Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

miki007 23.06.2011 20:22

Szacunek należy się każdemu ale strach przed drużyną z Łotwy jest kompletnie nie na miejscu. Nie chodzi tutaj nawet o to żeby wygrać z nimi po 10:0 tylko o spokój w grze i realizacje swoich celów i założeń taktycznych. Najważniejsze jest przygotowanie i forma naszego zespołu. Jeżeli zawodnicy będą grali na swoim poziomie to zwycięzca tego dwumeczu może być tylko jeden

baro1995 23.06.2011 21:10

Jova,oni są najzwyczajniej w świecie słabi ,a różnica między nimi a nami jest taka jaka była między nami a barcą i wiesz kibice barcy też pisali,że liczą na conajmniej 5-0 na camp nou i nie dziwiłem im się,bo mieli wystarczające umiejętności,żeby taki rezultat uzyskać,i to nie jest napinka tylko stwierdzanie faktów,równie dobrze jak ktoś pisał,że liczy na 10-0 ze Sławkowem mógłbyś napisać,że się napina.. Szacunek oczywiście,ale jesteśmy lepsi,dużo lepsi i trzeba wymagać pokazania tego w jak najlepszym stylu.Liczę na przynajmniej 5-0 na Reymonta i wierze,że będzie taki rezultat,a nawet większy,obejrzyj sobie ich mecz to też zmienisz zdanie,bo przed obejrzeniem skrótów z ich spotkań i ich meczu gadałem jak ty,ale jak zobaczyłem na jakim poziomie to wszystko jest..Możemy być spokojni bo jestem święcie przekonany,że wygramy ten dwumecz.

AYALA 23.06.2011 21:13

mimo wszytsko nie lekceważyłbym Skonto,10 lat temu co prawda ich dwa razy ograliśmy 2-1,1-0 ale skład mieliśmy mieliśmy oparty na Polakach.Teraz nie wiadomo do końca na co możemy liczyc ?

miki007 23.06.2011 21:42

Jestem spokojny o naszych Wiślackich obcokrajowców.

zajacek 23.06.2011 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1115523)
mimo wszytsko nie lekceważyłbym Skonto,10 lat temu co prawda ich dwa razy ograliśmy 2-1,1-0 ale skład mieliśmy mieliśmy oparty na Polakach.Teraz nie wiadomo do końca na co możemy liczyc ?

Popełniasz taki sam błąd, jaki popełnili polscy "dziennikarze". Słysząc nazwę Skonto kojarzyli drużynę sprzed lat - solidna ekipa z połową reprezentantów Łotwy w składzie, kilku z nich grało potem w naprawdę dobrych kubach (tak, jak ich aktualny trener Pahars). Zawodnicy grający dziesięć lat temu w Skonto byli kręgosłupem drużyny narodowej, która skopała nam tyłki w eliminacjach Euro 2004. Może i ten kontekst wpłynął na ton dziennikarskich newsów a także na przesadnie ostrożne wypowiedzi z naszego Klubu.
Dzisiejsze Skonto i ta drużyna sprzed dziesięciu lat nie mają w ogóle porównania.

1q2 23.06.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1115515)
Jova,oni są najzwyczajniej w świecie słabi ,a różnica między nimi a nami jest taka jaka była między nami a barcą.

A jak to miłośniku tej brazylijskiej przybłędy, Pereiro - obliczyłeś??.Różnica między Barcą a nami jest oczywista i wystarczy spojrzeć na wyniki które oba zespoły osiągają by ją zobaczyć a różnica między nami a Skonto jest taka że oni przegrywają z Walijczykami a my z Estończykami i Azerami.
Dokładnie takie żałosne myślenie jakie prezentujesz, prezentowali Legioniści jadąc do jakiejś Vektry Wilno czy jak to się nazywało i jaki był efekt? 2-0 w dupę po 45 minutach.Oczywiście można gdybać że gdyby nie awantura to skończyło by się 5-2 dla Legii ale kto oglądał to wie że to totalny s/f i każdy Legionista ci to potwierdzi

Szacunek dla przeciwnika to podstawa w futbolu by cokolwiek osiągnąć.Szacunek czyli nie sranie w pory ale potraktowanie rywala w 100% poważnie.Jeden z głównych powodów że słabszy ogrywa mocniejszego to olewka.Nagle okazuje się że tamci też potrafią kopać w piłę i robi się nerwówka bo przecież miał być spacerek.
Ja wiem gościu że masz to 16 lat i wydaje ci się że postradałeś wszelakie rozumy ale jeśli pójdzie dobrze i zmądrzejesz, to za jakieś 10 lat sam będziesz się zastanawiał - ale byłem głupi 'za gówniarza'.I to nic złego bo tak to się dzieje i pewnych rzeczy nie przeskoczysz więc trochę pokory i zaufania do słów 'starszego' człowieka:>

Gdzie oczywistym jest że na papierze mamy mocniejszy zespół i że jesteśmy faworytem - być może będzie powtórka z Szawli czyli spacerek ale mogą być też problemy.Podstawa by to były Szawle a nie Levadia to potraktować przeciwnika poważnie - bez srania w pory i wielkich obaw ale POWAŻNIE - Kapisz?

A jak moje słowa masz w dupie to przynajmniej uwierz naszemu trenerowi który zęby zjadł już na trenerce, mimo młodego wieku
On mówi 50/50 - oczywiście że to jest lekka prowokacja ale to czemuś służy, służy temu by drużyna podeszła do tego meczu jak najbardziej skoncentrowana, służy też temu by uzmysłowić im że oni dotąd niczego nie osiągnęli by uważać się za wielkich faworytów.Przejadą się po takim Skonto które jak wiadomo jest tylko pierwszym etapem, ograją mocniejszego rywala - awansują do LE czy LM , tam udowodnią swoją wartość - to za rok będziemy mogli pisać że grają z ogórkami a pytane nie jest czy(wygramy) tylko ile(im wjebiemy)

I rada na koniec - opamiętaj się bo niestety całokształtem pracujesz na pozycję konkretnego forumowego pikaczu:>

Angmir 23.06.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1115565)
A jak to miłośniku tej brazylijskiej przybłędy, Pereiro - obliczyłeś??.Różnica między Barcą a nami jest oczywista i wystarczy spojrzeć na wyniki które oba zespoły osiągają by ją zobaczyć a różnica między nami a Skonto jest taka że oni przegrywają z Walijczykami a my z Estończykami i Azerami.
Dokładnie takie żałosne myślenie jakie prezentujesz, prezentowali Legioniści jadąc do jakiejś Vektry Wilno czy jak to się nazywało i jaki był efekt? 2-0 w dupę po 45 minutach.Oczywiście można gdybać że gdyby nie awantura to skończyło by się 5-2 dla Legii ale kto oglądał to wie że to totalny s/f i każdy Legionista ci to potwierdzi

Szacunek dla przeciwnika to podstawa w futbolu by cokolwiek osiągnąć.Szacunek czyli nie sranie w pory ale potraktowanie rywala w 100% poważnie.Jeden z głównych powodów że słabszy ogrywa mocniejszego to olewka.Nagle okazuje się że tamci też potrafią kopać w piłę i robi się nerwówka bo przecież miał być spacerek.
Ja wiem gościu że masz to 16 lat i wydaje ci się że postradałeś wszelakie rozumy ale jeśli pójdzie dobrze i zmądrzejesz, to za jakieś 10 lat sam będziesz się zastanawiał - ale byłem głupi 'za gówniarza'.I to nic złego bo tak to się dzieje i pewnych rzeczy nie przeskoczysz więc trochę pokory i zaufania do słów 'starszego' człowieka:>

Gdzie oczywistym jest że na papierze mamy mocniejszy zespół i że jesteśmy faworytem - być może będzie powtórka z Szawli czyli spacerek ale mogą być też problemy.Podstawa by to były Szawle a nie Levadia to potraktować przeciwnika poważnie - bez srania w pory i wielkich obaw ale POWAŻNIE - Kapisz?

A jak moje słowa masz w dupie to przynajmniej uwierz naszemu trenerowi który zęby zjadł już na trenerce, mimo młodego wieku
On mówi 50/50 - oczywiście że to jest lekka prowokacja ale to czemuś służy, służy temu by drużyna podeszła do tego meczu jak najbardziej skoncentrowana, służy też temu by uzmysłowić im że oni dotąd niczego nie osiągnęli by uważać się za wielkich faworytów.Przejadą się po takim Skonto które jak wiadomo jest tylko pierwszym etapem, ograją mocniejszego rywala - awansują do LE czy LM , tam udowodnią swoją wartość - to za rok będziemy mogli pisać że grają z ogórkami a pytane nie jest czy(wygramy) tylko ile(im wjebiemy)

I rada na koniec - opamiętaj się bo niestety całokształtem pracujesz na pozycję konkretnego forumowego pikaczu:>

Natomiast dla ciebie 1q2 nie ma już nadziei - od lat już masz pozycję naczelnego moralizatora. Masz się za niewiadomo kogo, i obrażasz kogo popadnie.

Ja tam już wole pokemony niż naburmuszonych ludzi o przerośnientym ego pastwiących się nad innymi z poczuciem wyższości.

Uczepiłeś się chłopaka który nic pretensjonalnego nie napisał. Możesz się z nim zgadzać albo nie ale personalne wycieczki sobie daruj... A co do czyjejś opini czy "pozycji" na forum nie ty decydujesz ...

I sorry za personalny pojazd w twoją stronę - nie mam ochoty jednak przypatrywać się jak ktoś obraża kogoś bez powodu.

baro1995 24.06.2011 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1115565)
A jak to miłośniku tej brazylijskiej przybłędy, Pereiro - obliczyłeś??.Różnica między Barcą a nami jest oczywista i wystarczy spojrzeć na wyniki które oba zespoły osiągają by ją zobaczyć a różnica między nami a Skonto jest taka że oni przegrywają z Walijczykami a my z Estończykami i Azerami.
Dokładnie takie żałosne myślenie jakie prezentujesz, prezentowali Legioniści jadąc do jakiejś Vektry Wilno czy jak to się nazywało i jaki był efekt? 2-0 w dupę po 45 minutach.Oczywiście można gdybać że gdyby nie awantura to skończyło by się 5-2 dla Legii ale kto oglądał to wie że to totalny s/f i każdy Legionista ci to potwierdzi

Szacunek dla przeciwnika to podstawa w futbolu by cokolwiek osiągnąć.Szacunek czyli nie sranie w pory ale potraktowanie rywala w 100% poważnie.Jeden z głównych powodów że słabszy ogrywa mocniejszego to olewka.Nagle okazuje się że tamci też potrafią kopać w piłę i robi się nerwówka bo przecież miał być spacerek.
Ja wiem gościu że masz to 16 lat i wydaje ci się że postradałeś wszelakie rozumy ale jeśli pójdzie dobrze i zmądrzejesz, to za jakieś 10 lat sam będziesz się zastanawiał - ale byłem głupi 'za gówniarza'.I to nic złego bo tak to się dzieje i pewnych rzeczy nie przeskoczysz więc trochę pokory i zaufania do słów 'starszego' człowieka:>

Gdzie oczywistym jest że na papierze mamy mocniejszy zespół i że jesteśmy faworytem - być może będzie powtórka z Szawli czyli spacerek ale mogą być też problemy.Podstawa by to były Szawle a nie Levadia to potraktować przeciwnika poważnie - bez srania w pory i wielkich obaw ale POWAŻNIE - Kapisz?

A jak moje słowa masz w dupie to przynajmniej uwierz naszemu trenerowi który zęby zjadł już na trenerce, mimo młodego wieku
On mówi 50/50 - oczywiście że to jest lekka prowokacja ale to czemuś służy, służy temu by drużyna podeszła do tego meczu jak najbardziej skoncentrowana, służy też temu by uzmysłowić im że oni dotąd niczego nie osiągnęli by uważać się za wielkich faworytów.Przejadą się po takim Skonto które jak wiadomo jest tylko pierwszym etapem, ograją mocniejszego rywala - awansują do LE czy LM , tam udowodnią swoją wartość - to za rok będziemy mogli pisać że grają z ogórkami a pytane nie jest czy(wygramy) tylko ile(im wjebiemy)

I rada na koniec - opamiętaj się bo niestety całokształtem pracujesz na pozycję konkretnego forumowego pikaczu:>

Po pierwsze to na prawdę chyba jesteś wszechwiedzący,ponieważ dowiedziałem się od Cb rzeczy o sb,mianowicie,że jestem miłośnikiem Guereiro Po 2 to sam wiesz ilu wiślaków zostało w obecnym składzie meczu z Quarabachem.Jakby nam się udało wejść do Lm,to będziesz mógł pisać fanom innych drużyn typu Real,Barcelona czy Manchester, ,,żałosne myślenie'',ponieważ oni będą nie tyle co oczekiwać od drużyny wyniku ala 5-0,żeby w dobrym stylu np.rozpocząć przygode w LM na Camp Nou,będą mieli do nas szacunek oczywiście,ale jak wiesz,że jesteś lepszy,dużo lepszy i podchodzisz do czegoś profesjonalnie to nie ma innej opcji niż wysoka wygrana,ja do Skonto mam szacunek,ale oglądałem ich mecz,widziałem skróty,więc mam pewną wiedzę na jakim poziomie są,chodzę czasami na 1 ligę i różnicy w poziomie po prostu nie było.Trzeba do nich podejść w 100% skoncentrowanym,ale na boisku po prostu trzeba ich zepchać do defensywy i strzelać,bo mamy do tego wystarczające umiejętności,nie wiem skąd wziąłeś tą ,,olewke'' bo w każdym wcześniejszym poście podkreślałem,że trzeba podejść skoncentrowanym i zdeterminowanym bo metodą, ,, truchcikiem spokojnie Skonto samo sobie strzeli gola'' możemy ten mecz przegrać,ale jeżeli Wisła,wyjdzie w najlepszym składzie personalnym,dobrze przygotowana kondycyjnie i taktycznie,to najzwyczajniej ten mecz wygramy i to wysoko,a że wiem,że Maaskant jest profesjonalistą,który tak właśnie przygotuje Wisłe na ten mecz,to jeszcze mocniej utwierdzam się w przekonaniu,że wygramy ten dwumecz i to wysoko.
Dokładnie mam 16 lat i właśnie idę do Liceum czekać na wyniki rekrutacji,wszystkich rozumów niestety nie pozjadałem min. twojego i mojego ojca,który ty najwyraźniej zjadłeś .Rozumiem,że przeżyłeś te wszystkie wstydliwe porażki i jesteś trochę czasu na tym forum i po prostu wku..ia Cię coś takiego po tych wszystkich levadiach i valerengach,i pisanie co rok,że teraz nowa drużyna,nowy trener tamto się nie powtórzy,ale ja wierzę,najwyżej się przejadę na dupsku raz czy dwa i później będę prezentował taką postawę jak ty.Urazy żadnej do Cb nie mam,rozumiem o co Ci chodzi,jedyne co to odpuść sobie pisanie,że jestem czyimś fanem,dlatego,że w temacie ,który jest do komentowania plotek i propozycji transferowych napisałem o Rogerze,bo w takim wypadku okazałoby się,że jestem fanem Mili,Giuly'ego Carlosa i jeszcze Kaźmierczaka i 100 innych :),albo nazywanie ,,pokemonem'' bo mam inne zdanie niż ty.

tarantulaw2 24.06.2011 10:01

Dobra, koniec już offtopu. Jutro Skonto gra. Z drugą Daugavą Daugavpils. Mecz jest o 17:30. Najbliższe mecze Skonto:

26.06. Skonto - Daugava (2)
03.07. Skonto - Jurmala (8)
07.07. Ventspils (1) - Skonto

Według mnie, prawdziwym wyznacznikiem formy Skonto będzie mecz z Ventspilsem. Chociaż, z drugiej strony Ventspils ostatnio poleciał z Jelgavą, którą w połowie czerwca Skonto rozwaliło 4:0.

PS. Lepiej pokasujcie te posty, bo jak mod jakiś wpadnie pewnie polecą bany :P

Dariusz 24.06.2011 11:19

Dla mnie nie ważne, czy wygrać wysoko, czy nie wysoko(oczywiście z wysokiego zwycięstwa będę się cieszył). Najważniejsze to wygrać ze skonto 2 razy, chociażby po 1:0, gdyż tracimy ponad 4,5 pkt do rankingu UEFA z sezonu 2006/07, a za 2 zwycięstwa będziemy już mieli 4 pkt

rafil 24.06.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariusz (Post 1115778)
Dla mnie nie ważne, czy wygrać wysoko, czy nie wysoko(oczywiście z wysokiego zwycięstwa będę się cieszył). Najważniejsze to wygrać ze skonto 2 razy, chociażby po 1:0, gdyż tracimy ponad 4,5 pkt do rankingu UEFA z sezonu 2006/07, a za 2 zwycięstwa będziemy już mieli 4 pkt

Za kwalifikacje nie dostaniemy punktów, o ile w nich nie odpadniemy. Odpadnięcie w 2. rundzie = 1 ptk. Żeby zarobić jakieś konkretne punkty, trzeba awansować do grupy, za co dostaniemy 4 ptk.

http://pl.uefa.com/memberassociation...lub/index.html

Angmir 24.06.2011 11:45

za eliminacje są punkty tylko do krajowego, i to dwa razy mniej niz w rundach zasadniczych (play-offy liczą sie jako zasadnicze tak ??)

No i punkty pocieszenia za odpadnięcie - in dalej w eliminacjachy odpadniesz tym więcej punktów pocieszenia - ale to żadne duże ilości.

Wojtas 24.06.2011 14:52

Jest róznica miedzy szacunkiem dla rywala a przekonaniem ze sie tego rywala przejdzie z palcem w tyłku.

I w przypadku Skonto jest wlasnie taka sytuacja :)

ich taktyka bedzie jak Szawle rok temu czyli dopki bedzie 0;0 beda walczyc ,im szybciej strzelimy tym lepiej

Mamy duza silniejszy sklad niz rok temu za Kasperczaka ,no i mentalnie to tez inna druzyna.

mic1992 25.06.2011 10:13

Witam. Czy są szanse aby Wisłą była rozstawiona w 4 rundzie el. LM, jeśli tak, ile drużyn rozstawionych musiało by wcześniej odpaść?

TOMEK 11 25.06.2011 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic1992 (Post 1116242)
Witam. Czy są szanse aby Wisłą była rozstawiona w 4 rundzie el. LM, jeśli tak, ile drużyn rozstawionych musiało by wcześniej odpaść?

4/5 :D

10znaków

dobra_bestia 25.06.2011 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1116243)
4/5 :D

10znaków

jak już coś to 4/8, proponuje się cofnąć do posta 517 i prześledzić dyskusje o tym

TOMEK 11 25.06.2011 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dobra_bestia (Post 1116248)
jak już coś to 4/8, proponuje się cofnąć do posta 517 i prześledzić dyskusje o tym

zależy jak kto rozumuje, w 3 rundzie 4/8, w 4 to będzie 4/5

http://s3.ifotos.pl/img/beztytulu_hwxpqqa.JPG

dobra_bestia 25.06.2011 10:47

Prosta sprawa, łącznie w II i III rundzie mają odpaść 4 z tych 8 drużyn. Jak to można inaczej rozumować? w II rundzie gra ich już 6, może się potkną ze 2, to w III rundzie będzie konieczne już tylko 2/6

TOMEK 11 25.06.2011 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dobra_bestia (Post 1116261)
Prosta sprawa, łącznie w II i III rundzie mają odpaść 4 z tych 8 drużyn. Jak to można inaczej rozumować? w II rundzie gra ich już 6, może się potkną ze 2, to w III rundzie będzie konieczne już tylko 2/6

a choćby tak żeby Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, do 4 rundy musi awansować nie więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem od niej ?

dobra_bestia 25.06.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1116268)
a choćby tak żeby Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, do 4 rundy musi awansować nie więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem od niej ?

no a o czym innym napisałem?

A co do transmisji to zaczynają życie utrudniać, mecz Śląska z Dundee na pewno będzie rewelacyjny, może ze 2 bramki padną w dwumeczu

TOMEK 11 25.06.2011 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dobra_bestia (Post 1116271)
no a o czym innym napisałem?

A co do transmisji to zaczynają życie utrudniać, mecz Śląska z Dundee na pewno będzie rewelacyjny, może ze 2 bramki padną w dwumeczu


lol, o innym rozumowaniu :rotfl: , do 4 rundy nie może awansować więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem niż Wisła i to tyle, na moje rozumowanie to jest prostsze :P obaj mamy rację więc pzdr :)

krytyk 25.06.2011 11:23

Cytat:

A co do transmisji to zaczynają życie utrudniać, mecz Śląska z Dundee na pewno będzie rewelacyjny, może ze 2 bramki padną w dwumeczu
a kto gwarantuje, że u nas padnie ich więcej?

WiślakMyślenice 25.06.2011 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 1116286)
a kto gwarantuje, że u nas padnie ich więcej?

Nikt nie gwarantuje, aczkolwiek jest większe prawdopodobieństwo. Niestety, dla telewizji nie liczy się prawdopodobny spektakl piłkarski, tylko znana marka (czyt. Barcelona), która z jakim "cieniasem" by nie grała, to i tak będzie transmitowana.

krytyk 25.06.2011 11:31

tu nawet marka nie gra roli bo Śląsk to kochana drużyna prezesa Solorza i nawet jakby grała z zespołem z Luksemburga i tak mecz byłby transmitowany w głównym Polsacie

dobra_bestia 25.06.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 1116286)
a kto gwarantuje, że u nas padnie ich więcej?

Gwarancji nie ma, ale jest zdecydowanie większa szansa. Śląsk to okrutni murarze, skupią się głównie na obronie i taki ciekawy mecz będzie, podejrzewam że awans się rozstrzygnie w drugim meczu po karnych. Mam nadzieje że chociaż przejdą dalej.

Ktoś tu wcześniej pisał o kursach, u jakiego buka już są? na bwin nie ma, na bahu pojawiły się na razie na 4 mecze

Donki 25.06.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 1116293)
tu nawet marka nie gra roli bo Śląsk to kochana drużyna prezesa Solorza i nawet jakby grała z zespołem z Luksemburga i tak mecz byłby transmitowany w głównym Polsacie

A co w tym dziwnego, że Polsat którego włascicielem Jest Solorz pokazuje spotkanie Slaska ?
Dziwił bym sie gdyby tak nie było.

krytyk 25.06.2011 12:49

wcale się nie dziwię tylko stwierdzam fakt

Wit.Ek. 26.06.2011 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariusz (Post 1115778)
Dla mnie nie ważne, czy wygrać wysoko, czy nie wysoko(oczywiście z wysokiego zwycięstwa będę się cieszył). Najważniejsze to wygrać ze skonto 2 razy, chociażby po 1:0, gdyż tracimy ponad 4,5 pkt do rankingu UEFA z sezonu 2006/07, a za 2 zwycięstwa będziemy już mieli 4 pkt

Za dwa zwyciuęstwa ze Skonto będziemy mieli 0,1 punkta ponieważ tyle dostaniemy z tytułu 20% zdobytych punktów jakie wniesiemy do rankingu krajowego. (2 zwycięstwa x 1 pkt / 4 zespoły).
Jeśli chcemy zdobyć 4 punkty to musimy awansować do grupy gdzie na dzień dobry dostaniemy 4 pkt bonusowe

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1116252)
zależy jak kto rozumuje, w 3 rundzie 4/8, w 4 to będzie 4/5

http://s3.ifotos.pl/img/beztytulu_hwxpqqa.JPG

O tym czy będziemy rozstawieni w IV rundzie decyduje to czy Wisła bedzie co najmniej 5 pod względem liczby punktów w rankingu klubowym po trzeciej rundzie.
Tak więc to czy bedziemy rozstawieni czy nie zależeć będzie od tego czy w rundach II i III licząc łącznie obie rundy odpadną co najmniej 4 kluby z 8 o których wiemy ze będą grać w II i III rundzie i mają więcej niż 10,183 w rankingu klubowym 2011.
Inaczej tego się nie da ująć i jak to ładnie określiłeś "rozumować"

CH. 26.06.2011 16:29

Zaczyna się mecz Skonto - Daugava (2 miejsce w lidze)
http://sportacentrs.com/sportacentrs...skonto_daugava

Piotson 26.06.2011 19:22

http://www.90minut.pl/news/160/news1...is-Skonto.html

Remis Skonto z Daugava, którą przypomnę pokonaliśmy w sparingu zimą 4:1
Widziałem kawałek tego meczu, więcej nie dało się oglądać.
Pressing to pojęcie nieznane piłkarzom Skonto, gra pozycyjna tym bardziej.
Dzida Maciusia przy "stylu" Skonto jest atrakcyjnym sposobem rozgrywania piłki.
Maor wczoraj robił jak chciał obrońców Litexu, ze Skonto może mieć jak na treningu slalomu giganta, rajd między tyczkami.
Co do dwumeczu. To nie tak że my musimy ich wyeliminować, my musimy w tym dwumeczu zaaplikować im jak najwięcej goli, nie tracąc żadnej.
Niech się liga boi.

Karherop 26.06.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1117015)
http://www.90minut.pl/news/160/news1...is-Skonto.html

Remis Skonto z Daugava, którą przypomnę pokonaliśmy w sparingu zimą 4:1
Widziałem kawałek tego meczu, więcej nie dało się oglądać.
Pressing to pojęcie nieznane piłkarzom Skonto, gra pozycyjna tym bardziej.
Dzida Maciusia przy "stylu" Skonto jest atrakcyjnym sposobem rozgrywania piłki.
Maor wczoraj robił jak chciał obrońców Litexu, ze Skonto może mieć jak na treningu slalomu giganta, rajd między tyczkami.
Co do dwumeczu. To nie tak że my musimy ich wyeliminować, my musimy w tym dwumeczu zaaplikować im jak najwięcej goli, nie tracąc żadnej.
Niech się liga boi.

dla przypomnienia skrót

http://www.youtube.com/watch?v=MreJ93Puoww

w sumie graliśmy z nimi 5 miesiecy temu , od tamtego czasu poziom na Łotwie raczej nie ekspolował

Kibic1928 26.06.2011 19:57

Ja sie nie dziwie kibicom Łotewskim że maja na stadionach po kilkaset a nie kilka tysięcy osób.

2 mecz Skonto na poziomie naszej 2 ligi.

mitmichael 26.06.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1117015)
http://www.90minut.pl/news/160/news1...is-Skonto.html

Remis Skonto z Daugava, którą przypomnę pokonaliśmy w sparingu zimą 4:1
Widziałem kawałek tego meczu, więcej nie dało się oglądać.
Pressing to pojęcie nieznane piłkarzom Skonto, gra pozycyjna tym bardziej.
Dzida Maciusia przy "stylu" Skonto jest atrakcyjnym sposobem rozgrywania piłki.
Maor wczoraj robił jak chciał obrońców Litexu, ze Skonto może mieć jak na treningu slalomu giganta, rajd między tyczkami.
Co do dwumeczu. To nie tak że my musimy ich wyeliminować, my musimy w tym dwumeczu zaaplikować im jak najwięcej goli, nie tracąc żadnej.
Niech się liga boi.

Sam Melikson ich zabiega - co z tego, ze go dobrze znaja jak szybkosci mu przeciez nie zabiorą

jova 26.06.2011 20:12

http://sportacentrs.com/sportacentrs...zglabj_skonto_
Skrót Skonto - Daugava
Jeśli player nie chce odpalić to można kliknąć na "Lejuplādēt failu" i bezpośrednio ściągnąć plik w formacie mp4 (40 MB).

yogul 26.06.2011 20:17

przyznaje racje koledze, że zupełnie nie dało się oglądać tego 'widowiska'
w tym momencie 100 razy bardziej boję się że któremuś z naszych czołowych piłkarzy jak Genkov czy Maor może się coś stać(odpukać) i przed najważniejszymi meczami roku stracimy 40 % naszej siły ofensywnej.

Antystenes 26.06.2011 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1117032)

2 mecz Skonto na poziomie naszej 2 ligi.

Bredzisz jak Janas o Levadii.
Nie ma słabych przeciwników. Do każdego trzeba podejść z respektem i trochę tego zdrowia na boisku zostawić.

mitmichael 26.06.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1117043)
Bredzisz jak Janas o Levadii.
Nie ma słabych przeciwników. Do każdego trzeba podejść z respektem i trochę tego zdrowia na boisku zostawić.

Z Maaskantem o to mozemy byc spokojni w 100%

JrQ- 26.06.2011 20:22

wyluzujcie, nam też zdarzały się słabsze mecze
jesteśmy dużo lepsi na papierze, ale trzeba do tego meczu być na maxa skoncentrowanym

zajacek 26.06.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1117043)
Bredzisz jak Janas o Levadii.

Nie moja rola, ale sorry, nie podobają mi się takie osobiste wycieczki.
Akurat ja do Janasa pretensji wielkich nie mam bo nie wiem, jakie dokładnie informacje wtedy przekazał. Według mnie Levadia była słabym przeciwnikiem, co pokazała na boisku tyle, że my zagraliśmy z nimi kompletną kaszanę, jakbyśmy byli na jakimś mega początkowym etapie przygotowań i gra wyglądała tak, jak na pierwszych zimowych sparingach ostatnio (z norweskimi traktorzystami było 0:4 i 0:2 chyba).
Był jeden i tylko jeden winny tego blamażu,

Kibic1928 26.06.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1117043)
Bredzisz jak Janas o Levadii.
Nie ma słabych przeciwników. Do każdego trzeba podejść z respektem i trochę tego zdrowia na boisku zostawić.

Nie będę pisał po raz enty o moim stosunku do słabszych przeciwników i tłumaczył się każdemu z osobna:-)


Oglądałeś mecz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl