![]() |
Kulawik broni swojej dupy zjeżdżając Cikosza i swojej decyzji o wstawieniu do bramki parabramkarza. Nie powie przecież Pawełek jesteś beznadziejny, ale cię wstawiłem... Cikosz został sam na boku i co miał zrobić nikt nie podszedł to robił wyjazd, niefart że przejeli. Ale Kula pamiętaj róg to nie bramka...
Ogólnie Kula ma wielką łatwość jechania po obcokrajowcach, jakoś z polakami ma mniej cięty język. |
najłatwiej obwiniac młodego Cikosa - odbiera chłop piłkę przeciwnikowi momentalnie jest podwajany , nikt mu sie nie pokazuje do kogo mozna odegrać . Według Kulawika pawełek zagrał jak zwykle super - brawo panie trenerze
|
Pomijając niekompetentnego "trenera" jakim jest Kulawik to nasz zespół dziś po prostu grał gorzej niż zbieranina 11 chłopaków na osiedlu!!! Czuje że oni by lepiej zagrali !!!
Pawełek.... bez komentarza moim zdaniem... ostatnio z Arką kilka miał dobrych interwencji, ale tutaj dalej pokazał, że wali takie kiksy, że dramat. Jest strasznie niepewny. Jovanić na bramkę! Kowalski - przecież to człowiek klaun moim zdaniem jest strasznie słaby. Do tego dochodzi Sobol który jak zwykle ofiarnie, ale nie ma się co oszukiwać ponieważ, z całym szacunkiem Radku jesteś już za stary. Nie rozumiem wypowiedzi Kulawika mówiąc, że Cikos był najgorszym graczem!!! Ej sorry ale czy on oglądał ten mecz czy może mecz Korony z Widzewem? On jako jeden z niewielu obrońców nie wypieprzał na siłę do przodu tylko starał się przytrzymać i zagrać piłą i dużo razy mu to wychodziło... fakt raz nie wyszło... ok zdarza się ale ludzie człowiek pewnie się czuję więc dać mu grać a nie od razu najeżdżać na niego! Moim zdaniem Pajić jest zawodnikiem dobrym, tylko potrzebuje po prostu większego ogrania, a zawsze tak jest że wchodzi nowy i od razu zostaje skreślony jak coś źle zagra. Osobiście podobała mi się gra Riosa widać, że z niego mogą być ludzie jeśli ZAWODNICY BĘDĄ OGRANI! Bardzo podobał mi się Rado był najlepszym graczem na boisku w pierwszej połowie... starał się widać to było, grał na pomocy w ataku i obronie nawet. Będą ludzie z niego. Katastrofą jest wg mnie ustawienie zespołu!! Jak ludzie można wystawić 4-5-1 z defensywnym Żurawskim jako napastnikiem czyli praktycznie 4-6-0 !!! Dramat... Czemu Ci zawodnicy tak hańbią Wisłę? Choć w sumie WISŁA TO MY !!! Nie wie ktoś o co chodziło Żurawskiemu w wywiadzie po meczu ?? Bo wg mnie te słowa to nie przypadek tylko coś więcej jest z tym związane. |
co przez ostatnie dwa lata Boguski zrobił oprócz zapuszczania włosów i załozenia opaski 'ala Berbatov ?
|
Cytat:
"Coś tam nie gra" - Mielcarski. |
Cytat:
|
Cytat:
Kur** ale niemoty :D |
Jaga , Widzew , Polonia w tej chwili nasi kopacze mogą im czyścić buty ... Legia, Ruch , Korona < Bełchatów następni którzy wcale od nas gorzej nie grają .... więc popatrzy prawdziwe w oczy . jeśli te ....usie nie wezmą sie do roboty to będziemy walczyli o miejsca 4-8 . Ale to i lepiej wole grać ambitną grę chłopaków z Białegostoku czy Widzewa jak naszych gwiazdorów .
|
Oczywiście, że Rios został w polu karnym znokautowany przez obrońcę Ruchu. Karny ewidentny. Dziwne, zę ci komentatorzy zachwycający się sędziowaniem w tym meczu nie dostrzegli tego wydarzenia skoro były powtórki, a oni się nawet nie zająkneli. Gdyby to było w drugą stronę krzyk byłby wielki.
|
Cytat:
Źle to dzisiaj wyglądało,ale myślę,że trzeba dać im kredyt zaufania i poczekać parę tygodni. Mam nadzieję,że praca z nowym trenerem poukłada jakoś grę i przyjdą wyniki. Tak jak mówił tydzień temu Andrzej Iwan - gra zaczyna się w szatni. A co tam jest ? 20 facetów, którzy znają się 2-3 tygodnie , nie znają języka , nie umieją się z sobą porozumieć. I nie ma kogoś takiego jak Kosa, kto by to całe towarzystwo zebrał do kupy.Przypomnijcie sobie - Wisła sukcesów, to była Wisła , w której zawodnicy byli jak jedna rodzina. Razem trenowali, grali i balangowali, byli ze sobą zaprzyjaźnieni i to przenosiło się na boisko. Dlatego trzeba trenera i czasu,żeby to wszystko zaczęło funkcjonować :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dlaczego 27 latek nie może mieć potencjału? Jak by był takim drewnem to nawet by się nie załapał do kadry Kaiserslautern |
Gra Wisły już nie męczy ale totalnie wkur.....
Pawełek - 50% winy przy bramce + 2 dobre interwencje Cikosz - gość kaleka piłkarski niewidziałem żeby kiedykolwiek używał lewej nogi plus brak umiejętności przy wyprowadzeniu piłki. Kowalski - gorsza wersja Jopa: braki w technice, taktyce i głowie, takich nieprzymyślanych zagrań dawno nie oglądałem. Cleber -już nie tak szybki, a i tak o klasę lepszy od całego bloku defensywnego razem wziętego. Diaz - jak można patrzyć jak zawodnik dośrodkowuje zamiast do niego dojść. Sobolewski - walczył za dwóch, krzyczał, starał się motywować. Kirm - grał on dziś? W ataku i obronie niewidoczny. Małecki - szarpał, próbował, niezłe podanie do Riosa. W drugiej połowie zniknął. Rado - ktoś mi powie na jakiej on pozycji grał? Grał ambitnie ale mam wrażenie, że nie wiedział gdzie się ustawić. Rios - coś potrafi, fizycznie nieprzygotowany do polskiej ligi. Mial sytuacje, niezłe podanie do Żurawia. Mam wrażenie, że także nie wiedział gdzie grać i jak poruszac się po boisku. Uważam, że powninen bć karny za faul Grodzickiego. Żurawski - potrafi wrócić do pomocy i rozegrać i jedyny co umie podać celnie do partnera. Szacun za podsumowanie gry. Pajic- gość jest szybki i tyle. Boguski - ME conajmniej na miesiąc gral 30 minut i chyba 2 razy dotknął piłkę. DRAMAT. Łobo - KATASTROFA , kalectwo piłkarskie. Trener Kulawik - ogromny szacun za grę z Białą Gwiazdą na koszulce ale trenerem Pan nie będziesz. Ustawienie piłkarzy, taktyka i role na boisku to elementarne czynniki, a ja ich dzisiaj nie widziałem. Rado i Rios biegali bez celu po boisku w I połowie. Boguski i Pajić w II. Ogólnie mecz dramat i katastrofa - Quo Vadis Wisło?? |
Ogólnie gramy bardzo dobrą kupę, wszyscy pospinani jak dostaja piłke, nie wiedza gdzie biec gdzie podawać, wygląda to jak 11nastu chłopków z fabryki kabli w koszulkach Wisły.
|
Potrzeba dobrego trenera co pouklada druzyne. M.Kowalsli ten chlopak nie nadaje sie do ekstraklasy a co dopiero pierwszy sklad w Wisle. Kolejny trudny mecz gramy w łodzi z Widzewem ,ktory dzis wygral w kielcach. Jesli nasza gra sie nie zmieni nie mamy po co jechac do łodzi. Jest ciezko i bedzie jeszcze ciezej.
|
Cytat:
|
Zgadzam się z jeszcze jednym faktem. Forma rodzi się jeszcze w szatni, a ta musi żyć! Muszą być przyjaźnie, animozje, balangi, ciężka praca, zakupy, dupy i coś tam jeszcze, ale ludzi tych musi łączyć i motywować jeden cel: zwycięstw w najbliższym meczu. Do tego jednak potrzebna jest komunikacja w szatni, a tam mamy z dziewięć różnych narodowości! Jak wśród tej Wieży Babel sprawić, żeby szatnia żyła? To do niedawna była rola Mauro Cantoro, Marka Penksy, Sobola, teraz obcokrajowców przybyło, facetów z jajami niekoniecznie. Mamy gości z charyzmą drużynie: Brozio i Pietia, Mały, Sobol, Żuraw... ich rola w budowaniu atmosfery jest znaczna, bota będzie się przekładać na grę.
Kolejna sprawa: poziom zarobków piłkarzy jest wprost proporcjonalny do delikatności gry. Dziś piłkarze Ruchu nas prześcigali, fizycznie gnietli, ale co smutne, byli bardziej agresywni i pod względem gry pod presją, jak i delikatnych fauli, twardej, męskiej gry, ale fair. U nas chłopaki (albo dziewczyny) są jakby papierowi, plastikowi, szklani, takie kruche laleczki. Jak się nie ma techniki, pomysłu taktycznego, kondycji, to trzeba zauwać po męsku, nie bać się. Kto u nas gra po męsku pytam się? Może na całą szeroką kadrę pięć osób... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Sedziowanie w tym meczu bylo tragiczne. Juz dawno nie widzialem tak slabego sedziego, nie wiem za co awansowali o z 1 ligi do ekstraklasy. Zupelnie nie potrafil zapanowac nad gra.
|
Spokojnie, w końcu dobrze poinformowani mówią o prawdziwych wzmocnieniach zimą - sprzedać już nie ma kogo więc nawet w to wierzę. A już o jakość nowych, zimowych zakupów w ogóle się nie boję - Zdzsiek zna się na robocie i już ma na oku (tym razem ogląda po 46 spotkań na weekend) co najmniej 15 prawdziwych perełek z Bałkanów...
|
Pomimo iż mecz słaby w naszym wykonaniu , to uważam że gra była i tak lepsza niż z Arką Gdynia , tyle że tam mielismy więcej szczęcia , w Chorzowie było go za grosz , do tego kapitalna dyspozycja Pilarza . Po strzale Riosa i główce Żurawskiego powinny być bramki... Obrona pomimo powrotu Clebera zagrała bardzo słabo . Jednakże głównej winy w naszej przegranej upatruje w przegranej walce o środek pola . Kto to widział w XXI wieku żeby w środku pola zostawić 1 ( słwnie JEDNEGO ) zawodnika . Kulawik do zwolnenia. Poza tym Ruch zagral przynajmniej 10 razy lepiej niż z Lechią .
Szybkie oceny : Pawełek : 3 , zawalił pierwszą bramke bez dwóch zdań Cikosz : 3 , chyba jego najsłabszy mecz odkąd przyszedł do Wisły , masa strat Kowalski : 1 , totalna pomyłka i tyle w tym temacie Cleber : 3 , chyba czas kończyć kariere , strasznie wolny , doświadczenie to już nie wszystko Diaz : 3 , przy pierwszej bramce nie miał nic do powiedzenia , no może gdyby miał 2,20 wzrostu . Poza tym strasznie go wkręcali zawodnicy Ruchu Małecki : 5 , chciec a móc to co innego Sobolewski: 6 , co mógł zrobic sam w środku pola ? Rado : 2 , nie ten kaliber Kirm : 2 , sprzedać puki jest jakaś szansa.. Żurawski : 3 , potwornie słaby , to niestety nie ten sam Żuraw co pare lat temu Rios : 6 , osobiście mnie nie zawiódł , bo pomimo iż był to jego pierwszy mecz to często brał cięzar na swoją strone i próbował nawet rozgrywać piłke . Będziemy mieć z niego jeszcze pocieche Paljić : 5 , bez rewelacji , ale pokazał więcej niż Kirm i Rado razem wzięci . jeszcze bym go nie skreślał. Boguski : 1 , wypożyczyć w pakiecie z Kowalskim do klubu 2 ligi . Łobodziński 2 : mam wrażenie że to jego ostatnie mecze w Wiśle |
Jak do dziś wierzyłem, że stac Nas na dobrą grę tak dzisiaj tą wiarę straciłem... Jak długo będzie tolerowana ta padaka, jak długo piłkarzyki będą robic sobie jaja z kibiców, biorąc za to gruby hajs? Kiedy do kur*y nędzy ktoś rozpieprzy to towarzystwo wzajemnej adoracji? Albo trzeba przeprowadzic gruntowne wietrzenie szatni (i wy.......ic na zbity pysk Brożków, Sobola, Pawełka, Kowalskiego i im podobnych) albo będziemy stopniowo gnic w tym bagnie... Bo z tymi ludzmi nic nie osiągniemy...Rewolucja w składzie, chocby kosztem tego sezonu, bo tylko to może nam przywrocic normalnośc...
PS. Sorry za mocniejsze słownictwo, ale frustracja jest wprost proporcjonalna do wyników piłkarzyków... |
Co ta drużyna ma grać jeśli na treningach ( z Kulawikiem ) stoja przez godzine poustawiani po calym boisku i sluchaja tylko co Kulawik powie. A naszym gwiazdorom to odpowiada i dlatego go(czyt. Kulawika) chwalą . Po piątkowym treningu zostali tylko Rios,Wilk i Chavez a reszta po godzinie wykładu i postaniu sobie na boisku + moze 10 minutowej gierce poszła do szatni i zadowoleni.
|
Dajcie już spokój Cikoszowi. Koleś przychodził z założeniem że będzie się uczył przy doświadczonych obrońcach tak samo jak Bunoza. Nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewał się że od początku będą wymiataczami na swoich pozycjach. Każdy kto gra trochę w piłkę wie że mając obok siebie doświadczonego kolegę gra się znacznie lepiej, pewniej i spokojniej. Wystarczy popatrzeć na Piotra Brożka jak grał w tamtym sezonie a co wyczyniał w Baku.
Z oceną prawdziwej wartości zawodników powstrzymał bym się do czasu objęcia ich przez prawdziwego trenera a nie jakieś domorosłe wynalazki dla których słowa taktyka i motywacja to Sci-Fi |
Kulawik za swoja wypowiedz o Cikosu powinien byc natychmiast wyp..... z klubu. Totalny palant!! To ze gwiazdeczki mu sie nie pokazywaly do gry nie moze obarczac go za porazke!!!! Jeden z niewielu ktory myslal na boisku a nie wyp.... pilke byle dalej od bramki. Kulawik out!!!!!!! Natychmiast!!!!
|
Panowie.ŻADEN nowy nie nadaje się do 11 meczowej.Przygotowanie pozostałych jest tragiczne.Jeśli będą puchary to będziemy zadowoleni.Nowy trener może nie mieć już czasu na poprawę.Rezerwowi powinni być sprzedani w zimie.
|
Cytat:
Jak dobrze sie orientuje to bramkarz jest od bronienia i wylapywania pilki lecacej w bramke. Dla mnie Pawelek powinien tam znokautowac Diaza i wybic ta pilke a on zachowal sie o niepodskocze tam bo kolega tam stoi i sobie krzywde zrobimy. Tak to nawet dzieciaki na podworku nie graja. |
No raczej tylko zupełny fantasta mógł liczyć na to że taki np Bunoza zastąpi z dnia na dzień Marcelo czy Głowę Takie rzeczy tylko w.....
|
Ostatnia wiadomość ode mnie: wcześniej chciałem przeanalizować system, teraz po piłkarsku: Kowalski i Wojciech Łobodziński, nie powinni więcej wychodzić na boisko w koszulce Wisły Mamy najniższy poziom piłkarski drużyny od 1998 roku, a Łobodziński i Kowalski są najsłabsi w drużynie... 3/4 z piłkarzy dzisiaj kompletnie nic nie pokazali. Jedni nie potrafią wybijać autów, inni nie potrafią przyjąć piłki i permanentnie podejmują złe decyzje (jak trzeba podać strzelają, jak trzeba strzelić - podają), straty, złe przygotowanie fizyczne (szybkość wytrzymałość). Są piłkarze których obecność ani szkodzi ani przysparza radości, a z całą pewnością wynagrodzenie jest nieadekwatne do prezentowanych możliwości. Pozostają piłkarze wyróżniający sie, ale Ci nabraliby rozpędu pod wpływem kolegów, prezentujących się lepiej od nich samych. Dorośnijmy. Spójrzmy prawdzie w oczy. Jesteśmy jak Widzew w 1999. Jeszcze niedawno w lidze mistrzów. Teraz bronimy się przed spadkiem i każdy nas leje.
|
Cytat:
|
Jop w 11-tce kolejki :D
|
Cytat:
Ale ten stan trwa już od dawna. kilka lat takich trenningów, zamiast ostrego zap...nia, paintbole, gokarty i inne zabawy. Teraz ten magik wprowadził ten styl w Legii i widać z jakim skutkiem. Mamy obecnie bandę rozwydrzonych, zblazowanych leni, których już nikt nie zagoni do roboty. Stopniowa wymiotka co pół roku jest potrzebna. Pytanie czy Basałaj to zrobi ? |
cały czas się zastanawiam gdzie wy widzieliście tę dobrą grę u Sobola
to właśnie on i skrzydłowi odpowiadali za grę w pomocy(sorry ale Mały nadal nie potraf dośrodkować), a że trenerowi zachciało się grać ustawieniem niby ofensywnym 4-3!-3! to już inna sprawa |
[QUOTE]Czlowieku dla mnie to bylo 100% winy Pawelka.[QUOTE]
Napisałem 50% bo istnieje takie coś jak asekuracja szczególnie przy rzutach rożnych ci co stoją przy słupkach to nie po to by się patrzyć lub łapać piłkę już w bramce. Pawełek popełnił swój klasyczny błąd źle ocenił lot piłki, tak samo jak np w meczu z Lechia 2 sezony temu. |
http://i37.tinypic.com/2dvmkwk.jpghttp://i37.tinypic.com/20uc20o.jpg http://i32.tinypic.com/fe311i.jpghttp://i25.tinypic.com/3479wli.jpg Skrót z Ligi+ Kod:
http://hotfile.com/dl/62340629/623fcb4/Ruch_-_Wisla_skrot_Liga.avi.html |
Cytat:
|
Gra Wisły była tak "poukładana" jak czupryna tego oto jegomościa
http://galeria.wislakrakow.com/20100815/md/31.jpg |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl