![]() |
Cytat:
E: Wiem, że czasowo to to samo, ale wpływ na grę miał Skorża, a nie Bednarz. |
Cytat:
Proszę Cię... |
Taa, bo to Bednarz ustawiał im taktykę, uczył grać w piłkę.
Rozliczaj z tego, co należy do jego obowiązków. A tu już nie jest różowo... |
Cytat:
Łobodziński tez przychodził raczej jako następca Kosowskiego a nie ....a. Zresztą, na oficjalnej nie ma nic nt. zwolnienia Stana, może np. Bednarz będzie odpowiedzialny za polski rynek a Stan za zagranicę etc ? Ja wiem ze wygląda to tak jak podchody pod koniec kontraktku Stana i szybką zamiane, no ale może tak nie jest. |
Cytat:
To było po powrocie Kosowskiego. I sezon życia miał Zieńczuk. Jedna runda, potem tylko zjazd w dół. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Transfery do Wisły za kadencji Bednarza.
Ćwieląg Jirsak Niedzielan Dudu Matusiak Łobodziński Junior Diaz Łobodziński Marcelo Singlar Beto Alvarez Jop ? Garguła ? Przy Jopie i Gargule znak zapytania, albowiem nie pamiętam czy wówczas przypadkiem Bednarza we Wiśle już nie było. W kwestii teoretycznie niezłych umiejętności piłkarskich, przyszli do nas Matusiak, Niedzielan, Łobodziński, Garguła. Jak to się skończyło- wszyscy wiemy. Nie mniej na zdecydowany plus transfery Marcelo i Juniora Diaza, niezły transfer Alvareza. Resztę oceńcie sami. Nie łamać się, będzie dobrze. Stan jeszcze nic nie postanowił. Info pewne tak, jak pewne było info co do przyjścia Bednarza które podałem. Głowy do góry! |
Hołli faking szit. Byłem przekonany, że to jednak żart Faktu.
Sądziełem, że z Cupiałem nie może być tak źle, że Stana zastąpi Bednarzem. Okazuje się, że jest jeszcze gorzej - Bednarza uczynił przełożonym Valckxa. Ciemność widzę, ciemność. |
Cytat:
|
Cytat:
Miał być ponoć Czesiek, ale Bednarz załatwił Skorżę, więc spoko, ALE gra to zasługa Skorży, a nie Bednarza. |
Cytat:
Szkoda mi chłopa, bardzo się cieszę, że ktoś taki jest w Wiśle i będę niezwykle zawiedziony, jeśli rzeczywiście odejdzie w lato... |
Cytat:
|
Cytat:
- Kirm Łobodziński - Testowanie niezliczonej ilości bramkarzy z których większość nadawała się do gry w siatkówkę, ręczną na pewno nie do bycia bramkarzem w piłce nożnej. - branie Brazyliczyków na testy od meango Perlarty (generalnie wspópłraca z Perlartą któremu dał się wyrolować kilka razy po transferze Marcelo) - szukanie środkowego napastnika oraz rozgrywającego przez całą jego kadencję było katastrofą ( doliczmy do tego że nie dał rady wyciągnąć Lewandowskiego. - kolejna sprawa to forma rozstania... rozpowszechniał bzdury na temat tego, że potencjalny piłkarz Daviz Braz podpisał kontrakt z Juventeusem, a Beto przechodzi do PAOKu. Skorża napomniał coś kiedyś, że Bednarz potrafi współpracować tylko z jednym menagerem - Perlarta ? edit: jak kto chce można dodać do tego jeszcze Jopa Matusiaka i Niedzielana. Z czego dwóm ostatnim dał prawdopodobnie gwiazdorskie kontrakty i kwoty za podpisy. Pilkarz niezdolny do gry od strony fizycznej Issa Ba też chyba za jego kadencji ? Boss ma niestety krótką pamięć. Na pewno plusy to Diaz i Marcelo. edit: Basałaj dzisiaj to wygrał z tym Bednarzem. |
Cytat:
|
Cytat:
Marcelo na pewno, Diaz chyba też... Alvarez??? .... ... a reszta??? |
Cytat:
|
Cytat:
Fakt, że pewnie lepiej mu się dogadać z Polakiem, ale jeśli ten Holender robił w przeszłości transakcje na naście milionów euro to chyba ma większe doświadczenie w tym biznesie niż jakiś domorosły kierownik pionu sportowego. |
Zegnaj Stan, szkoda bo fajny Valckx był z Ciebie.
|
Cytat:
Zakładasz, że nasz prezes chce dobrze, ale czy tak jest na pewno? Raczej temat do polemiki. Bez względu na to czy Bednarz jest dobrym pracownikiem, czy takim, o którym większość chciała by zapomnieć, uważam taką decyzję za totalnie skandaliczną. Mówi się o cięciach, a zatrudnia kolejnego chłopa, który miesięcznie pewnie zgarnie kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli zakładają zwolnienie Stana, to niech zrobią to już teraz - te dwie posady to jakaś... nie wiem, nie umiem tego nazwać nawet. |
Najpierw Diaz,potem Żurawski teraz Bednarz ciekawe kto następny w kolejce do powrotu do Wisły.Bednarz ma być straszakiem dla V którego dni są policzone w Wiśle.Aczkolwiek skoro Bednarzowi udało się znaleźć bardzo dobrego obrońce który z Cleberem stanowił o sile defensywy to może Bednarz sie wykaże ponownie i tym razem znajdzie dobrego bramkarza.Niestety po zawieszeniu Estończyka Wisła będzie miała teraz znowu problem ze znalezieniem kolejnego bramkarza który mógł by zastąpić Pareike w europejskich pucharach
|
To proponuje jeszcze Liczkę na trenera i Svitlice bo nam napastników brakuje..
|
Nawet sam Basałaj nie ma szacunku do Basałaja. Niebywałe.
|
Cytat:
Kapa nie musi wracać on jest na swoim jak zwykle absurd do sześcianu |
Cytat:
Jop, Ćwielong, Jirsak, Łobodziński i Beto strach się bać |
Cytat:
|
Na Kirma uparł się Skorża, Bednarz chciał Bożoka, który był tańszy i (oglądając mecze GKSu) chyba niestety trochę lepszy.
|
ja proponuje tego pana na dole
|
Brawo. Jeszcze Kapka, młody Janas i Werner Liczka na ławke.
Przypomnę sukcesy Bednarza. - Zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego (rezerwowego Zagłębia) za którego trzeba było dopłacić 400euro bo oczywiście z Kosą sie nie dogadał a poźniej Bednarz sie obraził. To tak jakby teraz z drużyny wywalić motor napędowy w postaci Maora a na jego miejsce ściągnąć, no właśnie kogo? - Jirsak, najdroższy rezerwowy w historii Polskiej Ligi. 700 tyś euro Do tego nigdy nie zapomnę jak okienko transferowe trwa w najlepsze, piłkarzy brakuje, a łysy jedzie sobie na tydzien-dwa żeby ponurkować. Czy tak sie zachowuje profesjonalista? niech jeździ ale nie w okienku transferowym, wtedy powinien nie spać, nie srać tylko sprowadzać jak najlepszych piłkarzy. Do tego masa słodkiego pierdzenia o sprowadzaniu piłkarzy przy czym ostatnia godzina okienka a tu transferów nie widac, i to prawnicze lamusowanie w mediach z którego nic nie wynikało. Marcelo to nie zasluga Bednarza bo to jego manager sam się zgłosił do Wisły, Bednarz to klepnął. Dla mnie dyrektor sportowy powinien negocjować z najgorszą świnią, jeśli tylko mogłoby podwyższyć poziom Klubu, bo to nie jego prywatny folwark, żeby sie obrażać, stroić fochy. Ja Bednarza zapamiętałem jako marionetkę i figuranta. Jeśli rzeczywiście miał związane ręce co do transferów to jeszcze gorzej o nim świadczy że tak rozpaczliwie trzymał się stołka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bednarz z tego co sobie przypominam u nas bardziej kadry czyścił niż miał się zająć pozyskiwaniem gwiazd.
|
Cytat:
|
Maaskant i Valckx....w następnym sezonie na kałuży......Filipiak nie jest tak "głupi", jak Cupiał.......Szkoda...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła wreszcie będzie polska, Ogryzek i jemu podobni będą mieli radochę, a normalni kibice powinni pozbyć się złudzeń - o ile jeszcze jakieś mają... |
"Ameryki" nie odkryłem, ale na tym forum jest jak na wyborach parlamentarnych w Polsce - nikt nie ma pamięci dłuższej niż miesiąc wstecz. Łysy koń trojański, który przede wszystkim zasłynął z:
- "''Robert Lewandowski nie gwarantuje sukcesu i uznaliśmy, że nie jest wart tych pieniędzy''" (cytat) - Wywalenie Baszczyńskiego, Zieńczuka, Paulisty. Przypominam, jak teraz Zieniu gra - Jirsak za 700tys euro... - Strata młodego Leszczaka, Kokoszki - Lecenie w ch..a z Kosowskim, dzięki któremu Wisła grała prawie tak, jak za"dobrych" czasów Kasperczaka - tu zacytuję "zczuba" Cytat:
Przyszli: Peter Singlar (Slovan Liberec) za darmo Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów) 200 000 euro Tomas Jirsak (FK Teplice) 700 000 euro Andrzej Niedzielan (NEC Nijmegen) za darmo Ilie Cebanu (SVA Kindberg) za darmo Odeszli: Jean Paulista (APOEL Nikozja) za darmo Dudu (Debreceni VSC) za darmo Adam Kokoszka (FC Empoli) prawo Webstera Dariusz Dudka (AJ Auxerre) 2 500 000 euro Emilian Dolha (Lech Poznań) za darmo Jakub Błaszczykowski(Borussia) 3 050 000 euro Hristu Chiacu (Dynamo Bukareszt) za darmo Maciej Stolarczyk (GKS Bełchatów) za darmo Marek Penksa (Dynamo Drezno) za darmo Branko Radovanovic (UTA Arad) za darmo Stanko Svitlica (FK Cukaricki) za darmo Nikola Mijailovic (Crvena Belgrad) za darmo Kamil Kosowski (Cadiz CF) za darmo Michael Thwaite (SK Brann) 150 000 euro Jacob Burns (Unirea Urziceni) za darmo Marcelo NIE BYŁ nabytkiem pana bednarza... Rzeczywiście, osiągnięcia super. Szkoda, że klub zamiast się rozwijać, to jest coraz bardziej nieudolny i oparty na "kolegialiźmie" i komuniźmie... |
Cytat:
Kurde, to z kim Marcel trzyma koszulkę?:mysli: |
Panowie witamy w Bagnie.
Znowu. |
Bednarz paszoł won.
Zresztą razem z Basałjem. Skoro Basałaj nic nie może to po co on Wiśle. Wywiadów dla PS może udzielać Ochalik. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl