Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

arth_ur 28.11.2010 23:02

Ciekawe ile ludzi przyjedzie z Bielska do Krakowa na mecz.

Proud 28.11.2010 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1019306)
jaki BKS ?

Przepraszam, błąd.

TS Podbeskidzie.

Myślałem że mają w nazwie Bielski Klub Sportowy. A to inny klub.

PhantomRanger 28.11.2010 23:08

Dobrze by było już w pierwszym meczu załatwić sprawę awansu wbijając im 4 lub 5 bramek nie tracąc żadnej.

killzone 28.11.2010 23:28

Jako ze mieszkam w Bielsku to juz Wam mowie. NIE MA SEKTORA GOSCI(Stadion jest niby od 2 lat przebudowywany). Czyli zadnych biletów nie dostaniecie. No chyba ze przyjedziecie i bedziecie stali za płotem, tylko ze w tamtym miejscu jest ulica z parkingiem wiec lipka.

TheGameLA 28.11.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1019329)
Przepraszam, błąd.

TS Podbeskidzie.

Myślałem że mają w nazwie Bielski Klub Sportowy. A to inny klub.

Nie "Bielski" tylko "Bialski".
Nie wiem jak można pomylić zespół walczący o Ekstraklasę z zespołem 3-ligowym.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1019281)
Dlatego fajnie że takie Ząbki, Zamość czy teraz Bielsko Biała mają festyn. Ale nie byłoby go bez ciężkiej pracy

Litości... porównywanie Bielska do Zamościa czy tym bardziej do Ząbek jest trochę nie na miejscu. Dla porównania Ząbki - 26tys, a Bielsko-Biała - 180tys mieszkańców. :p

PhantomRanger 28.11.2010 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TheGameLA (Post 1019351)
Nie "Bielski" tylko "Bialski".
Nie wiem jak można pomylić zespół walczący o Ekstraklasę z zespołem 3-ligowym.



Litości... porównywanie Bielska do Zamościa czy tym bardziej do Ząbek jest trochę nie na miejscu. Dla porównania Ząbki - 26tys, a Bielsko-Biała - 180tys mieszkańców. :p

To rozumiem, że Podbeskidzie jest z Bialska-Białej, a nie z Bielska-Białej

killzone 29.11.2010 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1019359)
To rozumiem, że Podbeskidzie jest z Bialska-Białej, a nie z Bielska-Białej

Podbeskidzie powstalo za czasów Bielska-Białej

BKS powstal w czasach kiedy Bielsko i Biała były osobnymi miastami, a siedziba BKSu była w Białej i dlatego BIALSKI KLUB SPORTOWY a nie BIELSKI KLUB SPORTOWY.

Proud 29.11.2010 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TheGameLA (Post 1019351)
Nie "Bielski" tylko "Bialski".
Nie wiem jak można pomylić zespół walczący o Ekstraklasę z zespołem 3-ligowym.

Właśnie dlatego tego zespołu nie znałem. Nie pomyliłem dwóch zespołów, tylko nie wiedziałem o istnieniu tego drugiego. Zawsze jak gdzieś mi się przewineła ta nazwa, to myślałem że chodzi o Podbeskidzie. A tu taka niespodzianka.

Ty Kolego znasz wszystkie kluby trzecioligowe?

Kryniu 29.11.2010 00:36

Fajny mecz. Mam nadzieję że przyjadą kibice Podbeskidzia. Pewnie w takim meczu będzie to dla nich okazja do pokazania się. Każdy z was wie jak jest w Pucharach więc nie muszę tłumaczyć jak ważne jest zwycięstwo. Dla mnie dobrze że akurat z nimi gramy pierwszy mecz u siebie. Zgnieść ich dopingiem i walnąć kilka bramek bez straty własnej i na wyjazd jedziemy na luzie. Pożyjemy zobaczymy. Najważniejsze aby nasi nie olali ich tak jak Levadię. Wystarczy już tych kompromitacji. PS. Pamiętajcie że Lech przegrał z Stalową Wolą która była ostatnia w tabeli więc nie możemy sobie dopisać od tak 3 punktów

dj_ibutti 29.11.2010 00:49

"Idzie, idzie, idzie... Podbeskidzie" :rotfl: Nigdy tego okrzyku nie zapomne :D

Wojtas 29.11.2010 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1019374)
"Idzie, idzie, idzie... Podbeskidzie" :rotfl: Nigdy tego okrzyku nie zapomne :D


a kiedy oni tak o awans walczyli ?bo spiewali ze idą do pierwszej ligi...czyli przed reoganzacją rozgrywek..

a rywal ok,pewnie kolejny mecz z nimi za 20 lat wiec przyda sie cos innego niz kolejna Arka czy Polonia Warszawa.

zim zum 29.11.2010 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1019362)
Właśnie dlatego tego zespołu nie znałem. Nie pomyliłem dwóch zespołów, tylko nie wiedziałem o istnieniu tego drugiego. Zawsze jak gdzieś mi się przewineła ta nazwa, to myślałem że chodzi o Podbeskidzie. A tu taka niespodzianka.

Ty Kolego znasz wszystkie kluby trzecioligowe?

Sorry, ale jak można być kibicem w naszym kraju i nie znać BKS Stal Bielsko-Biała :)


Od ulicy Rychlińskiego widać całe boisko elegancko :)

Proud 29.11.2010 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1019428)
Sorry, ale jak można być kibicem w naszym kraju i nie znać BKS Stal Bielsko-Biała :)


Od ulicy Rychlińskiego widać całe boisko elegancko :)

Widać nie jestem kibicem. :)

Przepraszam Cię bardzo, że nie jestem godzien nosić tego tytułu...

Przecież BKS to wielokrotny mistrz Polski i zdobywca PP...Szok że go nie znałem. ;)))

arti 29.11.2010 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1019386)
a kiedy oni tak o awans walczyli ?bo spiewali ze idą do pierwszej ligi...czyli przed reoganzacją rozgrywek..
a rywal ok,pewnie kolejny mecz z nimi za 20 lat wiec przyda sie cos innego niz kolejna Arka czy Polonia Warszawa.

Mieli dobry sezon bodaj 2 lata temu (gdyby nie minus 6 kary to kto wie...), jeszcze wcześniej jakiś jeden sezon... Walczyli, byli niedaleko, ale weszli bogatsi/z większymi tradycjami/"mocniejsi organizacyjni":-p
Musimy awansować... to teoretycznie najłatwiejszy przeciwnik z mozliwych.

Matejas_ 29.11.2010 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1019349)
Jako ze mieszkam w Bielsku to juz Wam mowie. NIE MA SEKTORA GOSCI(Stadion jest niby od 2 lat przebudowywany). Czyli zadnych biletów nie dostaniecie. No chyba ze przyjedziecie i bedziecie stali za płotem, tylko ze w tamtym miejscu jest ulica z parkingiem wiec lipka.

Ale można wejść incognito :rotfl:
Szkoda że nie ma już sektora gości bo nic mnie tak nie ucieszyło w polskim futbolu jak wizyta Ruchu w Bielsku... i "Gdzie jest słonko kiedy śpi, czy wilk zawsze bywa zły?" :rotfl:
Swego czasu w okresie wakacyjnym często jeździłem na mecze BBTS-u oraz Górala Żywiec :)

ps. Swoją droga BKS ma całkiem niezłą ekipę uderzeniową :)

Salamanca 29.11.2010 11:43

http://www.youtube.com/watch?v=E6apbC7Ekjs idzie idzie LOL motyw zaczerpniety z kosciola :P

John1906 29.11.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1019432)
Widać nie jestem kibicem. :)

Przepraszam Cię bardzo, że nie jestem godzien nosić tego tytułu...

Przecież BKS to wielokrotny mistrz Polski i zdobywca PP...Szok że go nie znałem. ;)))

Chodzi raczej o znajomość ich z aspektów kibicowskich niż sportowych.

JoeyLG 29.11.2010 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1019465)
http://www.youtube.com/watch?v=E6apbC7Ekjs idzie idzie LOL motyw zaczerpniety z kosciola :P

idzie idzie Podbeskidzie, sialalalalala zapie*ala :lol:

Feniks1983 29.11.2010 12:09

Widze ze zaczynaja sie usmieszki i lekcewazenie Podbeskidzia. Ja tam wole podejsc do rywala z szacunkiem, bez strachu ale z powaga. Nie takie cuda sie sdarzaly wiec smiac sie bedziecie mogli jak wygramy z Nimi i to w stosunku 5-0. Jak pokazal ich mecz z Belchatowem nie sa to przypadkowi gracze a i walcza o E-klase wiec spokojnie poczekajmy na wynik tego dwumeczu. Bez napinki.

Zienczuk8 29.11.2010 19:26

super losowanie:) szkoda, ze bez gosci jak zawsze w Bielsku, no ale coz... jechac i tak trzeba:) najlepsze mozliwe losowanie :)

fan01 29.11.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1019386)
a rywal ok,pewnie kolejny mecz z nimi za 20 lat

1. Łódzki KS 17 40 12 4 1 30-16 7 2 0 17-7 5 2 1 13-9
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 39 12 3 2 33-11 7 1 0 13-3 5 2 2 20-8

no nie wiem, nie wiem...

John1906 10.01.2011 11:26

Wydział Gier PZPN wyznaczył terminy rozegrania spotkań 1/4 finału Pucharu Polski. Mecze będą transmitowane na antenie TVP Sport i TVN Turbo.
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1 marca, 20:30, transmisja: TVP Sport,
Lech Poznań - Polonia Warszawa - 20 lutego, 15:30, transmisja: TVP Sport,
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 2 marca, 18:30, transmisja: TVN Turbo,
Ruch Chorzów - Legia Warszawa - 1 marca, 18:30, transmisja: TVN Turbo.

Spotkania rewanżowe:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków - 16 marca, 20:30, transmisja: TVP Sport,
Polonia Warszawa - Lech Poznań - 2 marca, 20:30, transmisja: TVP Sport,
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk - 16 marca, 18:30, transmisja: TVN Turbo,
Legia Warszawa - Ruch Chorzów - 15 marca, 18:30, transmisja: TVN Turbo.

januszek888 10.01.2011 18:44

Kibicami bym się nie przejmował, bo w samym Bielsku to niepodzielnie BKS panuje, TSP to raczej piknikowe towarzystwo, natomiast od strony sportowej jeśli ich zlekceważymy to możemy się boleśnie sparzyć. To nie są chłopcy do bicia i jak przypuszczam w przyszłym sezonie będą w ekstraklasie. Dla Mnie fajna sprawa, bo mam kilku znajomych wielce ULTRAS TSP, więc liczę, że po dwumeczu będę mógł trochę im podocinać ile im do ekstraklasy brakuje ;)

19TSP95 25.01.2011 19:33

Witam, podejrzewam ze nie zdazą z sektorem dla gosci wiec moje pytanie brzmi : Jestem z B-B i napotkam problemy kupujac bilet na sektor gospodarzy?

Donki 25.01.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19TSP95 (Post 1041134)
Witam, podejrzewam ze nie zdazą z sektorem dla gosci wiec moje pytanie brzmi : Jestem z B-B i napotkam problemy kupujac bilet na sektor gospodarzy?

Nie
10 znaków.

PhantomRanger 25.01.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19TSP95 (Post 1041134)
Witam, podejrzewam ze nie zdazą z sektorem dla gosci wiec moje pytanie brzmi : Jestem z B-B i napotkam problemy kupujac bilet na sektor gospodarzy?

Nie powinieneś mieć żadnych trudności o ile nie utkniesz w korku i zdążysz go kupić.:rotfl:

sokol1366 25.01.2011 21:05

Podbeskidzie mogłoby dostać bilety na narożnik D i po kłopocie bo podejrzewam że więcej niż 200 to ich nie przyjedzie

tomsts 25.01.2011 22:34

pod warunkiem, że narożnik D byłby przystosowany. To, że 'nie będzie ich więcej niż 200" na pewno nie oznacza iż służby stwierdzą, że strefa buforowa jest zbędna, stąd moim zdaniem mało prawdopodobne by na D zasiedli goście :)

sokol1366 25.01.2011 23:20

Jaga wchodziła na nasze sektory i kłopotu nie było, poza tym kto mówi że muszą wejść oficjalnie jako goście? Jakby się pojawili mecz zyskałby na wartości bo już dawno kibiców gości nie było na R22

tomsts 26.01.2011 00:42

Jasne, że nieoficjalnie nikt im nie broni wejść. Zresztą, chyba źle mnie zrozumiałeś - ja też jestem oczywiście ZA tym, żeby w końcu jacyś przyjezdni zawitali. Ale z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że masz na myśli przeznaczenie D dla grupy zorganizowanej, a to wydaje się mało realne.
Faktycznie dawno nie było kibiców gości, ale fakt ich przybycia w formie nieoficjalnej i wtopienia się w tłum raczej nie sprzyja zorganizowanemu dopingowi z ich strony ;)

sokol1366 26.01.2011 11:20

Mogą spróbować się dogadać zawsze i odkupić bilety na D bo kompletu z naszej strony raczej nie będzie, a nienawiści między nami raczej też niema

19TSP95 26.01.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sokol1366 (Post 1041177)
Podbeskidzie mogłoby dostać bilety na narożnik D i po kłopocie bo podejrzewam że więcej niż 200 to ich nie przyjedzie


ok po bilet i tak bym jechał o wiele wczesniej i obawiam sie ze gdy zobaczy miejscowość z kad pochodze to bedą problemy. Ale jezeli sadzicie ze bedzie wszystko ok to spoko ;) po 2 jeżęli był by wyjazd w co wieze ze jakims cudem uda sie to załatwić to uwież mi że przyjedzie na ok 1000 ;) pozdrawiam. ;)

sokol1366 26.01.2011 18:38

frekwencja u was to jakieś 2 500 osób, skąd weźmiecie 1000 osób na wyjazd zwłaszcza że nagonka medialna skutecznie odstraszy większość z was że Kraków= nóż w plecach, poza tym macie swoje towarzystwo kibicowskie? Jeśli tak to nie wiem co za kłopot spróbować dogadać się z naszym SKWK w sprawie ewentualnej pomocy przy zakupie biletów żeby zasiąść na jednym sektorze.

pabloo 07.02.2011 13:39

Wisła Kraków vs Ts Podbeskidzie 1/4 Finału Pucharu Polski 01,03,2011 PP Zapowiedz

http://www.youtube.com/watch?v=txKvl_bE_7k

tommiyacht 20.02.2011 16:05

ja mam nadzieje że te mrozy i śniego w jakimś tam stopniu zejdą do marca, bo ja teraz patrze na murawe Lecha (grają wlasnie z Polonią), to pożal się Boże..

szczebrzeszcz 20.02.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1053515)
ja mam nadzieje że te mrozy i śniego w jakimś tam stopniu zejdą do marca

w przyszłym tygodniu może być i nawet -19, szczególnie bliżej Skandynawii :((

19TSP95 20.02.2011 16:41

nie co roku dochodzimy do ćwierćfinału PP trafiajac na taka drużyne i pomyśleć że niema wyjazdu na taki mecz. Masakra...

wiktorpiekarski 20.02.2011 17:38

Dobry wynik dla Wisły ja tam wolę grać z Polonią ale Lecha nie można jeszcze skreślać.

aNouc 20.02.2011 17:55

Przygotowania Podbeskidzie przed meczem z nami

Cytat:

Podbeskidzie - Korona Kielce 1-2
Podbeskidzie - Victoria Częstochowa 5-3
Podbeskidzie - Ruch Chorzów 2-2
Polonia Bytom - Podbeskidzie 4-2
ROW Rybnik - Podbeskidzie 0:2
GKS Tychy - Podbeskidzie 2-2
MFK Dolný Kubín - Podbeskidzie 0-2
Wisła Płock - Podbeskidzie 1-2
Znicz Pruszków - Podbeskidzie 1-4
Sokół Aleks. - Podbeskidzie 0-5
Podbeskidzie - WKS Wieluń 6-1
Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-0
GKS Bełchatów - Podbeskidzie 0-0
Sparingowe, a jakie :)
na 23 lutego mają zaplanowany jeszcze jeden mecz.
Gwoli jasności od meczu ze Zniczem w dół to ich ostatnie mecze.

grogoriogreg 20.02.2011 18:09

aNouc, to są tylko mecze sparingowe?

A co do Lecha to chyba każdy normalny kibic Ekstraklasy wie, że Lech nie potrafi grać ataku pozycyjnego, a za czasów Peszki mieli zdecydowanie najlepszą drużynę do kontr w lidze. To dlatego tak świetnie im idzie w LE, gdzie chyba tylko z Salzburgiem u siebie musieli konstruować akcję, tak to kontry, dzidy i świetne stałe fragmenty gry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl