![]() |
Mina Skorży .....BEZCENNE ;)
|
Z innej beczki: Widzew już prowadzi :)
|
sraxa 2-1 w du*e! hahahahahahah!!! pełnia szczescia :D
|
Cytat:
|
Widzew - Cracovia 2:1
Wisla - Legia 3:0 To jest piekny wieczorek :) |
Jeeeeee
Widzew. |
4:0!!!! Wiwat!!!!
|
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!! !!!!!!!
|
Cezary Wilk ! PATRYK MAŁECKI !
|
hahahahahahahahah 4-0 :D
|
Świat jest piękny
Wisła 4 - 0 Legia Widzew 2-1 Craxa |
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!
|
Mówiłem, że Skorża to nasz człowiek!
Legia na kolanach! Kiedy wygraliśmy z nimi tak wysoko? Nie pamiętam! |
|
to jest MASAAKRA!!!! :D Brawo piłkarze, brawo trenerze!
|
I co wwf? dalej słabo? Moim zdaniem w tym sezonie jeszcze takiego meczu nie było, nie patrząc na gole, ale rozegranie pomysł zaangażowanie piłkarzy, zmobilizowani jak nigdy:)
|
Pogrom !!!!!!!!!!!!!! 4:0
|
Tylko dlaczego tak nie gramy na wyjazdach.
Ludzie jaja sobię robie żeby denerwować bardziej warszawiaków. Legła legła warszawa |
PiĘknie ! ! !
|
my gramy słabo? wg mnie dziś jest mecz idealny. albo to taka podnieta...
|
Chciałbym piątkę :D 5 ładnie wyglada :D
|
Pawełek pierwszy błąd :< Ale wybroniony.
|
zaraz zwariuje z radosci :D legla legla warszawa
|
Niestety
2-2 Widzew w 10 :/ |
Rudi, luz. Pasiaści dalej są na końcu ;)
|
wwf ja również ze złotego wieku.... a Teqcontroller nie powtarzaj sie juz to pisałem...
|
Trzeba Wiśle pogratulować, Legia dostała niezły łomot.:)
Dla mnie najlepszymi zawodnikami byli Brożek i Chavez, jak ten drugi będzie tak dalej grał to wypełni lukę po Marcelo.:-D |
Cytat:
|
I KONIEC!!!! 4:0!!! Wspaniały piątek :)
|
Chce zebysmy ponizej tego poziomu gry nie zchodzili :D
|
ahahahahahahahahahah 4-0!!!! Pogrom!!! Brawo!!!
|
3 punkty nasze :) DZIEKUJEMY!!! BRAWA DLA PILKARZY I TRENERA ;]
|
hahah świetny obrazek nawet jak nasi obcokrajowcy śpiewają 'jazda, jazda, jazda' :)
|
Legia tyle sytuacji i nie ma gola :D.
Napewno najlepszy mecz w tej rundzie. Brozek gracz meczu, Chavez duzy plus. Maaskant dzieki temu spotkaniu ma u mnie kredyt zaufania do konca sezonu, ale jesli nie bedzie to trwala zmiana... |
WISŁAAAAAAA TO JEST POTĘGA!!!! legia na kolana muahahaha nie mogłem oglądać meczu,ale obejrzę skrót :)
|
Rybus słitaśnie sepleni :D
WISŁA KRAKÓW Boukhariego ! ROTFL :D |
rybus zara sie poryczy :D
|
Dla takich Chwil warto żyć !!!!! Aż się łezka w oczku kręci hehe
|
Cracovia + Legia = 6 pktów. Skorża przez ostatnie 1,5 sezonu w Wiśle tego nie robił. Z Legią same przegrane, z Cracovią SAMI WIEMY.
|
Super wieczór , super wynik !
Martwi może słaba gra naszych w końcówce , ale nic , styl dziś nie ważny. Mistrzostwa nie będzie ale podium jak najbardziej , no i ta satysfakcja , że Legła Warszawa ! :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl