Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Lukasyno 19.05.2009 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 729969)
Trzeba,ale nie wpierd..syf,który może i Ci pomoze,ale wyrzadza spustoszenie w organizmie.
Jest masa odzywek,wiec po cholere sie bawic w jakis hormony.Ja rozumiem ten procent pajaców w każdej siłce,chodzi to wypakowane jak świnie,łyse i zazwyczaj tępe jak sie przysłuchasz pogawędce takich dwóch "orłow"...Oni to niech jedzą wszystko,to chociaż spokój na świecie będzie.

Każdy sobie żyje i postępuje według własnego uznania więc co Cie to obchodzi jak ćwiczą typy na siłowni?
Dla jednego priorytetem jest powyżej 40 w łapie i sobie do tego dąży, drugi woli walić wóde co tydzień w klubach. Jeden woli mieć łysą głowe a drugi włosy na żel.
Na tych "pajaców" to się możesz tak wirtualnie pospinać bo na więcej by Ci brakło odwagi:lol:

puchaty1906 27.05.2009 08:38

Pytanie do rozeznanych w temacie. Znacie coś takiego jak Carbo? Jaką macie o tym opinię? Czy to coś daje itp.

wisłaWieczysta 27.05.2009 09:06

są to zwykłe odżywki węglowodanowe. trochę to daje, szczególnie podczas długich wysiłków np. biegi.

cytat z forum:
"Idealny produkt dla każdego Maratończyka i Triathlonisty"

Jarza 27.05.2009 09:11

Carbo - dostarcza węglowodanów w trakcie wysiłku, dzięki temu masz po prostu więcej siły i możesz trenować dłużej... tak w telegraficznym skrócie.

Tu masz kilka Carbo z MocnegoSklepu: http://www.mocnysklep.pl/index.html?...rom=&sPriceTo=

Węglowodany dodatkowo transportują kreatynę - dlatego dobrze na cyklu kreatynowym zapodawać Carbo w trakcie wysiłku.

Arked 27.05.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puchaty1906 (Post 735496)
Pytanie do rozeznanych w temacie. Znacie coś takiego jak Carbo? Jaką macie o tym opinię? Czy to coś daje itp.

Dobre po treningu jeśli nie masz możliwości zjedzenia dobrego posiłku zaraz po siłowni. Po wysiłku organizm może wchłonąć dwa razy więcej węglowodanów uzupełniając zapasy glikogenu w mięśniach. W tym celu carbo jest idealnie. Poza tym zastosowaniem nie widzę innej przydatności tej odżywki.

rafiABG 07.06.2009 13:45

czy istnieje jakaś reguła,która mówi,że którąś tam partie mięśni nie powinno się robić po jakiejś innej ?
bo coś takiego słyszałem,że lepiej nie robić partii mięśni x po serii ćwiczeń na partie y.

jak ktoś mnie zrozumiał,to proszę o pomoc ;)

CVC 07.06.2009 14:19

Próbował ktoś ten trening na klatkę ?


"JEST TO TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW
METODA TA OBEJMUJE TYLKO WYCISKANIE NA ŁAWIE-ĆWICZENIA OBEJMUJĄ 10 SERII PO 5,4i 3 powtórzenia.
Przed pierwszym treningiem wybierz ciężar z którym normalnie robisz 10 powtórzeń wyciskania na plaskiej ławce i zrób 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywająć po jednej minucie.
Pięć dni póżniej zwiększ obciążenie o ok.5%na sztandze i zrób 10 serii po 4 powtórzenia .Przy następnym treningu dodaj znów 5% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia .Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczymasz cykl od nowa.

Ponoć po cyklu 10 tygodni średnio na klatke 20 kilo więcej

qbbba 07.06.2009 17:33

Klasyczne pytanie do panow farmaceutow: "Jak urosnąć, by przy okazji zmaleć..." :)

Ale do rzeczy: Po czym bardziej "spuchne": po kreatynie (Krea-Alkalyn,Olimp), czy po bialku(Whey Protein Complex, Olimp)? I zaznaczam, ze slowo "spuche" jest slowem w w tym przypadku negatywnym. Oznacza to nic innego, jak niepotrzebne przybieranie na wadze (niekoniecznie po przez przyrost miesni). Co wiec odstawic: kreatyne, czy bialko? Bo spotkalem sie z opiniami, ze jak kreatyna to tylko z bialkiem...No i na koniec: Czy laczenie kreatyny z jakimkolwiek spalaczem ma sens?

Jarza 08.06.2009 08:14

Najpierw określ sobie cele: Co chcesz osiągnąć. Bo po Twoim opisie to za bardzo nie wiadomo. Masa? Rzeźba? Redukcja?
Z opisu najbliżej Ci chyba do Rzeźby, czyli budowanie masy mięśniowej przy jak najmniejszym obrośnięciu w tłuszcz? Dobrze to rozumiem?
Białko jest podstawowym budulcem mięśni, więc jeśli chcesz nabrać masy mięśniowej to będzie ono niezbędne w Twojej diecie.
Kreatyna natomiast stymuluje wzrost białek mięśniowych i zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Regularna suplementacja zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

I podstawa - DIETA - bez diety nie pociągniesz daleko

Czyli:

W maksymalnym skrócie:
- regularne, zbilansowane posiłki co 3-4 godziny,
- 1,5-2g białka na kilogram masy ciała rozłożone w ciągu dnia,
- unikać cukrów prostych (sacharoza (cukier), glukoza, fruktoza itp.),
- spożywać węglowodany o możliwie niskim IG ([pl.wikipedia.org/wiki/Indeks_glikemiczny]),
- unikać tłuszczów nasyconych (dokładne dane powinny być na opakowaniu) pamiętając, że obróbka termiczna powoduje utlenianie tłuszczów jedno- i wielonienasyconych i ich transformację w tłuszcze nasycone,
- starać się zastępować tłuszcze zwierzęce roślinnymi (unikać tłuszczu roślinnego utwardzonego ze względu na wysoką zawartość izomerów trans - dodawane bywają do wędlin, margaryn, czasem olejów),

W kwestii dodatków:
- odżywka wysokobiałkowy gainer:( np. Gainbody 30 (30% białka))
http://www.mocnysklep.pl/gainery,8.h...3addba02b91eb3

- suplementy:
- Creatine Capsules - monohydrat w postaci kapsułek, w atrakcyjnej cenie, łatwy do dozowania i stosowania
http://www.mocnysklep.pl/76,creatine-300-kapsulek.html

- Białko: http://www.mocnysklep.pl/bialka,7.html

i osobiście dodałbym jeszcze BCAA XTRA do suplementacji: http://www.mocnysklep.pl/227,bcaa-xt...mine-500g.html

I jeszcze raz... dieta, dieta, dieta

ted 12.06.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CVC (Post 741903)
Próbował ktoś ten trening na klatkę ?


"JEST TO TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW
METODA TA OBEJMUJE TYLKO WYCISKANIE NA ŁAWIE-ĆWICZENIA OBEJMUJĄ 10 SERII PO 5,4i 3 powtórzenia.
Przed pierwszym treningiem wybierz ciężar z którym normalnie robisz 10 powtórzeń wyciskania na plaskiej ławce i zrób 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywająć po jednej minucie.
Pięć dni póżniej zwiększ obciążenie o ok.5%na sztandze i zrób 10 serii po 4 powtórzenia .Przy następnym treningu dodaj znów 5% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia .Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczymasz cykl od nowa.

Ponoć po cyklu 10 tygodni średnio na klatke 20 kilo więcej

Ja, ale nie wytrzymalem do konca.
Bardziej polecam:

Pierwszy tydzień
Poniedziałek 80%*2pow*6seri
Środa 80%*3pow*6serii
Piątek 80%*2pow*6serii
Drugi
Poniedziałek 80%*4pow*6serii i
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 80%*5pow*6serii
Trzeci
Poniedziałek 80%*2pow*6serii
Środa 80%*6pow*6serii
Piątek 80%*2pow*6serii
Czwarty
Poniedziałek 85%*5pow*5serii
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 90%*4pow*4serie
Piąty
Poniedziałek 80%*2pow*6serii
Środa 95%*3pow*3serie
Piątek 80%*2pow*6serii
Szósty
Poniedziałek 100%*2pow*2serii
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 105-110%*1pow*1seria

________________________________

Gdy osiągniesz nowy rekord robisz ćwiczenia na podtrzymanie siły:
2 razy w tygodniu:

80%*8pow*2serie
85%*5pow*2serie
90%*2pow*1seria
95%*2pow*1seria

Dodajesz sobie w każdym dniu 1 inne ćwiczenie na klatkę według uznania np. rozpiętki, wyciskanie w skosie.
Do tego dokładasz 3 ćwiczonka na inną grupę mięśniową, którą robisz raz w tygodniu, według uznania.

Jarza 24.06.2009 12:41

Panowie, a jakie termogeniki polecacie?

Maciejj 24.06.2009 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 750810)
Panowie, a jakie termogeniki polecacie?

thermal jesli nie masz problemow z pompką

Jarza 24.06.2009 13:01

Osobiście myślałem o Body Fire ma dobre rekomendacje
http://www.mocnysklep.pl/213,body-fi...-kapsulek.html

No i ponoć w niektórych spalaczach można napotkać Efkę (np DYMATIZE), czego wolałbym uniknąć...

hmm?

R33 26.06.2009 13:25

Znacie jakies cwiczenia na poprawe skoku dosiężnego(czy jak sie to pisze)

Arteka1906 26.06.2009 14:06

sprobuj cos z tad
http://www.sfd.pl/WYSKOK_!!!-t235215.html

http://www.sfd.pl/Trening_Spudda_Web...e-t218894.html

ŁDB 26.06.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 750814)
Osobiście myślałem o Body Fire ma dobre rekomendacje
http://www.mocnysklep.pl/213,body-fi...-kapsulek.html

Używałem. Ciężko powiedzieć ile w tym diety, ile ćwiczeń, a ile spalacza, ale zrzuciłem 6 kg.

TSW Fanatyk 26.06.2009 16:04

jakiś czas temu zacząłem 8-mio tygodniowy trening na masę.jednak kilka tygodni temu musiałem zrobić przerwę w treningach aż do teraz.W przyszłym tygodniu zamierzam wznowić treningi.Tego treningu na masę zrobiłem ponad 2 tygodnie.Teraz pytanie czy ten trening mogę wznowić od tego 3 tygodnia czy od nowa zacząć?A może najpierw wprowadzający zrobić i następnie od nowa?

z góry dzięki za odpowiedz

mb_1906 26.06.2009 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 750810)
Panowie, a jakie termogeniki polecacie?

Polecam ThyroTerm, ja na nim zrzuciłem około 8 kg w 5 tygodni. Nie odczuwałem efektów ubocznych, poza pobudzeniem, co było nawet fajne.
Nie polecam natomiast THermala - zawiera efedrynę, strasznie wycieńcza i np. ja nie miałem kompletnie siły ruszać się, gdy go brałem. Odstawiłem więc po kilku tabletkach.

wredny.bardzo 26.06.2009 18:46

Co to jest ten ThyroTerm? Nigdy o tym nie słyszałem...

ZwrABG 26.06.2009 19:06

ThyroTerm ile to kosztuje??

diablo885 26.06.2009 19:14

Ja osobiscie polecam jako spalacz- Hydroxycut ale lepiej robic cardio 3-5x w tyg i do tego ostry trening i mozna sie wyrzezbic ladnie

Maciejj 26.06.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 751882)
.
Nie polecam natomiast THermala - zawiera efedrynę, strasznie wycieńcza i np. ja nie miałem kompletnie siły ruszać się, gdy go brałem.

a ja wlasnie polecam

kop porzadny........ aeroby godzinne w czasie ich 14-16km i wciaż miałem siły aby jeszcze biegac

Jarza 27.06.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 751877)
jakiś czas temu zacząłem 8-mio tygodniowy trening na masę.jednak kilka tygodni temu musiałem zrobić przerwę w treningach aż do teraz.W przyszłym tygodniu zamierzam wznowić treningi.Tego treningu na masę zrobiłem ponad 2 tygodnie.Teraz pytanie czy ten trening mogę wznowić od tego 3 tygodnia czy od nowa zacząć?A może najpierw wprowadzający zrobić i następnie od nowa?

z góry dzięki za odpowiedz

Jeśli miałeś sporą przerwę to jedź od nowa....

Panowie dziękówka za pomoc!

PenQ 28.06.2009 14:31

wie ktoś do której otwarty jest w tygodniu, sklep z suplami w d.h. wanda ?

z gory dzieki za info !

Jarza 29.06.2009 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PenQ (Post 752736)
wie ktoś do której otwarty jest w tygodniu, sklep z suplami w d.h. wanda ?

z gory dzieki za info !

PenQ z tego co pamiętam to MocnySklep.pl jest otwarty do 19:00 a w soboty do 15:00

godzilla 10.07.2009 23:27

bardzo pilnie poszukuję sklepu / hurtowni ze sprzętem na siłownie, ławeczki gryfy obciązenia
super by bylo gdyby ceny byly w miare dobre pozdrawiam z góry dziękuję

mzzzzz 11.07.2009 13:01

Proszę o poradę czy skorzystanie z ułożenia diety i planu treningowego na takiej stronie jak ta http://plany.suple.net to dobry pomysł.Chciałbym nabrać trochę masy ale kompletnie nic o tym nie wiem

mb_1906 11.07.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wredny.bardzo (Post 751920)
Co to jest ten ThyroTerm? Nigdy o tym nie słyszałem...

http://www.hardshop.com.pl/www/termo...-120c-149.html
tutaj masz opis. O ile pamietam, placilem 99 zl za 120 kapsułek, które wystarczają na chyba z 5 tygodni (mogę się nieznacznie mylić). Sam środek naprawdę polecam.

Jarza 15.07.2009 14:51

godzilla: oblukaj sobie www.kelton.pl
Firma z Brzeska koło Krakowa

mzzzzz: szkoda kasy! Podbij na pierwszą lepszą siłkę, kup karnet to Ci trener za friko zrobi rozpiskę diety i treningu

A ja Wam powiem, że po tym Body Fire to tracę na masie jak mały Somalijczyk..... Polecam szczerze!!

Majkel1906 15.07.2009 15:12

Czy ktos wie czy jest jakis preparat na przybranie masy w pigułkach ?

Maciejj 15.07.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Majkel1906 (Post 762308)
Czy ktos wie czy jest jakis preparat na przybranie masy w pigułkach ?

witamina C


facet nie ma takiego preparatu na swicie ze same dropsy bedziesz zarzucac i przybedzie Ci cosik

RZA 16.07.2009 10:25

Jak to nie ma a metanabol w tabletkach :).
Pzdr

Maciejj 16.07.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RZA (Post 762833)
Jak to nie ma a metanabol w tabletkach :).
Pzdr


po samych tabsach rosniesz????????/

buheheheh

tomekk81 17.07.2009 13:59

Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was robił może interwały? Mam tutaj na myśli alternatywę dla ćwiczeń aerobowych, po skończonym treningu. Zastanawiam się czy by tego nie zastosować i może ktoś, kto już to przeżył może udzielić jakichś wskazówek:)

Maciejj 17.07.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomekk81 (Post 763567)
Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was robił może interwały? Mam tutaj na myśli alternatywę dla ćwiczeń aerobowych, po skończonym treningu. Zastanawiam się czy by tego nie zastosować i może ktoś, kto już to przeżył może udzielić jakichś wskazówek:)

po treningu siłowym aeroby max 20 minut

co 5 minut zmieniamy tempo - tempo utrzymujemy na jednym poziomie
a wiec 20minut biegu 4 tempa ,,stałe"

Jarza 22.07.2009 10:25

Startuje ktoś z Was w tym konkursie?

http://www.sfd.pl/Konkurs_na_najleps..._-t515458.html

Kurde jakbym miał własną siłke.... ech.. :)

kamilll1906 30.07.2009 23:14

jakie sztuk walki trenuja na Wiśle procz KB i Sambo?? i jakie ceny

WRzŚ 31.07.2009 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 771329)
jakie sztuk walki trenuja na Wiśle procz KB i Sambo?? i jakie ceny

http://extremefitness.pl/

Jachcik 12.08.2009 15:14

Co sądzicie o tym planie, gdzie do dyspozycji mam tylko hantle:
Poniedziłek:
Biceps + Klatka
Wtorek:
Triceps + Barki
Czwartek:
łydki + uda i posladki
Sobota:
Czworoboczny, Najszerszy i prostownik Grzbietu..

Czy to będzie dobrze ułozone?

matt1906 20.08.2009 12:22

Pytanie, do treningu na worku treningowym lepsze są "Napięstniki elastyczn" czy "Bandaże bokserskie"? Mógłby ktoś polecić jakieś fajne?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl