![]() |
Nazwa tematu "MMA Czyli Pudzianowski i Inni" ...
Więc myślę że mogę tutaj zamieścić ten filmik :) http://www.youtube.com/watch?v=n8UAHrRiHWU ... Niestety już nie żyje , ale jeden z lepszych wojowników . |
Cytat:
E: Obejrzane. Cóż tego się spodziewałem. Jedyne co mnie zaskoczyło, że Pudzian nie zaatakował na początku walki, to była jego jedyna szansa na wygraną, jakiś lucky knockout właśnie. Co on myślał,że ze swoją kondycją rozstrzygnie to w 2 rundzie ? Czyli mój typ się sprawdził. W takich sytuacjach człowiek żałuje, że nie gra na zakładach.:lol: |
Cytat:
4 następna walka z Nastulą..... chce niech się pcha ja mu nie bronię :foch: |
Cytat:
|
To było do przewidzenia. Obserwuje MMA od 3 lat, znam Silvie doskonale z jego walk, on jest strasznie wytrzymały - tego Pudzianowi brakuje. Silvia ma bardzo dobra kondycje - tego Pudzianowi tez brakuje. Jeszcze musi troche potrenowac by odnosic jakies sukcesy w MMA. Dobrze, ze nie chciał od razu walczyc w UFC :P
|
Ja nie jestem jego fanem ale chciałbym żeby coś w tym MMA osiągnął. Wielu po walce z Najmanem mu złote góry wróżyli (dla mnie miał wtedy bilans 0-0) tylko po to żeby go teraz atakować...
To że przegra (patrząc przez pryzmat walki z Japońcem) to było pewne. Zawiodłem się tylko że praktycznie go nie zaatakował no i że odklepał. Do szmaty mu dużo brakuje... :/ |
Mariusz Pudzianowski musi sie skupic na treningach, a nie na rozrywkowych program typu tylko nas dwoje itp
Musi zaczac trenowac trenowac. Moze cos z tego bedzie, kondycyjnie Mariusz jest beznadziejny |
Cytat:
Bardziej zeszmacić się nie da. Facet nadaje się do cyrku. |
Uwierz mi, że jakby Tobie sypali taką kasę za występy, jak jemu, to leciał byś na tą kasę jak najgorsza *****a, szmata !
|
Nie oceniaj ludzi swoją miarą.
|
Posiada ktoś całą walkę żeby udostępnić ?? Jurasa też się przyda :)
|
Tu jest na Youtubie
http://www.youtube.com/watch?v=wMPRe...layer_embedded Żal było zarywać nocke żeby oglądać takie "widowisko" Kto wykonywał nasz hymn? :shock: |
Cytat:
Tam jest duuzo linkow, z tym, ze konto trzeba miec. |
Za nic niewnoszące "szmatowanie" banik gratis.
|
To co było do przewidzenia po walce z Najmanem stało sie faktem,Pudzian ma sil na 1,5 minuty walki, z Japońcem gdyby była 3 runda to tez by sie skonczyla oklepem i bastą.. Jedyna plus to taki ze ma gosc leb ze stali,nie wiem czy te kolana siadały mu w miare czysto, ale zazwyczaj po takich kopach goscie padaja jak kłody, a on kilka takich wylapal i dalej stał...
Ale to zwalenie sie na mate, przy jego umiejetnosciach to było juz jak poddanie walki.. Tylko, że nawet nie jego wytrzymałość jest najwiekszym problemem, tylko technika..Ciosy wyprowadzane z samej reki, wiejskie low kicki, zero gardy, parter który miał byc jego atutem na nic mu sie zdaje..Takich rzeczy nie da sie juz nadrobic. Myśle ze wypelni kontrakt(5 walk) i skupi sie na tańcu na lodzie... Teraz Najman powinien próbowac rewanżu, prawda jest taka ze gdyby Najmanek nie był cykorkiem i nie robil fikołków w ringu to i on Pudziana mógł by pokonać.. |
To co pisalem po walce z Najmanem.. Rolniczy styl walki moze byc dobry na ludzi typu Najman ktorzy nie maja bladego pojecia o MMA. Nie umiem grac na gitarze wiec nie gram, ot takie porownanie :)
|
Od siebie mogę dodać tyle, że była to typowo weselna walka.
Mariusz musi solidne popracować nad techniką, bo parę w łapach to on z pewnością ma :) |
Jak dla mnie Pudzian powinien zamknac sie w klasztorze na 2 lata i cwiczyc jak zrobil to Semmy Schilt gwiazda K-1. To dalo mu potem baze do tego zeby 4 krotnie z rzedu zostawac mistrzem K-1.
Ale on woli robic show... mitmichael: Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=eUx9OE7DZAo&feature=player_embedded#! |
Cytat:
I tu się kończy jego "ego"!!! Kondycji brak...i to totalny!!! Techniki w zasadzie żadnej...ot przyszedł "gość" na wesele i może się uda położyć przeciwnika!!! Skończyło się jak się skończyło bo inaczej się skończyć nie mogło!!! Trzeba mieć mózg, technikę, kondycję i...trochę pokory w co się wdepnęło aby być na szczycie w tej konkurencji!!! Sterydy już tutaj nie pomogą. |
Niech sobie walczy, niepotrzebnie ze sportowego punktu widzenia tak go wywyższali i buńczucznie zapowiadali, że będzie walczył o mistrzostwo świata, itd. jest kiepski, brak mu techniki, kondycji i to nie jest żadna tajemnica. Już z tym Japończykiem miał problemy, a co dopiero z tym grubasem Silvą. Teraz emocje opadną i sobie będzie trzepał kasiurę na walkach z Nastulą, itd. chociaż od Nastuli też może dostać po papie.
|
A pamiętacie pokemoniastych ekspertów od MMA, kiedy po walce z Najmanem wróżyli śmierć na macie Fedorowi w starciu z Pudzianem? :)
|
Jak dla mnie to za wcześnie było na tą walkę! Ale uważam, że jak się weźmie za to tak jak za sporty siłowe to ma szanse w przyszłości zawojować areny MMA! jedno jest pewne tanio skóry nie sprzeda! :)
|
czytaliście, Pudzian od połowy 1 rundy walczył ze złamaną nogą...
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html |
Cytat:
Znalazłem takie dwa komentarze dla rozweselenia po porażce. Cytat:
Cytat:
|
Niektóre z waszych śmiesznych wręcz żenujących wypowiedzi .... co on źle nie zrobił jaki on nie jest chu... i reszta jakiegoś waszego marudzenia nie chce mi sie takich postów komentować.
Wiadomo było że jeśli Silvia go nie zlekceważy i zrobi"Swoje" to Mariusz nie ma szans. Zdecydowanie Pudzian niepotrzebnie pchał się na gościa który przeważa w każdym elemencie . Nie oszukujmy się przy takim wzroście i 15 kg cięższy od Mariusza Siła traci atut a puki co jest to tylko jego jedyny atut . Sprawa jest prosta albo zrzuca te np 15-25 kg i jego siła nie będzie miała już takim ważnym aspektem w walce, do jaką teraz się wszyscy przywiązują ale tym samym dalszy dalej będzie brak kondycji . Zdecydowanie musi walczyć ze średniakami i dużo dużo trenować. PS. Ta co śpiewała HYMN Polski to się na ziemi i w kosmosie filozofom nie śniło co to KUR... za babsko , już Edytka nam na mundialu lepiej zaśpiewała ( myślałem ze nigdy się nie doczekam takich czasów że będzie ktoś gorszy) ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!! |
Nie wiem jak sie mozecie z Pudziana nasmiewac i go lzyc od szmat. Ok, nierozsadne posuniecie z ta walka z Sylvia ale skoro zmiutl Najmana to myslal ze kazdy koles co wazy te 100 kg bedzie takim workiem ze jak sie go kopnie to bedzie odskakiwal. Mysle ze team Pudziana nie wzial pod uwage tego ze Njman to wcale nie jest zawodnik tylko 100 kg cieniasa. Jednak te low kicki nie sa tak mocne kiedy inkasuje je 2 metrowy koles z waga 140 kg. Przeciez kontakrt na walke z Sylvia zostal podpisany przed walka z Kawagucim. Team Pudziana po jednej walce z Najmanem uznal ze ten jest taki mocny, jak sie okazalo 2 tyg temu nie bylo juz tak kolorowo no a wczoraj to juz w ogole niepyklo.
Ok moze troche zbyt pewny siebie Pudzian ale co ma mowic "aa walcze sobie tak zeby sie pobic", koles mowi ze chce byc Mistrzem i dobrze bo ma jakis cel. Te cale spiewy i tance moze troche niepowazne ale skoro lubi to to niech w to idzie. Ja widze ze to nie jest tylko sportowiec ale tez chialby byc showmanem. Lubi sobie przed kamera swirowac a pewnie tez niezla kase z tego dostaje wiec w to idzie. Ja tam go szanuje bo malo osob jest takich ktore by rzucilo konkurencje w ktorej jest mistrzem swiata i poszla sie lac po ryjach z prawdziwymi zabijakami ryzykuja zdrowie i zycie. Po pierwsze szacunek za to co osiagnal w konkurencji Strong Man i nie wiem w ogole jak 5 krotnego Mistrza Swiata mozna nazwac szmata. Zarzucacie kolesiowi ze jest pewny siebie a wy co? Male polaczki ktorzy pewnie nic nie osiagneli wyzywaja czlowieka ktory jest naprawde wielki?- jak to wyglada, jakis burak wyzywa najsilniejszego czlowieka swiata... I tak jak pisze kolega wyzej Pudzian musi zrzucac wage zeby kondycja sie polepszala ale jesli zrzuci kg to przeciez mu sila spadnie wiec taka dziwna sytuacja. Musi poswiecic sile wzgledem kondycji. Oczywiscie lepiej zeby byl slabszy ale dal rade przewalczyc te 3 rundy i zeby nabyl techniki przez dalsze lata. Bo sama sila jak widac nie da sie pokonac jescze silniejszego czlowieka bo on nie dosc ze mial ta ile to mial tez technike, kondycje i doswiadczenie- tego Mariuszowi brakuje, ciekawe czy kiedykolwiek to nabedzie. |
Od 2 w nocy oglądałem Polsat, w domu byłem koło 6 rano. Przypomniały mi się czasy, gdy na Gołotę zarywałem nocki, a walki kończyły się dość szybko i niespodziewanie...
Sama walka miała przebieg taki, jakiego można było się spodziewać. Pudzian ma siłę i niestety nic więcej. Uderzając nawet proste ciosy prawą czy lewą ręką, bardzo dużo swej siły nie wykorzystuje. O lowach już nawet nie mówię bo też to nie najlepiej wygląda. Gdy zawodnik (Japończyk czy Sylvia) robili unik przed ciosem to wiadome było, że nic się nie stanie. Jako strongmana go ceniłem bo w końcu kilkukrotnie osiągnął mistrzostwo świata. Ktoś powie, że sterydy.. Prawda, ale wszyscy startujący w tej formule mieli takie same reguły. Coraz gorzej widziałem jego osobę, gdy zaczął występować w TzG. Miałem jeszcze nadzieję, że jest to najpopularniejszy program tego typu i będzie pierwszym i zarazem ostatnim w którym Pudzian bierze udział. Niestety to co nastąpiło później sprawiło, że stał się kolejną celebrytką, a nie żadnym wojownikiem... Albo rybki albo akwarium. A nie w nocy z soboty na niedzielę walka z Japończykiem w Katowicach, o 3 w nocy Pudzian wsiada w samochód (prowadzi) i jedzie do Wawy bo ma próby i wieczorem "występ" na żywo.. Jeśli plany się nie zmienią to pewnie w tym roku będzie jeszcze walka z Nastulą. Osobiście uważam, że Mariusz wcale nie musi tego łatwo wygrać. Powiem więcej, jeśli walka miałaby miejsce kilka lat temu to moim faworytem zdecydowanym byłby Nastula, którego bardzo cenię jako sportowca i człowieka. Ma gość klasę i serce wojownika. |
Cytat:
Pudzianowi zalezy widocznie tylko na popularnosci i kasce..Dlatego niech ja zbija w inny sposob, bo naraza sie tylko na smiesznosc... Jak zrzuci jeszcze 10 kg, to juz silą wcale nie bedzie przewyzszal przeciwników(nawet w rzutach), bo przeciez ciosy bokserskie, nie maja wogule przelozenia na obwod bicepsa :0 Tylko co z tego ze poprawi wytrzymalosc, jak gosc nie ma zadnych argumentow w walce..Ciosy w samej tylko piastkówce na dloni w wykonaniu bokserów z pierwszej 50 rankingów, dla przeciwników zwykle koncza sie nokautem(np. Sylvia w walce z 50letnim bylym bokserem).Po takich samych ciosach Pudziana, Kawaguchi nawet sie nie zachwial( to tyle co mozna powiedziec o sile jego ciosów,podobnie zreszta kopów). PS.Lepsza technike miały baby które walczyły pare walk wczesniej... |
Brak reakcji u mariusza był najgorszy , bo udowodnił jedna rzecz ze juz nie wpada na przeciwnika jak koles w epsilonie pod wejsciem . Wszystko było dobrze do 3 4 lołów :] i obalenia mogł go pozamiatać hamerami na macie ,ale moim zdaniem zabrakło zdecydowania i umiejstnosci .
A nastepnie juz zal bo co moze zdziałać zawodnik który walczy jak dziecko w podstawówce ?? Bo nikt mi nie wmowi ze jest za mało doswiadczony azeby trzymać garde wysoko , bo zaqchowywał sie jak dziecko w ciemnosciach ktore bładzi rekoma przed soba . Kolejna sprawa bez sensowne i mało pokazowe wywrócenie , ja bym robił żółwia i tyle :] Jedyne co jest plusem to to ze moze teraz zaszyje sie i przeanalizuje wszystko . Bo nie mozna sie uczyc całe zycie błędach , tylko ich unikac Co to Jurasa Walka bez dwóch zdań na zajebiusty plus :] |
Cytat:
Mamed mówił, że Mariusz musi: "trenować, trenować i jeszcze raz trenować" i jest w tym dużo prawdy jeśli nie wszystko:) Co do Jurasa to brawo dla niego za walkę!Łokieć piękny :) dawno tak nokautującego Polaka nie widziałem :) |
http://adv.wp.pl/RM/ads/adstream_lx....21:v1,31;14;11 "Troszkę ciężko było, ale co zrobić. Na samym początku pierwszej rundy trafiłem Amerykanina w kość i śródstopie przestawiło się. Ciężko było ustać na nogę i chodzić, ale trzeba było dalej walczyć. To już nie było to samo. Nie pokazywałem po sobie, że coś jest nie tak, ale postawienie nogi na matę sprawiało ból." Pudzianowski zapowiedział wielki powrót i podziękował swoim kibicom za gorący doping. "Cóż, niebawem wrócę ze zdwojoną siłą." - napisał polski zawodnik. "Dziękuję wszystkim fanom za wspaniały doping podczas walki! Chciałem wygrać, tym razem nie udało mi się. Pozdrawiam wszystkich fanów, również tych z Polski! Dziękuję wam!" Biało-czerwoni fani, jak zwykle nie zawiedli. Byli zdecydowani głośniejsi od amerykańskich kibiców i wspierali zarówno Łukasza Jurkowskiego jak i Mariusza Pudzianowskiego. Komentator Polsatu, Andrzej Janisz przyznał, że obaj mogli się czuć jakby walczyli w Polsce. Dopingiem dla "Pudziana" zaskoczony był sam Tim Sylvia. - Uważam siebie za jedną z legend MMA, a tu nagle wychodzę na walkę i ... widzę polskich kibiców wrzeszczących na mnie i wykrzykujących imię Pudzianowskiego - mówił zaraz po walce. Widzicie jakos nikt od szmaciarzy go tam nie wyzywał ,a kupili bilety i przyjechali wiele kilometrów! |
Źle technicznie wykonuje low kicki Pudzian. Niech sie nauczy bo szkoda kości łamać.
|
Z Pudziana wojownika MMA nie będzie , po tej jatce z Najmanem liczyłem na to że jednak ale tu po prostu wyszła moja nieznajomość tematu
On nie ma niczego - to że kondycja -1 to jedna sprawa, to że kompletnie nie ma żadnego ciosu pięścią to druga, dochodzi do tego całkowity brak techniki, który nie daje szans na powalenie rywala i dokończenie go cepami(jak to z Najmanem było). On jest po prostu bezbronny na ringu i nie wierze że stać go będzie na powiedzmy 2 lata katorżniczej pracy by to zmienić.To było niesamowite że wychodzi góra mięśni, drugi ****a Arnold;)(macha cyckami jak nie powiem kto), z drugiej strony koleś beż żadnych widocznych mięśni, ze sporą nadwagą i wali w Pudziana jak w bęben.Niestety MMA to nie film ze Arnoldem, spacer z walizką z betonu, czy pokaz kulturystyki:> Pudzian niestety jest cholernie łasy na kasę i zamiast trenować to on brał udział w jakiś śmiesznych programach , zamiast robić przerwę, to jechał po bandzie( walki w 2 tygodnie) , zamiast w ogóle nie pchać się do walki z gościem co trochę życia w klatce spędził , to połasił się na czek. On może walczyć z jakimś bokserem no-nejmanem , nie wiem....może sobie urządzić jatkę z Oliwą i to wszystko. |
1q2 ja myślę, że to nawet nie chodzi o znajomość tematu MMA tylko wyszło jaki z Najmana jest zabijaka :D.Zwycięstwo Pudzi wywarło wrażenie na wielu laikach, a na znawcom dało do myślenia - może jednak coś z tego będzie?
Niestety Pudzia po minucie i trzydziestu sekundach jest w ringu zupełnie bezbarwny i nie stanowi ŻADNEGO ZAGROŻENIA dla cokolwiek ogarniętego przeciwnika. Tutaj mamy dwie możliwości:albo koleś jest kompletnym matołem jak chodzi o walkę i nawet najlepszy trener mu nie pomoże, albo koleś nie przyłożył się do treningu i teraz są skutki, bo powiedzmy sobie szczerze umie chyba tyle co na początku.Specjalnie mnie to jednak nie zdziwiło po tym co zobaczyć można było gdy ćwiczył na worku, a w odniesieniu do walki z japońcem. Walki z Sylvią nie oceniam tak ostro, bo to był fakt faktem zawodnik o niebo trudniejszy i chyba jednak z zbyt wysokiej półki jak na trzeci pojedynek. Najgorsze jest to, że u Pudzianowskiego nie widac wielkich perspektyw rozwoju w tym sporcie.Po medialnych wystepach chetnie bym zobaczyl jak by Nastula mu nosa przytarl na kolejnym KSW. Moze teraz pora na inna dyscypline?Moze podnoszenie ciezarow?Chociaz nie za duzo tam kontroli...;) |
A ja tam mysle ze Pudzian sie przykladal do treningow ale ten brak kondycji wychodzi z tego ze jest zbyt ciezki. Nie ma sie co oszukiwac jak nie schudnie do (sam nie wiem) 110 kg? 105 kg? 115? to nie da rady dotlenic dluzej niz przez te 2 minuty tej masy miesni. On po 2 min sie robi caly fioletowy i sapie jakby przebiegl maraton. Moze i sa ludzie z jego wzrostem ktorzy moga wazyc 130 kg i maja kondycje ale moi zdaniem Mariusz to nie taki czlowiek ktory powinien w MMA wazyc 125 kg. No ale jak schudnie to tutaj pojawia sie problem, dojdzie kondycja ale spadnie zapewne sila. Niemniej jednak po co mu ta sila skoro i tak ma ja przez 2 minuty a pozniej jest jak zolw wywrocony do gory nogami ktory nie ma mozliwosci wstac :P Chyba sie przekonalismy ze Pudzian jest dosc odporny na ciosy, niezle kolan wylapal na korpus od tego Sylvii no caly szkopul w tej kondycji i technice ale chyba moze to nadrobic, jak mowie musi zrzucac kg i trenowac dzieki czemu nauczy sie techniki.
Walka z Sylvia byla zupelnie bez sensu, Pudzian majac jedynie sile wzial sie za goscia ktory tej sily ma tyle samo, jest wyzszy i ciezszy a do tego ma technike, kondycje i doswiadczenie. Bez sensu, jedyne atuty jakie mial Pudzian to i mial jego rywal. Moim zdaniem mogl walczyc z taki zawodowcem jak Sylvia ale nie z takim wielkim i ciezkim. Moze wtedy wypadlby lepiej. I wlasnie z Nastula mysle ze Pudzian moze wygrac. Niewatpliwie Pudzian stal sie takim krolikiem doswiadczalnym, niby ma zwolennikow i przeciwnikow, niby wielu go nie lubi ale i tak pewnie z checia beda dalej interesowac sie jego wynikami w MMA i pewnie o to chodzi jemu i KSW- Polsatowi. Dla niektorych Pudzian bedzie wojownikiem, dla niektorych posmiewiskiem a dla niektorych maszynka do zarabiania kay i chyba to byl poczatkowy cel wlodarzy KSW, ze nawet jak ta jego kariera sie nie powiedzie to i tak ten kto powinien sie na tym dorobi. |
Ja tam nie przekreślałbym Pudziana w sportach walki.Wielki szacunek dla Mariusza za walke z Sylvią.Owszem nie wygrał ale już sam fakt że nowicjusz w mma jak sam siebie pudzian określa zdecydował się na walke z byłym mistrzem świata zasługuje na uznanie.Przecież tak na dobrą sprawe pudzian mial dopiero jedną walke za sobą z kałaguczim bo ciężko "pojedynek" z celebrytą najmanem traktować poważnie.A Sylvia? może i najlepsze lata mający już za sobą ale jednak z ogromnym doświadczeniem,zdobywający kiedyś mistrzostwo w tej dyscyplinie.Ludzie nie wymagajmy od razu cudów,niech pudzian powalczy,potrenuje jeszcze z rok czasu a efekty na pewno przyjdą.Pudzianowski juz jakiś czas temu zapowiedział że kończy ze Strong Man więc teraz skupi się pewnie na mma - podobno został w USA aby trenować na najwyższym poziomie.Nadrobi technike,zrzucie z 10 kilo,nabierze szybkości dynamiki ,sprytu i myśle że będzie groźny.A nawet jeśli nie bedzie mistrzem to i tak jego walki będą ciekawe - pamiętacie Gołote? Co walka dostawał łomot a i tak kibiców to rajcowało i nie zdradzili Andrewa:)
Wracając do Pudzianowskiego.Oglądając drugi raz walke z Sylvią wcale nie uważam że był taki słaby jak to wyglądało "na żwo" w polsacie nad ranem.Kto wie jak to by się skończyło gdyby pudzian nie nabawił się kontuzji nogi trafiając w kość sylvii? http://www.youtube.com/watch?v=_RjuMprcCxc |
Zbychu! Andrewa w to nie mieszaj ! :foch:
Pudzianowski powinien sobie zbastować jakiś czas. Jeśli dojdzie do walki z Nastulą to Pudzian znów z bliskiej odległości obejrzy deski w ringu. |
Cytat:
Nie był słaby? Czy 3 lowkicki,0 uderzen piescią, 1 próba obalenia i 4 minuty nieudolnego siłowania w wykonaniu najsilniejszego czlowieka to nie jest slabość?Nie mówie juz o tym spektakularnym położeniu sie na macie,w celu poddania walki Pudzian powienien byc jeszcze przez kilka walk traktowany jako maskotka KSW, z checia bym zobczyl jego pojedynek z Oliwa..w Polsce ludzie kupia takie pojednyki, za oceanem został mu juz tylko wrestling! |
Cytat:
Cytat:
Na dodatek pudzian już nie jest najsilniejszym czowiekiem na świata - przecież musiał zrzucić ostatnio na wadze co odbiło się na jego sile,nie wspominając kiedy ostatnio przygotowywał się do zawodów strong man,a zamiast tego "tańczył z gwiazdami" |
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl