im taktykę, uczył grać w piłkę.

Rozliczaj z tego, co należy do jego obowiązków. A tu już nie jest różowo...

Rzeczywiście, Skorża sam do siebie zadzwonił, sam sobie podpisał kontrakt, sam sobie pościągał piłkarzy.

michu-k 12.03.2012 18:13

Transfery do Wisły za kadencji Bednarza.

Ćwieląg
Jirsak
Niedzielan
Dudu
Matusiak
Łobodziński
Junior Diaz
Łobodziński
Marcelo
Singlar
Beto
Alvarez
Jop ?
Garguła ?

Przy Jopie i Gargule znak zapytania, albowiem nie pamiętam czy wówczas przypadkiem Bednarza we Wiśle już nie było.

W kwestii teoretycznie niezłych umiejętności piłkarskich, przyszli do nas Matusiak, Niedzielan, Łobodziński, Garguła. Jak to się skończyło- wszyscy wiemy. Nie mniej na zdecydowany plus transfery Marcelo i Juniora Diaza, niezły transfer Alvareza.

Resztę oceńcie sami.

Nie łamać się, będzie dobrze. Stan jeszcze nic nie postanowił. Info pewne tak, jak pewne było info co do przyjścia Bednarza które podałem. Głowy do góry!

Krotochwila 12.03.2012 18:13

Hołli faking szit. Byłem przekonany, że to jednak żart Faktu.
Sądziełem, że z Cupiałem nie może być tak źle, że Stana zastąpi Bednarzem.
Okazuje się, że jest jeszcze gorzej - Bednarza uczynił przełożonym Valckxa.
Ciemność widzę, ciemność.

Tominho 12.03.2012 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229666)
Dla wszystkich jadących po Bednarzu: przypomnijcie mi, kiedy w ostatnich latach Wisła grała naprawdę z polotem? Tak dosłownie zajebiście? Kiedy Wisła goliła frajerów po 3, 4 do zera?

Czy to nie było po przyjściu Bednarza?

Wisła grała tak ładnie dzięki Maciejowi Skorży, a nie Jackowi Bednarzowi. Zasługą Bednarza jest Levadia Tallin, kiedy to nie zdążył zakontraktować środkowego i prawego obrońcy. Na tych pozycjach w dwumeczu z Levadią wystąpili Łobodziński i Jop, chyba nie trzeba tego szerzej komentować...

murray 12.03.2012 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229675)
Rzeczywiście, Skorża sam do siebie zadzwonił, sam sobie podpisał kontrakt, sam sobie pościągał piłkarzy.

Masz rację i mówię tu bez cienia ironii.
Miał być ponoć Czesiek, ale Bednarz załatwił Skorżę, więc spoko, ALE gra to zasługa Skorży, a nie Bednarza.

kha1 12.03.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1229660)
Żeby nie wiem jak kombinować nie da się wykazać że Bednarz jest lepszy od Stana.

Ale tu pewnie nie o to chodzi. Bednarz nawet jeśli dla wielu może być przykładem dobrego dyrektora sportowego, to jest polakiem, któremu Cupiał powie coś, i on to zrobi bez kiwnięcia palcem. Stan natomiast ma pewne własne zdanie na różne kwestie i nie pozwala sobie wmawiać, że białe jest czarne.

Szkoda mi chłopa, bardzo się cieszę, że ktoś taki jest w Wiśle i będę niezwykle zawiedziony, jeśli rzeczywiście odejdzie w lato...

vote-for-mikey 12.03.2012 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1229680)
Masz rację i mówię tu bez cienia ironii.
Miał być ponoć Czesiek, ale Bednarz załatwił Skorżę, więc spoko, ALE gra to zasługa Skorży, a nie Bednarza.

No właśnie. A poza tym Bednarz ściągnął na przykład Pepe i Wtorka, tak? Należy sobie zadać pytanie, czy Zieniu z Brożkiem zaliczyliby sezon życia, gdyby nie fakt, że muszą zapieprzać, bo mają solidnych konkurentów. To jeden z przykładów, w jaki sposób działania dyrektora mają wpływ na formę.

westersyl 12.03.2012 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 1229662)
Ktoś przypomni te wszystkie złe rzeczy Bednarza, bo nie pamiętam (oprócz Ćwielonga i Jirsaka )

Oprócz Jirsaka doliczmy do tego skrzydłowych, którzy nie potrafią BIEGAĆ.
- Kirm Łobodziński
- Testowanie niezliczonej ilości bramkarzy z których większość nadawała się do gry w siatkówkę, ręczną na pewno nie do bycia bramkarzem w piłce nożnej.
- branie Brazyliczyków na testy od meango Perlarty (generalnie wspópłraca z Perlartą któremu dał się wyrolować kilka razy po transferze Marcelo)
- szukanie środkowego napastnika oraz rozgrywającego przez całą jego kadencję było katastrofą ( doliczmy do tego że nie dał rady wyciągnąć Lewandowskiego.
- kolejna sprawa to forma rozstania... rozpowszechniał bzdury na temat tego, że potencjalny piłkarz Daviz Braz podpisał kontrakt z Juventeusem, a Beto przechodzi do PAOKu.


Skorża napomniał coś kiedyś, że Bednarz potrafi współpracować tylko z jednym menagerem - Perlarta ?
edit: jak kto chce można dodać do tego jeszcze Jopa Matusiaka i Niedzielana. Z czego dwóm ostatnim dał prawdopodobnie gwiazdorskie kontrakty i kwoty za podpisy.
Pilkarz niezdolny do gry od strony fizycznej Issa Ba też chyba za jego kadencji ?
Boss ma niestety krótką pamięć.


Na pewno plusy to Diaz i Marcelo.

edit: Basałaj dzisiaj to wygrał z tym Bednarzem.

Kandzior 12.03.2012 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1229677)
Hołli faking szit. Byłem przekonany, że to jednak żart Faktu.
Sądziełem, że z Cupiałem nie może być tak źle, że Stana zastąpi Bednarzem.
Okazuje się, że jest jeszcze gorzej - Bednarza uczynił przełożonym Valckxa.
Ciemność widzę, ciemność.

Patrząc na ściągnięcie takiego Beto to rzeczywiście ciemność widzę ale już na przykład patrząc na Marcelo albo nawet takiego Alvareza to spokojnie spoglądam w przyszłość z Bednarzem :lol:

lazy 12.03.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1229676)
Transfery do Wisły za kadencji Bednarza.

Ćwieląg
Jirsak
Niedzielan
Dudu
Matusiak
Łobodziński
Junior Diaz
Łobodziński
Marcelo
Singlar
Beto
Alvarez
Jop ?
Garguła ?

(...)

To teraz pytanie, który z nich swoją DOBRĄ GRĄ wpłynął POZYTYWNIE na wyniki Białej Gwiazdy?
Marcelo na pewno, Diaz chyba też... Alvarez??? ....
... a reszta???

szprotson 12.03.2012 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1229685)
Boss ma niestety krótką pamięć.

Tak samo jak i TY.

lazy 12.03.2012 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kha1 (Post 1229683)
Ale tu pewnie nie o to chodzi. Bednarz nawet jeśli dla wielu może być przykładem dobrego dyrektora sportowego, to jest polakiem, któremu Cupiał powie coś, i on to zrobi bez kiwnięcia palcem. Stan natomiast ma pewne własne zdanie na różne kwestie i nie pozwala sobie wmawiać, że białe jest czarne.

Szkoda mi chłopa, bardzo się cieszę, że ktoś taki jest w Wiśle i będę niezwykle zawiedziony, jeśli rzeczywiście odejdzie w lato...

Ok, ale wiesz Cupiał to nie jest miś znikąd. Gość ma ogromną firmę i świadomość jak ważni są profesjonalni managerowie.
Fakt, że pewnie lepiej mu się dogadać z Polakiem, ale jeśli ten Holender robił w przeszłości transakcje na naście milionów euro to chyba ma większe doświadczenie w tym biznesie niż jakiś domorosły kierownik pionu sportowego.

gigant 12.03.2012 18:27

Zegnaj Stan, szkoda bo fajny Valckx był z Ciebie.

kha1 12.03.2012 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1229700)
Ok, ale wiesz Cupiał to nie jest miś znikąd. Gość ma ogromną firmę i świadomość jak ważni są profesjonalni managerowie.
Fakt, że pewnie lepiej mu się dogadać z Polakiem, ale jeśli ten Holender robił w przeszłości transakcje na naście milionów euro to chyba ma większe doświadczenie w tym biznesie niż jakiś domorosły kierownik pionu sportowego.

100% racji, ale tu też mamy kilka możliwości "do obrotu". Może być przecież tak, że Cupiała klub właściwie w ogóle nie obchodzi, a Bednarz jest opcją na pewno tańszą i łatwiejszą w obyciu.

Zakładasz, że nasz prezes chce dobrze, ale czy tak jest na pewno? Raczej temat do polemiki.

Bez względu na to czy Bednarz jest dobrym pracownikiem, czy takim, o którym większość chciała by zapomnieć, uważam taką decyzję za totalnie skandaliczną. Mówi się o cięciach, a zatrudnia kolejnego chłopa, który miesięcznie pewnie zgarnie kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli zakładają zwolnienie Stana, to niech zrobią to już teraz - te dwie posady to jakaś... nie wiem, nie umiem tego nazwać nawet.

JOSE 841 12.03.2012 18:35

Najpierw Diaz,potem Żurawski teraz Bednarz ciekawe kto następny w kolejce do powrotu do Wisły.Bednarz ma być straszakiem dla V którego dni są policzone w Wiśle.Aczkolwiek skoro Bednarzowi udało się znaleźć bardzo dobrego obrońce który z Cleberem stanowił o sile defensywy to może Bednarz sie wykaże ponownie i tym razem znajdzie dobrego bramkarza.Niestety po zawieszeniu Estończyka Wisła będzie miała teraz znowu problem ze znalezieniem kolejnego bramkarza który mógł by zastąpić Pareike w europejskich pucharach

barthok 12.03.2012 18:35

To proponuje jeszcze Liczkę na trenera i Svitlice bo nam napastników brakuje..

Krotochwila 12.03.2012 18:40

Nawet sam Basałaj nie ma szacunku do Basałaja. Niebywałe.

emjot 12.03.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1229709)
Najpierw Diaz,potem Żurawski teraz Bednarz ciekawe kto następny w kolejce do powrotu do Wisły.Bednarz ma być straszakiem dla V którego dni są policzone w Wiśle.Aczkolwiek skoro Bednarzowi udało się znaleźć bardzo dobrego obrońce który z Cleberem stanowił o sile defensywy to może Bednarz sie wykaże ponownie i tym razem znajdzie dobrego bramkarza.Niestety po zawieszeniu Estończyka Wisła będzie miała teraz znowu problem ze znalezieniem kolejnego bramkarza który mógł by zastąpić Pareike w europejskich pucharach

proponuję Baryłę, Adasia Nawałkę i Jerzego Kowalika - w dowolnej funkcji - prezesów, viceprezesów do spraw wszelakich i byłych obecnych i przyszłych trenerów.
Kapa nie musi wracać
on jest na swoim jak zwykle

absurd do sześcianu

emjot 12.03.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1229688)
To teraz pytanie, który z nich swoją DOBRĄ GRĄ wpłynął POZYTYWNIE na wyniki Białej Gwiazdy?
Marcelo na pewno, Diaz chyba też... Alvarez??? ....
... a reszta???

z tej wyliczanki kilka nazwisk jeży włos na głowie
Jop, Ćwielong, Jirsak, Łobodziński i Beto
strach się bać

gigant 12.03.2012 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1229715)
proponuję Baryłę, Adasia Nawałkę i Jerzego Kowalika - w dowolnej funkcji - prezesów, viceprezesów do spraw wszelakich i byłych obecnych i przyszłych trenerów.
Kapa nie musi wracać
on jest na swoim jak zwykle

absurd do sześcianu

Podejrzewam że Jurczyńskiemu, Agnieszka już wyjęła z szafy garnitur.

Proud 12.03.2012 19:06

Na Kirma uparł się Skorża, Bednarz chciał Bożoka, który był tańszy i (oglądając mecze GKSu) chyba niestety trochę lepszy.

Chrisman 12.03.2012 19:34

ja proponuje tego pana na dole

grosz 12.03.2012 19:37

Brawo. Jeszcze Kapka, młody Janas i Werner Liczka na ławke.

Przypomnę sukcesy Bednarza.

- Zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego (rezerwowego Zagłębia) za którego trzeba było dopłacić 400euro bo oczywiście z Kosą sie nie dogadał a poźniej Bednarz sie obraził. To tak jakby teraz z drużyny wywalić motor napędowy w postaci Maora a na jego miejsce ściągnąć, no właśnie kogo?

- Jirsak, najdroższy rezerwowy w historii Polskiej Ligi. 700 tyś euro

Do tego nigdy nie zapomnę jak okienko transferowe trwa w najlepsze, piłkarzy brakuje, a łysy jedzie sobie na tydzien-dwa żeby ponurkować. Czy tak sie zachowuje profesjonalista? niech jeździ ale nie w okienku transferowym, wtedy powinien nie spać, nie srać tylko sprowadzać jak najlepszych piłkarzy.

Do tego masa słodkiego pierdzenia o sprowadzaniu piłkarzy przy czym ostatnia godzina okienka a tu transferów nie widac, i to prawnicze lamusowanie w mediach z którego nic nie wynikało.

Marcelo to nie zasluga Bednarza bo to jego manager sam się zgłosił do Wisły, Bednarz to klepnął.

Dla mnie dyrektor sportowy powinien negocjować z najgorszą świnią, jeśli tylko mogłoby podwyższyć poziom Klubu, bo to nie jego prywatny folwark, żeby sie obrażać, stroić fochy.

Ja Bednarza zapamiętałem jako marionetkę i figuranta. Jeśli rzeczywiście miał związane ręce co do transferów to jeszcze gorzej o nim świadczy że tak rozpaczliwie trzymał się stołka.

westersyl 12.03.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1229744)
ja proponuje tego pana na dole

Z Beto najśmieszniejszy jest motyw że Bednarz poleciał na zgrupowanie obejrzeć sparingi, i po którymś z nich stwierdził ze 100% pewnością, że jest to napastnik jakiego potrzebowali.

michu-k 12.03.2012 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1229748)
Z Beto najśmieszniejszy jest motyw że Bednarz poleciał na zgrupowanie obejrzeć sparingi, i po którymś z nich stwierdził ze 100% pewnością, że jest to napastnik jakiego potrzebowali.

By był. Wysoki i silny. Tyle że prosto z Copacabany i technicznie nijaki :lol:

szachmat 12.03.2012 19:41

Bednarz z tego co sobie przypominam u nas bardziej kadry czyścił niż miał się zająć pozyskiwaniem gwiazd.

Dzimi 12.03.2012 19:45

Cytat:

Nie jest jednak tajemnicą, że z końcem obecnego sezonu końca upływa umowa ze Stanem Valckxem. Na jego temat mówił w dziś opublikowanym wywiadzie w "Przeglądzie Sportowym" prezes Wisły Bogdan Basałaj. Oto fragment rozmowy:

Bogdan Basałaj: - Przypomnę, że niedawno stawiało się go za wzór dyrektora z wizją. Do pewnego momentu ta wizja się sprawdziła, ale gdzieś zgubiliśmy rozgrywki ligowe. Czy przedłużymy z nim kontrakt? Dziś nie wiem.
Jak można tak kłamać w żywe oczy to ja nie wiem. Więc łopatologicznie panie Bogdanie - to nie wizja Stana Valckx'a przestała się sprawdzać, tylko nawet nie daliście mu możliwości aby tą wizję zrealizować - transfery głównie tylko darmowe lub brak transferów w ostatnim okienku, kiedy 2-3 porządne wzmocnienia były potrzebne. Musiał sięgać bardzo nisko swoich list z kandydatami na piłkarzy, lub w ogóle te listy odłożyć na dalszą lub żadną przyszłość. Wiązaliście mu ręce i nawet nie próbujcie zwalać przyczyny porażki jego wizji na jego osobę - bo tak robią tylko najbardziej parszywe i fałszywe świnie.

La Furia Dell' Est 12.03.2012 19:48

Maaskant i Valckx....w następnym sezonie na kałuży......Filipiak nie jest tak "głupi", jak Cupiał.......Szkoda...

vote-for-mikey 12.03.2012 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1229751)
By był. Wysoki i silny. Tyle że prosto z Copacabany i technicznie nijaki :lol:

Ale zobacz po co Skorży wysoki napastnik - żeby miał koło kogo siedzieć na ławce rezerwowych ;) (patrz Blanco zarabiający 600 tys. euro netto)

marlyd 12.03.2012 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1229759)
Maaskant i Valckx....w następnym sezonie na kałuży......Filipiak nie jest tak "głupi", jak Cupiał.......Szkoda...

tylko jest duuużo głupszy. To już inny temat.

wolfy 12.03.2012 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 1229747)
- Zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego (rezerwowego Zagłębia) za którego trzeba było dopłacić 400euro bo oczywiście z Kosą sie nie dogadał a poźniej Bednarz sie obraził.

Też mnie nie bawią obecne ruchy Cupiała, ale to jeszcze nie powód żeby łgać. To nie Bednarz się obraził i nie on zadecydował, że Kosowski musi odejść. Akurat Łysy miał tu tyle samo do powiedzenia co ja...

Wisła wreszcie będzie polska, Ogryzek i jemu podobni będą mieli radochę, a normalni kibice powinni pozbyć się złudzeń - o ile jeszcze jakieś mają...

pico4 12.03.2012 20:15

"Ameryki" nie odkryłem, ale na tym forum jest jak na wyborach parlamentarnych w Polsce - nikt nie ma pamięci dłuższej niż miesiąc wstecz. Łysy koń trojański, który przede wszystkim zasłynął z:

- "''Robert Lewandowski nie gwarantuje sukcesu i uznaliśmy, że nie jest wart tych pieniędzy''" (cytat)
- Wywalenie Baszczyńskiego, Zieńczuka, Paulisty. Przypominam, jak teraz Zieniu gra
- Jirsak za 700tys euro...
- Strata młodego Leszczaka, Kokoszki
- Lecenie w ch..a z Kosowskim, dzięki któremu Wisła grała prawie tak, jak za"dobrych" czasów Kasperczaka
- tu zacytuję "zczuba"

Cytat:

Negocjacje. Kamil Kosowski, Adam Kokoszka, Marcin Baszczyński, Jean Paulista, Marek Zieńczuk, Tomasz
Frankowski... i tak można by wyliczać zawodników, którzy na pytanie o negocjacje z Jackiem Bednarzem wzdychają
cięĪko i rzucają teksty o prowincjonalnych dentystach, do których woleliby chodzić gdyby mieli wybór. I nie chodzi tu
wcale o twardość w negocjacjach, nieustępliwość złotówkową, walkę o ''szeroko pojęty interes klubu'', tylko numery
typu: ''Jutro, jutro, kochany, nie wiem, nie interesuję się, zarobiony jestem, jutro, kochany, jutro...'', wyłączane telefony,
wycofywanie się z obietnic, puste biuro, choć zegar wybija godzinę umówionego spotkania i inne zagrania z
podręcznika ''Jak skruszyć gwiazdę, Īeby się obraziła i nie zawracała nam więcej głowy''
Co do transferowych dokonań, to wg wp.pl:

Przyszli:
Peter Singlar (Slovan Liberec) za darmo
Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów) 200 000 euro
Tomas Jirsak (FK Teplice) 700 000 euro
Andrzej Niedzielan (NEC Nijmegen) za darmo
Ilie Cebanu (SVA Kindberg) za darmo
Odeszli:
Jean Paulista (APOEL Nikozja) za darmo
Dudu (Debreceni VSC) za darmo
Adam Kokoszka (FC Empoli) prawo Webstera
Dariusz Dudka (AJ Auxerre) 2 500 000 euro
Emilian Dolha (Lech Poznań) za darmo
Jakub Błaszczykowski(Borussia) 3 050 000 euro
Hristu Chiacu (Dynamo Bukareszt) za darmo
Maciej Stolarczyk (GKS Bełchatów) za darmo
Marek Penksa (Dynamo Drezno) za darmo
Branko Radovanovic (UTA Arad) za darmo
Stanko Svitlica (FK Cukaricki) za darmo
Nikola Mijailovic (Crvena Belgrad) za darmo
Kamil Kosowski (Cadiz CF) za darmo
Michael Thwaite (SK Brann) 150 000 euro
Jacob Burns (Unirea Urziceni) za darmo

Marcelo NIE BYŁ nabytkiem pana bednarza... Rzeczywiście, osiągnięcia super. Szkoda, że klub zamiast się rozwijać, to jest coraz bardziej nieudolny i oparty na "kolegialiźmie" i komuniźmie...

murray 12.03.2012 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pico4 (Post 1229774)
Marcelo NIE BYŁ nabytkiem pana bednarza... Rzeczywiście, osiągnięcia super. Szkoda, że klub zamiast się rozwijać, to jest coraz bardziej nieudolny i oparty na "kolegialiźmie" i komuniźmie...

http://www.youtube.com/watch?v=eFPlT-Fqf0g

Kurde, to z kim Marcel trzyma koszulkę?:mysli:

Reserve 12.03.2012 20:26

Panowie witamy w Bagnie.

Znowu.

arti 12.03.2012 20:35

Bednarz paszoł won.
Zresztą razem z Basałjem.
Skoro Basałaj nic nie może to po co on Wiśle.
Wywiadów dla PS może udzielać Ochalik.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl