Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

Teqcontroller 12.11.2010 21:43

Mina Skorży .....BEZCENNE ;)

PhantomRanger 12.11.2010 21:43

Z innej beczki: Widzew już prowadzi :)

Wiślak709 12.11.2010 21:44

sraxa 2-1 w du*e! hahahahahahah!!! pełnia szczescia :D

moce 12.11.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1009914)
to co 3 ostatecznie mecze gra Chavez to dla mnie to samo co Marcelo :) a w samej obronie kto wie czy nie lepiej..

troche cie ponioslo

GliwickiWislak 12.11.2010 21:44

Widzew - Cracovia 2:1
Wisla - Legia 3:0

To jest piekny wieczorek :)

wwf 12.11.2010 21:44

Jeeeeee

Widzew.

Bialix 12.11.2010 21:44

4:0!!!! Wiwat!!!!

PhantomRanger 12.11.2010 21:45

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!! !!!!!!!

krowczax 12.11.2010 21:45

Cezary Wilk ! PATRYK MAŁECKI !

Wiślak709 12.11.2010 21:45

hahahahahahahahah 4-0 :D

Rudi5555 12.11.2010 21:45

Świat jest piękny
Wisła 4 - 0 Legia
Widzew 2-1 Craxa

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:45

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!

vaazon 12.11.2010 21:45

Mówiłem, że Skorża to nasz człowiek!
Legia na kolanach! Kiedy wygraliśmy z nimi tak wysoko? Nie pamiętam!

Bialix 12.11.2010 21:45

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...a-live,1556880

Tytuł miażdży :D

Elendil 12.11.2010 21:46

to jest MASAAKRA!!!! :D Brawo piłkarze, brawo trenerze!

calieri 12.11.2010 21:46

I co wwf? dalej słabo? Moim zdaniem w tym sezonie jeszcze takiego meczu nie było, nie patrząc na gole, ale rozegranie pomysł zaangażowanie piłkarzy, zmobilizowani jak nigdy:)

Teqcontroller 12.11.2010 21:47

Pogrom !!!!!!!!!!!!!! 4:0

wwf 12.11.2010 21:47

Tylko dlaczego tak nie gramy na wyjazdach.

Ludzie jaja sobię robie żeby denerwować bardziej warszawiaków.

Legła legła warszawa

tarantulaw2 12.11.2010 21:47

PiĘknie ! ! !

HEDu 12.11.2010 21:47

my gramy słabo? wg mnie dziś jest mecz idealny. albo to taka podnieta...

krowczax 12.11.2010 21:47

Chciałbym piątkę :D 5 ładnie wyglada :D

vaazon 12.11.2010 21:48

Pawełek pierwszy błąd :< Ale wybroniony.

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:48

zaraz zwariuje z radosci :D legla legla warszawa

Rudi5555 12.11.2010 21:49

Niestety
2-2 Widzew w 10 :/

Bialix 12.11.2010 21:52

Rudi, luz. Pasiaści dalej są na końcu ;)

leszekpw 12.11.2010 21:53

wwf ja również ze złotego wieku.... a Teqcontroller nie powtarzaj sie juz to pisałem...

63624 12.11.2010 21:54

Trzeba Wiśle pogratulować, Legia dostała niezły łomot.:)
Dla mnie najlepszymi zawodnikami byli Brożek i Chavez, jak ten drugi będzie tak dalej grał to wypełni lukę po Marcelo.:-D

Rudi5555 12.11.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1009941)
Rudi, luz. Pasiaści dalej są na końcu ;)

Zawsze lepiej 0 niż jeden ale należy przyjąć co jest :)

Bialix 12.11.2010 21:54

I KONIEC!!!! 4:0!!! Wspaniały piątek :)

krowczax 12.11.2010 21:55

Chce zebysmy ponizej tego poziomu gry nie zchodzili :D

Wiślak709 12.11.2010 21:55

ahahahahahahahahahah 4-0!!!! Pogrom!!! Brawo!!!

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:55

3 punkty nasze :) DZIEKUJEMY!!! BRAWA DLA PILKARZY I TRENERA ;]

Evil_ 12.11.2010 21:56

hahah świetny obrazek nawet jak nasi obcokrajowcy śpiewają 'jazda, jazda, jazda' :)

For_FuN_ 12.11.2010 21:56

Legia tyle sytuacji i nie ma gola :D.

Napewno najlepszy mecz w tej rundzie. Brozek gracz meczu, Chavez duzy plus.

Maaskant dzieki temu spotkaniu ma u mnie kredyt zaufania do konca sezonu, ale jesli nie bedzie to trwala zmiana...

brylant17 12.11.2010 21:57

WISŁAAAAAAA TO JEST POTĘGA!!!! legia na kolana muahahaha nie mogłem oglądać meczu,ale obejrzę skrót :)

krowczax 12.11.2010 21:57

Rybus słitaśnie sepleni :D

WISŁA KRAKÓW Boukhariego ! ROTFL :D

Wiślak709 12.11.2010 21:58

rybus zara sie poryczy :D

Teqcontroller 12.11.2010 21:58

Dla takich Chwil warto żyć !!!!! Aż się łezka w oczku kręci hehe

HEDu 12.11.2010 21:59

Cracovia + Legia = 6 pktów. Skorża przez ostatnie 1,5 sezonu w Wiśle tego nie robił. Z Legią same przegrane, z Cracovią SAMI WIEMY.

szczepanwislak 12.11.2010 22:00

Super wieczór , super wynik !
Martwi może słaba gra naszych w końcówce , ale nic , styl dziś nie ważny.
Mistrzostwa nie będzie ale podium jak najbardziej , no i ta satysfakcja , że Legła Warszawa ! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl